NK Metalleghe BSI Jajce

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la Alban » 11 maj 2017, 20:09

ElCartel11 je napisao/la:Jos vas nisu izbacili iz lige?
Ako ne sutra uskoro CE. ;)
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7994
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la Rigoletto » 12 maj 2017, 18:49

Sretno sutra!
goveđigulašmajka

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la Orjuna » 12 maj 2017, 19:22

Ogadite im nogomet sutra :D Samo jako do pobjede!
...

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la RZ88Adnan » 12 maj 2017, 19:32

Orjuna je napisao/la:Ogadite im nogomet sutra :D Samo jako do pobjede!
Tako jeeeee! :pray:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

josip3
Postovi: 229
Pridružen/a: 04 nov 2014, 20:23
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la josip3 » 13 maj 2017, 23:17

Momci svaka čast danas,bod kao kuća,borbenost odlična,samo tako dalje!

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la FliX » 23 maj 2017, 00:17

Nekako mi neshvatljivo sad gledajuci da je ova ekipa nakon spektakularne pobjede :crazy: u Mostaru nad Zrinjskim od 0:2 u narednih 9 utakmica postigla svega tri gola!??? :?

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la Esport » 23 maj 2017, 21:21

FliX je napisao/la:Nekako mi neshvatljivo sad gledajuci da je ova ekipa nakon spektakularne pobjede :crazy: u Mostaru nad Zrinjskim od 0:2 u narednih 9 utakmica postigla svega tri gola!??? :?
Sportski i pošteno :beba:

Avatar
zenicacelik
Postovi: 237
Pridružen/a: 23 jul 2015, 15:02
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la zenicacelik » 27 maj 2017, 18:14

Druga liga.hajd mrs gdje vam je i mjesto seljaci.
Kada god neki PITAR zine da kaze nesto,meni jurne eksplozivna dijareja...

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la spiska » 27 maj 2017, 18:56

Dobro dosli u BIZNIS LIGU nazad! :D kako usli tako ispali... sada vam slijedi raspad sistema.

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1574
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 27 maj 2017, 18:57

Sretno u 2. ligi, da Bog da se nikad ne vratili. Mars.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la Alban » 27 maj 2017, 19:14

Hajd zdravo :cool:
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
samocelik
Postovi: 6008
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la samocelik » 27 maj 2017, 19:20

Joj kada vas lavovi iz Gradačca dojebu :guz: :opaopa:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la GracanicaAA » 27 maj 2017, 19:25

Dobrodosli nazad u najskuplju ligu na Balkanu. :rol: :rol: :lol:

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2530
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la LegendKiller » 27 maj 2017, 20:43

Navijao sam da ostanete ali šta se može, svoje ste šanse prokockali u dvobojima sa vitezom i olimpicom. Mislim da vam je afera cener podmetnuta, ali to će već utvrditi nadležni organi.
Zelim vam da se vratite u premijer ligu, ali tek za dvije sezone, jer se nadam da će iduće sezone ipak Velez izboriti ulazak u Premijer ligu.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la FliX » 28 maj 2017, 00:40

LegendKiller je napisao/la:Navijao sam da ostanete ali šta se može, svoje ste šanse prokockali u dvobojima sa vitezom i olimpicom. Mislim da vam je afera cener podmetnuta, ali to će već utvrditi nadležni organi.
Zelim vam da se vratite u premijer ligu, ali tek za dvije sezone, jer se nadam da će iduće sezone ipak Velez izboriti ulazak u Premijer ligu.
Kad ih toliko volis nek se vrate prije nego tvoj Velez.. Nek mi oproste pravi Velezovi navijaci, al stvarno me vuces za jezik.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2530
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la LegendKiller » 28 maj 2017, 03:04

FliX je napisao/la:
LegendKiller je napisao/la:Navijao sam da ostanete ali šta se može, svoje ste šanse prokockali u dvobojima sa vitezom i olimpicom. Mislim da vam je afera cener podmetnuta, ali to će već utvrditi nadležni organi.
Zelim vam da se vratite u premijer ligu, ali tek za dvije sezone, jer se nadam da će iduće sezone ipak Velez izboriti ulazak u Premijer ligu.
Kad ih toliko volis nek se vrate prije nego tvoj Velez.. Nek mi oproste pravi Velezovi navijaci, al stvarno me vuces za jezik.
To za povlačenje jezika ćeš da izvines dečko, ali ja ne diram ništa radioaktivno :mrgreen: Ove godine se celik nekako spasio, šta će za iduću, pripremi maramice za brisanje suza.

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la fender13 » 28 maj 2017, 06:55

Čekamo vas :twisted: :twisted:

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la Alminjo99 » 28 maj 2017, 08:47

Dobrodosli u ludilo Federalke, nikad se ne vratili u PL. :mrgreen:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la FliX » 28 maj 2017, 11:39

LegendKiller je napisao/la:
FliX je napisao/la:
LegendKiller je napisao/la:Navijao sam da ostanete ali šta se može, svoje ste šanse prokockali u dvobojima sa vitezom i olimpicom. Mislim da vam je afera cener podmetnuta, ali to će već utvrditi nadležni organi.
Zelim vam da se vratite u premijer ligu, ali tek za dvije sezone, jer se nadam da će iduće sezone ipak Velez izboriti ulazak u Premijer ligu.
Kad ih toliko volis nek se vrate prije nego tvoj Velez.. Nek mi oproste pravi Velezovi navijaci, al stvarno me vuces za jezik.
To za povlačenje jezika ćeš da izvines dečko, ali ja ne diram ništa radioaktivno :mrgreen: Ove godine se celik nekako spasio, šta će za iduću, pripremi maramice za brisanje suza.
Ove godine se Celik spasio. Spasavali smo ono sto su napravili do statuta, a to je 9 bodova u (cini mi se) 18kola! U tom periodu su svi bili digli ruke od Celika, pa i navijaci koji su bojkotovali utakmice. Nakon usvajanja statuta, svi smo rukave zagrnuli i u 14 kola ostvarili 26 bodova. Naravno, niz bez poraza.
Za iducu sezonu, mozda mi jedino te maramice zatrebaju ako budem tugovo sto nismo usli u LzP, vec nam bogda falila pa ponovo igramo LzO ali bez strahova :D

jajce123
Postovi: 365
Pridružen/a: 06 avg 2014, 20:04

Re: NK Metalleghe BSI Jajce

Post Postao/la jajce123 » 28 maj 2017, 12:36

Iako je ovo korak nazad za klub po meni je dobra stvar sto smo ispali,prvo zbog stadiona za koji se nadam da ce se poceti obnavljati,takoder sto se nogomet vraca u Jajce,ovako kao da nismo ni imali klub u PL jer su utakmice igrali u Travniku i Banja Luci.U koliko se stadion obnovi mislim da cemo biti glavni kandidati za ulazak u PL.Nadam se da ce uprava poceti vise ulagati u mlađe kategorije jer ima tu nekoliko talentiranih momaka koji mogu biti igraci za PL u koliko dobiju priliku da se dokazu.Vi svi sto nasjedate na te price o kupovini utakmica ste smijesni,siroki se okrenuo kupu i sve utakmice je gubio,Zrinjskom trener otkaz dobio nakon utakmice i s ta tri boda protiv nas da su dobili bi vec sad bili prvaci i ne bi morali strahovati za titulu.Nemamo povijest ali nikome nismo ostali duzni i svi igraci koji su bili u Jajcu imaju samo rijeci hvale za upravu i sto se tice organizacije kluba,ali ocito to nekome smeta i zeli skrenuti paznju s drugih problema sto se tice BH nogometa.
"I want to build a team that’s invincible, so that they have to send a team from bloody Mars to beat us!" -Bill Shankly

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.