NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

LloriS
x 1
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 18 mar 2015, 05:27

Bordo boja :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Rafael30
Kontakt:

Post Postao/la Rafael30 » 19 mar 2015, 19:26

Izvršni odbor NSBiH usvojio prijedlog skraćenja Premijer lige sa 16 na 12 klubova od sezone 2016./17. Mi ćemo ući 2076 :urnebes:

tropic
Kontakt:

Post Postao/la tropic » 19 mar 2015, 22:40

Rafael30 je napisao/la:Izvršni odbor NSBiH usvojio prijedlog skraćenja Premijer lige sa 16 na 12 klubova od sezone 2016./17. Mi ćemo ući 2076 :urnebes:

Ne brini, uci cemo mi u Premijer ligu. Prvo sto ce gradonacelniku biti u cilju da Jedinstvo udje, politicki poeni, a drugo na klupi imamo velikog strucnjaka i gospodina koji ce nas tu i uvesti. Garantuje da bi cak bili u vrhu da smo doveli jos 2 pojacanja na pauzi. Kod kuce ne smijemo gubiti bodove a na strani mozemo svima dosta bodova otkinuti.

LloriS
x 1
Kontakt:

Post Postao/la LloriS » 19 mar 2015, 22:57

Rafael30 je napisao/la:Izvršni odbor NSBiH usvojio prijedlog skraćenja Premijer lige sa 16 na 12 klubova od sezone 2016./17. Mi ćemo ući 2076 :urnebes:
Nije toliki problem uci u PL iduce sezone, problem je kad bi mi usli to bi bila taman sezona u kojoj bi se skracivala liga, sto znaci da bi ispadalo 6 ekipa, ostaje 10+2 iz nizih liga to je 12 ekipa, znaci mi ako bi kojim slucajem i usli ne bi smjeli biti plasirani losije od 10 mjesta, ali ima do toga jos, bitno je iduce sezone sve karte baciti za ulazak u PL jer ce iducih godina to biti veoma tesko jer i ova liga ce biti puno kvalitetnija nego sto je sad.

staragarda
Interni moderator
x 7
Kontakt:

Post Postao/la staragarda » 19 mar 2015, 23:23

moze Jedinstvo bit stabilan premijerligas i u ligi 12....ne kontam sto ce vam ta negativa...infrastruktura vam je za bosanske uslove sasvim ok a to ce isto igrat bitnu ulogu....niste nesto zaduzeni pretjerano pa kad jedan travnik,gradacacka zvijezda ili zvornicka drina mogu sto to vi ne bi mogli....upadnete u PL lagano iduce sezone,imate cijelu sezonu da fino poslozite stvari i to je to,ha ja
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Rafael30
Kontakt:

Post Postao/la Rafael30 » 19 mar 2015, 23:41

LloriS je napisao/la:
Nije toliki problem uci u PL iduce sezone, problem je kad bi mi usli to bi bila taman sezona u kojoj bi se skracivala liga, sto znaci da bi ispadalo 6 ekipa, ostaje 10+2 iz nizih liga to je 12 ekipa, znaci mi ako bi kojim slucajem i usli ne bi smjeli biti plasirani losije od 10 mjesta, ali ima do toga jos, bitno je iduce sezone sve karte baciti za ulazak u PL jer ce iducih godina to biti veoma tesko jer i ova liga ce biti puno kvalitetnija nego sto je sad.

Nije problem uci, ali iduce sezone :D . Ali ako ne uđemo iduće, biće dosta teško jer biće tu dosta kandidata u ovoj ligi, Travnik, Zvijezda, moguće i Čelik jer kod nji je stanje sve gore i gore...a oni svi imaju uređenu infrastrukturu, a kod nas se 16god. nije 1KM ulozila u stadion... pa ovi nasi konkurenti, Rudar, Bratstvo, Gošk da dalje ne nabrajam... Od sadasnji Premijer ligasa tu ce PL činiti: Široki, Sarajevo, Zrinjski, Željo, Olimpic, Borac, Velez i Sloboda koja se dize... to je 8 klubova, dva ce uci to je 10 i dva se treba traziti između Slavije, Čelika, Drine, Travnika, Viteza... Ali mislim da od tog skraćenja nece biti nista, nece se ovi iz RS-a lako dogovoriti... oni bi imali samo dva sigurna kluba, Borac koji je standardno u vrhu i jednog koji ulazi iz RS-s... ostali Slavija, Drina, Radnik su daleko od sigurni i Mladost koja se bori sad za opstanak... jedino ako im navucu bar jos Slaviju....

nebeskasila
x 6
Kontakt:

Post Postao/la nebeskasila » 19 mar 2015, 23:45

-
Zadnja izmjena: nebeskasila, dana/u 20 mar 2015, 00:05, ukupno mijenjano 1 put.

Bihac96
Kontakt:

Post Postao/la Bihac96 » 19 mar 2015, 23:51

Ma iduce sezone cemo biti prvi kandidati za ulazak,jer gradonacelnik nece birati sredstva da uvede Jedinstvo u PL a znamo zbog cega.E sad ako i udjemo to ce biti na silu "pod moranje" tako da nisam opstimistican da bi se dugo zadrzali.Mislim o tome je sad suvisno pricat jos ima dugo do toga.
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

nebeskasila
x 6
Kontakt:

Post Postao/la nebeskasila » 20 mar 2015, 00:10

Biće to teško sljedeće godine, nećemo mi sami htjeti ući u PL. Biće tu sigurno još klubova, Gošk, Bratstvo, Radnički, Rudar, sigurno još neki klub će se naći, zavisi ko ispadne iz PL, biće tu najmanje 4 5 klubova koji će se boriti, jer svima je to možda i zadnja šansa da vide malo Premier lige, biće teško, Janjoš bi već sad trebao spremati ekipu, sve polako slagati, naći se već neki jači sponzori, pripremiti pare, i biti spreman na sve to kad počne, a ne kao prošle sezone, potrošili sve, i onda ga ****. Znamo da će Gradonačelnik zbog izbora dati pare, ali opet koliko će ih dati i kome će ih dati, jer može on njih davati koliko hoće, ako Uprava ne daje pare igračima, nego kradu sebi. Puno toga treba promijeniti i mislim da mi nećemo ući ni sljedeću godinu, a i ne treba patiti za tim.

Rafael30
Kontakt:

Post Postao/la Rafael30 » 20 mar 2015, 02:13

Zamolio bi ove dečke da prestanu pisati na temi sarajeva o ovom saopstenju SN96 i Ljuti krajsnika o pogrdnom skandiranju za Ljutu krajinu. Nezz kako očekujete da vas postuju navijači koji su skandirali ime i veličali ratnog zločinca, najveću izdajicu bosanskog naroda fikreta abdića (namjerno malim) na utakmici Play off-a Sarajevo - Jedinstvo 2000 god. To vam može potvrditi između 1000-1200 ljudi iz Bihaća koji su bili na toj utakmici. Da nebi bilo pričao mu neko, lično sam bio i čuo svojim ušima, evo i ulaznica kao dokaz.
slika

anonymous001
Kontakt:

Post Postao/la anonymous001 » 21 mar 2015, 12:18

sinoc na sastanku Sile Nebeske dogovoreno je da ce biti bojkot trenutne uprave kluba ...
znaci danas i u buduce dok se nesto ne promijeni u klubu nece biti navijaca na stadionu!

senjorsamko
Kontakt:

Post Postao/la senjorsamko » 21 mar 2015, 13:20

anonymous001 je napisao/la:sinoc na sastanku Sile Nebeske dogovoreno je da ce biti bojkot trenutne uprave kluba ...
znaci danas i u buduce dok se nesto ne promijeni u klubu nece biti navijaca na stadionu!

Ukoliko je ovo tačno,moram reći da je to pogrešna odluka,jer se tako ne bojkotuje uprava kluba,nego sam klub,trener i igrači.Par mjeseci čekamo nastavak sezone i onda bojkotujemo prvu domaću utakmicu,koju bi morali dobiti.Primjer je bojkot Čelikovih navijača protiv Slobode...tribina gdje su trebali biti Robijaši je bila sablasno prazna,a igrači su se mučili čitavu utakmicu i na kraju jedva izvukli remi.Siguran sam da bi utakmica bila sasvim drugačija, uz par stotina najvjernijih navijača.Smatram da klub treba podržati,a upravu kazniti na drugi način i nadam se da će se Sila Nebeska danas ipak pojaviti na stadionu.Malo zdravog razuma u teškim situacijama i krizama,nije na odmet.

nebeskasila
x 6
Kontakt:

Post Postao/la nebeskasila » 21 mar 2015, 17:13

I po meni je ovo bezveze, sa ovim bojkotujemo protiv svih, igrači nemaju podršku koji je baš trebaju imati.. Naći neki drugi način za Upravu, a ne ovako.
I danas 2 0 dobili, moglo je biti i više ali dobro

tropic
Kontakt:

Post Postao/la tropic » 21 mar 2015, 18:01

Zadovoljan sam igrom i zalaganjem. Fali nam napadac, u prvom poluvremenau kao da smo bez jednog igraca igrali. Vidljiv napredak kako je Janjos dosao. Volio bih napokon vidjeti neku ekipu koja ce igrati nogomet a ne samo lezati i otezati i to u 22 minuti.

LloriS
x 1
Kontakt:

Post Postao/la LloriS » 21 mar 2015, 18:47

Podrzavam bojkot i sam sam sudionik sastanka i jedan od navijaca koji je glasao za bojkot... SN ce biti i dalje ovim samo nastavljamo borbu protiv uprave kluba van terena.

Jedinstvo je bihacko, jedan clan jedan glas !!!

slika

nebeskasila
x 6
Kontakt:

Post Postao/la nebeskasila » 21 mar 2015, 18:52

Da je nama sa srećom, ali teško ćemo mi ovdje šta uraditi. Treba nekako čitav grad dignuti, svi bi oni voljeli da Jedinstvo bude zdrav klub, svi gradjani, samo niko ništa.

LloriS
x 1
Kontakt:

Post Postao/la LloriS » 21 mar 2015, 18:56

nebeskasila je napisao/la:Da je nama sa srećom, ali teško ćemo mi ovdje šta uraditi. Treba nekako čitav grad dignuti, svi bi oni voljeli da Jedinstvo bude zdrav klub, svi gradjani, samo niko ništa.
Manje pisanja po netu vise aktivnosti, sinoc je bilo 30-40 ljudi na sastanku ko voli Jedinstvo morao je doci, od pisanja po ovim sranjima nista necemo postici, zato bujrum svima koji se zele ukljuciti u borbu za bolje Jedinstvo i podrzati SN u borbi protiv kriminalaca..

nebeskasila
x 6
Kontakt:

Post Postao/la nebeskasila » 21 mar 2015, 19:51

A kako bi ja treba znati da je bio sastanak SN, gdje ste vi to objavili i pozvali sve ostale navijače?

LloriS
x 1
Kontakt:

Post Postao/la LloriS » 22 mar 2015, 19:04

nebeskasila je napisao/la:A kako bi ja treba znati da je bio sastanak SN, gdje ste vi to objavili i pozvali sve ostale navijače?

https://www.facebook.com/profile.php?id ... 92&fref=ts

https://www.facebook.com/knsn96?pnref=lhc

Tu su sve informacije i desavanja vezana za Jedinstvo i SN

bihac343
Kontakt:

Post Postao/la bihac343 » 22 mar 2015, 20:17

LloriS je napisao/la:Podrzavam bojkot i sam sam sudionik sastanka i jedan od navijaca koji je glasao za bojkot... SN ce biti i dalje ovim samo nastavljamo borbu protiv uprave kluba van terena.

Jedinstvo je bihacko, jedan clan jedan glas !!!

slika

Ja podrzavam ovaj projekt ako ce svaki clan uplatiti na racun kluba 1000 KM... Svugdje u svijetu ko daje pare taj se pita.. Cast Abidu, Kuricu i pojedincima, ali vecina sadasnje Sile nebeske su djeca u rasponu 16-22 godine... sta oni znaju o procesu organizacije. Ono što vi tražite je da neko drugi financira, a da vi upravljate... :kafa: :kafa:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.