NK Travnik

nepostenaliga

PostPostao/la nepostenaliga » 18 mar 2018, 10:45

Imam svoj život, svoj posao, nije mi bitan Sarajcic i slični da još slikam, nisam inspektor care mo (pitaj ih slobodno , rekao sam ti) E sada još o poštenju pricat Sarajcica i sličnih e to je već previše. Oni da su mogli ne bi birali način za pobjedu. Helem, male su vam naše da će te ostati, gotovo nikakve. Vi ste ispali po mom mišljenju kada su ovi ljudi sto sada vode isti radovali se porazima i čekali da se oni vrate u prvom dijelu sezone, kada su vas sudije ismijavale na Piroti a i u gostima. A Bog onda neda to!

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 18 mar 2018, 13:30

nepostenaliga WroteColonImam svoj život, svoj posao, nije mi bitan Sarajcic i slični da još slikam, nisam inspektor care mo (pitaj ih slobodno , rekao sam ti) E sada još o poštenju pricat Sarajcica i sličnih e to je već previše. Oni da su mogli ne bi birali način za pobjedu. Helem, male su vam naše da će te ostati, gotovo nikakve. Vi ste ispali po mom mišljenju kada su ovi ljudi sto sada vode isti radovali se porazima i čekali da se oni vrate u prvom dijelu sezone, kada su vas sudije ismijavale na Piroti a i u gostima. A Bog onda neda to!

Znam ja sto ti govorim. Da se planiralo nastimati, nastimalo bi se 100%, kakav trener i ostale moralne pizdarije. Ja sam upucen u dosta tih radnji i znam sve kako i kad se radilo, a ova utakmica nije sigurno bila u planu. Sarajcic i postenje sigurno ne mogu u isti kos i bas zato sto znas kakav je, cudim se da sumnjas da nije uspio nastimati.. to nije moguce.. sa vecim igracima se on godinama pajdasio, da ne moze Bosnu srediti.. Nakon Iskre, ako je dobijemo, vidjet ces sta ce se desavati.. jos imamo teoretske sanse i sigurno se nece odustati.. A slazem se za zadnji dio..

nepostenaliga

PostPostao/la nepostenaliga » 18 mar 2018, 18:06

Dobro, hajde nek bude tako. ne želim se svađati, ljudi smo ha ya. Ja sam to vidio, uvjeren sam da su probali, ali eto nije vise ni bitno.

Remetić otkaz, sasvim očekivano, trener skromnih mogućnosti koji živi za reklamu jer je veoma nepoznat pa mu je ovo došla kao dobra prilika, Travnik je ipak ime u bh. nogometu, to svi znaju. U ovom trenutku ne vidim ni ko bi mogao biti spasilac. Težak vam je raspored...

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 25 mar 2018, 19:48

Vazna 3 boda, treba nam pobjeda i u gostima da se nadamo necemu.

Matemotika
Kontakt:

PostPostao/la Matemotika » 25 mar 2018, 19:53

Danas je konačno ono ličilo na nešto. Vidićemo jel ovo samo slučajno il su stvarno ojačali. Sljedći susreti će sve pokazati. Ako ispadnemo u koju ligu idemo? Druga liga zapad il neka druga. Kako ta podjela uopšte ide? Ako ko zna bio bih mu zahvalan
NAPRED TRAVNIK

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 25 mar 2018, 19:58

Matemotika WroteColonDanas je konačno ono ličilo na nešto. Vidićemo jel ovo samo slučajno il su stvarno ojačali. Sljedći susreti će sve pokazati. Ako ispadnemo u koju ligu idemo? Druga liga zapad il neka druga. Kako ta podjela uopšte ide? Ako ko zna bio bih mu zahvalan
NAPRED TRAVNIK

Necu ni da pisem o tome, pu, pu. :lol:
Ma nismo mi nesto posebno ojacali, koliko je ova Iskra losa, bio sam i u Bugojnu, na corak nas dobili, jedna usla i to je to. Mi gledamo sebe, trebamo u gostima dobiti a kod kuce da i ne pricam, sanse postoje, da li ce nas sreca pratiti, ostaje da vidimo.

Matemotika
Kontakt:

PostPostao/la Matemotika » 25 mar 2018, 21:38

SamoTravnik WroteColon
Matemotika WroteColonDanas je konačno ono ličilo na nešto. Vidićemo jel ovo samo slučajno il su stvarno ojačali. Sljedći susreti će sve pokazati. Ako ispadnemo u koju ligu idemo? Druga liga zapad il neka druga. Kako ta podjela uopšte ide? Ako ko zna bio bih mu zahvalan
NAPRED TRAVNIK

Necu ni da pisem o tome, pu, pu. :lol:
Ma nismo mi nesto posebno ojacali, koliko je ova Iskra losa, bio sam i u Bugojnu, na corak nas dobili, jedna usla i to je to. Mi gledamo sebe, trebamo u gostima dobiti a kod kuce da i ne pricam, sanse postoje, da li ce nas sreca pratiti, ostaje da vidimo.

Znam i ja sam bio u Bugojnu. Oni su šaka jada ko i mi al eto za naše prilike je ovo i bilo dobro. Haj nećemo nasicat. Vidimo se u Kaknju ako budeš išo. Svako dobro i liga nije bitna ja sam uvijek tu

LloriS
Kontakt:

PostPostao/la LloriS » 25 mar 2018, 22:51

NAPRED TRAVNIK
Druga liga Zapad, od zadnjih 5 ekipa koje se bore za opstanak cak cetiri ako bi ispali isli bi u 2 ligu Zapad, Jedinstvo, Iskra, Travnik i Metalleghe, tek bi tad bilo kino iduce godine, nikad jaca druga liga zapad nije bila :lol: :lol:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 26 mar 2018, 08:01

Uh cojce, a imaju vec sad Novog Travnika i Viteza tu.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

LloriS
Kontakt:

PostPostao/la LloriS » 26 mar 2018, 18:50

Mokroguz WroteColonUh cojce, a imaju vec sad Novog Travnika i Viteza tu.
Uvijek neugodni Podgrmec i Krajina a i Krajisnik se budi polako, uglavnom liga bi bila itekako interesantna, zamisli samo, Travnik, Iskra, Jedinstvo, Vitez, Podgrmec, Krajina, Krajisnik, Radnik DV, Novi Travnik, Kiseljak, bilo bi krvi do koljena :D :D
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 26 mar 2018, 19:03

Rez u PL-u poboljisao nogomet u BIH cjelokupno. Zao mi je samo onih koji ce se ugasiti zbog toga na dnu kad konkurencija bude prevelika. Sa druge strane, to bi ostavilo veci dio kolaca onima koji prezive.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 26 mar 2018, 22:16

Radit ce se na tome da Travnik ne ode u tu ligu. :D
Iako kad bi se ispalo, pola lige sa naseg kantona, rijesilo bi se to rutinski. :D

bosnacazin
Kontakt:

PostPostao/la bosnacazin » 26 mar 2018, 23:00

Kao vrlo dobar poznavalac Druge lige FBiH mogu reći da u ovoj ligi ništa nije rutinski. Teže je igrati te lokalne derbije, gdje se protivnici napale nego protiv nekog kluba iz drugog kantona. A mogla bi biti liga zanimljiva sljedeće godine: Travnik, Jedinstvo, Iskra, Novi Travnik, Krajina, Vitez, Podgrmeč...

Međutim, možda ova liga i ne bude ovakva, jer postoji prijedlog za reorganizaciju drugih liga u FBiH, o kojem će se raspravljati na nekim sljedećim sjednicama saveza. Tako bi bile samo dvije lige Sjever i Jug, gdje bi klubovi iz USK i SBK igrali sa klubovima iz Tuzlanskog i Posavskog kantona, čak možda i iz Ze-Do kantona. Na šta bi to tek ličilo onda hahah

nepostenaliga

PostPostao/la nepostenaliga » 26 mar 2018, 23:35

Dignite sve na noge, uzmite bod ili tri u Kaknju i sanse su vam realne. Drago mi je zbog Siljka nekada sjajnog veziste. I on je jedan od dokaza da treba vjerovati u svoj kadar, ulagati u svoj kadar, istrpiti ga koliko god se moze. Ne dovoditi pocetnike tipa Remetic koji uci zanat tu a trosak je, plata, hrana, spavanje i sta sve jos.

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 27 mar 2018, 00:50

@bosnacazin Licilo bi na hrkljus. Cim snijeg padne ima da bude k'o ono kad dijete cija je lopta ode kuci - fajront.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 31 mar 2018, 18:15

Rudar pao, sad je zeznuta kuci protiv Veleza, moramo dobiti da ova 3 boda ne bi bila uzalud.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 31 mar 2018, 18:20

Samo 4 boda ste od sigurne zone.

Matemotika
Kontakt:

PostPostao/la Matemotika » 31 mar 2018, 19:09

Smrzo sam se i pokiso do gole kože al haj barem smo pobjedili. Golmanu treba zahvalit što nije debakl bio jel ruku na srce nismo šanse imali kako treba do onog gola faličnog. Sljedeće kolo ako Veleža ne dobijemo ovo je sve bilo uzalud. Mi moramo dvije ekipe prestić ako želimo ostat što je vrlo vrlo teško al haj barem smo još u igri.
NAPRED TRAVNIK

nepostenaliga

PostPostao/la nepostenaliga » 01 apr 2018, 00:52

@samotravnik jesi bio u Kaknju? Da cujem komentar iskren molim te?

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 01 apr 2018, 09:01

nepostenaliga WroteColon@samotravnik jesi bio u Kaknju? Da cujem komentar iskren molim te?

Nisam ali bio je matemotika i napisao je ono kako sam i ja cuo, nismo nesto dobro igrali ali bitni su bodovi. Znam da ides na to da kazem da je bila rjesena utakmica ali necu reci :D

Natrag na “Niže lige”

Trenutno korisnika/ca: AshburtonG i 5 gostiju.