NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 26 mar 2018, 22:16

Radit ce se na tome da Travnik ne ode u tu ligu. :D
Iako kad bi se ispalo, pola lige sa naseg kantona, rijesilo bi se to rutinski. :D

Avatar
bosnacazin
Postovi: 369
Pridružen/a: 02 avg 2011, 21:45
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la bosnacazin » 26 mar 2018, 23:00

Kao vrlo dobar poznavalac Druge lige FBiH mogu reći da u ovoj ligi ništa nije rutinski. Teže je igrati te lokalne derbije, gdje se protivnici napale nego protiv nekog kluba iz drugog kantona. A mogla bi biti liga zanimljiva sljedeće godine: Travnik, Jedinstvo, Iskra, Novi Travnik, Krajina, Vitez, Podgrmeč...

Međutim, možda ova liga i ne bude ovakva, jer postoji prijedlog za reorganizaciju drugih liga u FBiH, o kojem će se raspravljati na nekim sljedećim sjednicama saveza. Tako bi bile samo dvije lige Sjever i Jug, gdje bi klubovi iz USK i SBK igrali sa klubovima iz Tuzlanskog i Posavskog kantona, čak možda i iz Ze-Do kantona. Na šta bi to tek ličilo onda hahah

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 26 mar 2018, 23:35

Dignite sve na noge, uzmite bod ili tri u Kaknju i sanse su vam realne. Drago mi je zbog Siljka nekada sjajnog veziste. I on je jedan od dokaza da treba vjerovati u svoj kadar, ulagati u svoj kadar, istrpiti ga koliko god se moze. Ne dovoditi pocetnike tipa Remetic koji uci zanat tu a trosak je, plata, hrana, spavanje i sta sve jos.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 27 mar 2018, 00:50

@bosnacazin Licilo bi na hrkljus. Cim snijeg padne ima da bude k'o ono kad dijete cija je lopta ode kuci - fajront.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 31 mar 2018, 18:15

Rudar pao, sad je zeznuta kuci protiv Veleza, moramo dobiti da ova 3 boda ne bi bila uzalud.

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 31 mar 2018, 18:20

Samo 4 boda ste od sigurne zone.

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 31 mar 2018, 19:09

Smrzo sam se i pokiso do gole kože al haj barem smo pobjedili. Golmanu treba zahvalit što nije debakl bio jel ruku na srce nismo šanse imali kako treba do onog gola faličnog. Sljedeće kolo ako Veleža ne dobijemo ovo je sve bilo uzalud. Mi moramo dvije ekipe prestić ako želimo ostat što je vrlo vrlo teško al haj barem smo još u igri.
NAPRED TRAVNIK

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 01 apr 2018, 00:52

@samotravnik jesi bio u Kaknju? Da cujem komentar iskren molim te?

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 01 apr 2018, 09:01

nepostenaliga je napisao/la:@samotravnik jesi bio u Kaknju? Da cujem komentar iskren molim te?
Nisam ali bio je matemotika i napisao je ono kako sam i ja cuo, nismo nesto dobro igrali ali bitni su bodovi. Znam da ides na to da kazem da je bila rjesena utakmica ali necu reci :D

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la atomac123 » 01 apr 2018, 09:35

SamoTravnik je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:@samotravnik jesi bio u Kaknju? Da cujem komentar iskren molim te?
Nisam ali bio je matemotika i napisao je ono kako sam i ja cuo, nismo nesto dobro igrali ali bitni su bodovi. Znam da ides na to da kazem da je bila rjesena utakmica ali necu reci :D
Ono sto prica narod il je bilo il ce bit :D
TŽV!

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 01 apr 2018, 09:49

SamoTravnik je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:@samotravnik jesi bio u Kaknju? Da cujem komentar iskren molim te?
Nisam ali bio je matemotika i napisao je ono kako sam i ja cuo, nismo nesto dobro igrali ali bitni su bodovi. Znam da ides na to da kazem da je bila rjesena utakmica ali necu reci :D
Ne idem pitam te jer ti volis da je 'posteno', tako si bar govorio. Znas za visoko da sam govorio istinu, i sada je sve zavrseno preko kabadahije Begovca ali nije bitno... Travnik mi je drag klub mnogo, steta sto ga vode oni koji su u prvom dijelu slali sudijama poruke i glavnim iz Saveza tipa povalite ih, osakatite nek vide da ne mogu kad mene nema tu...

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 01 apr 2018, 13:22

nepostenaliga je napisao/la: Ne idem pitam te jer ti volis da je 'posteno', tako si bar govorio. Znas za visoko da sam govorio istinu, i sada je sve zavrseno preko kabadahije Begovca ali nije bitno... Travnik mi je drag klub mnogo, steta sto ga vode oni koji su u prvom dijelu slali sudijama poruke i glavnim iz Saveza tipa povalite ih, osakatite nek vide da ne mogu kad mene nema tu...
Ja sam govorio da se Bosna nije pokusala nastimati jer da jest nastimalo bi se sigurno. A to sam ti govorio jer znam kad se pokusa a kad ne, znam kad se sudijama davao kes samo za penal a kad da sude citavu utakmicu za nas, ne samo u ovoj ligi nego i u PL, znam sa kojim ljudima iz kojih klubova smo dobri, sa kojim sudijama itd.
Nema u ovim ligama postenja ali me nervira kad neko prosipa price o stimanjima iako nema apsolutno nikakav argument. Travnik je kao i 99% BH klubova koristio mutnje radnje, iako ja to ne podrzavam, ali je to nekad jedini nacin, ili budes lovac ili lovina.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 01 apr 2018, 21:12

Čestitam za pobjedu nad Veležom. Sve je dogovoreno, pitaj svoje u klubu, ai bivši vam šef Remetić ima novi posao, baš u Veležu hehe. Pozdrav, Travnik za mene ne treba da da ispadne, da se razumijemo, samo poznajem dosta ljudi oko kluba i negativne su face, ti ih poznajes sigurno.

Od Sarajčića pa nadalje...

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la atomac123 » 01 apr 2018, 21:17

nepostenaliga je napisao/la:Čestitam za pobjedu nad Veležom. Sve je dogovoreno, pitaj svoje u klubu, ai bivši vam šef Remetić ima novi posao, baš u Veležu hehe. Pozdrav, Travnik za mene ne treba da da ispadne, da se razumijemo, samo poznajem dosta ljudi oko kluba i negativne su face, ti ih poznajes sigurno.

Od Sarajčića pa nadalje...
A dokle ce to moc tako? Sve do kraja, tekma po tekma ce se zavrsavat? Rudar, Velez...
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la plavobijeliii » 01 apr 2018, 21:38

Da Bog da vas Vlasic zatrpo smetljari jedni

AlemC85
Postovi: 7467
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la AlemC85 » 01 apr 2018, 21:57

nepostenaliga je napisao/la:Čestitam za pobjedu nad Veležom. Sve je dogovoreno, pitaj svoje u klubu, ai bivši vam šef Remetić ima novi posao, baš u Veležu hehe. Pozdrav, Travnik za mene ne treba da da ispadne, da se razumijemo, samo poznajem dosta ljudi oko kluba i negativne su face, ti ih poznajes sigurno.

Od Sarajčića pa nadalje...
Hasic je predsjednik Veleza. Ocito ga ne poznajes dobro. Covjek je prvog dana rekao da od mesetarenja nema nista. Vi mislite da je Velez igracka? :roll:

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 01 apr 2018, 23:37

Ko god naštima utakmicu prvo javi forumašu nepostenaliga. Tako je taj forumaš prije 3 kola govorio da je nastimana Bosna V i naravno slagao.
Zato molim sve one koji posjecuj ovaj podforum da ga ignorisu i ne uzimaju zaozbiljno jer to dijete ima ozbiljan kompleks.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la shaman7 » 01 apr 2018, 23:40

Meni ce bit realno ako pobjedi Travnik. Zaletili se ljudi, treba im, vazda neke teorije zavjere. Nisam ih gledao, ali jesam Velez i ne svidja mi se igra. Realno i objektivno pisem

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 02 apr 2018, 00:20

travnik je napisao/la:Ko god naštima utakmicu prvo javi forumašu nepostenaliga. Tako je taj forumaš prije 3 kola govorio da je nastimana Bosna V i naravno slagao.
Zato molim sve one koji posjecuj ovaj podforum da ga ignorisu i ne uzimaju zaozbiljno jer to dijete ima ozbiljan kompleks.
Ne dijete; stariji od tebe sigurno 20-30/godina. Radio u ovoj ligi kada ti nisi ni znao pricat mozda. Bio sudija, delegat al nebitno. Najavio sam da su pregovori u Visokom jer sam vidio Sarajcica i ekipu. Bili probali nije proslo. U Kaknju zavrsili; sada sa Velezom takodjer, dok je Sarajcic u Tesanj poslao Poprzenovica da izjebe domace. Niste vi ludi, Sarajcic je **** igrac znate to svi u Travniku.

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 02 apr 2018, 01:43

nepostenaliga je napisao/la:
travnik je napisao/la:Ko god naštima utakmicu prvo javi forumašu nepostenaliga. Tako je taj forumaš prije 3 kola govorio da je nastimana Bosna V i naravno slagao.
Zato molim sve one koji posjecuj ovaj podforum da ga ignorisu i ne uzimaju zaozbiljno jer to dijete ima ozbiljan kompleks.
Ne dijete; stariji od tebe sigurno 20-30/godina. Radio u ovoj ligi kada ti nisi ni znao pricat mozda. Bio sudija, delegat al nebitno. Najavio sam da su pregovori u Visokom jer sam vidio Sarajcica i ekipu. Bili probali nije proslo. U Kaknju zavrsili; sada sa Velezom takodjer, dok je Sarajcic u Tesanj poslao Poprzenovica da izjebe domace. Niste vi ludi, Sarajcic je **** igrac znate to svi u Travniku.
Neznam šta ti onda tražiš ovdje na forumu sa 60 - 70 godina. Meni je 41 a Travnik pratim skoro 30 godina. I za ovih 30 godina pracenja Travnika naslusao sam se svakakvih prica Travnik kupio a na kraju izgubi ili obratno Travnik prodo a na kraju pobjedi. I zato nevjerujem vise nikome pogotovo ne nekom forumasu.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.