NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

shheff
Postovi: 40
Pridružen/a: 23 apr 2014, 13:18
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la shheff » 30 jan 2019, 11:33

BihacSN je napisao/la:
shheff je napisao/la:Zbog ovakvih uhljeba kao ovaj gore nazovi "novinar", onaj Aljo glumac,... smo tu gdje jesmo, USK se iseljava a ostaju uhljebi. 90% na onoj skupštini samo gleda kako ce sebi uzeti nasih 50KM od Jedinstva, grada, Ministarstva, Komisije, donacije... Sve isti uhljebi se ponavljaju zadnjih 20god i sad im smeta jer ne mogu krasti, unistili ste sve, djece nema, ljudi nema, po trenutnoj statistici natalitet-mortalitet-iseljavanje cijeli USK ide ispod 100.000 stanovnika. Na ciji cete racun onda zivjeti? Sve ce manje para biti, radim za stranu firmu, tj. uvozim novac iz EU u USK i budite sretni dok sam ovdje jer tu placam poreze i trosim platu, ali necete marke dobiti od mene dobiti vise... ni Jedinstvo vase, ni lopovski NG turnir, ni migi voz, ni tv taksa, ni 1,8KM posti za paket... :tralala:

Ne znam šta imaš protiv Alje. Momak od rođenja voli Jedinstvo i čitav život uz njega.

Malo je osoba koje Jedinstvo vole kao on.
Uhljeb.

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 30 jan 2019, 11:46

I ja sam mislienja da Aljo voli klub i tu je bio dugo vremena. Sad nisam upoznat da li je gledao korist. Znam da je 99% ljudi zadnjih 20god gledalo sebe i svoju korist

Avatar
NeRi_K
Postovi: 729
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 30 jan 2019, 12:38

Iceplayer je napisao/la:
NeRi_K je napisao/la:Bez obzira da li je Ismet iskren u svojim namjerama ili je lažnjak ovakva prilika se nije smjela propustiti. Da su ljudi u Gradskoj upravi zajedno sa gradonačelnikom ozbiljniji trebali su sjesti i proučiti detalje onoga što Ismet nudi i dogovoriti se na obostranu korist ako je to moguće, pa makar se sastajali sto puta.

Ako ova trenutna Uprava ode iz ovih ili onih razloga treba raspustiti prvu ekipu i igrati sa juniorima, časno ispasti i iduće godine nastaviti Drugu ligu FBiH igrati sa juniorima, a 70% novca koji dodijeli Grad usmjeriti na vraćanje dugova. Prije toga uraditi reviziju poslovanja od 1996. godine, kome smo dužni postići sa njima nagodbe kao što je Velež uradio, a protiv nekih podignuti tužbe. Preostalih 30% novca usmjeriti na omladinski pogon i infrastrukturu. Vjerujem da bi za pet godina imali klub bez dugova, jer ako je pravi dug 1.000.000 KM siguran sam da bi se nagodbama taj iznos mogao smanjiti.

Meni da Jedinstvo duguje 7.000 KM deset godina vjerovatno bi pristao i na 5.000 ako ću ih dobiti odmah.

Bojim se da je najveći problem u tome što niko nema muda tužiti sve one koji su doveli Jedinstvo na rub propasti.
Ipadanjem Jedinstva u nizu ligu ravno je gašenju, jer Jedinstvo nece nikad smoci snage da se vrati u prvu federalnu.
Bez obzira na sve klub neće izgubiti svoj identitet kao što bi ga izgubio gašenjem i novim početkom.

Po meni je veća agonija gledati kako umiremo, a umrijeti ne možemo. Nešto slično ovome što sam napisao smo davno trebali uraditi, jer bi bili sigurno zanimljiviji potencijalnim investitorima kada ne bi imali dugovanja.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
Mramic24
Postovi: 99
Pridružen/a: 17 maj 2018, 11:54
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mramic24 » 30 jan 2019, 13:13

Ovi ljudi sto su trenutno u klubu ne vidim razlog zasto bi otisli , uredu ako grad ne moze obezbjediti sredstva nek ispadnu u kantonalnu nek istupe , dok se dug ne svede na minimum pa opet ispocetka , nije mi jasno kazu ako se ne odblokira racun i gradonacelnik ne nadje sredstva da ce se birati nova uprava i novi ljudi , pitanje je sta ti ljudi mogu uraditi , VELIKO NISTA , ti su ljudi bili u klubu i kad je bilo para pa nisu nista uradili a da ne pricam sad , znaci nek ostane sve isto , uredu nema para istupiti u kantonalnu i vracati dug koliko se moze i ne vracati se u ovu ligu dok sve ne poslozimo i cak sto vise da imamo na racunu cirka 100-200k

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 30 jan 2019, 14:05

Mramic24 je napisao/la:Ovi ljudi sto su trenutno u klubu ne vidim razlog zasto bi otisli , uredu ako grad ne moze obezbjediti sredstva nek ispadnu u kantonalnu nek istupe , dok se dug ne svede na minimum pa opet ispocetka , nije mi jasno kazu ako se ne odblokira racun i gradonacelnik ne nadje sredstva da ce se birati nova uprava i novi ljudi , pitanje je sta ti ljudi mogu uraditi , VELIKO NISTA , ti su ljudi bili u klubu i kad je bilo para pa nisu nista uradili a da ne pricam sad , znaci nek ostane sve isto , uredu nema para istupiti u kantonalnu i vracati dug koliko se moze i ne vracati se u ovu ligu dok sve ne poslozimo i cak sto vise da imamo na racunu cirka 100-200k

Prvo da. Odemo u kantonalnu nikad se ovdje vratili ne bi a drugo u klubu je nemoguce imati para na racunu jer uvijek fali svaki kraj sezone nam iskljuce struju i vodu kamol da ostane 100k viska.

Avatar
NeRi_K
Postovi: 729
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 30 jan 2019, 14:31

nebeskasila je napisao/la:
Mramic24 je napisao/la:Ovi ljudi sto su trenutno u klubu ne vidim razlog zasto bi otisli , uredu ako grad ne moze obezbjediti sredstva nek ispadnu u kantonalnu nek istupe , dok se dug ne svede na minimum pa opet ispocetka , nije mi jasno kazu ako se ne odblokira racun i gradonacelnik ne nadje sredstva da ce se birati nova uprava i novi ljudi , pitanje je sta ti ljudi mogu uraditi , VELIKO NISTA , ti su ljudi bili u klubu i kad je bilo para pa nisu nista uradili a da ne pricam sad , znaci nek ostane sve isto , uredu nema para istupiti u kantonalnu i vracati dug koliko se moze i ne vracati se u ovu ligu dok sve ne poslozimo i cak sto vise da imamo na racunu cirka 100-200k

Prvo da. Odemo u kantonalnu nikad se ovdje vratili ne bi a drugo u klubu je nemoguce imati para na racunu jer uvijek fali svaki kraj sezone nam iskljuce struju i vodu kamol da ostane 100k viska.
Ako se Grad obaveže da će na godišnjem nivou za funkcionisanje NK Jedinstvo izdvajati 200.000 KM bez ikakvih problema sa 100.000 KM mogu se servisirati svi tekući troškovi te raditi omladinski pogon (juniori bi igrali na dva fronta, pa makar to bila i Kantonalna liga, ali ne bi imali troškova plaćanja igrača u seniorskom timu) uz minimalnu podršku sponzora, dok bi se preostalih 100.000 KM usmjerilo na vraćanje dugova kako bi za određeno vrijeme imali čistu situaciju u klubu. Onda bi tih 100.000 KM mogao preusmjeriti na stvaranje seniorske ekipe.

OVAKO DALJE NE MOŽE
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 30 jan 2019, 14:41

NeRi_K je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:
Mramic24 je napisao/la:Ovi ljudi sto su trenutno u klubu ne vidim razlog zasto bi otisli , uredu ako grad ne moze obezbjediti sredstva nek ispadnu u kantonalnu nek istupe , dok se dug ne svede na minimum pa opet ispocetka , nije mi jasno kazu ako se ne odblokira racun i gradonacelnik ne nadje sredstva da ce se birati nova uprava i novi ljudi , pitanje je sta ti ljudi mogu uraditi , VELIKO NISTA , ti su ljudi bili u klubu i kad je bilo para pa nisu nista uradili a da ne pricam sad , znaci nek ostane sve isto , uredu nema para istupiti u kantonalnu i vracati dug koliko se moze i ne vracati se u ovu ligu dok sve ne poslozimo i cak sto vise da imamo na racunu cirka 100-200k

Prvo da. Odemo u kantonalnu nikad se ovdje vratili ne bi a drugo u klubu je nemoguce imati para na racunu jer uvijek fali svaki kraj sezone nam iskljuce struju i vodu kamol da ostane 100k viska.
Ako se Grad obaveže da će na godišnjem nivou za funkcionisanje NK Jedinstvo izdvajati 200.000 KM bez ikakvih problema sa 100.000 KM mogu se servisirati svi tekući troškovi te raditi omladinski pogon (juniori bi igrali na dva fronta, pa makar to bila i Kantonalna liga, ali ne bi imali troškova plaćanja igrača u seniorskom timu) uz minimalnu podršku sponzora, dok bi se preostalih 100.000 KM usmjerilo na vraćanje dugova kako bi za određeno vrijeme imali čistu situaciju u klubu. Onda bi tih 100.000 KM mogao preusmjeriti na stvaranje seniorske ekipe.

OVAKO DALJE NE MOŽE

Sve je to tako kad mi zamisljamo gledajuci sa navijacke strane. Ali realno to je nemoguce ostvariti. Daje grad pare sto godina pa nikad nista nismo uradili. Tu treba dovesti pametne ljude koji ce tu raditi normalno za platu a koji ce uraditi nesto pametno sa uspjehom. Ovi ljudi sa skupstine ce klub ukopati u jos vecu zemlju. Vec smo u mezarluku metar i po. Fali nam jos pola metra i slobodno da se zakopamo.

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 30 jan 2019, 14:55

shheff je napisao/la:Zbog ovakvih uhljeba kao ovaj gore nazovi "novinar", onaj Aljo glumac,... smo tu gdje jesmo, USK se iseljava a ostaju uhljebi. 90% na onoj skupštini samo gleda kako ce sebi uzeti nasih 50KM od Jedinstva, grada, Ministarstva, Komisije, donacije... Sve isti uhljebi se ponavljaju zadnjih 20god i sad im smeta jer ne mogu krasti, unistili ste sve, djece nema, ljudi nema, po trenutnoj statistici natalitet-mortalitet-iseljavanje cijeli USK ide ispod 100.000 stanovnika. Na ciji cete racun onda zivjeti? Sve ce manje para biti, radim za stranu firmu, tj. uvozim novac iz EU u USK i budite sretni dok sam ovdje jer tu placam poreze i trosim platu, ali necete marke dobiti od mene vise... ni Jedinstvo vase, ni lopovski NG turnir, ni migi voz, ni tv taksa, ni 1,8KM posti za paket... :tralala:
Veliki si nema šta, predstaviš se ovdje naravno ako imaš m..., a ne ovako komentarišeš iza skrivenih profila. Jarane ja sam Nermin Stambolija i ne krijem se iza profila i ne lupam na času kao ti.

EASport79
Postovi: 2
Pridružen/a: 21 jan 2019, 09:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la EASport79 » 30 jan 2019, 15:35

nebeskasila je napisao/la:
Mramic24 je napisao/la:Ovi ljudi sto su trenutno u klubu ne vidim razlog zasto bi otisli , uredu ako grad ne moze obezbjediti sredstva nek ispadnu u kantonalnu nek istupe , dok se dug ne svede na minimum pa opet ispocetka , nije mi jasno kazu ako se ne odblokira racun i gradonacelnik ne nadje sredstva da ce se birati nova uprava i novi ljudi , pitanje je sta ti ljudi mogu uraditi , VELIKO NISTA , ti su ljudi bili u klubu i kad je bilo para pa nisu nista uradili a da ne pricam sad , znaci nek ostane sve isto , uredu nema para istupiti u kantonalnu i vracati dug koliko se moze i ne vracati se u ovu ligu dok sve ne poslozimo i cak sto vise da imamo na racunu cirka 100-200k

Prvo da. Odemo u kantonalnu nikad se ovdje vratili ne bi a drugo u klubu je nemoguce imati para na racunu jer uvijek fali svaki kraj sezone nam iskljuce struju i vodu kamol da ostane 100k viska.
A sto mislis da se ne bi vratili. Napravi normalnu ekipu, obezbijedi im normalne uslove i gore si 100%.. Ispao je Travnik, Banovići, Goražde, Novi Travnik pa su se vratili.. A Mladost DK kad su skupili ekipu i upravu, za 4 godine su iz kantonalne došli u Premier ligu.. Bolje i to nego ova agonija koja traje 15 godina.. Kad nema para nigdje nikog, čimse neko pojavi da nesto napravi, napadnu ga sa 100 mjenica.. presjeci i gotovo

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 30 jan 2019, 16:35

EASport79 je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:
Mramic24 je napisao/la:Ovi ljudi sto su trenutno u klubu ne vidim razlog zasto bi otisli , uredu ako grad ne moze obezbjediti sredstva nek ispadnu u kantonalnu nek istupe , dok se dug ne svede na minimum pa opet ispocetka , nije mi jasno kazu ako se ne odblokira racun i gradonacelnik ne nadje sredstva da ce se birati nova uprava i novi ljudi , pitanje je sta ti ljudi mogu uraditi , VELIKO NISTA , ti su ljudi bili u klubu i kad je bilo para pa nisu nista uradili a da ne pricam sad , znaci nek ostane sve isto , uredu nema para istupiti u kantonalnu i vracati dug koliko se moze i ne vracati se u ovu ligu dok sve ne poslozimo i cak sto vise da imamo na racunu cirka 100-200k

Prvo da. Odemo u kantonalnu nikad se ovdje vratili ne bi a drugo u klubu je nemoguce imati para na racunu jer uvijek fali svaki kraj sezone nam iskljuce struju i vodu kamol da ostane 100k viska.
A sto mislis da se ne bi vratili. Napravi normalnu ekipu, obezbijedi im normalne uslove i gore si 100%.. Ispao je Travnik, Banovići, Goražde, Novi Travnik pa su se vratili.. A Mladost DK kad su skupili ekipu i upravu, za 4 godine su iz kantonalne došli u Premier ligu.. Bolje i to nego ova agonija koja traje 15 godina.. Kad nema para nigdje nikog, čimse neko pojavi da nesto napravi, napadnu ga sa 100 mjenica.. presjeci i gotovo

Pa jel mislis da ne bi opet za cetiri godine dosla ova **** lopovska. Ne vjerujem da bi to islo jedino da dodju pravi ljudi a mi ih nemamo

shheff
Postovi: 40
Pridružen/a: 23 apr 2014, 13:18
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la shheff » 30 jan 2019, 16:44

bihac1968 je napisao/la:
shheff je napisao/la:Zbog ovakvih uhljeba kao ovaj gore nazovi "novinar", onaj Aljo glumac,... smo tu gdje jesmo, USK se iseljava a ostaju uhljebi. 90% na onoj skupštini samo gleda kako ce sebi uzeti nasih 50KM od Jedinstva, grada, Ministarstva, Komisije, donacije... Sve isti uhljebi se ponavljaju zadnjih 20god i sad im smeta jer ne mogu krasti, unistili ste sve, djece nema, ljudi nema, po trenutnoj statistici natalitet-mortalitet-iseljavanje cijeli USK ide ispod 100.000 stanovnika. Na ciji cete racun onda zivjeti? Sve ce manje para biti, radim za stranu firmu, tj. uvozim novac iz EU u USK i budite sretni dok sam ovdje jer tu placam poreze i trosim platu, ali necete marke dobiti od mene vise... ni Jedinstvo vase, ni lopovski NG turnir, ni migi voz, ni tv taksa, ni 1,8KM posti za paket... :tralala:
Veliki si nema šta, predstaviš se ovdje naravno ako imaš m..., a ne ovako komentarišeš iza skrivenih profila. Jarane ja sam Nermin Stambolija i ne krijem se iza profila i ne lupam na času kao ti.
Dovoljna ti je informacija da radim i zivim od svog znanja, ne kao 90% uhljeba sa skupstine koje puca nervoza jer je sve manje para za njihovo parazitiranje na racun Jedinstva, budzeta... vama smeta red i rad, smeta Vam ovaj Iso sad, jer nema para uhljebima, Jedinstvo samo oslikava kako USK polako, ali lagano ide u propast. HVALA VAM!!!
Zadnja izmjena: shheff, dana/u 30 jan 2019, 16:55, ukupno mijenjano 1 put.

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 30 jan 2019, 16:51

To nebi više bilo NK Jedinstvo.

35SN96
Postovi: 64
Pridružen/a: 07 dec 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la 35SN96 » 30 jan 2019, 19:52

Jesu bili danas oni pet kod Šuhreta? Ima li sta novo?

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Vrebac » 30 jan 2019, 19:57

Nazalost istina je da se oko Klub vrte jedni te isti ljudi vec 20god i tu napredka nema bez radikalne promijene! Ovako zali boze samo gradski para! Neka grad Bihac bar pola para da jednom Izacicu ili Brekovici vidjeli bi sta se moze 200.000!

U Klub moraju doci ljudi kojima Rez. Nije u prvom planu vec Infrastruktura i omladinski pogon!

Trenutno sam izvan BIH, i mogu vam reci da je kod nas najskuplji fudbal, sto se tice troskova za Sudije, delegate, policiju itd.
To sve treba drzava da pokriva a klubovi da su duzni te pare usmijeriti u omladinski pogon.

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 30 jan 2019, 22:39

Kako sam cuo danas Emir je odustao od para i deblokirace racun kluba a za uzvrat od grada tj..Suhreta trazi dozvolu za motel Villa koji je napravio na kamenici prosle godine, a za koji nema papira. Cirkus se nastavlja i dalje.

Emire Mujadzicu ja ti j.b.m citav rod koji imas p...o lopovska, klub neces unistiti mrtve ti j.b.m !!
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ASD » 30 jan 2019, 22:47

Iskreno, sa ovakvim stanjem u klubu je najbolje neko vrijeme se skloniti u drugu federalnu.
Ismet i grupa ljudi oko njeg je bila dobra prilika i vidio se dobar rad odmah, ali neke stvari iz proslosti se se ne mogu samo zaboraviti.

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 31 jan 2019, 07:40

LloriS je napisao/la:Kako sam cuo danas Emir je odustao od para i deblokirace racun kluba a za uzvrat od grada tj..Suhreta trazi dozvolu za motel Villa koji je napravio na kamenici prosle godine, a za koji nema papira. Cirkus se nastavlja i dalje.

Emire Mujadzicu ja ti j.b.m citav rod koji imas p...o lopovska, klub neces unistiti mrtve ti j.b.m !!
Ja bi njemu sad srusio taj hotel ako nema dozvole. Prvi suhret je i rekao rusiti sve bespravne gradnje pa nista ispunio nije

Avatar
harden
Postovi: 23527
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 31 jan 2019, 15:34

nebeskasila je napisao/la: Ja bi njemu sad srusio taj hotel ako nema dozvole. Prvi suhret je i rekao rusiti sve bespravne gradnje pa nista ispunio nije
Rado bi ga Suki smaknuo da smije, ali ne smije.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

35SN96
Postovi: 64
Pridružen/a: 07 dec 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la 35SN96 » 31 jan 2019, 22:14

Ima li kakvi info.? Hoće li se dogovoriti?

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 31 jan 2019, 22:54

35SN96 je napisao/la:Ima li kakvi info.? Hoće li se dogovoriti?
Ima li ista u Bihacu? Je li danas trebao biti taj dogovor?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.