NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 24 mar 2019, 18:08

Pao i Vitez 2:0, idemo dalje. :njanjanja:

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 26 mar 2019, 10:44

Nije loše bilo protiv Viteza. Dobro smo relativno igrali. Bilo je nekih akcija i solidnih napada al mi se još čini dosta jalovo. Možda i ja malo previše kritički gledam al hajd.
Još ovo nije gotovo. Od preostalih 10 kola moramo barem 6-7 dobit da budemo sigurni
NAPRED TRAVNIK

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 26 mar 2019, 16:58

Matemotika je napisao/la:Nije loše bilo protiv Viteza. Dobro smo relativno igrali. Bilo je nekih akcija i solidnih napada al mi se još čini dosta jalovo. Možda i ja malo previše kritički gledam al hajd.
Još ovo nije gotovo. Od preostalih 10 kola moramo barem 6-7 dobit da budemo sigurni
NAPRED TRAVNIK
Ma ni blizu gotovog, vec ovo kolo nas Vitez opet moze stici. Iskra uvijek nalozena protiv nas a nakon gostovanja u Bugojnu, sljedece gostovanje ce biti u Turbetu protiv Vlasica, oni ce nam krv popiti na slamku. :lol:
Mislim da se u naredna 3 kola se lomi prvenstvo, moramo uzeti il' Iskru il' Vlasica u gostima.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Topnikus » 27 mar 2019, 17:30

Da li se vracate? Kakva je situacija? Od raje iz Tr cujem da nije bolje nego ranije . Gdje je onaj Sarajcic nema tu hajra

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 28 mar 2019, 14:27

Topnikus je napisao/la:Da li se vracate? Kakva je situacija? Od raje iz Tr cujem da nije bolje nego ranije . Gdje je onaj Sarajcic nema tu hajra
Trebali bi, prvi smo sad za sad. :D Ma Sarajka i dalje vedri i oblaci, stanje je stabilno al' da moze bolje, uvijek moze. Mozda nam repka ne moze meda jer i tu onima svoje prste. :lol: :lol:

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 31 mar 2019, 11:32

Nije nam trebao ovaj poraz. Zar nismo mogli bar remi izvuć? Sljedeća 4 kola su po meni presudna. Ako tad budemo prvi vjerujem da ćemo uć u suprotnom teško
NAPRED TRAVNIK

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la realancojk » 31 mar 2019, 20:00

ja iskreno čisto sumnjam da će FK Vitez uci u prvu ligu, jer bi previse bilo za grad Vitez dva prvoligaša
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 06 apr 2019, 18:11

Nakon poraza od Iskre, danas smo dobili Podgrmec sa 8:0, tri gola smo dali sa igracem manje jer nam se Zijo povrijedio a vec su bile izvrsene 3 izmjene.
Mlada nada NK Travnika Berin Catic je usao u 60oj i dao 2 gola. :clap:

Vitez izgubio, sad idemo Vlasicu. Bod bi bio zlata vrijedan, kvalitetniji smo od njih ali to ce biti krvnicka utakmica, mislim da ce seoski gruba igra obiljeziti tu utakmicu.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 14 apr 2019, 18:52

Vlasic - Travnik 0:0 , ekstra.. Kao sto sam i mislio, seoska igra domacina, udaranje koljenom u glavu nasih igraca, grubi startovi, laktovi, psovanje, prijetnje, pa cak i udaranje glavnog sudije sakom i nogom od strane njihovog igraca itd itd.. Vlasic je ekipa sastavljena od seoskih lola koje su navikle igrati po tim krkanskim ligama i to je danas i pokazao.. Trebaju ostati tu gdje jesu jer ovo nije ni f od fudbala, ovo je klasicni krkanluk i mrznja prema Travniku i svemu sto je Travnicko..

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 21 apr 2019, 09:51

Dobro nam se kolo poklopilo. Ako vala sljedeću gostujuću ne donesemo bar bod šta ćemo onda u federalci. Trebali bi biti u stanju izvuć povoljan rezultat bez potcjenjivanja protivnika
NAPRED TRAVNIK

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 21 apr 2019, 22:17

Matemotika je napisao/la:Dobro nam se kolo poklopilo. Ako vala sljedeću gostujuću ne donesemo bar bod šta ćemo onda u federalci. Trebali bi biti u stanju izvuć povoljan rezultat bez potcjenjivanja protivnika
NAPRED TRAVNIK
Trebali bi. Ova utakmica sa Krajinom nije bila dobra, realizacija nam je losa, nadam se da su imali los dan i da se onakve prilike u buducnosti nece fulati.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 22 apr 2019, 15:38

Ovaj Vitez u zadnje vrijeme konstantno se zali na sudije a nikakvog dokaza da su osteceni. Cuj trazili prije 3 godine izuzece sudije i krivo im sto im je sudio protiv nas nakon 3 godine a nije napravio ni jednu gresku, nikakvog prigovora na sudjenje na Piroti nije bilo. Sad im ne odgovara sto im je pomocni bio iz Travnika a hvale glavnog sudiju i drugog pomocnog, pa bas je taj pomocni mogao krojiti vas poraz od 2:0.

Samo cu cekati utakmicu u Turbetu, da vidim da li ce biti saopstenje kad dobiju kupljenu utakmicu. Kad su smradovi, bit cu i ja. Kupili su sljedecu gostujucu utakmicu, rijesena je prije nase utakmic u Turbetu, premirani igraci Vlasica i date pare za njihovu medjusobnu utakmicu. Posteni FK Vitez. :lol:

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 22 apr 2019, 16:47

SamoTravnik je napisao/la:Ovaj Vitez u zadnje vrijeme konstantno se zali na sudije a nikakvog dokaza da su osteceni. Cuj trazili prije 3 godine izuzece sudije i krivo im sto im je sudio protiv nas nakon 3 godine a nije napravio ni jednu gresku, nikakvog prigovora na sudjenje na Piroti nije bilo. Sad im ne odgovara sto im je pomocni bio iz Travnika a hvale glavnog sudiju i drugog pomocnog, pa bas je taj pomocni mogao krojiti vas poraz od 2:0.

Samo cu cekati utakmicu u Turbetu, da vidim da li ce biti saopstenje kad dobiju kupljenu utakmicu. Kad su smradovi, bit cu i ja. Kupili su sljedecu gostujucu utakmicu, rijesena je prije nase utakmic u Turbetu, premirani igraci Vlasica i date pare za njihovu medjusobnu utakmicu. Posteni FK Vitez. :lol:
To Vitez ide na ulazak?

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 22 apr 2019, 18:09

ASD je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Ovaj Vitez u zadnje vrijeme konstantno se zali na sudije a nikakvog dokaza da su osteceni. Cuj trazili prije 3 godine izuzece sudije i krivo im sto im je sudio protiv nas nakon 3 godine a nije napravio ni jednu gresku, nikakvog prigovora na sudjenje na Piroti nije bilo. Sad im ne odgovara sto im je pomocni bio iz Travnika a hvale glavnog sudiju i drugog pomocnog, pa bas je taj pomocni mogao krojiti vas poraz od 2:0.

Samo cu cekati utakmicu u Turbetu, da vidim da li ce biti saopstenje kad dobiju kupljenu utakmicu. Kad su smradovi, bit cu i ja. Kupili su sljedecu gostujucu utakmicu, rijesena je prije nase utakmic u Turbetu, premirani igraci Vlasica i date pare za njihovu medjusobnu utakmicu. Posteni FK Vitez. :lol:
To Vitez ide na ulazak?
Ide, naravno.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 22 apr 2019, 18:58

SamoTravnik je napisao/la:
ASD je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Ovaj Vitez u zadnje vrijeme konstantno se zali na sudije a nikakvog dokaza da su osteceni. Cuj trazili prije 3 godine izuzece sudije i krivo im sto im je sudio protiv nas nakon 3 godine a nije napravio ni jednu gresku, nikakvog prigovora na sudjenje na Piroti nije bilo. Sad im ne odgovara sto im je pomocni bio iz Travnika a hvale glavnog sudiju i drugog pomocnog, pa bas je taj pomocni mogao krojiti vas poraz od 2:0.

Samo cu cekati utakmicu u Turbetu, da vidim da li ce biti saopstenje kad dobiju kupljenu utakmicu. Kad su smradovi, bit cu i ja. Kupili su sljedecu gostujucu utakmicu, rijesena je prije nase utakmic u Turbetu, premirani igraci Vlasica i date pare za njihovu medjusobnu utakmicu. Posteni FK Vitez. :lol:
To Vitez ide na ulazak?
Ide, naravno.
Odakle im pare, ili misle jednu sezonu odsvirati i zdravo.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 22 apr 2019, 23:29

Ma nemaju neke pare a i izabrali su pogresnu sezonu za ulazak, ne mozes se bost sa rogatim. :lol:

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 27 apr 2019, 19:32

Bratstvo BK - Travnik 1:1 - prekid. Domaci igraci pri rezultatu 1:1 krenuli udarati sudiju i utakmica prekinuta, bit ce registrovano 0:3.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 04 maj 2019, 19:07

NK Travnik- NK Krajišnik 3:2

Nakon 3:0 krece zajebancija nasih i primanje dva gola pred kraj utakmice. Danas je vise od pola ekipe podbacilo.. Nema sa ovim igracima hajra. Maksimalno 5 igraca ostaviti, ostalo sve razduziti..

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 18 maj 2019, 19:34

Eto ga, ulazimo u Prvu ligu. :D

Danas dobili 8:1, rutinski zavrsiti sezonu i pojacati se obavezno.

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 18 maj 2019, 20:59

Jel to definitivno ulazimo il nas može još neko teoretski stić?
To za pojačanja stoji. Najbolji primjer su Novi i Bosna. Ušli pa se zakucali za kraj.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.