NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la anlayan » 30 jun 2009, 10:50

Knele je napisao/la:
anlayan je napisao/la:Edin Sejdić u Zadru
Izvor?
http://transfermarkt.de/de/spieler/5214 ... daten.html

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 30 jun 2009, 14:51

anlayan je napisao/la:
Knele je napisao/la:
anlayan je napisao/la:Edin Sejdić u Zadru
Izvor?
http://transfermarkt.de/de/spieler/5214 ... daten.html
Neka ide... ionako nema pojma. Samo neka se rjesavaju otpada.
MENI MOJE, A VAMA VASE

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 30 jun 2009, 14:57

zelim napomenuti cijenjene forumase i navijace i simpatizere NK Jedinstvo da zbog internih desavanja nije bilo mogucnosti detaljnijih izvjestaja o radu Nk Jedinstvo i SN 96. Uskoro rezime, sezone, slike i izvjestaji, iz ove veoma neuspjesne i lose sezone koju treba zaboraviti sto prije.
MENI MOJE, A VAMA VASE

lenovo
Postovi: 235
Pridružen/a: 28 dec 2008, 12:21
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la lenovo » 03 jul 2009, 12:58

Jel moze neko vise o Adisu Džaferoviću koliko ima godina na kojoj poziciji igra itd?
Promijeni potpis ili ces biti sankcionisan.Hvala

hare_HZ
Postovi: 38
Pridružen/a: 16 jan 2009, 15:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la hare_HZ » 05 jul 2009, 01:09

evo jedna zanimljiva koreografija od sile nebeske slika
mnogi ce se pronac :mrgreen:

Avatar
BrnJeeH
Postovi: 258
Pridružen/a: 26 jun 2009, 20:12
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la BrnJeeH » 05 jul 2009, 01:20

anlayan je napisao/la:Edin Sejdić u Zadru
ne mogu vjerovati...

pa tog sam covjeka obozavao...a bogami jos uvijek nema veze sto je "kod vas" :mrgreen:

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 05 jul 2009, 18:14

U zadnjem broju magazina Sport, nas izvjestavac iz Bihaca Muhamed Liha je objavio interesantan prilog u kojem stoji da je Jedinstvo napustilo 18. igraca. Jedinstvo je nekada igralo velike evropske utakmice sa klubovima tipa (da se niko ne uvrijedi) Ozren, Troglav,Olimpik, SASK, itd... ali da cemo dozivjeti to da nase najbolje igrace nismo u stanju zadrzati, te da nam ih uzimaju klubovi tipa Krajisnik, Bratstvo, Sloga, hrvatski treceligasi... E TOME SE JOS NIKO NI U SNU NIJE NADAO U BIHACU. JESMO LI TO ZASLUZILI GRADONACELNICE, OPSTINO, UPRAVO???
MENI MOJE, A VAMA VASE

Avatar
anlayan
Postovi: 490
Pridružen/a: 27 jan 2009, 12:52
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la anlayan » 09 jul 2009, 13:54

Abdic i Abdihodzic u Werderu

Kolonija nasih nogometasa u Njemackoj i dalje se povecava. Naime, mladi napadac bihackog Jedinstva i bivsi igrac Hajduka Fikret Abdic, uskoro putuje u Njemacku gdje bi se 1. augusta trebao pojaviti na treningu U18 tima Werdera Bremena .
Ukoliko zadovolji, Abdic bi trebao potpisati ugovor za "mladje juniore" tima iz Bremena. Istovremeno Abdicev suigrac iz Jedinstva, devetnaestogodisnji golman Almin Abdihodzic ide na probu u drugi tim Werdera. Visoki golman, koji je ponikao u NŠ Kolibri, se nada da ce zadovoljiti kriterije i da ce potpisati profesonalni ugovor sa Werderom.

OTIŠLI:: Abdic i Abdihodzic ( Werder ), Mulić ( Švicarska ), Šahinović ( Čelik), Mešanović ( Željezničar ), Šušnjar i Smajlagić ( Prijedor ), Mehadžić, Dujmović, Anušić ( Krajišnik ), Miloš Zečevič ( Azerbejdžan ), Smail Šadić ( Velež ), Selmanovic, Kaltak, Balic, Dzaferovic, Seferović (?) ...


DOŠLI:: Mulić, Bećiragić, Arnautović ( Radnički Ripač ) ...

propali smo ..

Avatar
BrnJeeH
Postovi: 258
Pridružen/a: 26 jun 2009, 20:12
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la BrnJeeH » 10 jul 2009, 17:36

ahhaha fikret abdic hahaahahahha :mrgreen:

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la Phill Jackson » 11 jul 2009, 00:13

Kakav vam je ovaj Sahinovic sto je doso nama u Celik,,imal sta od njega,,samo znam da beka igra
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 14 jul 2009, 18:32

Phill Jackson je napisao/la:Kakav vam je ovaj Sahinovic sto je doso nama u Celik,,imal sta od njega,,samo znam da beka igra
Dobar. Moj komsija. 22.god. Ako ga Istuk bude forsirao, ja mislim da ce opravdati povjerenje i da cete biti zadovoljni. Igra ofanzivnog lijevog bocnog.
MENI MOJE, A VAMA VASE

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la Phill Jackson » 14 jul 2009, 20:03

F.G.R. HARMANI je napisao/la:
Phill Jackson je napisao/la:Kakav vam je ovaj Sahinovic sto je doso nama u Celik,,imal sta od njega,,samo znam da beka igra
Dobar. Moj komsija. 22.god. Ako ga Istuk bude forsirao, ja mislim da ce opravdati povjerenje i da cete biti zadovoljni. Igra ofanzivnog lijevog bocnog.
e to se trazi,hvala ;)
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

Avatar
Ribery FCB
Postovi: 39
Pridružen/a: 03 sep 2009, 16:04
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la Ribery FCB » 07 sep 2009, 15:28

Nije mi jasno, da jedan klub kao sto je JEdinstvo, sa takvim navijacima kao sto su SN, iz takvog grada kao sto je Bihac, nastupa u nizerangiranim ligama. Lopovluk, nista drugo!
Hajde Željo zabij go, samo tebi pjevamo, Željo ti si šampion, pjeva cijeli stadion!

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la Johnyx95 » 07 sep 2009, 15:58

Ribery FCB je napisao/la:Nije mi jasno, da jedan klub kao sto je JEdinstvo, sa takvim navijacima kao sto su SN, iz takvog grada kao sto je Bihac, nastupa u nizerangiranim ligama. Lopovluk, nista drugo!
****,stari,iz PL smo ispali tako sto smo sami sebe zasrali,odigravsi kod kuce 0:0 sa Orasjem.Poslije toga smo ostavili istu ekipu i prosle godine dobro poceli.Medjutim nakon tri kola,Janjos odlazi zbog Uprave.Potom slijedi vrlo dobar potez i dovodjenje Alispahica koji je stabilizirao stanje i doveo nas u poziciju da se na proljece borimo za PL.Medjutim u zimskom prijelaznom roku kad je traziop od Uprave dovodjenje 2-3 jaka igraca ovi su rekli da ce mu ispuniti zelje.Ali,kako se kraj roka blizio,a od toga nije bilo nista,on je shvatio kako sa takvim kadrom tesko moze ostvariti plasman u PL.Potom mijenjamo u tri dana tri trenera.Klupu preuzima Irfan Demirovic.Uprava se potpuno iskljucila i nije bila zainteresovana na celu sa nacelnikom tako da igraca nemaju plata,klub jedva krpi kraj s krajem.Nismo u jednom mecu kuci imali ni da platimo sluzbena lica.Izgubili smo sve i jednu u gostima,a prosuli bodove i kuci.
Ove godine se "oslanjamo" na domaci kadar uz par veterana i,nazalost,ceka nas jako teska borba za opstanak.Kako je krenulo(kuci Posusje 0:0,Rudar 1:1,na strani Zepce poraz 3:0,Igman 2:2) osudjeni smo na strepnju do kraja.
Eto,to bi bilo ukratko.Dakle,vlada opca konfuzija,igraci su kako sam cuo u Konjic isli privatnim vozilima,autima.To ti dovoljno pokazuje kakvo je stanje i zasto nastupamo u nizim ligama.
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la nime_tm87 » 08 sep 2009, 17:07

hare_HZ je napisao/la:evo jedna zanimljiva koreografija od sile nebeske slika
mnogi ce se pronac :mrgreen:
ahahahaha :D :D

Avatar
Ribery FCB
Postovi: 39
Pridružen/a: 03 sep 2009, 16:04
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la Ribery FCB » 11 sep 2009, 03:29

Johnyx95 je napisao/la:
Ribery FCB je napisao/la:Nije mi jasno, da jedan klub kao sto je JEdinstvo, sa takvim navijacima kao sto su SN, iz takvog grada kao sto je Bihac, nastupa u nizerangiranim ligama. Lopovluk, nista drugo!
****,stari,iz PL smo ispali tako sto smo sami sebe zasrali,odigravsi kod kuce 0:0 sa Orasjem.Poslije toga smo ostavili istu ekipu i prosle godine dobro poceli.Medjutim nakon tri kola,Janjos odlazi zbog Uprave.Potom slijedi vrlo dobar potez i dovodjenje Alispahica koji je stabilizirao stanje i doveo nas u poziciju da se na proljece borimo za PL.Medjutim u zimskom prijelaznom roku kad je traziop od Uprave dovodjenje 2-3 jaka igraca ovi su rekli da ce mu ispuniti zelje.Ali,kako se kraj roka blizio,a od toga nije bilo nista,on je shvatio kako sa takvim kadrom tesko moze ostvariti plasman u PL.Potom mijenjamo u tri dana tri trenera.Klupu preuzima Irfan Demirovic.Uprava se potpuno iskljucila i nije bila zainteresovana na celu sa nacelnikom tako da igraca nemaju plata,klub jedva krpi kraj s krajem.Nismo u jednom mecu kuci imali ni da platimo sluzbena lica.Izgubili smo sve i jednu u gostima,a prosuli bodove i kuci.
Ove godine se "oslanjamo" na domaci kadar uz par veterana i,nazalost,ceka nas jako teska borba za opstanak.Kako je krenulo(kuci Posusje 0:0,Rudar 1:1,na strani Zepce poraz 3:0,Igman 2:2) osudjeni smo na strepnju do kraja.
Eto,to bi bilo ukratko.Dakle,vlada opca konfuzija,igraci su kako sam cuo u Konjic isli privatnim vozilima,autima.To ti dovoljno pokazuje kakvo je stanje i zasto nastupamo u nizim ligama.
Au brate, to je katastrofa!
Hajde Željo zabij go, samo tebi pjevamo, Željo ti si šampion, pjeva cijeli stadion!

Avatar
_amel_13_BHf_
Postovi: 375
Pridružen/a: 17 jul 2009, 10:44
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la _amel_13_BHf_ » 11 sep 2009, 18:00

sutra igramo protiv vas moguce je da dodjemo cak u bihac da navijamo!!!!
nakon 5 godina BUDUCNOST opet u pl !!!! <3

Avatar
Johnyx95
Postovi: 2844
Pridružen/a: 21 jul 2009, 13:02
Lokacija: Bihac
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la Johnyx95 » 11 sep 2009, 20:34

_amel_13_BHf_ je napisao/la:sutra igramo protiv vas moguce je da dodjemo cak u bihac da navijamo!!!!
Bujrum ljudi,zelim vam dobrodoslicu u Bihac i puno srece.Iskreno,volio bih da se plasirate ili vi ili Rudar Kakanj u PL.Isto tako nadam se dobrom mecu sutra i abd nasoj prvoj pobjedi.Prognoziram 2:1
Zola in, Zola passes, Zola scores !

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la Adi_Zepce » 11 sep 2009, 23:15

Johnyx95 je napisao/la:
Ribery FCB je napisao/la:Nije mi jasno, da jedan klub kao sto je JEdinstvo, sa takvim navijacima kao sto su SN, iz takvog grada kao sto je Bihac, nastupa u nizerangiranim ligama. Lopovluk, nista drugo!
****,stari,iz PL smo ispali tako sto smo sami sebe zasrali,odigravsi kod kuce 0:0 sa Orasjem.Poslije toga smo ostavili istu ekipu i prosle godine dobro poceli.Medjutim nakon tri kola,Janjos odlazi zbog Uprave.Potom slijedi vrlo dobar potez i dovodjenje Alispahica koji je stabilizirao stanje i doveo nas u poziciju da se na proljece borimo za PL.Medjutim u zimskom prijelaznom roku kad je traziop od Uprave dovodjenje 2-3 jaka igraca ovi su rekli da ce mu ispuniti zelje.Ali,kako se kraj roka blizio,a od toga nije bilo nista,on je shvatio kako sa takvim kadrom tesko moze ostvariti plasman u PL.Potom mijenjamo u tri dana tri trenera.Klupu preuzima Irfan Demirovic.Uprava se potpuno iskljucila i nije bila zainteresovana na celu sa nacelnikom tako da igraca nemaju plata,klub jedva krpi kraj s krajem.Nismo u jednom mecu kuci imali ni da platimo sluzbena lica.Izgubili smo sve i jednu u gostima,a prosuli bodove i kuci.
Ove godine se "oslanjamo" na domaci kadar uz par veterana i,nazalost,ceka nas jako teska borba za opstanak.Kako je krenulo(kuci Posusje 0:0,Rudar 1:1,na strani Zepce poraz 3:0,Igman 2:2) osudjeni smo na strepnju do kraja.
Eto,to bi bilo ukratko.Dakle,vlada opca konfuzija,igraci su kako sam cuo u Konjic isli privatnim vozilima,autima.To ti dovoljno pokazuje kakvo je stanje i zasto nastupamo u nizim ligama.
U Bog te jadan ja mislio kod vas situacija bolja nego sto sada procita,znao sam da ste u teskoj situaciji ali ne u ovako teskoj
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: N.K Jedinstvo Bihac- SN96

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 12 sep 2009, 12:41

Vjerujem u sigurnu pobjedu protiv Buducnosti, iako imaju dobru ekipu.

Ja smatram da i nije bas tako crna situacija u klubu kao sto navodi ovaj kolega sugradjanin. Protiv Rudara smo mucki pokradeni, no ono sto mi je bilo drago i pored toga sto nismo pobijedili, jeste veliko htijenje i zelja igraca. Odigrali su odlicno. Tome ide u prilog i ovaj bod u Konjicu, ako se uzme u obzir da su isli privatnim automobilima. Ovaj bod bi bio odlican da smo uspjeli dobiti Rudar.

Smatram da je bilo problema oko uigravanja ekipe i idealne postavke i da ce iz kola u kolo Jedinstvo igrati sve bolje. Nema nista od toga da nam predstoji borba za opstanak!
MENI MOJE, A VAMA VASE

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.