NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 30 jan 2020, 16:49

Krupa - Travnik 2:2

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 30 jan 2020, 17:06

Dobar rezultat obzirom da vam je jedan golgeter otisao. Mada je prijateljska, ali opet.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 30 jan 2020, 17:16

Mokroguz je napisao/la:
30 jan 2020, 17:06
Dobar rezultat obzirom da vam je jedan golgeter otisao. Mada je prijateljska, ali opet.
Ma ne uzimam ja za ozbiljno ove utakmice.. tek zadnju pred pocetak prvenstva.. bit ce zeznuto bez Catica ali dosao je ovaj iz Iskre, Sero i Torlak imaju pa vidjet cemo dal' ce se nadomjestiti ta rupa odlaskom najboljeg igraca..

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 30 jan 2020, 20:25

Znas li dali je slucajno Sanjin Ceman kod vas sad? Pise na TM da je u nepoznatom klubu presao. Mislim da bi vam bio dobra zamijena za Catica plus visok je.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 30 jan 2020, 21:52

Mokroguz je napisao/la:
30 jan 2020, 20:25
Znas li dali je slucajno Sanjin Ceman kod vas sad? Pise na TM da je u nepoznatom klubu presao. Mislim da bi vam bio dobra zamijena za Catica plus visok je.
Provjerit cu sutra. :thumbup:

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 01 feb 2020, 15:23

NIje kod nas.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Unknown2 » 01 feb 2020, 15:27

Mokroguz je napisao/la:
30 jan 2020, 20:25
Znas li dali je slucajno Sanjin Ceman kod vas sad? Pise na TM da je u nepoznatom klubu presao. Mislim da bi vam bio dobra zamijena za Catica plus visok je.
Na Cometu pise da ide van BiH ali ne pise jos u koji klub.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 01 feb 2020, 16:00

Zukanovic je napisao/la:
01 feb 2020, 15:27
Mokroguz je napisao/la:
30 jan 2020, 20:25
Znas li dali je slucajno Sanjin Ceman kod vas sad? Pise na TM da je u nepoznatom klubu presao. Mislim da bi vam bio dobra zamijena za Catica plus visok je.
Na Cometu pise da ide van BiH ali ne pise jos u koji klub.
Hvala. :thumbup:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 03 feb 2020, 17:08

Rudar - Travnik 2:2

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la RacioEmocionalan » 27 feb 2020, 07:22

SamoTravnik je napisao/la:
26 feb 2020, 23:07
Ima, Travnik igra u prvoj ligi. :lol:
Kako smo mi izašli prošle sezone, nisam ni gledao ko je ušao iz kantonalne. :)

Ima li neke vizije za pokušaj napada na pl u idućim godinama?
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 27 feb 2020, 19:28

RacioEmocionalan je napisao/la:
27 feb 2020, 07:22
SamoTravnik je napisao/la:
26 feb 2020, 23:07
Ima, Travnik igra u prvoj ligi. :lol:
Kako smo mi izašli prošle sezone, nisam ni gledao ko je ušao iz kantonalne. :)

Ima li neke vizije za pokušaj napada na pl u idućim godinama?
Plan je napasti PL al' u sezoni 21/22.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 27 feb 2020, 23:46

SamoTravnik je napisao/la:
27 feb 2020, 19:28
RacioEmocionalan je napisao/la:
27 feb 2020, 07:22
SamoTravnik je napisao/la:
26 feb 2020, 23:07
Ima, Travnik igra u prvoj ligi. :lol:
Kako smo mi izašli prošle sezone, nisam ni gledao ko je ušao iz kantonalne. :)

Ima li neke vizije za pokušaj napada na pl u idućim godinama?
Plan je napasti PL al' u sezoni 21/22.
Ja bih volio, fali premijerligaša "zapadnijem" dijelu države.
Ali realno, preskupo je to.Bez dobrih investitora se više ne može u Premijer ligu.
Osim što se mora uložiti u infrastrukturu. Treba ozbiljno uložiti i u igrački kadar jer svaki igrač mora imati profesionalni ugovor. To znači da mnogim igračima treba platiti naknadu za treniranje.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 28 feb 2020, 16:58

ASD je napisao/la:
27 feb 2020, 23:46
Ja bih volio, fali premijerligaša "zapadnijem" dijelu države.
Ali realno, preskupo je to.Bez dobrih investitora se više ne može u Premijer ligu.
Osim što se mora uložiti u infrastrukturu. Treba ozbiljno uložiti i u igrački kadar jer svaki igrač mora imati profesionalni ugovor. To znači da mnogim igračima treba platiti naknadu za treniranje.
Sve znam. To je plan a sad koliko je realano vidjet cemo. Vec u narednoj sezoni bi se trebalo raditi na tome jer ne mozes samo jednu sezonu sklapati ekipu za napad na PL. Iskreno, sumnjam da ce nam uspjeti. Budzet kluba je godinama isti, bez obzira dal' igramo PL il' Prvu/drugu ligu. Sa tim parama mozemo biti u sredini tabele, ovdje gdje jesmo. Zelja mi je da Travnik opet gledam u PL za 100 godina kluba.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 29 feb 2020, 14:01

Ja zelim najbolje klubovima koji igraju dobar fudbal, malo mi glupo ispadne kad bude ovako da se nekim klubovima "duguje" prvenstvo zbog prijasnjih godina pa "moram" navijati za Gorazde sljedecu sezonu npr., samo zbog toga sto jedan klub ulazi a vise klubova su zaradili ulazak.

Ova liga ce igrati vaznu ulogu u buducim godinama. Mnogi klubovi ce seljakati gore dole, a tek kad ispadnu klubovi kao Siroki, Sloboda, Celik, Velez ce se zavrnuti rukave i obezbjediti ulazak 2 klubova svake godine. Treba da se izvrne sve prije nego sto dodje do promjene(navedeni u 1.FBIH, a u PL-u mozda Rudar, Bratstvo, Zvijezda, GOSK eto i Travnik i drugi + Mladost, TC, R.Bijeljina). Do tada nema dovoljne hajke pa je "svima" svejedno sto klubovi valjani kao Travnik, Gorazde, TOSK i drugi ispastaju i gube ogromne pare kad se pokusaju zaletiti za to jbeno prvo mjesto zbog kojeg se stvori toliko problema. Jedan po jedan klub se iscrpi da bi se neki monopol odrzao u Premijer Ligi pa ce na kraju samo mrtvaci ulaziti i ispadati odmah iz Premijer Lige. I jednog dana ce i ti "najpopularni" klubovi zbog toga postati mrtvaci. Da smo normalni, prosirili bi PL za koje mjesto i obezbjedili ulazak jos klubova. Ako su svakako ulazili samo po jedan klub kad je bilo 16 klubova, nije valjda stetno da udje jos koji klub svake godine i da ima 13-14 klubova. Ali opet vidjet cemo da se to sve zanemari(dobrobit cijelog BH fudbala) dok ne potrefi specificne klubove.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 29 feb 2020, 19:18

Mokroguz je napisao/la:
29 feb 2020, 14:01
Ja zelim najbolje klubovima koji igraju dobar fudbal, malo mi glupo ispadne kad bude ovako da se nekim klubovima "duguje" prvenstvo zbog prijasnjih godina pa "moram" navijati za Gorazde sljedecu sezonu npr., samo zbog toga sto jedan klub ulazi a vise klubova su zaradili ulazak.

Ova liga ce igrati vaznu ulogu u buducim godinama. Mnogi klubovi ce seljakati gore dole, a tek kad ispadnu klubovi kao Siroki, Sloboda, Celik, Velez ce se zavrnuti rukave i obezbjediti ulazak 2 klubova svake godine. Treba da se izvrne sve prije nego sto dodje do promjene(navedeni u 1.FBIH, a u PL-u mozda Rudar, Bratstvo, Zvijezda, GOSK eto i Travnik i drugi + Mladost, TC, R.Bijeljina). Do tada nema dovoljne hajke pa je "svima" svejedno sto klubovi valjani kao Travnik, Gorazde, TOSK i drugi ispastaju i gube ogromne pare kad se pokusaju zaletiti za to jbeno prvo mjesto zbog kojeg se stvori toliko problema. Jedan po jedan klub se iscrpi da bi se neki monopol odrzao u Premijer Ligi pa ce na kraju samo mrtvaci ulaziti i ispadati odmah iz Premijer Lige. I jednog dana ce i ti "najpopularni" klubovi zbog toga postati mrtvaci. Da smo normalni, prosirili bi PL za koje mjesto i obezbjedili ulazak jos klubova. Ako su svakako ulazili samo po jedan klub kad je bilo 16 klubova, nije valjda stetno da udje jos koji klub svake godine i da ima 13-14 klubova. Ali opet vidjet cemo da se to sve zanemari(dobrobit cijelog BH fudbala) dok ne potrefi specificne klubove.
Nisam za prosirenje PL jer bi opet bilo ekipa koje bi bile sezonske kante za nabijanje. Smanjenje je vec donijelo rezultate a kvalitet ce samo rasti. 1. Liga dosta kaska, na prste jedne ruke mozes nabrojati "ozbiljne" ekipe, koje iole imaju organizaciju, infrastrukturu, ne grcaju u dugovima itd. Mislim da kroz par godina nece biti kandidata za ulazak u PL osim onih koje ispadnu iz iste jer klubovi sa malim budjetima nece moci ispratiti ni ulazak a ni trosenje u PL. Iz tog razloga imam zelju da Travnik vidim u PL za 100. godisnjicu kluba jer nakon toga cisto sumnjam da ce moci i prismrditi PL.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 01 mar 2020, 15:29

NK Vitez - NK Travnik 0:1 / Šero

Prvih 11 prosjek godina : 22,9

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 04 maj 2020, 09:31

Kakvo je stanje u klubu? Jesmo se opet ko u svakoj pauzi tradicionalno raspali il je za čudo stanje iole normalno?
Inače svako dobro svima i da konačno lopta krene

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 04 maj 2020, 22:25

Matemotika je napisao/la:
04 maj 2020, 09:31
Kakvo je stanje u klubu? Jesmo se opet ko u svakoj pauzi tradicionalno raspali il je za čudo stanje iole normalno?
Inače svako dobro svima i da konačno lopta krene
Ko je sabran u ovoj situaciji ? Jedino je teren u dobrom stanju :lol:
ali bit ce ok iduce sezone :mrgreen:

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 05 maj 2020, 13:53

SamoTravnik je napisao/la:
04 maj 2020, 22:25
Matemotika je napisao/la:
04 maj 2020, 09:31
Kakvo je stanje u klubu? Jesmo se opet ko u svakoj pauzi tradicionalno raspali il je za čudo stanje iole normalno?
Inače svako dobro svima i da konačno lopta krene
Ko je sabran u ovoj situaciji ? Jedino je teren u dobrom stanju :lol:
ali bit ce ok iduce sezone :mrgreen:
Ako Bog da
Nek je teren bar dobar
Svako dobro druže i hvala na informaciji

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 02 jul 2020, 19:22

Mi smo se rasuli k'o riza, svi sto su valjali su otisli. Sad treniraju momci koji nisu imali mjesta kad su izasli iz juniora uz ponekog sa naseg kantona. Ako se ne dovede par finih igraca, ovo bi mogla biti sezona u kojoj ispadamo u nizi rang.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.