NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la vorkapa » 21 jan 2018, 23:19

Poznam Remetica I sudio sam mu vise puta,ali tanak je trener I brzo ce on otici.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Sarmelino » 21 jan 2018, 23:37

Remetic strašno precijenjen. Svaka mu cast za uvođenje Toška, ali budimo realni da nije ni imao konkurenta sa ambicijama. Pola lige su dole seoski timovi, ako ne i vise.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 22 jan 2018, 00:14

Sarmelino je napisao/la:Remetic strašno precijenjen. Svaka mu cast za uvođenje Toška, ali budimo realni da nije ni imao konkurenta sa ambicijama. Pola lige su dole seoski timovi, ako ne i vise.
Upravo to. Ne do Bog da imam nesto protiv njega, ne poznajem ga kao čovjeka nit mislim lose nit zelim mu lose, al Travniku je trebalo jako ime i da se digne grad, navijači i svi. Remetic to nije, njemu je dosta plata i nema troska u Travniku. Nikoga drugog trenutno ne bi mogao voditi sigurno. Kakav uspjeh sa Toskom 3 liga nece niko da upadne u ovu najskuplju. Mada nisu losa pojačanja, Kokot 1.000 plata + 3.000 na ruke i hrana i spavanje. Fina cifra za lika koji popije svaku noc u istočnom 10 piva i kojeg boli ona stvar za Travnikom i ispadanjem. Veliki je Travnik klub, grad ima dusu i srce al uništiae barabe Sarajcic i co. sve. Sretno od srca u drugom dijelu .

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la vorkapa » 22 jan 2018, 13:43

Jes paša,nisi nista pogresio oko Kokota.Proslo je njegovo,piva ga zeznula u karijeri a I kome hanuma vodi karijeru tu je kraj.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la RZ88Adnan » 22 jan 2018, 20:41

Ova 3 Smriko,Popović i Hinović su dobri igrači.
Hinović je ekstra golman,Smriko je bio prošle godine u ligi za opstanak kod nas i Popović je solidan bek
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 23 jan 2018, 12:48

Svi su oni dosli kao "pojacanja" ali to moraju opravdati na terenu.
Sta god pisali za Kokota, on je pijan bolji od pola lige. Nama ne treba neki super/mega/giga napadac koji svaki dodir sa loptom pretvori u gol, nego neko ko ce imati zavrsnicu. Ko god je gledao Travnik ovu polusezonu zna da smo imali brat bratu 30ak prilika pred golom gdje nije imao ko zabit, on nek zabije pola, isplatio se. Mi ostali ili ne, on nece ostati u Travniku, kao ni vecina ovih sto su dosli i sto ce doci.

Samo opusteno, na kraju se mrtvi broje.

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la vorkapa » 23 jan 2018, 20:33

SamoTravnik je napisao/la:Svi su oni dosli kao "pojacanja" ali to moraju opravdati na terenu.
Sta god pisali za Kokota, on je pijan bolji od pola lige. Nama ne treba neki super/mega/giga napadac koji svaki dodir sa loptom pretvori u gol, nego neko ko ce imati zavrsnicu. Ko god je gledao Travnik ovu polusezonu zna da smo imali brat bratu 30ak prilika pred golom gdje nije imao ko zabit, on nek zabije pola, isplatio se. Mi ostali ili ne, on nece ostati u Travniku, kao ni vecina ovih sto su dosli i sto ce doci.

Samo opusteno, na kraju se mrtvi broje.
Jarane imam bolan utisak da jako malo znas o nogometu,Kokot 2 gola///kakvu zavrsnicu ima Kokot,vidi koliko je klubova promjenio,koliko se zadrzavao u svim klubovima.Veli mi danas jaran koji je blizak Slaviji da su dobro platili nekog Ivanovica iz Srbije koji je ranije vec igrao u Slaviji ,znaci da novac nije problem,ZASTO KOKOT NIJE DOBIO TAJ IZNOS,ZASTO KOKOTA NISU ANGAZOVALI.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 23 jan 2018, 23:21

vorkapa je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Svi su oni dosli kao "pojacanja" ali to moraju opravdati na terenu.
Sta god pisali za Kokota, on je pijan bolji od pola lige. Nama ne treba neki super/mega/giga napadac koji svaki dodir sa loptom pretvori u gol, nego neko ko ce imati zavrsnicu. Ko god je gledao Travnik ovu polusezonu zna da smo imali brat bratu 30ak prilika pred golom gdje nije imao ko zabit, on nek zabije pola, isplatio se. Mi ostali ili ne, on nece ostati u Travniku, kao ni vecina ovih sto su dosli i sto ce doci.

Samo opusteno, na kraju se mrtvi broje.
Jarane imam bolan utisak da jako malo znas o nogometu,Kokot 2 gola///kakvu zavrsnicu ima Kokot,vidi koliko je klubova promjenio,koliko se zadrzavao u svim klubovima.Veli mi danas jaran koji je blizak Slaviji da su dobro platili nekog Ivanovica iz Srbije koji je ranije vec igrao u Slaviji ,znaci da novac nije problem,ZASTO KOKOT NIJE DOBIO TAJ IZNOS,ZASTO KOKOTA NISU ANGAZOVALI.
Ako ne razmisljam kao ti i ovaj malo iznad, jako malo znam o nogometu !? Haj' dobro. :D

Kao sto sam napisao, na kraju se mrtvi broje. Javi se na kraju sezone pa da vidimo jesam li ja bio u pravu ili ti. :thumbup:

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 26 jan 2018, 15:58

Odakle vam meksikanac kakav je? Vi ste uvijek pogađali sa strancima sto jest jest.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 27 jan 2018, 15:10

nepostenaliga je napisao/la:Odakle vam meksikanac kakav je? Vi ste uvijek pogađali sa strancima sto jest jest.
Danas smo odigrali prvu prijateljsku sa Rudarom iz Han Bile, rezultat na kraju je 4:0 za nas, strijelac u prvom poluvremenu Tabakovic, u drugom Jurkovic i Smriko 2x.

U prvom poluvremenu je igrala "bolja" ekipa, u drugom drugih 11. Ima ih par na probi, medju kojima je i taj meksikanac, ptice znaju ko ga je iskopao i preko koga je doveden. Ne zna bukvalno nista jezika, igra na osjecaj, rano je govoriti kakav je, vidjet ce se vremenom.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 30 jan 2018, 18:31

Haris Hećo novi igrač Travnika

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 30 jan 2018, 19:05

Jak tim se sastavio za bih uslove, mozda treba samo jedan klasa igrac u odbrani.
Cak ni zasticeno godiste igraci niau losi Vazda, Hasanbegovic i Lalovic.

Po meni na kraju sredina tabele.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 30 jan 2018, 19:19

ASD je napisao/la:Jak tim se sastavio za bih uslove, mozda treba samo jedan klasa igrac u odbrani.
Cak ni zasticeno godiste igraci niau losi Vazda, Hasanbegovic i Lalovic.

Po meni na kraju sredina tabele.
Ako neko hoce zasticeno godiste a jedan od boljih u BiH, samo sto nije dobio priliku da se dokaze jer je tek 2x odigrao za prvu ekipu Travnika..
Berin Catic! Momak je 2000 godiste, 3 godine najbolji strijelac, 2016 najbolji kadet Opcine Travnik, 2017 junior... itd, itd... i po belaju zakaci se na ovoj utakmici sa trenerom i vjerovatno nece ni dobiti priliku da zaigra.. Momak je proglasen najperspektivnijim igracem a ovaj ga trener salje po markere i cunjeve dok ovim dosljama daje priliku..

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 04 feb 2018, 15:52

Travnik - Novi Travnik 2:0 - Kokot, Durak

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 09 feb 2018, 13:06

Vasilije Kolak novi golman

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 09 feb 2018, 15:55

Irfan Ajdinovic novi igrac

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 10 feb 2018, 14:11

Dino Jurković i Eldar Šabanović novi igrači. Mislim da je to to, eventualno još jedno novo ime do početka.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 10 feb 2018, 14:24

Ne znam za Eldara Sabanovica, mozda se misli na Emrada Sabanovica, u Celiku igrao veznjaka, zasticeno godiste.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 10 feb 2018, 14:37

ASD je napisao/la:Ne znam za Eldara Sabanovica, mozda se misli na Emrada Sabanovica, u Celiku igrao veznjaka, zasticeno godiste.
Obojica su iz Celika, to je taj na kojeg ti mislis. :D

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 11 feb 2018, 16:21

GOŠK - NK Travnik 0 - 1 / Vidović

NK Travnik: Kolak, Popović, Fazlić, Tabaković (C), Vidović, Hećo, Vazda, Rastoka, Jurčević, Kokot, Smriko.

U drugom poluvremenu priliku su dobili: Čurić, Jurković, Durak umjesto Fazlić, Vazda, Jurčević, Goloman/Rastoka, Brljak/Hećo, Šabanović/Kokot, Arnaut/Smriko.

Sad ekipa ide za Makarsku 8 dana, igramo jos 2 utakmice, jedna u Splitu protiv Splita, druga u Makarskoj protiv Zmaja.
Zadnja utakmica se igra protiv Zeljeznicara iz Banja Luke.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.