NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 29 jul 2018, 21:43

Krenulo se sa pripremama prije par dana ali ekipe ni na vidiku, povukli su juniore samo da se ima ko uslikati.. Juniorima roditelji ne daju da igraju ovu ligu i podrzavam ih 100%, nek' djeca igraju PL, sta ce u ovim seoskim ligama.

Dosli su nam neki lokalni polovnjaci i to izgleda dosta lose.. Nadam se da ce se nesto pokrenuti u skorije vrijeme, inace vrlo lako se moze desiti da ispadnemo i iz ove lige i klub se definitivno ugasi.

Trenutna uprava je najlosija u historiji kluba, vecina njih nema nikakve veze sa sportom, svi su sa liste SDA stranke i apsolutno niko u upravi nema druge stranke, druge narodnosti, samo zeleni bosnjo. Takve strukture su i dovele do ovog stanja i izgleda da se ide na to da nas se definitivno baci u jos dublju dubiozu.

Jedina svijetla tacka kluba su omladinci, pogotovo juniori koji ce igrati PL. Ako se kockice posloze, najveci talent ide za Berlin, uskoro ce se znati.

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 05 avg 2018, 18:58

Kad kreće ova naša liga i koje sa nama uopće u ligi? Ako ima ko kakav raspored utakmica i kad se igraju bio bih mu zahvalan.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 05 avg 2018, 19:31

Matemotika je napisao/la:Kad kreće ova naša liga i koje sa nama uopće u ligi? Ako ima ko kakav raspored utakmica i kad se igraju bio bih mu zahvalan.

https://sportsport.ba/fudbal/iskra-u-go ... aci/284646

Sad sam sa Pirote, nasi juniori su u prvoj utakmici Premijer Lige igrali sa Slobodom 1:1.

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 05 avg 2018, 21:00

Zahvaljujem. Vala ako uspijemo i iz ove lige ispast nek ugase klub da se ne brukamo više. Mi smo igrali drugu ligu Jugoslavije i to godinama i sad haj što smo u 3. još i u 4. kad bi proletili bilo baš jadno. Uglavnom ovo im je zadnja prilika koju im ja dajem i gdje još uvijek ću nastojit ić na utakmice. Nek nam je sa srećom

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 13 avg 2018, 07:21

Juniori jucer izgubili od Veleza 3:2, sljedecu nam dolazi Celik, mislim da bi to trebala biti prva pobjeda u PL.

Sto se tice seniora, dovode neke igrace, vidjet ce se uskoro kakvo je stanje, nisam nesto optimistican..

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 19 avg 2018, 22:39

Prva pobjeda juniora. Dobili smo Celik 4:1 iako su oni prvi poveli, 2x Catic, Kadric i Karic.

Avatar
therealninya
Postovi: 27
Pridružen/a: 27 mar 2018, 16:01
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la therealninya » 19 avg 2018, 23:01

SamoTravnik je napisao/la:Prva pobjeda juniora. Dobili smo Celik 4:1 iako su oni prvi poveli, 2x Catic, Kadric i Karic.
Al nam zato hoće neke Meksikance dovest u seniorski tim :tokralju:

Avatar
Celtic
Postovi: 3334
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Celtic » 19 avg 2018, 23:05

therealninya je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Prva pobjeda juniora. Dobili smo Celik 4:1 iako su oni prvi poveli, 2x Catic, Kadric i Karic.
Al nam zato hoće neke Meksikance dovest u seniorski tim :tokralju:
Upoznao sam se sa Meksikancima, momci su gotiva, i bolji nego pola ovi nargila fudbalera, neka stranaca, svakako gori ne možemo biti.

Avatar
therealninya
Postovi: 27
Pridružen/a: 27 mar 2018, 16:01
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la therealninya » 20 avg 2018, 00:42

Celtic je napisao/la:
therealninya je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Prva pobjeda juniora. Dobili smo Celik 4:1 iako su oni prvi poveli, 2x Catic, Kadric i Karic.
Al nam zato hoće neke Meksikance dovest u seniorski tim :tokralju:
Upoznao sam se sa Meksikancima, momci su gotiva, i bolji nego pola ovi nargila fudbalera, neka stranaca, svakako gori ne možemo biti.
Pa s obzirom da juniori igraju PL, mora se sa strane dovoditi, a ti Meksikanci dok ih ne vidim na terenu..

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 24 avg 2018, 09:55

U koliko je sutra ta utakmica sa Busovačom i jel uopće sutra il je došlo do promjena kakvih?

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 25 avg 2018, 18:59

Matemotika je napisao/la:U koliko je sutra ta utakmica sa Busovačom i jel uopće sutra il je došlo do promjena kakvih?
Sutra u pola 6.
Jucer juniori igrali u gostima 1:1, sa Radnikom. Polako skupljaju bobe. Samo naprijed.

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 02 sep 2018, 17:30

Pa kako nako defektno ispustismo pobjedu! Vodiš 2-0 10 minuta pred kraj i umjesto na miru da privedeš kraju ti primiš 2 gola. Kakve ba izmjene napravi nam trener nevjerovatno. Bukvalno nas oslabi.
Sljedeća sa Iskrom pa ćemo vidjeti šta dalje.
NAPRED TRAVNIK

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 02 sep 2018, 18:03

Kakav je igracki kadar, ima li poznatijih igraca koji su igrali federalku?

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 02 sep 2018, 18:28

ASD je napisao/la:Kakav je igracki kadar, ima li poznatijih igraca koji su igrali federalku?
Vila jedino, ostalo su juniori i lokalni igraci.

Sad sa Pirote, juniori dobili Mladost 2:1, strijelac 2x Čatić. Momak je igrao 4 kola i postigao 6 golova. Igracina bez obzira koju ligu da igra.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 09 sep 2018, 18:42

Travnik - Iskra 3:1, golove za nas dali Gomez, Hasanbegovic i Vila.

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 09 sep 2018, 18:59

Kako smo igrali? Ja nisam mogao danas doć pisao godišnji plan pa se razvuklo. Jučer bio u Travniku kontam ima utakmica pošto je pisalo subota kad šipak. Mogli su gdje objaviti pa bi možda nešto i iskombinovao al ovako nisam ništa mogao učiniti da odem.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 09 sep 2018, 21:54

Matemotika je napisao/la:Kako smo igrali? Ja nisam mogao danas doć pisao godišnji plan pa se razvuklo. Jučer bio u Travniku kontam ima utakmica pošto je pisalo subota kad šipak. Mogli su gdje objaviti pa bi možda nešto i iskombinovao al ovako nisam ništa mogao učiniti da odem.
Iskreno, mislim da to moze i mora puno bolje. Iskra je povela ali oni nemaju snage da odigraju pola sata, bas se vidi da nisu spremni, dosli sa 11 igraca i 2 na klupi, to ti dovoljno govori.. Mi smo odigrali koliko je trebalo, nije se puno trudilo ali se uspjelo pobjediti.. Meksikanci su fini igraci, juniori igraju dobro, Vila me razocarao, Curic takodjer. Treba nam definitivno dobar golman i jedan pravi spic iako i sa ovakvom ekipom mozemo igrati ovu ligu.

Bilo je na stranici kluba da se igra u nedjelju a i ako nekad nisi siguran, slobodno se javi, reci cu ti ja kad se igra definitivno.

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 09 sep 2018, 22:02

Jel sad brani Karavdic iz Zelje, citao sam da je dosao tu.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 10 sep 2018, 13:48

ASD je napisao/la:Jel sad brani Karavdic iz Zelje, citao sam da je dosao tu.
Brani, nije me nesto odusevio u dosadasnjim izdanjima, zato i jesam napisao gore da nam treba golman.

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 10 sep 2018, 15:55

SamoTravnik je napisao/la:
ASD je napisao/la:Jel sad brani Karavdic iz Zelje, citao sam da je dosao tu.
Brani, nije me nesto odusevio u dosadasnjim izdanjima, zato i jesam napisao gore da nam treba golman.
Sto se tice znanja, nije los, ali ima taj problem s visinom, mislim da je visok oko 175 sto je premalo za golmana.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.