NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

LloriS
Postovi: 4348
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 25 jul 2021, 18:42

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
21 jul 2021, 11:27
Ima li klub ikakvih suvenira za prodaju?
Imas preko puta pizerie sunce, tj. do "caffe bar 10" kod onog sto popravlja kljuceve, kupiti magnete. Mozes provjeriti i u gelenderima u onim kucicama sto prodaju suvenire.
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la kraljttbvb » 03 avg 2021, 12:13

Malo cu vam otici u off na temi.

Nanijetio sam iduce sedmice doci u Krajinu. Zena ima neke rodbine u Bihacu i Cazinu, pa kad vec dolazim gore, ja bih to iskoristio i posjetio neka mjesta u i oko Bihaca.

Pa ako moze malo informacija.

Strbacki buk, vodopad u Martinbrodu, japodski otoci

Moze li se sve obici za jedan dan i kakav je put do tih mjesta? Ono da mi neko napise idi prvo na to mjesto, pa u povratku svrati do tog buka/vodopada. Moze li se popiti sok/kafa i rucati na nekom od ovih mjesta? Cini se da su japodski najbolji sto se tice ponude hrane i pica.


Rafting na Uni

Vidio sam da imaju 3 etape raftinga. Koji dio je najbolji i gdje ima najvise brzaka? Koja je otprilike cijena i kod koga je najbolje rezervisati rafting (ako ima neko na forumu da je skiper, jos bolje :) )?


Tvrdjave, kule, zanimljiva mjesta
Stari grad u Kladusi, Stara kula u Bihacu, sta jos ima sto se ne bi trebalo zaobici? Bio sam u onoj vili u Ostroscu kod Cazina, pa nju necu ubacivati u ponudu.

Sto se tice smjestaja, gdje je najbolje odsjesti 4-5 noci?

Na Bookingu sam naletio na Blue Box Bed and Breakfast, onako fina ponuda sa solidnom cijenom i cini mi se cisto i uredno. Ima li jos neki hotel/hostel/apartman za odsjesti?

Preporuka za restorane, picerije, cevabdzinice, kao i gdje navece izaci sa zenom i djecom?

Inace kakva je sad situacija sa migrantima?

Ps. Plitvicka jezera mi nemojte spominjati, jer se ne zelim peglati na granici oko testova i slicnih stvari...

Hvala :thumbup:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1271
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 03 avg 2021, 13:37

kraljttbvb je napisao/la:
03 avg 2021, 12:13
Malo cu vam otici u off na temi.

Nanijetio sam iduce sedmice doci u Krajinu. Zena ima neke rodbine u Bihacu i Cazinu, pa kad vec dolazim gore, ja bih to iskoristio i posjetio neka mjesta u i oko Bihaca.

Pa ako moze malo informacija.

Strbacki buk, vodopad u Martinbrodu, japodski otoci

Moze li se sve obici za jedan dan i kakav je put do tih mjesta? Ono da mi neko napise idi prvo na to mjesto, pa u povratku svrati do tog buka/vodopada. Moze li se popiti sok/kafa i rucati na nekom od ovih mjesta? Cini se da su japodski najbolji sto se tice ponude hrane i pica.


Rafting na Uni

Vidio sam da imaju 3 etape raftinga. Koji dio je najbolji i gdje ima najvise brzaka? Koja je otprilike cijena i kod koga je najbolje rezervisati rafting (ako ima neko na forumu da je skiper, jos bolje :) )?


Tvrdjave, kule, zanimljiva mjesta
Stari grad u Kladusi, Stara kula u Bihacu, sta jos ima sto se ne bi trebalo zaobici? Bio sam u onoj vili u Ostroscu kod Cazina, pa nju necu ubacivati u ponudu.

Sto se tice smjestaja, gdje je najbolje odsjesti 4-5 noci?

Na Bookingu sam naletio na Blue Box Bed and Breakfast, onako fina ponuda sa solidnom cijenom i cini mi se cisto i uredno. Ima li jos neki hotel/hostel/apartman za odsjesti?

Preporuka za restorane, picerije, cevabdzinice, kao i gdje navece izaci sa zenom i djecom?

Inace kakva je sad situacija sa migrantima?

Ps. Plitvicka jezera mi nemojte spominjati, jer se ne zelim peglati na granici oko testova i slicnih stvari...

Hvala :thumbup:
pozz brate slapovi na Uni su nesto posebno jedinstveni u europi, put ti je sad do Strbackog asflatiran i po meni najbolje ti je prvo tamo otici nema bas neki poseban sadrzaj ali je slap fascinantan, onda posjeti Martin brod i pojedi domacu pastrmku ulove je ljudi iz Une autenticna i bas poseban ukus, onda na povratku skokni do Japoda obavezno tu djecu povedi ima dosta za obici ne znam koliko volis historiju ali prica cijelog mjesta je bas posebna neces se sigurno razocarati, imacete bas potpun dan.

Rafting ti je nesto posebno u biti nisam vec dugo aktivan ne znam bas koliko poznajes Unu i koje si rijeke u BiH posjetio ali Una ti je skroz druga prica, divlja je skroz onda ta sedra pravi poseban ugodaj ma bas divota, najbolje ti je da se obratis nekoj rafting ekipi poput KiroRaftinga, Bijelog ili ovih momaka Una Pirates, nije rafting na Uni nikad bio nesto skup jos ako vide da si stranac a cijenis Unu cijena ti se isto koriguje.

Te tvrdava mozes komotno obici uz vecernju setnju korzom.

Prenocistem mislim da ni na jednom mjestu neces pogrijesiti , sve je vise manje pristojno, ako trazis ekskluzivu izaberi Opalov hotel bukvalno u centru grada pored Une kuhinja je ok , pored Opala malo jeftinija a bolja opcija je hotel kostelski buk malo dalje od samog centra u kosteli smjesten na slapovima, sa bas dobrom kuhinjom i osobljem jedina mana mu je sto je konstantno bookiran.

sa migrantima neces imati problema vise manje situacija je pod kontrolom Bihac je dosta miran grad za to bas nemoj brinuti.

od ovih mjesta bi ti preporucio ako uhvatis vremena: turisticko naselja Natura Art, etno selo Vrtoce, Krupu npr i mozda neko gradsko kupaliste.
U svakom slucaju mislim da se neces pokajati kako god.
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1271
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 03 avg 2021, 18:29

Armin Jazvin
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 05 avg 2021, 13:31

InatSilniBosanski je napisao/la:
03 avg 2021, 18:29
Armin Jazvin
Sta s njim?

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1271
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 05 avg 2021, 13:39

trebao je potpisati do sada mora da su pare problem
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Neutral » 09 avg 2021, 02:19

Ako ove godine Nihad ne pokaže svoj potencijal, onda će biti uvijek prosjek. Vjerujem da mu je Jedinstvo posljednja šansa za nešto veće u karijeri.

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 14 avg 2021, 19:36

Kakva je igra bila?

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1271
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 14 avg 2021, 19:38

top lako mogao pasti jos koji, kakva munja onaj Hasikic :tokralju: , Sero dva zicera promasio
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Iceplayer
Postovi: 1366
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 14 avg 2021, 22:25

tropic je napisao/la:
14 avg 2021, 19:36
Kakva je igra bila?
Napad i sredina super, ali odbrana panična, loše reagira, iz ničega su poklonili Mladosti dvije dobre prilike.

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1271
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 15 avg 2021, 00:23

Iceplayer je napisao/la:
14 avg 2021, 22:25
tropic je napisao/la:
14 avg 2021, 19:36
Kakva je igra bila?
Napad i sredina super, ali odbrana panična, loše reagira, iz ničega su poklonili Mladosti dvije dobre prilike.
ma za ocekivati buraz, nije branio Kragic i mali Nikic nije igrao na stoperu super je i proslo, vidicemo kad sljedece kolo kazu za Nikica da je extra stoper . . .
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Iceplayer
Postovi: 1366
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 15 avg 2021, 14:54

InatSilniBosanski je napisao/la:
15 avg 2021, 00:23
Iceplayer je napisao/la:
14 avg 2021, 22:25
tropic je napisao/la:
14 avg 2021, 19:36
Kakva je igra bila?
Napad i sredina super, ali odbrana panična, loše reagira, iz ničega su poklonili Mladosti dvije dobre prilike.
ma za ocekivati buraz, nije branio Kragic i mali Nikic nije igrao na stoperu super je i proslo, vidicemo kad sljedece kolo kazu za Nikica da je extra stoper . . .
Vidjet ćemo, sve u svemu fino je izgledalo, vidi se razmišljanje u napadu nije samo izbij...

LloriS
Postovi: 4348
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 15 avg 2021, 15:12

Dobro je ovo, lagana pobjeda, ko je onda falio kad kaze trener cetiri igraca iz prvih 11 nisu igrala, Hadzic, Kragic, ovaj mali Mikic je isto prvi sastav ?

Zna li se sto nisu igrali protiv Mladosti ?

Hoce Kragic biti prvi golman ?
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1271
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 15 avg 2021, 15:47

LloriS je napisao/la:
15 avg 2021, 15:12
Dobro je ovo, lagana pobjeda, ko je onda falio kad kaze trener cetiri igraca iz prvih 11 nisu igrala, Hadzic, Kragic, ovaj mali Mikic je isto prvi sastav ?

Zna li se sto nisu igrali protiv Mladosti ?

Hoce Kragic biti prvi golman ?
ma Kragic prvi golman 100% realno najbolji golman u Prvoj ligi jos dalmatinac pravi lud kao struja, Nikic vuce suspenziju zbog 2 zuta nisam ga gledao al kazu da je daleko najbolji u nasoj odbrani, Hadzija je u zadnjoj utakmici protiv Orasja zaradio crveni, i fali jos Music Vidosav zadnje pojacanje ponikao u akademiji Sarajeva u igrao jos i u Vojvodini valjda i u Prvoj Ligi RS. Sve u svemu bitni bas igraci nadati se sto brzem prikljucku.
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1271
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 15 avg 2021, 15:50

bez obzira sro je Mladost losa meni je drago da mi imamo igru, sto kaze @Iceplayer imamo razmisljanje u napadu i finu igru sredini, odbranu cekamo kad se vrate ovi momci nakon dugo smo sacuvali trenera i dali mu prostor za rad i eto napokon docekali da ne gledamo izbijanje, preskakanje igre itd . . . ili onaj Jagodicev bunker
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1271
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 16 avg 2021, 12:46

treba napomenuti da smo jucer igrali sa

Isak Badic (Cazin), Mujo Mujagic(Bihac), Sinan Samardzic (Bihac), Amar Jusic (Bihac), Sudo Zulic (Bihac).

zamolio bih @ASD da napise koji su igraci iz Bihaca ili opcenito USK a mogu igrati na vecem nivou, znam da je Premijer Ligi trenutno Celikovic u Tuzla City i Redzic u Rudaru Prijedor, Catakovic iz Cazina je u CSKA i Riki Kapic bez kluba i cini mi se Koljic iz Kljuca.
Ima li jos neko ili nam je ovi sva garnitura
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Neutral » 16 avg 2021, 12:47

Je li igrao Nihad Šero?

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 16 avg 2021, 17:10

Neutral je napisao/la:
16 avg 2021, 12:47
Je li igrao Nihad Šero?
Jeste.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Neutral » 16 avg 2021, 17:37

BihacSN je napisao/la:
16 avg 2021, 17:10
Neutral je napisao/la:
16 avg 2021, 12:47
Je li igrao Nihad Šero?
Jeste.
Kako je odigrao? Posljedna sansa za njega za korak naprijed u karijeri.

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 16 avg 2021, 22:22

Odlicno odigrao, jedan od boljih na terenu.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.