NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la BosanacGorstak » 24 sep 2017, 22:40

paulus je napisao/la: Ma ne sumnjam ja da je onaj kupio sve sudije koje je mogao
:plac: :plac: :plac:
Kupio je i za nerednu protiv Bosne .
Kad kupuje sudije za vise tekmi dobije i popust od saveza :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 25 sep 2017, 00:10



Al' idemo dalje.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la paulus » 25 sep 2017, 10:09

SamoTravnik je napisao/la:


Al' idemo dalje.
I ovaj portal je kupljen , ja znam prosle sezone sam im na FB govorio posto su pisali o PL i onim situacijama u vezi Zrinskog da objave i sta su sudije radile u 1 Federalnoj , da objave neke smjesne golove na kraju gdje Rudarov golman nakon centarsuta ubacuje sam sebi loptu u gol , penale za Slogu , prekrsaje za Slogu , pa gore nece niko boda uzet a kupio je sva gostovanja koja je mogao vec , ona koja nije tu je kupio sudije i to je ofirno i ocigledno , al kako neko ocekuje da se nes promjeni kad eco ovaj portal na cijem smo forumu nece da objavi nista u bezi cjelog tog cirkusa , posebno sa Slogom i par timova koji redovno prodaju tekme na kraju prvenstva. Ovdje ima jedno 5 do 7 timova koji igraju posteno .
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 25 sep 2017, 10:18

Ovo su ozbiljni propusti, sudija Music je blago receno smijesan.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 25 sep 2017, 10:29

SamoTravnik je napisao/la:


Al' idemo dalje.
Sloga jest bolja od Travnika ali zar je potrebno brate ovakvo suđenje. 4 katastrofalne greske a pogotovo prva i zadnja. Ona zadnja penal ko suza . Smijesno
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 25 sep 2017, 13:00

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:


Al' idemo dalje.
Sloga jest bolja od Travnika ali zar je potrebno brate ovakvo suđenje. 4 katastrofalne greske a pogotovo prva i zadnja. Ona zadnja penal ko suza . Smijesno
Pa nije potrebno ali ocigledno hoce neko da nas zakuca za dno, oni bi nas dobili i bez sudija jer smo losi ali eto, mora se osigurati da ne bi Travnik iznenadio :lol:

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 30 sep 2017, 18:24

Igraci nam se u cetvrtak nacugali, pobili, zavrsili u pritovru.. Sta ima veze.. sportski..
Danas lagani poraz od 1:0 uz crveni karton.. Ako izgubimo od Zvijezde mi smo prvi siguran putnik u nizi rang..

Dobro zapisite igrace iz Travnika, nemoj slucajno da ih ko dovede kao "pojacanje", sam ce sebi majku je....., mislio sam da je onaj seoski sminker Hasanhodzic najgore sto moze bit al ova sad ekipa Varupa, Vila, Rovčanin i jos par njih, sto to moze popit.. doduse imali su uzora, bivseg trenera Beganovica, svaki vikend u kafani a ne zna istrenirat akciju na terenu..

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 30 sep 2017, 18:29

Igracki kadar po imenima je za srdine terena, a ocito nije ni losa finansijska situacija u klubu cim se ima para za cuganja.
Lose odradjenje pripreme i disciplina su vjerovatno uzrok lose situacije na tabeli, ocekujem da cete biti bolji u drugom dijelu sezone.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 30 sep 2017, 18:32

ASD je napisao/la:Igracki kadar po imenima je za srdine terena, a ocito nije ni losa finansijska situacija u klubu cim se ima para za cuganja.
Lose odradjenje pripreme i disciplina su vjerovatno uzrok lose situacije na tabeli, ocekujem da cete biti bolji u drugom dijelu sezone.
Pa da su pokupili igrace koji nisu igrali godinama, bar bi jednu dobili kuci, ovi nasi ne znaju.. Jos sad vjerovatno ostajemo bez napadaca, veselo ce biti.. A u drugom dijelu je kasno, il se svi cupaju il kupuju da budu prvi..

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 30 sep 2017, 18:41

Ova dvojica alkosa Rovcanin i VIla su dobri igraci za ove lige, Rastoka, Curic, Lalovic, Jazvin, sve su to igraci koji imaju premijerligaskog iskustva, tu su jos neki sa iskustvom iz ove lige.
Igracki ste dosta zvucniji od Iskre, Igmana, Slavena, Toska i Jedinstva.
Problem je sto nisu dobro odradjene pripreme i sto nema discipline.

Taj Varupa mi nikad nije bio jasan igrac, ko njega gura?
Sjecam se i prije dok je bio u mladoj repci svi forumasi iz Travnika su pisali kako je medju najgorim u timu.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la josipmusa » 30 sep 2017, 18:44

ASD je napisao/la:Ova dvojica alkosa Rovcanin i VIla su dobri igraci za ove lige, Rastoka, Curic, Lalovic, Jazvin, sve su to igraci koji imaju premijerligaskog iskustva, tu su jos neki sa iskustvom iz ove lige.
Igracki ste dosta zvucniji od Iskre, Igmana, Slavena, Toska i Jedinstva.
Problem je sto nisu dobro odradjene pripreme i sto nema discipline.

Taj Varupa mi nikad nije bio jasan igrac, ko njega gura?
Sjecam se i prije dok je bio u mladoj repci svi forumasi iz Travnika su pisali kako je medju najgorim u timu.


ja mislim d a od 95te u Travniku ima neki Varupa... vjerovatno ga ti pretci i guraju :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 30 sep 2017, 18:58

josipmusa je napisao/la:
ASD je napisao/la:Ova dvojica alkosa Rovcanin i VIla su dobri igraci za ove lige, Rastoka, Curic, Lalovic, Jazvin, sve su to igraci koji imaju premijerligaskog iskustva, tu su jos neki sa iskustvom iz ove lige.
Igracki ste dosta zvucniji od Iskre, Igmana, Slavena, Toska i Jedinstva.
Problem je sto nisu dobro odradjene pripreme i sto nema discipline.

Taj Varupa mi nikad nije bio jasan igrac, ko njega gura?
Sjecam se i prije dok je bio u mladoj repci svi forumasi iz Travnika su pisali kako je medju najgorim u timu.


ja mislim d a od 95te u Travniku ima neki Varupa... vjerovatno ga ti pretci i guraju :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne guraju ga pretci, taj Varupa i ovaj mladji ne mogu u isti kos, jedan je legenda kluba a drugi nista.. Prije ga je mogao gurati ko god je dosao sa parama kod nase osobe koja je vedrila i oblacila, sad bas i ne znam, vjerovatno ovo par ljudi u klubu koji su ostali iz starih garnitura..

@ASD

Moguce da je i do priprema jer se kasno krenulo, problemi oko promjene predsjednika, kasno se krenulo dovoditi igrace itd., ali opet to nije razlog da ne mozes dobiti Slavena kuci.. Sto se tice discipline, to sigurno, nisu imali nekoga ko ce im za svaku gresku odbiti od plate, nego trenera kojeg vidjaju po kafanama itd.. Jos ima neke nade ali ako ovu izgubimo kuci, sve su nade pale u vodu.. Na niske grane smo pali
Zadnja izmjena: SamoTravnik, dana/u 30 sep 2017, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 30 sep 2017, 19:01

Jesu li igracima redovne plate i jesu li visoke u odnosu na rezultate?
Ako ste na plate potrosili puno, tesko cete se dozvati u drugom dijelu.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 30 sep 2017, 19:08

ASD je napisao/la:Jesu li igracima redovne plate i jesu li visoke u odnosu na rezultate?
Ako ste na plate potrosili puno, tesko cete se dozvati u drugom dijelu.
Zna se desit da zakasne, zavisno kad uplati Opstina al' da im se duzi mjesec il' dva, to ne..
Pa ako se gledaju rezultati, ja im marke ne bi dao jer ni jednu utakmicu, osim sad ove sa Slogom kuci se nisu trudili, igraju ko mrtvaci..

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 16 okt 2017, 14:36

Jel ko gledo ovo protiv Jedinstva? Jesmo se mi to šta popravili il su ovi taraba ko i mi pa se nije znalo ko je gori.
NAPRED TRAVNIK

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 16 okt 2017, 15:50

Matemotika je napisao/la:Jel ko gledo ovo protiv Jedinstva? Jesmo se mi to šta popravili il su ovi taraba ko i mi pa se nije znalo ko je gori.
NAPRED TRAVNIK
Ma mi tarabe a oni jos gori.. al sreca sudija nas gotivio pa smo bod izvukli :lol: :lol: :lol:

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 04 nov 2017, 17:43

Prva pobjeda :lol:

Tosk prvi put gledam i ljudi su danas ostavili dojam da im je glavni sponzor neka mesnica, igraci sa brojem 10 i 16 nisu normalni, osakatit ce nekoga sa onako ostrim startovima.. Igra i nije cemu, sudija je dosta gresaka pravio, pustio grublju igru sto je dovelo do toga da se svaki start igraci koskaju itd..
Fudbal definitivno bio na drugom mjestu, mi talasika mrtva, oni nista posebno, da nije bilo penala vjerovatno opet ne bi dobili ali hajde..

Drago mi je da je mali Berin usao u igru i dobio pljesak cijelih tribina, davno su ga trebali zvati a ne sad kad nam gori i kad nema ko da igra u napadu..
Idemo dalje pa sta Bog da..

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 04 nov 2017, 18:16

Slažem se sa tobom Berina.Momka je davno trebalo stavit da igra. od kako je doveden Arapovic osjeti se pozitivna promjena , prve 2-3 utakmice je i on kikso ali vjerovatno je trebalo malo vremena da on to sve uklopi i evo sad zadnja 4 kola samo jedan poraz. Treba sad da se dadne maksimum da se iznenadi Orašje pa onda odradit dobre pripreme i dovest koje pojacanje za proljeca.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 04 nov 2017, 18:24

travnik je napisao/la:Slažem se sa tobom Berina.Momka je davno trebalo stavit da igra. od kako je doveden Arapovic osjeti se pozitivna promjena , prve 2-3 utakmice je i on kikso ali vjerovatno je trebalo malo vremena da on to sve uklopi i evo sad zadnja 4 kola samo jedan poraz. Treba sad da se dadne maksimum da se iznenadi Orašje pa onda odradit dobre pripreme i dovest koje pojacanje za proljeca.
Napokon da se jos neko aktivira na temi. :D Realno gledajuci mi Orasje ne mozemo iznenaditi, nama je napad promasaj teski, realizacija nam je dno dna. Na pauzi nama treba uz prst 6-7 novih igraca i to provjerenih a ne kao sto su sad dovodjeni, cisto da se popuni broj. Nije da nemamo sanse da se izvucemo, 6 bodova nije neka razlika , moze se stici ALI samo uz dobro dobre pripreme i ozbiljne igrace.

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 04 nov 2017, 18:26

Ovo danas je više na ragbi ličilo nego na fudbal al haj pobjeda je pobjeda.
Treba nam ova agresivnost. Dok smo mi dobijali 6-7 žutih na domaćem terenu nas Barcelona nije mogla u Travniku dobit. Samo se čuvaj crvenog osstalo u kost! :D
NAPRED TRAVNIK

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.