NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 08 mar 2018, 16:05

Zvanicno, Ajdin Mujagic je na posudbi do kraja sezone. Mislim da smo sastavili solidan tim, da li ce to opravdati na terenu, ostaje da vidimo.
Sretno nam za vikend.

Avatar
Jiestifo
Postovi: 232
Pridružen/a: 13 jun 2017, 23:03
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Jiestifo » 08 mar 2018, 16:08

Kakav je ovaj Ajdinovic sto je dosao

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 11 mar 2018, 00:25

Remetic pao na prvom ispitu. Fazlic mora igrati pa skrivi penal, tuzno i zalosno. Samo vas čudo moze spasiti a bio sam uvjeren da uzimate Slavena.

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la LuisCarlo » 11 mar 2018, 00:37

Baš mi je žao jer ste izgubili. Vidilo se da odpočetka idete borbeno, pa penal 1, pa promašaj penal..Slaven mi je bio jedan od kandidata za ispadanje

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 11 mar 2018, 09:29

Jbg, nisu se iskoristile sanse na pocetku + fulis penal, nisi ni zasluzio onda da ne izgubis. Da se dao penal, vjerujem da bi okrenuli ali onako su pali i to je to. Nije jos gotovo, ima 14 kola, nakon Bosne nama krece raspored, iako i ja mislim da je tesko ali nije nemoguce.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 14 mar 2018, 23:54

Poslom danas u Visokom kad ugledam u kafiću jednom Sarajcic i neki mu jarani. Neki rekoše Fazlic ili tako nešto. Mogla bi trica onda iz grada piramida u subotu..

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 17 mar 2018, 18:17

Napokon ide domaca, dolazi nam Iskra, ako njih dobijemo, moze se nadati necemu, svaki drugi rezultat nas vodi u nizi rang.
Danas kao i prosla, imamo sanse ali ne znamo iskoristiti, valjda ce na Iskri odcepiti.

Ocekujem opet na sljedecem gostovanju ovog lazova na temi, da baci kost da je vidio Sarajku ili nekog iz kluba u gradu u kojem gostujemo. Gov.no.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 18 mar 2018, 00:40

SamoTravnik je napisao/la:Napokon ide domaca, dolazi nam Iskra, ako njih dobijemo, moze se nadati necemu, svaki drugi rezultat nas vodi u nizi rang.
Danas kao i prosla, imamo sanse ali ne znamo iskoristiti, valjda ce na Iskri odcepiti.

Ocekujem opet na sljedecem gostovanju ovog lazova na temi, da baci kost da je vidio Sarajku ili nekog iz kluba u gradu u kojem gostujemo. Gov.no.
Ali to je tačno bilo. Nemoj da smeta istina, jer ako smeta istina onda nista nema smisla. To možeš provjeriti to je javna tajna, sigurno poznajes Sarajcic i tog Fazlica ili kako već. Oni su pokušali to riješiti dali sve od sebe, na kraju Istuk rekao ja dolazim ako moramo izgubiti. Pokušala i SDA, kojoj je blizak Sarajcic i ekipa, nažalost načelnica Babić nije SDA i nista. Da jeste vcrs bi slavili vi. Pa kladionice iz straha ne stave na ponudu samo ovaj par. Legendo nismo djeca sve se zna. Da li ste riješili Remetica? kazao sam da je promašaj uoči početka drugog dijela. Puno priče, rezultat 0.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 18 mar 2018, 08:41

nepostenaliga je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Napokon ide domaca, dolazi nam Iskra, ako njih dobijemo, moze se nadati necemu, svaki drugi rezultat nas vodi u nizi rang.
Danas kao i prosla, imamo sanse ali ne znamo iskoristiti, valjda ce na Iskri odcepiti.

Ocekujem opet na sljedecem gostovanju ovog lazova na temi, da baci kost da je vidio Sarajku ili nekog iz kluba u gradu u kojem gostujemo. Gov.no.
Ali to je tačno bilo. Nemoj da smeta istina, jer ako smeta istina onda nista nema smisla. To možeš provjeriti to je javna tajna, sigurno poznajes Sarajcic i tog Fazlica ili kako već. Oni su pokušali to riješiti dali sve od sebe, na kraju Istuk rekao ja dolazim ako moramo izgubiti. Pokušala i SDA, kojoj je blizak Sarajcic i ekipa, nažalost načelnica Babić nije SDA i nista. Da jeste vcrs bi slavili vi. Pa kladionice iz straha ne stave na ponudu samo ovaj par. Legendo nismo djeca sve se zna. Da li ste riješili Remetica? kazao sam da je promašaj uoči početka drugog dijela. Puno priče, rezultat 0.
Dokazi mi pa cu reci da je tako, sliku kako sjede, bilo sta. Ti nista od toga ne mozes dokazati, nego iznosis informacije koje tebi neko kaze ali ici toliko daleko da se i stranacki rjesavaju utakmice, ma hajte molim vas. :lol:

Nemas ti druze pojma kako se stimaju utakmice, da se pokusalo, Travnik bi uzeo ovu utakmicu. Kakvi bolan treneri i nacelnici, drugi ljudi vuku konce.
VIdjet ces u skorije vrijeme kako to hoda.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 18 mar 2018, 10:45

Imam svoj život, svoj posao, nije mi bitan Sarajcic i slični da još slikam, nisam inspektor care mo (pitaj ih slobodno , rekao sam ti) E sada još o poštenju pricat Sarajcica i sličnih e to je već previše. Oni da su mogli ne bi birali način za pobjedu. Helem, male su vam naše da će te ostati, gotovo nikakve. Vi ste ispali po mom mišljenju kada su ovi ljudi sto sada vode isti radovali se porazima i čekali da se oni vrate u prvom dijelu sezone, kada su vas sudije ismijavale na Piroti a i u gostima. A Bog onda neda to!

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 18 mar 2018, 13:30

nepostenaliga je napisao/la:Imam svoj život, svoj posao, nije mi bitan Sarajcic i slični da još slikam, nisam inspektor care mo (pitaj ih slobodno , rekao sam ti) E sada još o poštenju pricat Sarajcica i sličnih e to je već previše. Oni da su mogli ne bi birali način za pobjedu. Helem, male su vam naše da će te ostati, gotovo nikakve. Vi ste ispali po mom mišljenju kada su ovi ljudi sto sada vode isti radovali se porazima i čekali da se oni vrate u prvom dijelu sezone, kada su vas sudije ismijavale na Piroti a i u gostima. A Bog onda neda to!
Znam ja sto ti govorim. Da se planiralo nastimati, nastimalo bi se 100%, kakav trener i ostale moralne pizdarije. Ja sam upucen u dosta tih radnji i znam sve kako i kad se radilo, a ova utakmica nije sigurno bila u planu. Sarajcic i postenje sigurno ne mogu u isti kos i bas zato sto znas kakav je, cudim se da sumnjas da nije uspio nastimati.. to nije moguce.. sa vecim igracima se on godinama pajdasio, da ne moze Bosnu srediti.. Nakon Iskre, ako je dobijemo, vidjet ces sta ce se desavati.. jos imamo teoretske sanse i sigurno se nece odustati.. A slazem se za zadnji dio..

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 18 mar 2018, 18:06

Dobro, hajde nek bude tako. ne želim se svađati, ljudi smo ha ya. Ja sam to vidio, uvjeren sam da su probali, ali eto nije vise ni bitno.

Remetić otkaz, sasvim očekivano, trener skromnih mogućnosti koji živi za reklamu jer je veoma nepoznat pa mu je ovo došla kao dobra prilika, Travnik je ipak ime u bh. nogometu, to svi znaju. U ovom trenutku ne vidim ni ko bi mogao biti spasilac. Težak vam je raspored...

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 25 mar 2018, 19:48

Vazna 3 boda, treba nam pobjeda i u gostima da se nadamo necemu.

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 25 mar 2018, 19:53

Danas je konačno ono ličilo na nešto. Vidićemo jel ovo samo slučajno il su stvarno ojačali. Sljedći susreti će sve pokazati. Ako ispadnemo u koju ligu idemo? Druga liga zapad il neka druga. Kako ta podjela uopšte ide? Ako ko zna bio bih mu zahvalan
NAPRED TRAVNIK

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 25 mar 2018, 19:58

Matemotika je napisao/la:Danas je konačno ono ličilo na nešto. Vidićemo jel ovo samo slučajno il su stvarno ojačali. Sljedći susreti će sve pokazati. Ako ispadnemo u koju ligu idemo? Druga liga zapad il neka druga. Kako ta podjela uopšte ide? Ako ko zna bio bih mu zahvalan
NAPRED TRAVNIK
Necu ni da pisem o tome, pu, pu. :lol:
Ma nismo mi nesto posebno ojacali, koliko je ova Iskra losa, bio sam i u Bugojnu, na corak nas dobili, jedna usla i to je to. Mi gledamo sebe, trebamo u gostima dobiti a kod kuce da i ne pricam, sanse postoje, da li ce nas sreca pratiti, ostaje da vidimo.

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 25 mar 2018, 21:38

SamoTravnik je napisao/la:
Matemotika je napisao/la:Danas je konačno ono ličilo na nešto. Vidićemo jel ovo samo slučajno il su stvarno ojačali. Sljedći susreti će sve pokazati. Ako ispadnemo u koju ligu idemo? Druga liga zapad il neka druga. Kako ta podjela uopšte ide? Ako ko zna bio bih mu zahvalan
NAPRED TRAVNIK
Necu ni da pisem o tome, pu, pu. :lol:
Ma nismo mi nesto posebno ojacali, koliko je ova Iskra losa, bio sam i u Bugojnu, na corak nas dobili, jedna usla i to je to. Mi gledamo sebe, trebamo u gostima dobiti a kod kuce da i ne pricam, sanse postoje, da li ce nas sreca pratiti, ostaje da vidimo.
Znam i ja sam bio u Bugojnu. Oni su šaka jada ko i mi al eto za naše prilike je ovo i bilo dobro. Haj nećemo nasicat. Vidimo se u Kaknju ako budeš išo. Svako dobro i liga nije bitna ja sam uvijek tu

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la LloriS » 25 mar 2018, 22:51

Matemotika je napisao/la:Danas je konačno ono ličilo na nešto. Vidićemo jel ovo samo slučajno il su stvarno ojačali. Sljedći susreti će sve pokazati. Ako ispadnemo u koju ligu idemo? Druga liga zapad il neka druga. Kako ta podjela uopšte ide? Ako ko zna bio bih mu zahvalan
NAPRED TRAVNIK
Druga liga Zapad, od zadnjih 5 ekipa koje se bore za opstanak cak cetiri ako bi ispali isli bi u 2 ligu Zapad, Jedinstvo, Iskra, Travnik i Metalleghe, tek bi tad bilo kino iduce godine, nikad jaca druga liga zapad nije bila :lol: :lol:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 26 mar 2018, 08:01

Uh cojce, a imaju vec sad Novog Travnika i Viteza tu.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la LloriS » 26 mar 2018, 18:50

Mokroguz je napisao/la:Uh cojce, a imaju vec sad Novog Travnika i Viteza tu.
Uvijek neugodni Podgrmec i Krajina a i Krajisnik se budi polako, uglavnom liga bi bila itekako interesantna, zamisli samo, Travnik, Iskra, Jedinstvo, Vitez, Podgrmec, Krajina, Krajisnik, Radnik DV, Novi Travnik, Kiseljak, bilo bi krvi do koljena :D :D
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 26 mar 2018, 19:03

Rez u PL-u poboljisao nogomet u BIH cjelokupno. Zao mi je samo onih koji ce se ugasiti zbog toga na dnu kad konkurencija bude prevelika. Sa druge strane, to bi ostavilo veci dio kolaca onima koji prezive.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.