NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Iceplayer
Postovi: 1354
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 11 jan 2023, 02:15

InatSilniBosanski je napisao/la:
09 jan 2023, 22:59
NeRi_K je napisao/la:
09 jan 2023, 15:19
U nedjelju 15.01.2023. prozivka, 16.01.2023. ponedjeljak počinju pripreme.

Elvedin Beganović će i drugom dijelu sezone ostaje na klupi NK Jedinstvo.

Nije bilo službenih informacija da je neko od igrača napustio klub.

Vjerovatno će se puno više znati početkom iduće sedmice.
Tako je hvala Allahu jedna laksa zima kod nas svi su isplaceni na vrijeme to je isto bitno nakon dugo vremena, moramo ostati u ligi ove godine Suhreta napokon nema, tako da ne sumnjam da ce stvari krenuti na bolje pogotovo ako Hamduka bude na celu grada mada sigurno ce se za sport zalagati i Habibija, lpred nama je uzbudljiv period

ako je neko popratio vise ovu nasu ekipu da napise sta bi se trebalo pojacati iako je rezultatski jedna od losijih sezona sigurbo ima par kvalitetnih momaka gledam ovaj jedan decko Crnogorac ima finu statistiku vidim igrao i Prvu crnogorsku ligu kakva je sad to veza ...
Zadnja 4 kola kući smo igrali super, ali smo tanki svugdje. Sa par iskusnijih igrača može se napraviti fina ekipica, sigurno za opstanak.

Avatar
NeRi_K
Postovi: 720
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 11 jan 2023, 15:45

Uskoro prozivka, tragaju za pojačanjima

Sin legende Partizana i bivši član Crvene Zvezde stiže na pripreme bh. kluba naredne sedmice

Federalni prvoligaši počinju sa pripremama krajem mjeseca, a drugi dio sezone počinje 04./05.marta. Sigurno nas očekuju nova uzbđenja i biće veoma uzbudljivo, a klubovi su počeli sa radom na 'tržišnoj pijaci'.

Federalni prvoligaši počinju sa pripremama krajem mjeseca, a drugi dio sezone počinje 04./05.marta. Sigurno nas očekuju nova uzbđenja i biće veoma uzbudljivo, a klubovi su počeli sa radom na 'tržišnoj pijaci'.

U Jedinstvu se žele pojačati kako bi izborili opstanak u ligi i vjeruju da će u tome uspjeti. Iz kluba su potvrdili da je dogovoren dolazak bivšeg člana Crvene Zvezde Vanje Vučićevića (24). Vučićević je sin pokojnog Nebojše Vučićevića, legende Partizana, a karijeru je počeo u OFK Beograd. Kasnije se okušao u Čukaričkom, da bi ga zapazili te kasnije doveli skauti Crvene Zvezde.

Nije se mnogo pokazao, pa je išao na posudbe u slabije srbijanske klubove, a kasnije je igrao i u Rusiji za Krylia Sovetov. Vratio se u Srbiju, a posljednji angažman je imao u Makedoniji, tačnije ekipi Đorče Petrović.

Iz Bihaća kažu da je sve dogovoreno i da se će on pojaviti na prozivci 15. januara, kada će biti obavljen i prvi trening pod palicom Elvedina Beganovića, trenera koji je probudio Bišćane i vratio nadu u opstanak u ligi.

https://www.youtube.com/watch?v=ISFhURECA2k

U ostalim klubovima Prve lige FBiH za sada i nema velikih promjena. Jesenji prvak NK GOŠK sa pripremama kreće 23. januara i u Gabeli razmišljaju tek o par pojačanja. Kakanjski Rudar nije odredio datum prozivke, dok je NK Bratstvo ostalo bez prvog strijelca.

Izvor: sportsport.ba
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1269
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 11 jan 2023, 18:07

Iceplayer je napisao/la:
11 jan 2023, 02:15
InatSilniBosanski je napisao/la:
09 jan 2023, 22:59
NeRi_K je napisao/la:
09 jan 2023, 15:19
U nedjelju 15.01.2023. prozivka, 16.01.2023. ponedjeljak počinju pripreme.

Elvedin Beganović će i drugom dijelu sezone ostaje na klupi NK Jedinstvo.

Nije bilo službenih informacija da je neko od igrača napustio klub.

Vjerovatno će se puno više znati početkom iduće sedmice.
Tako je hvala Allahu jedna laksa zima kod nas svi su isplaceni na vrijeme to je isto bitno nakon dugo vremena, moramo ostati u ligi ove godine Suhreta napokon nema, tako da ne sumnjam da ce stvari krenuti na bolje pogotovo ako Hamduka bude na celu grada mada sigurno ce se za sport zalagati i Habibija, lpred nama je uzbudljiv period

ako je neko popratio vise ovu nasu ekipu da napise sta bi se trebalo pojacati iako je rezultatski jedna od losijih sezona sigurbo ima par kvalitetnih momaka gledam ovaj jedan decko Crnogorac ima finu statistiku vidim igrao i Prvu crnogorsku ligu kakva je sad to veza ...
Zadnja 4 kola kući smo igrali super, ali smo tanki svugdje. Sa par iskusnijih igrača može se napraviti fina ekipica, sigurno za opstanak.
Evo dolazi ovaj napadac prosao akademiju Zvezde djeluje obecavajuce opcenito igraci iz Srbije su kod nas u zadnjim sezonama bili top pocevsi od Urosa Stojanova, pa do Duleta Radovsavljevica i Antica.

Mislim da nam je golman potreban pod hitno, stoper i jedan ili dva veznjaka ima tu i par igraca sa kojika se sigurno treba pozdraviti, kakvi su oni crnci u par utakmica sto sam gledao onaj bek maleni je bio stvarno korektan, dok onaj napadac krilni ima definitivno problema sa realizacijom ali se borbenost primjeti mlad je jako 00 godiste ima li po tebi potencijala?
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 15 jan 2023, 18:55

Danas je u Hotel Emporiumu obavljena prozivka nogometasa. Vidim ponovo pusu neki mkvi pozitivni vjetrovi.

Ne smijem nista reci jer sam mnogo pita razocaran.

Ali je pozitivno sto smo krenuli na vrijeme s pripremama sto je do sada uvjek bio problem.

Pozitivno je i sto prema rijecima predsjednika u narednim danima trebala krenuti web stranica Jedinstva s svakodnevnom novim informacijama iz kluba.

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1269
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 16 jan 2023, 14:53

Adnan Pandzic top igrac za Prvu Ligu sigurno pojacanje :thumbup:
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
NeRi_K
Postovi: 720
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 16 jan 2023, 16:44

Ode ovaj napadač na kraju u Bratstvo iz Gračanice :)
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
harden
Postovi: 23225
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 16 jan 2023, 16:47

NeRi_K je napisao/la:
16 jan 2023, 16:44
Ode ovaj napadač na kraju u Bratstvo iz Gračanice :)
Josip Bandic? Steta, taman sam mislio da cemo jednom zadrzati najbolje igrace duze od polusezone.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 16 jan 2023, 18:06

harden je napisao/la:
16 jan 2023, 16:47
NeRi_K je napisao/la:
16 jan 2023, 16:44
Ode ovaj napadač na kraju u Bratstvo iz Gračanice :)
Josip Bandic? Steta, taman sam mislio da cemo jednom zadrzati najbolje igrace duze od polusezone.

"Napadač koji je u velikom padu karijere rekao je da će otići u Armeniju, a on završio u Gračanici: Vanja Vučićević izigrao čelnike Jedinstva "

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1269
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 16 jan 2023, 18:15

harden je napisao/la:
16 jan 2023, 16:47
NeRi_K je napisao/la:
16 jan 2023, 16:44
Ode ovaj napadač na kraju u Bratstvo iz Gračanice :)
Josip Bandic? Steta, taman sam mislio da cemo jednom zadrzati najbolje igrace duze od polusezone.
ostaje taj mali jos niko nije otisao iz kluba sto je super, ovaj Bandic je sigurno zalog za buducnost 2002. godiste, po statistici nas najbolji igrac uz ovoga momka iz Crne Gore Merdovica, kakvi su ovi kolumbijci hardene ima li od njih kakvog hajra?
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
harden
Postovi: 23225
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 16 jan 2023, 18:24

InatSilniBosanski je napisao/la:
16 jan 2023, 18:15
ostaje taj mali jos niko nije otisao iz kluba sto je super, ovaj Bandic je sigurno zalog za buducnost 2002. godiste, po statistici nas najbolji igrac uz ovoga momka iz Crne Gore Merdovica, kakvi su ovi kolumbijci hardene ima li od njih kakvog hajra?
Onaj sto je igrao beka mi je dobar, ostali bezveze nista... mada ja nisam odgledao sve utakmice jer nisam stalno bio u Bihacu, pa eto mozda sam i pogresno procijenio. Ekipa ima finih mladih igraca sigurno, i onaj Mateo je odlican igrac.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1269
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 16 jan 2023, 19:12

harden je napisao/la:
16 jan 2023, 18:24
InatSilniBosanski je napisao/la:
16 jan 2023, 18:15
ostaje taj mali jos niko nije otisao iz kluba sto je super, ovaj Bandic je sigurno zalog za buducnost 2002. godiste, po statistici nas najbolji igrac uz ovoga momka iz Crne Gore Merdovica, kakvi su ovi kolumbijci hardene ima li od njih kakvog hajra?
Onaj sto je igrao beka mi je dobar, ostali bezveze nista... mada ja nisam odgledao sve utakmice jer nisam stalno bio u Bihacu, pa eto mozda sam i pogresno procijenio. Ekipa ima finih mladih igraca sigurno, i onaj Mateo je odlican igrac.
ma i mene isto zeza stalno sam u pokretu, meni je isto onaj bek bio ok, al gledam neki dan mlad je onaj krilni mozda ima potencijala, znaci nije toliko lose to mi ke drago
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 17 jan 2023, 21:39

Armin Kečalović pomoćni trener

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1269
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 19 jan 2023, 13:36

Ajdin Drina - vezni
Faris Ribic - golman
Stephane Barou - krilo

tri mlada igraca iz Veleza u Jedinstvo kao u neka stara dobra vremena definitivno ce pojacati konkurenciju, ovaj Barou djeluje jako zanimljivo.

hvala bratskom Velezu od srca, nadam se da necemo imati problema u borbi za opstanak uz Pandzica se ocekuju jos dva ili tri pojacanja jako mlada ekipa radujem se prvoj pripremnoj protiv Krupe.
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11018
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la OnlyLeft22 » 19 jan 2023, 13:49

InatSilniBosanski je napisao/la:
19 jan 2023, 13:36
Ajdin Drina - vezni
Faris Ribic - golman
Stephane Barou - krilo

tri mlada igraca iz Veleza u Jedinstvo kao u neka stara dobra vremena definitivno ce pojacati konkurenciju, ovaj Barou djeluje jako zanimljivo.

hvala bratskom Velezu od srca, nadam se da necemo imati problema u borbi za opstanak uz Pandzica se ocekuju jos dva ili tri pojacanja jako mlada ekipa radujem se prvoj pripremnoj protiv Krupe.
Sretno!

Dobili ste jako dobre igrace. Ribic je bio dobar u Mladosti, Drina je vec bio kod vas a Barou je veliki talenat.

:bih:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
harden
Postovi: 23225
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 19 jan 2023, 16:36

Drina provjereno dobar, odlican bio. Vidjet cemo kakva ce ova dvojica biti.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

nebeskasila
Postovi: 2349
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 19 jan 2023, 17:27

Hvala Velezu, raduju me ovakvi odnosi, i volio bih da se sto vise saradjuje izmedju Jedinstva i Veleza

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1269
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 19 jan 2023, 19:08

OnlyLeft22 je napisao/la:
19 jan 2023, 13:49
InatSilniBosanski je napisao/la:
19 jan 2023, 13:36
Ajdin Drina - vezni
Faris Ribic - golman
Stephane Barou - krilo

tri mlada igraca iz Veleza u Jedinstvo kao u neka stara dobra vremena definitivno ce pojacati konkurenciju, ovaj Barou djeluje jako zanimljivo.

hvala bratskom Velezu od srca, nadam se da necemo imati problema u borbi za opstanak uz Pandzica se ocekuju jos dva ili tri pojacanja jako mlada ekipa radujem se prvoj pripremnoj protiv Krupe.
Sretno!

Dobili ste jako dobre igrace. Ribic je bio dobar u Mladosti, Drina je vec bio kod vas a Barou je veliki talenat.

:bih:
Jel taj Baroi novi Brandao :D ova saradnja bas raduje trenutno je u Jedinstvu strasna generacija juniora jedna od boljih, cuo sam da bi i na tom polju se trebala ostvariti suradnja.

Drina je odigrao pristojnu sezonu jos je jako mlad i ima dosta prostora za napredak, zna momak lopte vidi se na prvu, fizicki je slab to je jedini razlog za sto ne moze igrati Premijer ligu nikako na tome ce Bgm itekako morati raditi da se nametne i u Velezu, golman ce sigurno dobro doci u to ne sumnjam.
Najvise me zanima Barou neki kazu da je veliki potencijal, neki kazu da je tanak bas me zanima kako ce pokazati , Velez je bas dobar posao uradio sa afrikancima dok su oni igrali Prvu ligu
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Espiritosanto
Postovi: 2814
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Espiritosanto » 19 jan 2023, 19:26

InatSilniBosanski je napisao/la:
19 jan 2023, 19:08
OnlyLeft22 je napisao/la:
19 jan 2023, 13:49
InatSilniBosanski je napisao/la:
19 jan 2023, 13:36
Ajdin Drina - vezni
Faris Ribic - golman
Stephane Barou - krilo

tri mlada igraca iz Veleza u Jedinstvo kao u neka stara dobra vremena definitivno ce pojacati konkurenciju, ovaj Barou djeluje jako zanimljivo.

hvala bratskom Velezu od srca, nadam se da necemo imati problema u borbi za opstanak uz Pandzica se ocekuju jos dva ili tri pojacanja jako mlada ekipa radujem se prvoj pripremnoj protiv Krupe.
Sretno!

Dobili ste jako dobre igrace. Ribic je bio dobar u Mladosti, Drina je vec bio kod vas a Barou je veliki talenat.

:bih:
Jel taj Baroi novi Brandao :D ova saradnja bas raduje trenutno je u Jedinstvu strasna generacija juniora jedna od boljih, cuo sam da bi i na tom polju se trebala ostvariti suradnja.

Drina je odigrao pristojnu sezonu jos je jako mlad i ima dosta prostora za napredak, zna momak lopte vidi se na prvu, fizicki je slab to je jedini razlog za sto ne moze igrati Premijer ligu nikako na tome ce Bgm itekako morati raditi da se nametne i u Velezu, golman ce sigurno dobro doci u to ne sumnjam.
Najvise me zanima Barou neki kazu da je veliki potencijal, neki kazu da je tanak bas me zanima kako ce pokazati , Velez je bas dobar posao uradio sa afrikancima dok su oni igrali Prvu ligu
Barou kada je došao imao je nekih problema,optužen lažno za nešto što nije uradio.
Oko dva mjeseca nije trenirao,onda se vratio ali se kod nas igrala 352 formacija tako da su ti krilni igrači izgledali pogubljeno na terenu,nisu se mogli uklopiti nikako ne samo on nego i Pantelić.
Dečko ima veliku želju da uspije,trenira kida a ima fizičke predispozicije.
Ako igrali 433 mislim da će vam biti pojačanje veliko.
Sretno vam i da se isčupate što prije :bih:
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1269
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la InatSilniBosanski » 19 jan 2023, 22:24

Espiritosanto je napisao/la:
19 jan 2023, 19:26
InatSilniBosanski je napisao/la:
19 jan 2023, 19:08
OnlyLeft22 je napisao/la:
19 jan 2023, 13:49


Sretno!

Dobili ste jako dobre igrace. Ribic je bio dobar u Mladosti, Drina je vec bio kod vas a Barou je veliki talenat.

:bih:
Jel taj Baroi novi Brandao :D ova saradnja bas raduje trenutno je u Jedinstvu strasna generacija juniora jedna od boljih, cuo sam da bi i na tom polju se trebala ostvariti suradnja.

Drina je odigrao pristojnu sezonu jos je jako mlad i ima dosta prostora za napredak, zna momak lopte vidi se na prvu, fizicki je slab to je jedini razlog za sto ne moze igrati Premijer ligu nikako na tome ce Bgm itekako morati raditi da se nametne i u Velezu, golman ce sigurno dobro doci u to ne sumnjam.
Najvise me zanima Barou neki kazu da je veliki potencijal, neki kazu da je tanak bas me zanima kako ce pokazati , Velez je bas dobar posao uradio sa afrikancima dok su oni igrali Prvu ligu
Barou kada je došao imao je nekih problema,optužen lažno za nešto što nije uradio.
Oko dva mjeseca nije trenirao,onda se vratio ali se kod nas igrala 352 formacija tako da su ti krilni igrači izgledali pogubljeno na terenu,nisu se mogli uklopiti nikako ne samo on nego i Pantelić.
Dečko ima veliku želju da uspije,trenira kida a ima fizičke predispozicije.
Ako igrali 433 mislim da će vam biti pojačanje veliko.
Sretno vam i da se isčupate što prije :bih:
Super ako je tako pratimo pa vam javljamo razvoj igraca volio bih da i razvijemo na pravi nacin i napravimo obostranu uslugu, drago mi je da se krenulo dalje u odnosu dva kluba koji prije svega historijski vazan.

Nadam se i ja da ce polako stvari krenuti na bolje prvo izborom gradonacelnika pa ostalo koliko smo sansi prokockali dobro je sto postojimo, ali eto ako ste se iscupali iz onakve situacike onda je nas problem od cca. 300k duga smjesan.

p.s da li ovi afrikanci u Velez dolaze preko neke agencije ili ih traze posebno, bas sam spominjao to nedavno Velez je svakog igraca kojeg je doveo u Prvoj ligi pogodio pa tako i ove tamnopute Brandaa ne treba komentarisati steta sto ode iz Veleza, Rodrigo godinama kotira kao provkeren veznjak eto sad ce i uci u Premijer ligu, Panesso je meni u mandatu kod vas bio i najbolji, mada je sad u Bau Bau bio los.
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Espiritosanto
Postovi: 2814
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Espiritosanto » 20 jan 2023, 15:16

InatSilniBosanski je napisao/la:
19 jan 2023, 22:24
Espiritosanto je napisao/la:
19 jan 2023, 19:26
InatSilniBosanski je napisao/la:
19 jan 2023, 19:08

Jel taj Baroi novi Brandao :D ova saradnja bas raduje trenutno je u Jedinstvu strasna generacija juniora jedna od boljih, cuo sam da bi i na tom polju se trebala ostvariti suradnja.

Drina je odigrao pristojnu sezonu jos je jako mlad i ima dosta prostora za napredak, zna momak lopte vidi se na prvu, fizicki je slab to je jedini razlog za sto ne moze igrati Premijer ligu nikako na tome ce Bgm itekako morati raditi da se nametne i u Velezu, golman ce sigurno dobro doci u to ne sumnjam.
Najvise me zanima Barou neki kazu da je veliki potencijal, neki kazu da je tanak bas me zanima kako ce pokazati , Velez je bas dobar posao uradio sa afrikancima dok su oni igrali Prvu ligu
Barou kada je došao imao je nekih problema,optužen lažno za nešto što nije uradio.
Oko dva mjeseca nije trenirao,onda se vratio ali se kod nas igrala 352 formacija tako da su ti krilni igrači izgledali pogubljeno na terenu,nisu se mogli uklopiti nikako ne samo on nego i Pantelić.
Dečko ima veliku želju da uspije,trenira kida a ima fizičke predispozicije.
Ako igrali 433 mislim da će vam biti pojačanje veliko.
Sretno vam i da se isčupate što prije :bih:
Super ako je tako pratimo pa vam javljamo razvoj igraca volio bih da i razvijemo na pravi nacin i napravimo obostranu uslugu, drago mi je da se krenulo dalje u odnosu dva kluba koji prije svega historijski vazan.

Nadam se i ja da ce polako stvari krenuti na bolje prvo izborom gradonacelnika pa ostalo koliko smo sansi prokockali dobro je sto postojimo, ali eto ako ste se iscupali iz onakve situacike onda je nas problem od cca. 300k duga smjesan.

p.s da li ovi afrikanci u Velez dolaze preko neke agencije ili ih traze posebno, bas sam spominjao to nedavno Velez je svakog igraca kojeg je doveo u Prvoj ligi pogodio pa tako i ove tamnopute Brandaa ne treba komentarisati steta sto ode iz Veleza, Rodrigo godinama kotira kao provkeren veznjak eto sad ce i uci u Premijer ligu, Panesso je meni u mandatu kod vas bio i najbolji, mada je sad u Bau Bau bio los.
Brandao i ostali su došli dok je Ibro Rahimić bio trener preko te veze.
Barov je pokupljen prošle zime u Antaliju doveo ga neki menadžer na probe dole i eto bio kod nas i potpisali ga.
Uskoro očekujemo jednog Senegalca igrao za Valencijen u Francuskoj.
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.