NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
emil02in
Postovi: 3688
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la emil02in » 21 avg 2018, 08:33

Bajram serif mubarek olsun i vidimo se u subotu abd.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 22 avg 2018, 11:16

Zbog prevelikog interesa Sile Nebeske mole se navijaci da na vrijeme obezbijede karte za istocnu tribinu i da na stadion udju najmanje pola sata prije pocetka utakmice.

Avatar
NeRi_K
Postovi: 729
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 22 avg 2018, 12:50

Za vikend se u Bihaću igra najveći derbi ove lige između Jedinstva i Veleža, a vjerujem da će epitet najvećeg derbija opravdati sportsko nadmetanje na zelenom terenu.

Ne treba dizati tenzije i stvarati lošu atmosferu preko foruma, jer pravi iskreni navijači i simpatizeri oba kluba imaju sigurno poštovanje prema protivniku.

Realnost je da NK Jedinstvo do prije dva mjeseca nije skoro ni postojao, tako da je sve što se dešava u klubu i oko kluba uspjeh ravan osvajanju Premijer lige.

U subotu treba sportski izginuti kako bi se dobio Velež, ali ni loš rezultat nas ne treba pokolebati, jer realno mi smo tek na početku stvaranja onoga što Velež stvara već dvije godine.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la drakensang » 22 avg 2018, 17:03

Super gest, sto se tice pozivanja i relaksacije odnosa, sigurno dva velika kluba, ali mislim da je malo "too much" traziti vođu navijača. Prepucavanja će bit uvijek, ali trrba poceti graditi dobre odnose prvo s Upravama pa i sa simpatizeima. sluzbene navijacke grupe ne mijesati u to, to ce samo doci uz odredjeni postovoanje. Nikad RA nije dosao incident praviti u Bihac, niti ce. Nadam se boljim odnosima, i da cete kroz par godina doci na jedan respektabilam level kao klub u okvirima drzave, a uz malo srece i regiona, kao i mi.

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 22 avg 2018, 18:34

drakensang je napisao/la:Super gest, sto se tice pozivanja i relaksacije odnosa, sigurno dva velika kluba, ali mislim da je malo "too much" traziti vođu navijača. Prepucavanja će bit uvijek, ali trrba poceti graditi dobre odnose prvo s Upravama pa i sa simpatizeima. sluzbene navijacke grupe ne mijesati u to, to ce samo doci uz odredjeni postovoanje. Nikad RA nije dosao incident praviti u Bihac, niti ce. Nadam se boljim odnosima, i da cete kroz par godina doci na jedan respektabilam level kao klub u okvirima drzave, a uz malo srece i regiona, kao i mi.

Tesko ce to biti medju navijacima ali ako Uprave klubova odluce zajednicki raditi nesto ili napraviti dobre odnose trebali bi i navijaci jer samo sa tim nam klubovi mogu napredovati. Nadam se da cemo za koju godinu imati derbi Premier Lige a ne ove us*ane ali tu smo gdje smo mozemo biti dobri pa kako nam bude.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la drakensang » 22 avg 2018, 19:22

To je to. Uprave nek se postuju i paze za dobrobit oba kluba, da uvijek fin docek imaju navijaci i u Bihacu i u Mostaru i samim tim ce se i s navijackim grupama stvari smirit

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 22 avg 2018, 19:26

drakensang je napisao/la:To je to. Uprave nek se postuju i paze za dobrobit oba kluba, da uvijek fin docek imaju navijaci i u Bihacu i u Mostaru i samim tim ce se i s navijackim grupama stvari smirit
Tesko medju navijacima jer znamo svi sta je to. Alkohol tu i tamo neke vece stvari uvijek ce se naci pojedinac i stvar gotova. Ali nek uprave rade kako treba pa sve ostalo ce doci na svoje.

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 22 avg 2018, 19:54

Kakva golčina :tokralju:

for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 22 avg 2018, 20:16

Sve pohvale za novo mjesto okupljanja navijaca ☺☺
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

RodjeniiBrato
Postovi: 1342
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la RodjeniiBrato » 22 avg 2018, 21:30

Svaka cast za ovaj gest i poziv nasoj upravi, ali "malo" je smijesno pozivati VOĐE NAVIJAČA i traziti njihov kontakt. U subotu aBd da bude sve fer i korektno i da bolji pobjedi. Pozdrav svim pravim i istinskim biscanima
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 22 avg 2018, 21:38

RodjeniiBrato je napisao/la:Svaka cast za ovaj gest i poziv nasoj upravi, ali "malo" je smijesno pozivati VOĐE NAVIJAČA i traziti njihov kontakt. U subotu aBd da bude sve fer i korektno i da bolji pobjedi. Pozdrav svim pravim i istinskim biscanima
Pa to nam je bila prilika da pozovemo navijace jer drugih navijaca i nema u ligi a i zna ss da je proslu utakmicu bilo svega tako da se to malo izgladi ali mislim da je to nemoguce izgladiti izmedju navijaca. Pozdrav za Velezovce

RodjeniiBrato
Postovi: 1342
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la RodjeniiBrato » 22 avg 2018, 21:42

nebeskasila je napisao/la:
RodjeniiBrato je napisao/la:Svaka cast za ovaj gest i poziv nasoj upravi, ali "malo" je smijesno pozivati VOĐE NAVIJAČA i traziti njihov kontakt. U subotu aBd da bude sve fer i korektno i da bolji pobjedi. Pozdrav svim pravim i istinskim biscanima
Pa to nam je bila prilika da pozovemo navijace jer drugih navijaca i nema u ligi a i zna ss da je proslu utakmicu bilo svega tako da se to malo izgladi ali mislim da je to nemoguce izgladiti izmedju navijaca. Pozdrav za Velezovce
Pa tako nekako bogami, klub i uprava na jednu stranu, navijaci na drugu, pa valjda u buducnosti i to izgladi aBd
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 23 avg 2018, 10:30

Meho Rekic uplatio 5000KM (200) stolica. Najveca uplata do sad. :tokralju: :tokralju: :salut: :salut: :bih:

Avatar
Mramic24
Postovi: 99
Pridružen/a: 17 maj 2018, 11:54
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mramic24 » 23 avg 2018, 11:29

Realno Velez je jaci od nas , i od 10 utakmica na neutralnom terenu mozda bi izvukli 1 pobjedu i 2 remija... E sad domaci teren pune tribine velik pritisak na Velezove igrace , sa nasom jakom odbranom samo da izdrzimo prvo poluvrijeme 0-0 , onda nakon toga siguran sam da mozemo dati pobjednicki pogodak .. Moramo igrati na sto manje golova jer nemamo napad koji moze preokrenuti rezultat , na sto manje golova i nadati se minimalnoj pobjedi... Bit ce sigurno 2 najbolja utakmice ove lige zadnjih 10 godina poslije one Sloboda-Jedinstvo... Najmanje sta mozemo uraditi je 4000 PRODANIH KARATA .. Sretno nam u subotu :bih:

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mexico » 23 avg 2018, 12:01

Mramic24 je napisao/la:Realno Velez je jaci od nas , i od 10 utakmica na neutralnom terenu mozda bi izvukli 1 pobjedu i 2 remija... E sad domaci teren pune tribine velik pritisak na Velezove igrace , sa nasom jakom odbranom samo da izdrzimo prvo poluvrijeme 0-0 , onda nakon toga siguran sam da mozemo dati pobjednicki pogodak .. Moramo igrati na sto manje golova jer nemamo napad koji moze preokrenuti rezultat , na sto manje golova i nadati se minimalnoj pobjedi... Bit ce sigurno 2 najbolja utakmice ove lige zadnjih 10 godina poslije one Sloboda-Jedinstvo... Najmanje sta mozemo uraditi je 4000 PRODANIH KARATA .. Sretno nam u subotu :bih:
Bas kontra. To je nas sjebalo zadnju utakmicu ali imali smo gomilu sansi pa se vratili. Veci ce pritisak biti na vasim igracima jer se od njih ocekuje pobjeda. Mi rastereceni dolazimo i ambijent nam samo moze biti vjetar u ledja
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
emil02in
Postovi: 3688
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la emil02in » 23 avg 2018, 18:34

Kako je moguce da se ova utakmica nece prenositi?J.e.bem majku i savezu i onome ko je birao utakmicu za live prenos.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

DaMiR))
Postovi: 3
Pridružen/a: 12 avg 2011, 15:07
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la DaMiR)) » 23 avg 2018, 19:19

NeRi_K je napisao/la:Za vikend se u Bihaću igra najveći derbi ove lige između Jedinstva i Veleža, a vjerujem da će epitet najvećeg derbija opravdati sportsko nadmetanje na zelenom terenu.

Ne treba dizati tenzije i stvarati lošu atmosferu preko foruma, jer pravi iskreni navijači i simpatizeri oba kluba imaju sigurno poštovanje prema protivniku.

Realnost je da NK Jedinstvo do prije dva mjeseca nije skoro ni postojao, tako da je sve što se dešava u klubu i oko kluba uspjeh ravan osvajanju Premijer lige.

U subotu treba sportski izginuti kako bi se dobio Velež, ali ni loš rezultat nas ne treba pokolebati, jer realno mi smo tek na početku stvaranja onoga što Velež stvara već dvije godine.
Tako je reci im Neri ili kako se već zoveš :D
Samo bih se nadovezao, da bi da Velež bi trebao ostati još ovu sezonu u federalnoj, jer mi smo predugo zatočeni :D

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 23 avg 2018, 23:24

emil02in je napisao/la:Kako je moguce da se ova utakmica nece prenositi?J.e.bem majku i savezu i onome ko je birao utakmicu za live prenos.
Nema kod nas opreme zs toga... Da je zalosno, jeste.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ASD » 23 avg 2018, 23:31

harden je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Kako je moguce da se ova utakmica nece prenositi?J.e.bem majku i savezu i onome ko je birao utakmicu za live prenos.
Nema kod nas opreme zs toga... Da je zalosno, jeste.
Kakve opreme?

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 24 avg 2018, 00:14

ASD je napisao/la:
harden je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Kako je moguce da se ova utakmica nece prenositi?J.e.bem majku i savezu i onome ko je birao utakmicu za live prenos.
Nema kod nas opreme zs toga... Da je zalosno, jeste.
Kakve opreme?
Mislim kod nas na kantonu, sad ne znam, mozda se moglo dogovoriti nesto sa onim iz CityTV pa da oni prenose. Kod nas bas nema ko.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.