NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

harden
x 241
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 11 feb 2020, 01:32

ASD je napisao/la:
11 feb 2020, 01:16
harden je napisao/la:
11 feb 2020, 01:06
ASD je napisao/la:
11 feb 2020, 00:56
Pa sad. Teško je reći. Adžem je najbolji. Može glatko u pola ekipa PL igrati. Nije loš ni Beširević u Olimpiku, može isto u PL.
Nije loš ni Mazić što je bio u Tošku prvu polusezonu. Bio je dobar i u PL-u, samo ga godine malo stisle, ali je za ove lige odličan igrač, jedino skup. Solidan je i onaj Islamagić u Gošku.
Dobri su stoperi i u Rudaru, Gačan i Musić. Sviđa mi se i Danilović u Metallegheu. Možda bi neki od njih tri mogao u PL.
Ali da se razumijemo. Nema ih trojica u čitavoj ligi koji bi mogli biti konkurentni u PL-u.
Bolji je Kladar stoper od pola tih sto si nabrojao. Ovu polusezonu ce jos bolji biti kad ste ustabili odbrana malo a sredina ne bude rupa obicna :kafa:
Moguće da jeste. Nisam ga toliko gledao da bih mogao donijeti neki veći sud. Dobar je igrač.
Adžem je po meni definitivno najbolji. Fizički je predominantan (u ovoj ligi teško se može bez toga, realno), plus ima dobru pass igru, dobre duge lopte. Ima i to da zna komandovati odbranom.
Vrhunski stoperi u najboljim klubovima su u prosjeku niži nego ovdje. Baš sinoć gledam Inter-Milan (Skriniar, De Vrij, Romagnoli, Godin, Kjaer). Jedino Kjaer jedva iznad 190. Ostali bi bili niski za ove lige.
Recimo, Koprivica po meni nije ništa specijalno s loptom, a fizički je odličan ako protivnički napadač nije visok i da se zna hrvati, tu izvisi ali svakako bi bio dobro pojačanje. Provjeren igrač za ove lige.
I meni je Adzem najbolji, tu se slazemo.

Kladar i Koprivica su sasvim dovoljni za ove lige u paru, desno moze Terzin a lijevo mali Olic, odlican mladi bek. Ne znam jesi li njega upratio.

Sad gledam na transfermarktu, nisam znao da je Emrah Hasanhodzic u Metallegheu. Bio je odlican u Jedinstvu, ne znam kakav je sad.
for this life i cannot change

ASD
x 144
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 11 feb 2020, 01:41

harden je napisao/la:
11 feb 2020, 01:32
ASD je napisao/la:
11 feb 2020, 01:16
harden je napisao/la:
11 feb 2020, 01:06

Bolji je Kladar stoper od pola tih sto si nabrojao. Ovu polusezonu ce jos bolji biti kad ste ustabili odbrana malo a sredina ne bude rupa obicna :kafa:
Moguće da jeste. Nisam ga toliko gledao da bih mogao donijeti neki veći sud. Dobar je igrač.
Adžem je po meni definitivno najbolji. Fizički je predominantan (u ovoj ligi teško se može bez toga, realno), plus ima dobru pass igru, dobre duge lopte. Ima i to da zna komandovati odbranom.
Vrhunski stoperi u najboljim klubovima su u prosjeku niži nego ovdje. Baš sinoć gledam Inter-Milan (Skriniar, De Vrij, Romagnoli, Godin, Kjaer). Jedino Kjaer jedva iznad 190. Ostali bi bili niski za ove lige.
Recimo, Koprivica po meni nije ništa specijalno s loptom, a fizički je odličan ako protivnički napadač nije visok i da se zna hrvati, tu izvisi ali svakako bi bio dobro pojačanje. Provjeren igrač za ove lige.

Kladar i Koprivica su sasvim dovoljni za ove lige u paru, desno moze Sarenac a lijevo mali Olic, odlican mladi bek. Ne znam jesi li njega upratio.
Šarenac vam je valjda otišao?

FK "NK JEDINSTVO", BIHAD i igrač Šarenac Mile sporazumno raskinuli amaterski ugovor broj 343-
07/19 od 07.08.2019.

Zar nije i Devedžić kod vas? on bi vjerovatno upao u prvu postavu. Zaštićeno je godište, a nije baš jeftin.

Nešto malo sam ga upratio. Nisam puno gledao vaših mečeva ovu polusezonu. Upratio sam onog Hadrovića kao finog igrača zaštićenog godišta.
Još je tu i Nuhanović koji je dobar za ove lige. Mislim da ne bi trebali imati problema s tim zaštićenim godištima.
Ovi-Geno-Nikita =>> Tokyo

harden
x 241
Kontakt:

Post Postao/la harden » 11 feb 2020, 01:46

ASD je napisao/la:
11 feb 2020, 01:41
Šarenac vam je valjda otišao?

FK "NK JEDINSTVO", BIHAD i igrač Šarenac Mile sporazumno raskinuli amaterski ugovor broj 343-
07/19 od 07.08.2019.

Zar nije i Devedžić kod vas? on bi vjerovatno upao u prvu postavu. Zaštićeno je godište, a nije baš jeftin.

Nešto malo sam ga upratio. Nisam puno gledao vaših mečeva ovu polusezonu. Upratio sam onog Hadrovića kao finog igrača zaštićenog godišta.
Još je tu i Nuhanović koji je dobar za ove lige. Mislim da ne bi trebali imati problema s tim zaštićenim godištima.
Zeznuo sam, ispravio sam post, mislio sam na Terzina a ne Sarenca.

Zaboravio sam na Devedzica, fina konkurencija na stoperu svakako. Hadrovic je poceo kao zadnji vezni pa ga prebacili na stopera medjutim nema on meni neko citanje igre i postavljanje da bi igrao tu. Nece biti problema s tim zasticenog godista, ima dosta ovih mladih sad.

Adi Tahirovic mi je bio najbolji mladi stoper lige sto posto, daleko najbolji ako se gledaju godine. Medjutim zeznuo je nesto pa ga otjerase. :mrgreen:

ASD
x 144
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 11 feb 2020, 01:51

Mislio sam na njeg kao zadnjeg veznog. Vidim ga uz Nuhanovića i Devedžića kao startere.

Pa fina je ekipica. Ima tu kvaliteta. Jedino to koliko će to se uspjeti uigrati i kako će to Berberović složiti.
Ne bi trebali ispasti. Opasno vam je falilo širine u prvom dijelu.

harden
x 241
Kontakt:

Post Postao/la harden » 11 feb 2020, 02:04

ASD je napisao/la:
11 feb 2020, 01:51
Mislio sam na njeg kao zadnjeg veznog. Vidim ga uz Nuhanovića i Devedžića kao startere.

Pa fina je ekipica. Ima tu kvaliteta. Jedino to koliko će to se uspjeti uigrati i kako će to Berberović složiti.
Sarvanu na transfermarktu stoji zadnji vezni, ako sam dobro upratio znao je on i lijevog beka igrati... Mada mislim da ce u sredinu, losa je nama veza skroz bila, valjda je tu planiran.

ASD
x 144
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 11 feb 2020, 02:10

harden je napisao/la:
11 feb 2020, 02:04
ASD je napisao/la:
11 feb 2020, 01:51

Sarvanu na transfermarktu stoji zadnji vezni, ako sam dobro upratio znao je on i lijevog beka igrati... Mada mislim da ce u sredinu, losa je nama veza skroz bila, valjda je tu planiran.
Igrao je desnog beka, ali je najjači na zadnjem veznom. Imao je strašnu prošlu sezonu iako mu je ekipa ispala. Bio je ubjedljivo najbolji igrač. Najveće vaše pojačanje.
Mogao bi Devedžić igrati beka. Znao je do sad igrati to, mada je bolji na stoperu.

Amar124
Kontakt:

Post Postao/la Amar124 » 11 feb 2020, 08:06

Mislim da ste i s ovim iz Mladosti sto su na posudbu dosli dosta toga dobili...

legenda reala
x 47
Kontakt:

Post Postao/la legenda reala » 11 feb 2020, 08:47

harden je napisao/la:
meni je Mirkovic bolji a niko ga ne spominje nigdje
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

ASD
x 144
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 11 feb 2020, 09:13

legenda reala je napisao/la:
11 feb 2020, 08:47
harden je napisao/la:
Šta misliš o Islamagiću?

nebeskasila
x 8
Kontakt:

Post Postao/la nebeskasila » 11 feb 2020, 12:01

Sa kim jos prijeteljske igramo. Jel bio neko na treningu kakvo je stanje

legenda reala
x 47
Kontakt:

Post Postao/la legenda reala » 11 feb 2020, 15:56

ASD je napisao/la:
11 feb 2020, 09:13
legenda reala je napisao/la:
11 feb 2020, 08:47
harden je napisao/la:
Šta misliš o Islamagiću?
Dobar stoper sigurno jedan od boljih u ligi zna lopte isto ko i Mirkovic obojica mogu igrati komotno i zadnjeg veznog dok Adzem je dosta prljaviji od njih dva on hoce i udariti i isprovocirati ova dvojica su skroz cista, ja sam misljenja da je i Ducic iz Gorazda isto mogo biti dobar stoper samo sto silom prilka igra na beku na kojem je isto odlican za ovu ligu al mogo bi biti i stoper jako dobar
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

NeRi_K
Kontakt:

Post Postao/la NeRi_K » 12 feb 2020, 12:18

NK Jedinstvo ima ozbiljnu ekipu za drugi dio sezone, Koprivica, Sarvan, Devedžić, Dizdarić, dvojac iz Mladosti.

Mislim da opstanak ne bi trebao doći u pitanje.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Bihacit1937
x 3
Kontakt:

Post Postao/la Bihacit1937 » 12 feb 2020, 12:20

Sta sam rekao!!
Imamo prejaku ekipu
Kroz sedmicu dvije bude jos koja bomba
Nkj ❤

harden
x 241
Kontakt:

Post Postao/la harden » 12 feb 2020, 12:22

Bihacit1937 je napisao/la:
12 feb 2020, 12:20
Sta sam rekao!!
Imamo prejaku ekipu
Nkj ❤
Nisi slagao, svaka cast. Odlicna ekipa za drugi dio.

Bihacit1937
x 3
Kontakt:

Post Postao/la Bihacit1937 » 12 feb 2020, 12:26

Bilo je gusto do zadnje sekunde..Ipak jedan je komadant

nebeskasila
x 8
Kontakt:

Post Postao/la nebeskasila » 12 feb 2020, 15:59

Sta sam rekao!!
Imamo prejaku ekipu
Nkj ❤

Otkud pare i kakvi su planovi. Dovesti sve igrace pa na kraju sezone opet isto?

Bihacit1937
x 3
Kontakt:

Post Postao/la Bihacit1937 » 12 feb 2020, 16:18

nebeskasila je napisao/la:
12 feb 2020, 15:59
Sta sam rekao!!
Imamo prejaku ekipu
Nkj ❤

Ne valja kad ne dovode igrace,ne valja kad dovode. Ne vallja kad se prica o akademiji,ne valja kad se prica o pomocnom terenu o reflektorima,ne valja kad kurdu smjene?
Svi su imali priliku,imaju i sada otici u klub,predloziti ili pomoci. Najlakse je osudjivati!!
Dosli su ljudi u klub ,rade,bore se i fina je ekipica u klubu ne znam koliko si upucen i halim radi veliki dio posla ,tigar i ostali..i bit ce tu jos privatnika koji ce ulagati u klub
Pustimo ljude da rade svoj posao. Krenulo je sve na bolje
Ako ne mozete pomoci svoj klub nemojte ni pljuvati ni omalozavati trud ovih ljudi. HVALA

nebeskasila
x 8
Kontakt:

Post Postao/la nebeskasila » 12 feb 2020, 16:24

12 feb 2020, 16:18
nebeskasila je napisao/la:
12 feb 2020, 15:59
Sta sam rekao!!
Imamo prejaku ekipu
Nkj ❤

Ne valja kad ne dovode igrace,ne valja kad dovode. Ne vallja kad se prica o akademiji,ne valja kad se prica o pomocnom terenu o reflektorima,ne valja kad kurdu smjene?
Svi su imali priliku,imaju i sada otici u klub,predloziti ili pomoci. Najlakse je osudjivati!!
Dosli su ljudi u klub ,rade,bore se i fina je ekipica u klubu ne znam koliko si upucen i halim radi veliki dio posla ,tigar i ostali..i bit ce tu jos privatnika koji ce ulagati u klub
Pustimo ljude da rade svoj posao. Krenulo je sve na bolje
Ako ne mozete pomoci svoj klub nemojte ni pljuvati ni omalozavati trud ovih ljudi. HVALA

Sta sam ja rekao lose? Pitao sam hoce li biti isto. Mogao si fino reci ne pametovati. Ne bi pisao ovdje da ne volim klub i ispitivao. U KLUB NE MOZE SVAKO OTICI JER NAS 80 POSTO NE BUDE U BIHACU ZATO SE PATIMO PO FORUMU OVOM DA SAZNAMO NEKU INFORMACIJU A VI TO KRIJETE KO DA JE U PITANJU CHELSEA. Otkud ja da znam ko je u klubu jel pise mozda negdje to? Jel ima klub svoju stranicu pa da se nesto procita. Pa ljudi iz drugih gradova znaju bolje stanje u klubu od nas biscana

Bihacit1937
x 3
Kontakt:

Post Postao/la Bihacit1937 » 12 feb 2020, 16:29

Ne budem ni ja u bihacu pa se lijepo raspitam. Pitam ovog,pitam onog. Kad odem dole svaki put odem na kafu sa ljudima koji su sad u klubu ili koji su nekad bili. Svaki put ostavim i neku donaciju klubu..tako se voli klub..a i dole kad sam bio navijao sam za nkj do zadnjeg atoma snage..tako da te lijepo molim...naprica ti da je jedinstvo sjeverna koreja sto uopste nije tacno..vrata kluba su ti otvorena svaki dan od 9 do 5..a ako nisi dole i ako si navijac jedinstva valjda imas neka poznanstva..mene sto zanima ja i saznam

nebeskasila
x 8
Kontakt:

Post Postao/la nebeskasila » 12 feb 2020, 16:32

12 feb 2020, 16:29
Ne budem ni ja u bihacu pa se lijepo raspitam. Pitam ovog,pitam onog. Kad odem dole svaki put odem na kafu sa ljudima koji su sad u klubu ili koji su nekad bili. Svaki put ostavim i neku donaciju klubu..tako se voli klub..a i dole kad sam bio navijao sam za nkj do zadnjeg atoma snage..tako da te lijepo molim...naprica ti da je jedinstvo sjeverna koreja sto uopste nije tacno..vrata kluba su ti otvorena svaki dan od 9 do 5..a ako nisi dole i ako si navijac jedinstva valjda imas neka poznanstva..mene sto zanima ja i saznam
Pa eto ti si veci navijac od mene. A kad vec sve to znas onda nije problem i da ovdje napises te neke stvari. Ako se dog pomoci teren to se ne treba kriti nece nama niko ukrasti to. Mogu se reci neke stvari pa da svi znamo sta se desava da se nadamo necem jer 20 godina je isto

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.