NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

fukara1919
Postovi: 769
Pridružen/a: 14 maj 2013, 18:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la fukara1919 » 30 maj 2014, 23:05

Interista je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:I znaci nista vam od automobila,dzaba kupovali ulaznice,sve je to otislo na podmazivanje sudija i klubova,al eto nije vam uspjelo..vise srece drugi put,samo da tada budete sa dvije noge u premijer ligi :urnebes:
vidim lupas bezveze a nemas pojma kako je to za auto bilo predvidjeno .. za tvoj info pare ce biti vracene navijacima.. Sretno pravim navijacima Slobode u Premier ligi a ne ovim sto prate Slobodine tekme na forumu
Sad da je tebe nesto pitam kako ce se ljudima vratit pare ? Doneses kartu od svake utakmice koju si bio i prilozis ??? I sada on od svake vraca po 1 KM (jer 3KM Vam je bio ulaz za one koji ne zele da sudjeluju u nagradnoj igri) i sta mozes dobit 7KM maximalno, kao da ce svako imati karte i koliko ce vremena trebati da on svakog tako obracuna ?

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12911
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nerkolfc » 30 maj 2014, 23:08

4 KM ulaz od pocetka sezone pa do kraja. Kupili normalno ulaznicu i ko je kupio neka dođe na utakmicu. Ako ju je kupio samo zbog auta neka jede **** :)
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harry_90 » 30 maj 2014, 23:12

unavita je napisao/la:
Ni meni ne smeta, vec jednostavno imam transfer blama, kakve budalestine pises i kako si humoristican.[/quote]
Dusa slatka :mrgreen: kakve ste vi budalastinje pisali na polusezoni pa se nisam smijao,a vece su nego ove moje :lol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
SamoTZ
Postovi: 346
Pridružen/a: 14 apr 2011, 21:54
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la SamoTZ » 31 maj 2014, 05:40

Sačuvaj dostojanstvo, ne treba im sada dodavati so na ranu. Ako nećeš ništa konstruktivno napisati, nema potrebe da samo provociraš. Nije adekvatno opravdanje reći da su i oni isto radili, jer ako ti je jasno da to ne valja onda nemoj i ti praviti istu grešku.

Šteta za SN, ali mislim da smo mi ove sezone zaslužili prvo mjesto. Sretno sljedeće sezone. :thumbup:

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Interista » 31 maj 2014, 11:49

SamoTZ je napisao/la:Sačuvaj dostojanstvo, ne treba im sada dodavati so na ranu. Ako nećeš ništa konstruktivno napisati, nema potrebe da samo provociraš. Nije adekvatno opravdanje reći da su i oni isto radili, jer ako ti je jasno da to ne valja onda nemoj i ti praviti istu grešku.

Šteta za SN, ali mislim da smo mi ove sezone zaslužili prvo mjesto. Sretno sljedeće sezone. :thumbup:
Iskreno steta bi bila i da sve vi ostali a mi da smo usli za drugu ligu od 16 klubova 1 ulazi to je smijesno koliko se samo para potrosi na plate igraca premije gostovanja itd. nesto treba da se poduzme barem da tri ispadaju iz premier lige a da drugi iz federalne i rs idu u doigravanje to je mislim ok rijesenje

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Chinaglia » 31 maj 2014, 11:54

čuj nemoj im solit' ranu :facepalm: čitave sezone se podbadamo, ako uđemo u PL i treba ih podbadat', kao što bi i oni nas, ne vidim u tome ništa loše :D niko ovdje ne proziva SN, forumaši se zezaju i to je to :D pa i ta provociranja/podbadanja imaju neku draž ;)

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la SaltCityAttack » 31 maj 2014, 11:55

treba mjenjat sistem takmicenja ebo ovo sranje..jedna ekipa ulazi i onda nemas ti izbora nego trosit pare ..svako pokusava doci na neki nacin do bodova..onako kad dvije ulaze lakse je manje je stimanja manje je tih radnji van terena i sigurno klubovi manje trose novca ...ovo se treba mjenjati hitnoooo jer ovakva liga je katastrofa..**** ti to kad ti se nadas da ti komsija nece pustiti protivniku i molis se da ti komsija ne zapne pa da se bori da pogine kako bi tebe dobio i da ti ne naudi... onako kad barem dvije ulaze u veci rang vec bi bi;lo komotnije igralo bi se vise onih pravih utakmica , ali izgleda da njima ide u prilog ovako..zaradjuju sudije novce i djele ih sa vjerovatno ovim vodecim ljudima
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la vatreni » 31 maj 2014, 12:02

SaltCityAttack je napisao/la:treba mjenjat sistem takmicenja ebo ovo sranje..jedna ekipa ulazi i onda nemas ti izbora nego trosit pare ..svako pokusava doci na neki nacin do bodova..onako kad dvije ulaze lakse je manje je stimanja manje je tih radnji van terena i sigurno klubovi manje trose novca ...ovo se treba mjenjati hitnoooo jer ovakva liga je katastrofa..**** ti to kad ti se nadas da ti komsija nece pustiti protivniku i molis se da ti komsija ne zapne pa da se bori da pogine kako bi tebe dobio i da ti ne naudi... onako kad barem dvije ulaze u veci rang vec bi bi;lo komotnije igralo bi se vise onih pravih utakmica , ali izgleda da njima ide u prilog ovako..zaradjuju sudije novce i djele ih sa vjerovatno ovim vodecim ljudima
Pratim tvoje postove i stvarno su pametni.U sustini dva i ulaze,federacija i rs. po jedan,da bi bilo drugačije treba reorganizirati nize rangove,tj.Prvu ligu federacije i Prvu ligu RS.ujediniti,pa nadalje ujređivati po regionima....tako nekako,bar ja mislim

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 211
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 31 maj 2014, 19:09

fukara1919 je napisao/la:
Interista je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:I znaci nista vam od automobila,dzaba kupovali ulaznice,sve je to otislo na podmazivanje sudija i klubova,al eto nije vam uspjelo..vise srece drugi put,samo da tada budete sa dvije noge u premijer ligi :urnebes:
vidim lupas bezveze a nemas pojma kako je to za auto bilo predvidjeno .. za tvoj info pare ce biti vracene navijacima.. Sretno pravim navijacima Slobode u Premier ligi a ne ovim sto prate Slobodine tekme na forumu
Sad da je tebe nesto pitam kako ce se ljudima vratit pare ? Doneses kartu od svake utakmice koju si bio i prilozis ??? I sada on od svake vraca po 1 KM (jer 3KM Vam je bio ulaz za one koji ne zele da sudjeluju u nagradnoj igri) i sta mozes dobit 7KM maximalno, kao da ce svako imati karte i koliko ce vremena trebati da on svakog tako obracuna ?
ako se ne varam na stranici Jedinstva je pisalo da se kupuju dodatne ulaznice za nagradnu igru... nemoj da lupas i sta si zapeo za to

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Buu » 31 maj 2014, 20:04

Šteta sto prava raja nije ušla u PL. Sretno dogodine, nadam se da vam ova sezona nije potrošila sve rezerve.
NO PYRO NO PARTY

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la 7aprildomemoj » 31 maj 2014, 20:06

Iduće sezone dvaput gostujete u Gračanici :D biće pakleno ;)
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 31 maj 2014, 22:59

Tuuga, žaaloooost. Nakon toliko godina smo imali priliku, nakon toliko truda i zalaganja, ponovo nismo ništa dobili. Zašto nemamo sreće više malo. :/

Sretno Slobodi, nadam se da vas gledamo na Europskoj sceni.. Potrudite se da uradite nešto.

TRUST
Postovi: 972
Pridružen/a: 11 avg 2011, 17:53
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la TRUST » 31 maj 2014, 23:08

Zelim da vam se zahvalim jer da nije vas bilo euforija bi bila upola manja, jako Jedinstvo, Jedinstvo kao konkurent je doprinijelo da im ulozimo max napora i digla se euforija do kraja jer smo imali velikog konkurenta. Znam da je sad sigurno tesko ponovili ste dosadasnji rekord prve Federalne od 69 bodova a niste usli, zelim vam svu srecu sledece sezone i da se vratite tamo gdje pripadate.

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 31 maj 2014, 23:10

TRUST je napisao/la:Zelim da vam se zahvalim jer da nije vas bilo euforija bi bila upola manja, jako Jedinstvo, Jedinstvo kao konkurent je doprinijelo da im ulozimo max napora i digla se euforija do kraja jer smo imali velikog konkurenta. Znam da je sad sigurno tesko ponovili ste dosadasnji rekord prve Federalne od 69 bodova a niste usli, zelim vam svu srecu sledece sezone i da se vratite tamo gdje pripadate.

I nama je bilo zanimljivije, eto nismo uspjeli, ali opet ljepše mi je da smo izgubili od vas utrku ovu, nego od Viteza, ili Goška, sela nekakvih. Ipak smo izgubili od kluba nekog. Vi uživajte, a mi ćemo po selima. ;)

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la wobly92 » 31 maj 2014, 23:22

Glup je ovaj sistem takmičenja, jer Sloboda i Jedinstvo zaslužuju da igraju PL, 'ta će Vitez, Radnik, Mladost, zna se ko su imena u ovoj našoj zemlji. Nažalost, ne igra to puno uloge, treba imat jake ljude u klubu i oko kluba, malo i nezgodno što se potrefilo da to oba naša kluba imaju ove sezone, tako da je jedan morao ispaštat, al dogodine smo oba tu gdje pripadamo. Od srca vam želim svu sreću sljedeće sezone, i da vaši navijači opet dođu na Tušanj i da budu ugošćeni k'o i prošli put, a i da Fukare dođu Pod Boriće. Lijep pozdrav i sretno.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

RUDARSKA2
Postovi: 550
Pridružen/a: 10 jul 2012, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la RUDARSKA2 » 01 jun 2014, 16:11

sjecam se onog tv priloga onog gremlina Marjana , pa kad vas trener i svi igraci kazu ...." JEDINI konkurent nam je Rudar i Bratstvo " ... tad sam se smijao , a malo i ljutio ... bas ste nas ponizavali jedno vrijeme , ismijavali , niste trebali ...

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Rafael30 » 01 jun 2014, 16:50

RUDARSKA2 je napisao/la:sjecam se onog tv priloga onog gremlina Marjana , pa kad vas trener i svi igraci kazu ...." JEDINI konkurent nam je Rudar i Bratstvo " ... tad sam se smijao , a malo i ljutio ... bas ste nas ponizavali jedno vrijeme , ismijavali , niste trebali ...
Niko od igrača to nije spomenuo, nego samo trener. I to vjerovatno ne namjerno... slabo si ti to pogledao, svi igrači su govorili da su Sloboda, Rudar i Bratstvo konkurenti... (pogledaj ponovo)

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 01 jun 2014, 21:14

fukara1919 je napisao/la:
Interista je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:I znaci nista vam od automobila,dzaba kupovali ulaznice,sve je to otislo na podmazivanje sudija i klubova,al eto nije vam uspjelo..vise srece drugi put,samo da tada budete sa dvije noge u premijer ligi :urnebes:
vidim lupas bezveze a nemas pojma kako je to za auto bilo predvidjeno .. za tvoj info pare ce biti vracene navijacima.. Sretno pravim navijacima Slobode u Premier ligi a ne ovim sto prate Slobodine tekme na forumu
Sad da je tebe nesto pitam kako ce se ljudima vratit pare ? Doneses kartu od svake utakmice koju si bio i prilozis ??? I sada on od svake vraca po 1 KM (jer 3KM Vam je bio ulaz za one koji ne zele da sudjeluju u nagradnoj igri) i sta mozes dobit 7KM maximalno, kao da ce svako imati karte i koliko ce vremena trebati da on svakog tako obracuna ?
O cemu ti fukara pises boga ti, ulaz je bio 4 km i bila je nagradna igra na poluvremenu, te ulaznice nemaju nikakve veze sa autom, imaju posebni kuponi za nagradnu igru, znaci nije uopste rijec o ulaznicama za domace utakmice, kupis kupon za nagradnu igru koji kosta 4 km i jedan ostaje kod tebe drugi ide u izvlacenje, sad kad se budu pare vracale odneses taj kupon koji imas kod sebe i dobijes pare nazad, prosto i jednostavno, nemoj pisati nesto sto ne znas :facepalm:

Ovo boldirano necu ni da komentarisem :crazy:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mirzoni89 » 01 jun 2014, 23:28

slika
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

fukara1919
Postovi: 769
Pridružen/a: 14 maj 2013, 18:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la fukara1919 » 02 jun 2014, 00:11

Sad da je tebe nesto pitam kako ce se ljudima vratit pare ? Doneses kartu od svake utakmice koju si bio i prilozis ??? I sada on od svake vraca po 1 KM (jer 3KM Vam je bio ulaz za one koji ne zele da sudjeluju u nagradnoj igri) i sta mozes dobit 7KM maximalno, kao da ce svako imati karte i koliko ce vremena trebati da on svakog tako obracuna ?[/quote]
O cemu ti fukara pises boga ti, ulaz je bio 4 km i bila je nagradna igra na poluvremenu, te ulaznice nemaju nikakve veze sa autom, imaju posebni kuponi za nagradnu igru, znaci nije uopste rijec o ulaznicama za domace utakmice, kupis kupon za nagradnu igru koji kosta 4 km i jedan ostaje kod tebe drugi ide u izvlacenje, sad kad se budu pare vracale odneses taj kupon koji imas kod sebe i dobijes pare nazad, prosto i jednostavno, nemoj pisati nesto sto ne znas :facepalm:

Ovo boldirano necu ni da komentarisem :crazy:[/quote]
Onda moja greska ako je tako. Ja se izvinjavam :). A da li su vracene pare ljudima koji su uzimali, ili je situacija ista i kao prema igracima da se predsjednik ne javlja na telefon ?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cap13 i 23 gosta.