NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 13 jul 2020, 00:43

harden je napisao/la:
13 jul 2020, 00:24
Kakav je ovaj Puce? Koji igraci bi nam trebali startati ispod 21 godine?
Još nam to nije poznato, a radi se na dovođenju igrača do 21god.

Jedinstvo37
Postovi: 203
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:04
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Jedinstvo37 » 13 jul 2020, 07:53

Bez 4-5 iskusnih igraca iduca sezona ce opet biti tanka. O pl ne vrijedi ni razmisljati...

Mujo kapiten? Opet ce da mase rukama kad izgubi loptu.. Smiješno

Jel korona zaustavila pricu o pomocnom terenu, reflektorima?

Loptu na zemlju

bihacity
Postovi: 140
Pridružen/a: 18 sep 2019, 12:52
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihacity » 13 jul 2020, 09:41

Hocemo li mi kad imati neku kvalitetniju provjeru a da to nisu Sloboda Novi Grad, Sloga Bos.Otoke i okolnih sela?
Cini mi se nepotrebno dovodenje ovog drugog golmana Muratspahica, kad ce Willi svakako biti prvi golman, a i mali Badic je sasvim odlican rezervni golman sa zasticenim godistem.
Volim samo Jedinstvo Bihać

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 13 jul 2020, 10:07

bihacity je napisao/la:
13 jul 2020, 09:41
Hocemo li mi kad imati neku kvalitetniju provjeru a da to nisu Sloboda Novi Grad, Sloga Bos.Otoke i okolnih sela?
Cini mi se nepotrebno dovodenje ovog drugog golmana Muratspahica, kad ce Willi svakako biti prvi golman, a i mali Badic je sasvim odlican rezervni golman sa zasticenim godistem.
Sto se tice utakmica kvalitetnih protivnika i nema da su nam blizu, a ako ima daj nam ti kazi ko bi to mogao biti. Premijerligaske ekipe nema sanse niti jednu da dogovoris, van granica BiH nema sanse da ides zbog korone. Sto se tice golmana i igrača, pripreme su u toku svaki od njih ima sansu da se dokaze, a normalno neki od njih ce i otpasti jer nece svi ostati. I da ne zaboravim i ja sam covjek sa sela i to iz Bos. Otoke. U tom okolnom selu prijatelju zivi Nusmir Fajic!! :) a bilo bi ga dobro vidjeti u nasim redovima.

bihacity
Postovi: 140
Pridružen/a: 18 sep 2019, 12:52
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihacity » 13 jul 2020, 11:19

bihac1968 je napisao/la:
13 jul 2020, 10:07
bihacity je napisao/la:
13 jul 2020, 09:41
Hocemo li mi kad imati neku kvalitetniju provjeru a da to nisu Sloboda Novi Grad, Sloga Bos.Otoke i okolnih sela?
Cini mi se nepotrebno dovodenje ovog drugog golmana Muratspahica, kad ce Willi svakako biti prvi golman, a i mali Badic je sasvim odlican rezervni golman sa zasticenim godistem.
Sto se tice utakmica kvalitetnih protivnika i nema da su nam blizu, a ako ima daj nam ti kazi ko bi to mogao biti. Premijerligaske ekipe nema sanse niti jednu da dogovoris, van granica BiH nema sanse da ides zbog korone. Sto se tice golmana i igrača, pripreme su u toku svaki od njih ima sansu da se dokaze, a normalno neki od njih ce i otpasti jer nece svi ostati. I da ne zaboravim i ja sam covjek sa sela i to iz Bos. Otoke. U tom okolnom selu prijatelju zivi Nusmir Fajic!! :) a bilo bi ga dobro vidjeti u nasim redovima.

Manje je bitno jesu li blizu ili nisu. Za dobru provjeru protiv premijerligasa vrijedi potegnuti malo puta. Bitno da Gorazde moze protiv Sarajeva, Visoko protiv Zelje itd itd istina da su blizu, ali uspjeli su dogovoriti utakmicu. Tu je uprava zakazala, trebalo se gledati malo unaprijed i zakazati utakmice koje bi nam itekako pomogle pokazati gdje smo tanki.
Bilo bi ga dobro vidjeti u nasim redovima slazem se, ali ne moze se igrati protiv sela koje je napustilo 70% ljudi i koji nemaju adekvatnu ekipu za odgovoriti nama. Sta nam vrijedi utakmica koju cemo uzeti sa 7 ili vise golova razlike?
Volim samo Jedinstvo Bihać

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 13 jul 2020, 11:20

Pa sto je nemoguce dog sa ekipama iz PL svi ostali igraju sa njima samo treba sa nekim klubom stupiti u kontakt pa pokusati dogovoriti. Nije problem sto se igra sa Slogom nego treba napraviti nekad jaku utakmicu kod nas. Pokusati napraviti neki turnir 4 ekipe pozvati da se igra svake godine nije to toliko tesko. Podici to na neki veci level. I o pomocnom terenu vide nema nista. I svlacionice sam pitao jel.moze neko staviti slike oa je i to nemoguce.
Sto se tice kapitena Mujo je nas ali ne znam da on moze biti neki vodja. Treba kapiten imati autoritet nad ostalima da se gleda na njega a mislim da on nece moci voditi ekipu.

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 13 jul 2020, 11:24

I cak mislim da bi se igraci vise i potrudili igrati protiv jake ekipe i sa vecom voljom i da bi se tu atmosfera mogla i poboljsati nego igrati sa nekim nizeligaskim ekipama gdje ne mozemo nista dobiti nego jos povredu neku zaraditi

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 13 jul 2020, 11:34

Ja bih najvise volio da gledam Zelju, Sarajevo, Slobodu itd.. u Bihaću ali nema od toga ništa. Kontaktirani su klubovi PL ali odbijaju takve utakmice. Pa pogledajte sami sve pripremne utakmice i premijerligasa sve se svode na njihovu okolicu, nista daleko. Svlačionice su davno odrađene i slikane i nije tačno da se nemogu poslikati ali trenutno se radi u njima jer još neke stvari se uređuju, a kad budu i konacno odradene poslikat cemo. Pomocni terenje na tenderu, ljudi morate biti strpljivi nista ne dolazi preko noci. Pa ljudi ne krije niko nista od Vas u to budite sigurni sto se tice ovih stvari.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ASD » 13 jul 2020, 11:39

Bolje igrati protiv niželigaša nego protiv ekipa iz iste lige. Baš dosadno bude.

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 13 jul 2020, 11:52

bihac1968 je napisao/la:
13 jul 2020, 11:34
Ja bih najvise volio da gledam Zelju, Sarajevo, Slobodu itd.. u Bihaću ali nema od toga ništa. Kontaktirani su klubovi PL ali odbijaju takve utakmice. Pa pogledajte sami sve pripremne utakmice i premijerligasa sve se svode na njihovu okolicu, nista daleko. Svlačionice su davno odrađene i slikane i nije tačno da se nemogu poslikati ali trenutno se radi u njima jer još neke stvari se uređuju, a kad budu i konacno odradene poslikat cemo. Pomocni terenje na tenderu, ljudi morate biti strpljivi nista ne dolazi preko noci. Pa ljudi ne krije niko nista od Vas u to budite sigurni sto se tice ovih stvari.
Pa ima li iko u Bosni da je strpljiv kao mi. Strpljivi smo ima 20 godina.. svake godine ista prica zato moras malo shvatiit da malo ko.vjeruje u to nesto da ce biti dobro. Ali imamo vremena ima jos 20 godina dozivjecemo ako Bog ga sve kako treba. Barem jedna godina u PL da se to dozivi pa onda kako bude.

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1299
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 13 jul 2020, 14:17

ljudi nema potrebe da se prepucavamo preko foruma za gluposti @Stambi ovaj revolt navijaca je skroz opravdan jbg ljudi cekaju 20god PL ko da je liga sampiona i svake godine gutaju lazna obecanja :beba:


al u drugu ruku morate i Stambija shvatiti ne odreduje on sa kim cemo igrati i klubovi u glavnom dogovaraju pripremne sa blizim mjestima sto je skroz logicno a i ja licno ne vidim korist da nam dode Zeljo ili Sarajevo nebitno i da nam da 6 komada, kome ce to pomoci... ?


stanite na loptu moramo se pomiriti sa realnosti mi nismo napada sastavili protiv Rudara daleko je PL... :arrow:
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
harden
Postovi: 23566
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 13 jul 2020, 14:25

InatSilniBosanski je napisao/la:
13 jul 2020, 14:17
stanite na loptu moramo se pomiriti sa realnosti mi nismo napada sastavili protiv Rudara daleko je PL... :arrow:
Stani i ti na loptu, to je prva pripremna utakmica a ti vec znas kakva ce sezona biti.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1299
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 13 jul 2020, 14:25

evo moji predikcija onako realno ja bi volio da svako svoje iznese kakve god bile

zavrsit cemo negdje na sredini,dobar prvi dio u drugom raspad

pomocni teren na tenderu nece ostati jos dugo budite samo strplivi u periodu od 50ak godina mozda i bude gotov :rol:

istacice se par pojedinaca Willian, Haracic i Besagic :hmmmmm:

i sljedece opet napadamo PL naravno (opet u krug) :opaopa:
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1299
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 13 jul 2020, 14:28

harden je napisao/la:
13 jul 2020, 14:25
InatSilniBosanski je napisao/la:
13 jul 2020, 14:17
stanite na loptu moramo se pomiriti sa realnosti mi nismo napada sastavili protiv Rudara daleko je PL... :arrow:
Stani i ti na loptu, to je prva pripremna utakmica a ti vec znas kakva ce sezona biti.
upravu si mozda je Berber htjeo vidjeti kako ce se odbrana ponosati pa pustio Rudar da napada, hmmmm potakao si me na razmisljanje dobri moj hardene :hmmmmm:
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
harden
Postovi: 23566
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 13 jul 2020, 14:34

InatSilniBosanski je napisao/la:
13 jul 2020, 14:28
upravu si mozda je Berber htjeo vidjeti kako ce se odbrana ponosati pa pustio Rudar da napada, hmmmm potakao si me na razmisljanje dobri moj hardene :hmmmmm:
Nista pripremne ne znace, pogotovo ovako kad se jos radi na kondiciji i nije ekipa spremna, a neki igraci tek dosli itd.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
NeRi_K
Postovi: 731
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 13 jul 2020, 14:34

Kroz kakve smo sve turbulencije prolazili zadnjih godina, početak priprema na vrijeme i 11 igrača na raspolaganju je neki vid uspjeha.

O Premijer ligi ne treba u ovome trenutku uopće razmišljati, jer ko poznaje prilike u Prvoj ligi FBiH ova ekipa koju trenutno imamo nije u mogućnosti tako daleko dobaciti.

Ono što mene zanima najviše je poboljšanje infrastrukture, vraćanje dugova (financije) i omladinski pogon, jer te tri stvari su osnov uspjeha.

Po onome što se može čuti po gradu u zadnjih godinu dana vraćeno je preko 100.000 KM duga, ali mišljenja sam da je krajnje vrijeme da sve prezentuje javno. Kakva je situacija sa najavama u vezi izgradnje pomoćnog terena sa umjetnom podlogom? Koliko djece trenutno trenira u omladinskom pogonu i kakva je tu generalno situacija?

Stalno se pričalo o revizijama poslovanja koje su u više navrata odrađene, ali nikad se službeno nije objavilo koliko je Jedinstvo dužno, pod kojim osnovama i kome.

Meni kao nekome ko prati ovaj klub od malih nogu bilo bi dovoljno da nam se klub nalazi u gornjem dijelu tabele Prve lige FBiH, da omladinski pogon funkcioniše u pravom smislu te riječi, da se radi na poboljšanju infrastrukture i da napokon saznamo kad ćemo biti klub bez dugovanja. Biti dužan na stotine hiljada maraka i razmišljati o Premijer ligi nije realno.

@bihac1968 tebe bih zamolio ukoliko je moguće da se objavi članak sa imenima igrača i klubova iz kojih dolaze igrači koji su na probi.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
bihac1968
Postovi: 225
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 13 jul 2020, 19:29

NeRi_K je napisao/la:
13 jul 2020, 14:34
Kroz kakve smo sve turbulencije prolazili zadnjih godina, početak priprema na vrijeme i 11 igrača na raspolaganju je neki vid uspjeha.

O Premijer ligi ne treba u ovome trenutku uopće razmišljati, jer ko poznaje prilike u Prvoj ligi FBiH ova ekipa koju trenutno imamo nije u mogućnosti tako daleko dobaciti.

Ono što mene zanima najviše je poboljšanje infrastrukture, vraćanje dugova (financije) i omladinski pogon, jer te tri stvari su osnov uspjeha.

Po onome što se može čuti po gradu u zadnjih godinu dana vraćeno je preko 100.000 KM duga, ali mišljenja sam da je krajnje vrijeme da sve prezentuje javno. Kakva je situacija sa najavama u vezi izgradnje pomoćnog terena sa umjetnom podlogom? Koliko djece trenutno trenira u omladinskom pogonu i kakva je tu generalno situacija?

Stalno se pričalo o revizijama poslovanja koje su u više navrata odrađene, ali nikad se službeno nije objavilo koliko je Jedinstvo dužno, pod kojim osnovama i kome.

Meni kao nekome ko prati ovaj klub od malih nogu bilo bi dovoljno da nam se klub nalazi u gornjem dijelu tabele Prve lige FBiH, da omladinski pogon funkcioniše u pravom smislu te riječi, da se radi na poboljšanju infrastrukture i da napokon saznamo kad ćemo biti klub bez dugovanja. Biti dužan na stotine hiljada maraka i razmišljati o Premijer ligi nije realno.

@bihac1968 tebe bih zamolio ukoliko je moguće da se objavi članak sa imenima igrača i klubova iz kojih dolaze igrači koji su na probi.
Na portalu su objavljeni igrači, kako je koji pristizao ali još ništa nije dedinisano ko od njih ostaje. Tu je neki dan na treningu bilo 32 igraca. Na probi su kad se skrati spisak, kad bude konačan broj od nekih 25 ili 27 igrača objavit cemo. Jedino za Puceta koji je dosao iz Mostara nema objava jer je tu bio do jucerasnje utakmice i jos mi nije poznato da li jezadovoljio Berberovica. I moram na kraju kazati da cu se morati nazalost izolovati od ovog foruma jer ovdje vlada veliki pesimizam, a to u životu niti volim, niti želim biti pesimista, a pogotovo ulaziti u rasprave s nekim. Rekao sam na pocetku ponovnog rada da cu se maksimalno potruditi i dati sve od sebe da blagovremeno i tačno izvjestavam sve informacije vezane za klub i zato i jesmo pokrenuli novi portal kluba.LP

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 13 jul 2020, 19:54

Pa ti stambi ako si u klubu trebao bi znati zbog cega je pesimizam. Ko da mi ne bi.voljeli da je sve super da sve ide kako treba. I svi to sigurno i zelimo. Cuo sam da Hamdo hoce da ide u savez jel istina to

Avatar
harden
Postovi: 23566
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 13 jul 2020, 22:17

Jest, trebamo svi skakati sad i govoriti da cemo uzeti ligu prvaka. Polako stambi, znas i sam da su navijaci izvarani bezbroj puta.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 13 jul 2020, 22:21

Valjda ne skrecem puno sa teme, da li se ovo dvorana prosiruje skoro uz zapadnu tribinu stadiona, vidim da se i dosta siri prema pomocnom terenu Jedinstva, ovdje se gubi dosta parking mjesta na stadionu , blizu 100 - tinjak sigurno.

slika
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.