Stadioni Prve lige FBIH

Moderator/ica: GracanicaAA

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Iceplayer » 21 jul 2014, 23:44

LG97DM je napisao/la:To u 90-tim za ligu objesi macku o rep, Gošk je tada igrao 1 ligu Herceg Bosne u kojoj je imao dobre rezultate. Imaš na engleskoj Wikipediji koji su zavrsavali na kraju.

A to sto kažem da smo institucija, jesmo jer selo od 1500 stanovnika usporedi npr s Bihacem koji ima sigurno 50 tisuća (sorry ako sam fulao brojku).
U ovoj ligi ne možeš niti jedan klub mjeriti sa Jedinstvom (po historiji) imamo bolju historiju nego sada pola PL...

Avatar
EdinDzekomo
Postovi: 60
Pridružen/a: 20 jun 2014, 22:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la EdinDzekomo » 22 jul 2014, 13:01

Iceplayer je napisao/la:
LG97DM je napisao/la:To u 90-tim za ligu objesi macku o rep, Gošk je tada igrao 1 ligu Herceg Bosne u kojoj je imao dobre rezultate. Imaš na engleskoj Wikipediji koji su zavrsavali na kraju.

A to sto kažem da smo institucija, jesmo jer selo od 1500 stanovnika usporedi npr s Bihacem koji ima sigurno 50 tisuća (sorry ako sam fulao brojku).
U ovoj ligi ne možeš niti jedan klub mjeriti sa Jedinstvom (po historiji) imamo bolju historiju nego sada pola PL...
cuj jedinstvo :lol: :lol:
gosk je za sve vas klub

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Iceplayer » 22 jul 2014, 14:55

EdinDzekomo je napisao/la:
Iceplayer je napisao/la:
LG97DM je napisao/la:To u 90-tim za ligu objesi macku o rep, Gošk je tada igrao 1 ligu Herceg Bosne u kojoj je imao dobre rezultate. Imaš na engleskoj Wikipediji koji su zavrsavali na kraju.

A to sto kažem da smo institucija, jesmo jer selo od 1500 stanovnika usporedi npr s Bihacem koji ima sigurno 50 tisuća (sorry ako sam fulao brojku).
U ovoj ligi ne možeš niti jedan klub mjeriti sa Jedinstvom (po historiji) imamo bolju historiju nego sada pola PL...
cuj jedinstvo :lol: :lol:
gosk je za sve vas klub
Da si stariji znao bi za historiju NK Jedinstva kao i svi ljudi koji prate PL i BIH nogomet pa prvi smo igrali drugo kolo u Europi nakon rata i bili prvaci BIH pogledaj vječitu tablicu BiH klubova i vidi na kojem je mjestu Jedinstvo ;)

BLUTUD
Postovi: 175
Pridružen/a: 29 apr 2014, 19:59
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la BLUTUD » 22 jul 2014, 15:19

Iceplayer je napisao/la:
LG97DM je napisao/la:To u 90-tim za ligu objesi macku o rep, Gošk je tada igrao 1 ligu Herceg Bosne u kojoj je imao dobre rezultate. Imaš na engleskoj Wikipediji koji su zavrsavali na kraju.

A to sto kažem da smo institucija, jesmo jer selo od 1500 stanovnika usporedi npr s Bihacem koji ima sigurno 50 tisuća (sorry ako sam fulao brojku).
U ovoj ligi ne možeš niti jedan klub mjeriti sa Jedinstvom (po historiji) imamo bolju historiju nego sada pola PL...
Ledeni samo se u BIH pokušava živjeti od stare slave BROTNJO je bio prvak a gdje je sad :hmmmmm: (POVIJEST).MODRIČA također....( Historija)

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Iceplayer » 22 jul 2014, 15:31

BLUTUD je napisao/la:
Iceplayer je napisao/la:
LG97DM je napisao/la:To u 90-tim za ligu objesi macku o rep, Gošk je tada igrao 1 ligu Herceg Bosne u kojoj je imao dobre rezultate. Imaš na engleskoj Wikipediji koji su zavrsavali na kraju.

A to sto kažem da smo institucija, jesmo jer selo od 1500 stanovnika usporedi npr s Bihacem koji ima sigurno 50 tisuća (sorry ako sam fulao brojku).
U ovoj ligi ne možeš niti jedan klub mjeriti sa Jedinstvom (po historiji) imamo bolju historiju nego sada pola PL...
Ledeni samo se u BIH pokušava živjeti od stare slave BROTNJO je bio prvak a gdje je sad :hmmmmm: (POVIJEST).MODRIČA također....( Historija)
Pa znam pa sto onda seru gore da gosk ima historiju, bolje da šute...

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 22 jul 2014, 16:36

Iceplayer je napisao/la:
EdinDzekomo je napisao/la:
cuj jedinstvo :lol: :lol:
gosk je za sve vas klub
Da si stariji znao bi za historiju NK Jedinstva kao i svi ljudi koji prate PL i BIH nogomet pa prvi smo igrali drugo kolo u Europi nakon rata i bili prvaci BIH pogledaj vječitu tablicu BiH klubova i vidi na kojem je mjestu Jedinstvo ;)
Da si stariji znao bi za ironiju il sarkazam :?: :?
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys


Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la fukara87 » 23 jul 2014, 12:58

To isto je i Posusje uradi ako se sjecam dobro, kad su pustili ovce na stadion :lol:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 209
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 23 jul 2014, 22:42

fukara87 je napisao/la:To isto je i Posusje uradi ako se sjecam dobro, kad su pustili ovce na stadion :lol:
U avazu izislo ''prva pojacnja na mokrom dolcu'' hahahahaa

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la GracanicaAA » 25 jul 2014, 20:01

Kakvi su travnjaci na vasim stadionima ?? :cool: U Gracanici se zeleni i samo kosi :D
Nece valjda bit gore vrijeme pa da budu zuti travnjaci kao sto se i zna dogoditi.....

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Mirzoni89 » 26 jul 2014, 01:02

GracanicaAA je napisao/la:Kakvi su travnjaci na vasim stadionima ?? :cool: U Gracanici se zeleni i samo kosi :D
Nece valjda bit gore vrijeme pa da budu zuti travnjaci kao sto se i zna dogoditi.....
U Bihacu je dobar teren, s obzirom da kisa pada svaki dan, dobro se odrzava...
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
marcelo12
Postovi: 469
Pridružen/a: 30 maj 2013, 14:13
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la marcelo12 » 26 jul 2014, 08:03

U Srebreniku je travnjak uvijek bio odličan ali vidit ćemo kakav će biti poslije Mizinog koncerta hehe

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 26 jul 2014, 12:41

U Srebreniku je stadion 'perverzija' i travnjak, kao i svake godine. Samo što će Mirzin koncert biti par dana prije početka prvenstva, al uložiti će se lova neka za 'saniranje' toga..
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la KonjicBOY » 26 jul 2014, 14:24

U Konjicu travnjak iznenađujuće dobar. Nisam očekivao da će tako dobro odraditi posao. Kad se vratim jedno pola godine unazad,nebo i zemlja...
Support your local club !

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la GracanicaAA » 06 avg 2014, 08:44

Stadion u Gracanici u losem je stanju......na travnjaku ima lokvih ko nikad, usput je uz vodu naneseno i smece koje ce se morati skloniti..Znaci u losem je stanju travnjak i nezz da li ce se pripremiti do subote travnjak.
Toliko je los :cry: :cry: :cry:

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 06 avg 2014, 15:37

Ah, sad na TK klubovi mogu osnovati i vaterpolo klubove :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
pao
Postovi: 110
Pridružen/a: 06 jul 2014, 17:25
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la pao » 06 avg 2014, 15:40

GracanicaAA je napisao/la:Stadion u Gracanici u losem je stanju......na travnjaku ima lokvih ko nikad, usput je uz vodu naneseno i smece koje ce se morati skloniti..Znaci u losem je stanju travnjak i nezz da li ce se pripremiti do subote travnjak.
Toliko je los :cry: :cry: :cry:
Brate ajde kad smo kod stadiona, ako imas kakvih slika da vidim kako izgleda bas me interesuje..simpatican mi je vas klub a i grad :D Nisam nikad vidio vas stadion, koliki je kapacitet i to?

Avatar
incara
Postovi: 100
Pridružen/a: 14 jul 2012, 18:28
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la incara » 06 avg 2014, 16:16

Pa drug možeš na Guglu ukucat "Gradski Stadion Luke Gračanica" i pogledat.. Nije teško, vjeruj mi.. :D

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... &start=280" onclick="window.open(this.href);return false; Evo ovdje imaš slike..

Avatar
pao
Postovi: 110
Pridružen/a: 06 jul 2014, 17:25
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la pao » 06 avg 2014, 16:35

incara je napisao/la:Pa drug možeš na Guglu ukucat "Gradski Stadion Luke Gračanica" i pogledat.. Nije teško, vjeruj mi.. :D

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... &start=280" onclick="window.open(this.href);return false; Evo ovdje imaš slike..
Ma znam buraz al nije to to , ako me shvatas :D

BLUTUD
Postovi: 175
Pridružen/a: 29 apr 2014, 19:59
Kontakt:

Re: Stadioni Prve lige FBIH

Post Postao/la BLUTUD » 06 avg 2014, 17:39

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 5404_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.