NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 19 jun 2018, 15:09

PONOVO IMAMO KLUB !

Pise: Goran Gogo Piralic


Pošto je svim medijima postalo nezanimljivo NK Jedinstvo moramo da podijelimo s vama dešavanja od jučer sa skupštine NK Jedinstvo.Sva dosadasnja uprava podnijela je ostavke koje su prihvacene da bi se oslobodio put skupini ljudi koja ce od Jedinstva kako oni kazu napraviti profesionalni klub gdje ce igrači imati profesinalne ugovore,najbolja djeca stipendijske ugovore.U planu je pravljenje svlačionica,pomocnog plasticnog terena do restorana,balona.Klub koji kako kaze Adnan Bajric (slika) koji ih je predstavljao ce brzo pokazati rezultate svoga rada,kluba koji puca na visoko i za kojeg nece biti prepreke.Stvara se podloga za jako Jedinstvo,za isto ono Jedinstvo za koje je navijao cijeli Unsko Sanski kanton,Jedinstvo koje nece biti neprijatelj klubovima s kantona nego veliki prijatelj.Puno je obecanja,kazu da ce se kroz 20 dana pokazati prvi rezultati,a nas sviju raduje sto cemo konačno nadamo se dobiti klub sa zdravim temeljima u kojem ce se znati ko šta radi.Ove stvari ako se sve ostvare,najavljuje se premijer liga takodjer,nasa borba za sve ove godine ce imati smisla,svaki izgubljeni navijač na ovom putu ce doci na svoje i osjetit ce Jedinstvo kakvo smo mi osjetili kad smo bili djeca.Nase mlade snage ce osjetiti sta znaci imati klub,klub koji ce postati respektabilno ime u državi,klub oko kojeg ce svakodnevno se dešavati raznorazne aktivnosti,klub koji ce vas natjerati da njemu date svoju vjernost umjesto da buljite i gledate po arenama "velikane evropskog nogometa". Sad slijedi nagrada za sve nas koji smo putovali i davali svaku subotu klubu koji nas je nekad znao nagraditi i utakmicom 3 za 3 i kupljenom tj. onim što nas najvise boli i onim sto nam najvise smeta.Klub kojem se protivnici nece smačinjati na domacem terenu,klub kojem sudije nece gurati loptu u gol.Postajemo klub koji vrijedi,koji gradi infrastrukturu,postajemo klub koji igra nogomet i to veoma dobar nogomet.Zato vas pozivam sviju pratite dešavanja oko kluba a ako mediji i dalje budu nezainteresirani ja cu vas s vremena na vrijeme obavjestavati o radu NOVE ERE BIHAĆKOG JEDINSTVA....
Mi smo ponos našeg grada i ponos našeg kluba !


https://www.facebook.com/search/top/?q=na%C5%A1%20bihac

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 209
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 19 jun 2018, 21:52

Interesuje me samo hoce li biti ista od ovoga ako Jedinstvo kojim slucajem ipak ispadne u nizi rang, jer se Borac zalio UEFI, mada mislim da se nista nece promjeniti, ali eto da znamo i to?

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Wisey » 19 jun 2018, 22:25

Nisu izgleda naucili od Arapa i od onog Hrvata iz Njemacke sto je jesenas dolazio, da ne treba puno obecavati na pocetku. Mozda i bolje da mediji nisu tome puno paznje posvetili. Bice vremena za medije kad se nesto konkretno uradi. Jedinstvu bi najbolje bilo da ako je ikako moguce krene putem Veleza pa za koju godinu uz kvalitetnu infrastrukturu i stabilan klub ganja ulazak u PL, al pitanje je ima li kod nas pravih ljudi i novca za to. Nadati se boljim vremenima, gore svakako tesko da moze.

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 20 jun 2018, 16:54

Danas bi se trebao saznati novi trener, dva imena su u opticaju.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

bihacusrcu1
Postovi: 211
Pridružen/a: 07 mar 2014, 07:56
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihacusrcu1 » 20 jun 2018, 17:27

Zna li se koja imena
Ako je Dudak kriv,onda je Una slana

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Topnikus » 20 jun 2018, 19:46

Ko je novi trener. Nadar je napravio cudo, nije zar da nece ostati :crazy:?

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 20 jun 2018, 21:09

Topnikus je napisao/la:Ko je novi trener. Nadar je napravio cudo, nije zar da nece ostati :crazy:?
Pa neces Nadarom PL napadati, to je cilj. Ovo su dva jaka imena, trebalo bi se ubrzo saznati ko je.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Topnikus » 20 jun 2018, 21:14

harden je napisao/la:
Topnikus je napisao/la:Ko je novi trener. Nadar je napravio cudo, nije zar da nece ostati :crazy:?
Pa neces Nadarom PL napadati, to je cilj. Ovo su dva jaka imena, trebalo bi se ubrzo saznati ko je.
Kakva Pl. Hahahahaha.

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 20 jun 2018, 21:18

Topnikus je napisao/la: Kakva Pl. Hahahahaha.
Zivi bili pa vidjeli ;)
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 209
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 20 jun 2018, 22:11

Ako je istina da je kontaktiran i Ibricic ne vjerujem da su ambicije kluba opet ostanak u ovoj ligi

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 20 jun 2018, 22:13

– Prije svega, počastvovan sam što me žele na klupi. No, imam jedan problem koji me sprečava u svemu, a to su ozbiljne godine koje mi ne dozvoljavaju tako nešto. Veliki je to poduhvat, ozbiljna igra, a meni su, sine, 83 pune. Zahvalan sam im što su me se sjetili i stavili ispred mene ponudu koju malo ko može odbiti. Ali… – rekao je Blažević.

– Fino su pregovarali, pokazali brojne prednosti koje će sačekati trenera na klupi. Imaju šemu koja će sigurno razveseliti ljude u Bihaću.

Po meni nije realno to za Ibricica. Azmir mu sigurno fine pare nudio, sa svojim klubom igra kvalifikacije za europsku ligu...

Ko su treneri ako mogu imena? Prica li se vec sta o pojacanjima?

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 209
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 20 jun 2018, 22:17

Puno je upitnika, a najveci je ko su ti novi vlasnici? Mislim informacije dolaze na kapaljku, ali eto vidjeti cemo i ovaj put sta ce biti...

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 20 jun 2018, 22:27

Do ponedjeljka bi se trebalo saznati dosta stvari, vidjet cemo, pred nama je.
Receno je da ce od ovih igraca ostati samo 6-7 za sljedecu sezonu.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

xxh2o
Postovi: 736
Pridružen/a: 16 mar 2013, 16:56
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la xxh2o » 20 jun 2018, 22:31

Ako nije tajna iz koje je države taj famozni investitor
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.

Avatar
NeRi_K
Postovi: 729
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 21 jun 2018, 09:25

xxh2o je napisao/la:Ako nije tajna iz koje je države taj famozni investitor
Na čelu te grupe je Ismet Hadžimuratović, vlasnik firme SPORT-X d.o.o. Sarajevo. SPORT-X d.o.o. firma koja se bavi ugradnjom vještačke trave za nogomet, tenis, opremu za stadione, dvorane, zastupa renomirane sportske marke H2O, SALLER, hello sportsystem, yucel, domo-sports. Modna konfekcija REDGREEN poseban je segment poslovanja firme SPORT-X.

Kako smo do sada bili masu puta izigrani od strane potencijalnih investitora i ovaj put trebamo sačekati da se dese konkretnije stvari od priče.

Jedina razlika je u tome što je Ismet Hadžimuratović već na čelu tzv. Kriznog štaba jednoglasnom odlukom Skupštine te je gradonačelnik obećao da će rebalansom budžeta isplatiti dugovanja kluba za period 2012-2018. u iznosu od cca 225.000 KM kako bi firme koje budu financirale NK Jedinstvo imale čisto stanje.

Još jedna stvar koja je u svemu ovome drugačija je odlazak samo Petrovića dok su svi ostali igrači još uvijek tu, a svi znamo da prijašnjih godina čim završi sezona u roku od pet dana svi odu, tako da je moguće da su trenutno stvari stvarno drugačije.

Imenovanje novog trenera u narednim danima će pokazati na kakvom smo putu.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 209
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 21 jun 2018, 11:01

Znam samo da ako su ambicije takve kakve se prezentuju ovdje, da se s pripremama vec trebalo krenuti, jer ne moze puno napraviti za mj. dana bez igraca, ovaj tim je solidan, ali daleko od onog koji moze konkurisati Olimpiku i Velezu...

Avatar
NeRi_K
Postovi: 729
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 21 jun 2018, 11:16

BIHfAnatiC86 je napisao/la:Znam samo da ako su ambicije takve kakve se prezentuju ovdje, da se s pripremama vec trebalo krenuti, jer ne moze puno napraviti za mj. dana bez igraca, ovaj tim je solidan, ali daleko od onog koji moze konkurisati Olimpiku i Velezu...
Do početka sezone je ostalo punih 50 dana, ako se tokom iduće sedmice krene mislim da se mogu odraditi kvalitetne pripreme, koje bi i sa ovim trenutnim igračkim kadrom osigurale gornji dio tabele u prvom dijelu sezone. Jer bez obzira na sve ne treba sanjati o Premijer ligi do zime dok se ne vidi da li je ovo sve šuplja.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 21 jun 2018, 12:04

BIHfAnatiC86 je napisao/la:Znam samo da ako su ambicije takve kakve se prezentuju ovdje, da se s pripremama vec trebalo krenuti, jer ne moze puno napraviti za mj. dana bez igraca, ovaj tim je solidan, ali daleko od onog koji moze konkurisati Olimpiku i Velezu...
De malo strpljenja samo... Ima igraca koji su vec dogovoreni, s nekima se sad pregovara. Pripreme pocinju u ponedjeljak, tad ce sve ovo zvanicno biti, dogovoren je i odlazak na pripreme.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la spiska » 21 jun 2018, 14:28

Čujem da velike ambicije sprema Jedinstvo navodno neki Slovenac preuzima klub čujem da bi vas mogao pojačati Dzenis Beganovic napadač. Kažu da su vam ambicije pl u narednim danima će biti dosta poznatije

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ASD » 21 jun 2018, 19:36

Rovčanin, Samardžić, Sarvan, Abdihodžić i Čizmić na meti Jedinstva

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.