NK Jedinstvo Bihać

Moderatori/ce: Sarmelino,GracanicaAA

nebeskasila
Kontakt:

PostPostao/la nebeskasila » 11 okt 2018, 10:08

Da je najbolji u ligi ja ga vise nikad ne bi vratio. I aplauz nije zasluzio jer je ostavio klub zadnji dan a zbog cega? Predsjednik mu je ponudio uslove kakve nema ni jedan drugi igrac pa je on odbio glumi glumca. Da je takav igrac ne bi se vukao po ovoj ligi i igrao u tamo nekom Gorazdu.

Iceplayer
Kontakt:

PostPostao/la Iceplayer » 11 okt 2018, 16:12

tropic WroteColon
Iceplayer WroteColon
tropic WroteColonNama sad fali igrac kao on, tj nama fali on ali nakon ovoga ne bih mu vise dao u Jedinstvo da se vrati. Moze se slagati ili ne slagati sa predsjednikom, postovati ga ili ne, ali izjavom je pokazao da ne postuje Jedinstvo.

Ma Benjo je kloc, ima masa igraca koji su bolji od njega...

Gdje ti je ta masa? Ako pratis ovu ligu nadji mi igraca slicnog njemu.

Jete takav je igrac da je igrao par sezona u NK Vinodolski u bog zna kojoj Hrvatskoj ligi i sad igra za Goražde pa igracina covjece...

tropic
Kontakt:

PostPostao/la tropic » 11 okt 2018, 17:58

Nebitno gdje je igrao. Ja sam od tebe samo trazio da mi nadjes igraca u ovoj ligi da je slican njemu. Kvalitet je nesporan a to kakav je covjek je druga prica.

nebeskasila
Kontakt:

PostPostao/la nebeskasila » 13 okt 2018, 17:10

tropic WroteColonNebitno gdje je igrao. Ja sam od tebe samo trazio da mi nadjes igraca J u ovoj ligi da je slican njemu. Kvalitet je nesporan a to kakav je covjek je druga prica.

U sezoni kad smo se borili sa slobodom za PL taj Benjo je strane igrace vodio po diskotekama noc prije utakmice pa smo izgubili. On koji je trebao biti autoritet. Ove sezone nas tako napustio. Ma da je najbolji k mu

tropic
Kontakt:

PostPostao/la tropic » 17 okt 2018, 18:06

Ključ-Jedinstvo 0:7

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.