RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 20 maj 2018, 23:27

Azmir nama 2 godine ne moze pera odbit, a po svemu bi TREBAO imati bolju ekipu. Borna za PL, skuplji igraci, iskusniji, a mladjarija ih naguzi. Postenje uvijek pobjedjuje

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la staragarda » 20 maj 2018, 23:34

shaman7 je napisao/la:Azmir nama 2 godine ne moze pera odbit, a po svemu bi TREBAO imati bolju ekipu. Borna za PL, skuplji igraci, iskusniji, a mladjarija ih naguzi. Postenje uvijek pobjedjuje
Stvarno ste sjajna ekipa....sve sama mladjarija...kuduz, boba,brazilci a i ostalima se bas vidi mladost na licima....jednoj ovakvoj ligi bas treba velez....jos dugo ce te se vi plazat po njivama dok ne odlucite **** majku svima u PL :urnebes:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 20 maj 2018, 23:36

staragarda je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Azmir nama 2 godine ne moze pera odbit, a po svemu bi TREBAO imati bolju ekipu. Borna za PL, skuplji igraci, iskusniji, a mladjarija ih naguzi. Postenje uvijek pobjedjuje
Stvarno ste sjajna ekipa....sve sama mladjarija...kuduz, boba,brazilci a i ostalima se bas vidi mladost na licima....jednoj ovakvoj ligi bas treba velez....jos dugo ce te se vi plazat po njivama dok ne odlucite **** majku svima u PL :urnebes:
sta brazilci? 23 i 22 godine? sta kenjas ? boba i kuduz sest puta veci lideri na terenu od kostica i efendica naprimjer. Pomiri se i idi dalje, uci cw sloga u pl, siguran sam.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la staragarda » 20 maj 2018, 23:45

shaman7 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Azmir nama 2 godine ne moze pera odbit, a po svemu bi TREBAO imati bolju ekipu. Borna za PL, skuplji igraci, iskusniji, a mladjarija ih naguzi. Postenje uvijek pobjedjuje
Stvarno ste sjajna ekipa....sve sama mladjarija...kuduz, boba,brazilci a i ostalima se bas vidi mladost na licima....jednoj ovakvoj ligi bas treba velez....jos dugo ce te se vi plazat po njivama dok ne odlucite **** majku svima u PL :urnebes:
sta brazilci? 23 i 22 godine? sta kenjas ? boba i kuduz sest puta veci lideri na terenu od kostica i efendica naprimjer. Pomiri se i idi dalje, uci cw sloga u pl, siguran sam.
Cuj ja kenjam..... hahahhaha....pa ko kenjari o nekim omladincima.....ko jadan ne bio prica o liderima nego siris ublehu da vi sa nekom djecom olfa igrate....ne budi smiješan...i Brazilci....to mladjurija sa 22,23.... hahhahah...e cestitam
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 20 maj 2018, 23:50

staragarda je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:
staragarda je napisao/la: Stvarno ste sjajna ekipa....sve sama mladjarija...kuduz, boba,brazilci a i ostalima se bas vidi mladost na licima....jednoj ovakvoj ligi bas treba velez....jos dugo ce te se vi plazat po njivama dok ne odlucite **** majku svima u PL :urnebes:
sta brazilci? 23 i 22 godine? sta kenjas ? boba i kuduz sest puta veci lideri na terenu od kostica i efendica naprimjer. Pomiri se i idi dalje, uci cw sloga u pl, siguran sam.
Cuj ja kenjam..... hahahhaha....pa ko kenjari o nekim omladincima.....ko jadan ne bio prica o liderima nego siris ublehu da vi sa nekom djecom olfa igrate....ne budi smiješan...i Brazilci....to mladjurija sa 22,23.... hahhahah...e cestitam
J.ebo vas je bulic za sva vremena, sta vam je gurnuo. Sve je ove igrace gurao u Velez, ali mi znamo ko je bulic, vama je prodao foru. Uci cete vi, tu nema govora i nisam sarkastican, ali ste bacili para i para bez potrebe. Eto nisu mladjarija, opet su vas naguzili

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la staragarda » 20 maj 2018, 23:57

E tako....fino kazes da si pogriješio i u redu je....a to ko je koga naguzio vidjet ce se nakon zadnjeg kola mada ne kontam sta ti podrazumijevas pod "naguzio"....ja sam ubijedjen da bi vi sad potpisali da vas neko "naguzi" a da recimo izborite PL
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 20 maj 2018, 23:59

staragarda je napisao/la:E tako....fino kazes da si pogriješio i u redu je....a to ko je koga naguzio vidjet ce se nakon zadnjeg kola mada ne kontam sta ti podrazumijevas pod "naguzio"....ja sam ubijedjen da bi vi sad potpisali da vas neko "naguzi" a da recimo izborite PL
Nismo mi zreli za PL, nista na silu, treba nam jos vremena. Evo ti jedan realan komentar bez podje.bavanja ;)

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 21 maj 2018, 00:00

staragarda je napisao/la:E tako....fino kazes da si pogriješio i u redu je....a to ko je koga naguzio vidjet ce se nakon zadnjeg kola mada ne kontam sta ti podrazumijevas pod "naguzio"....ja sam ubijedjen da bi vi sad potpisali da vas neko "naguzi" a da recimo izborite PL
Ja mislim da nijedan navijac Veleza, a ni normalan savjestan gradjanin navijac nekog drugog kluba nebi volio uci na nacin na koji je Sloga usla (ce uci).

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la staragarda » 21 maj 2018, 00:08

ASD je napisao/la:
staragarda je napisao/la:E tako....fino kazes da si pogriješio i u redu je....a to ko je koga naguzio vidjet ce se nakon zadnjeg kola mada ne kontam sta ti podrazumijevas pod "naguzio"....ja sam ubijedjen da bi vi sad potpisali da vas neko "naguzi" a da recimo izborite PL
Ja mislim da nijedan navijac Veleza, a ni normalan savjestan gradjanin navijac nekog drugog kluba nebi volio uci na nacin na koji je Sloga usla (ce uci).
Ja ba....u pravu si 100% savjesni gradjanine ,navijacu drugog kluba :facepalm: :urnebes: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 21 maj 2018, 00:12

U drzavi u kojoj korupcija hara u svakom pogledu a narod glasa za iste mislim da je gubljenje vremena objasnjavati zasto je bitno ne baviti se korupcijom.
Velez je ove sezone pokazao da je institucija za sve ostale klubove u ovoj ligi ukljucujuci i klub koji nebi bez kupovanja sudija i igraca maknuo iz druge kantonalne lige.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la KonjicBOY » 21 maj 2018, 00:23

Ti isti "navijači drugih klubova" su navijali za Velež prije nego je taj tvoj klub osnovan,tako da mislim da imamo pravo podijeliti radost nakon Veležove pobjede barem na društvenim mrežama.
Support your local club !

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la staragarda » 21 maj 2018, 00:45

ASD je napisao/la:U drzavi u kojoj korupcija hara u svakom pogledu a narod glasa za iste mislim da je gubljenje vremena objasnjavati zasto je bitno ne baviti se korupcijom.
Velez je ove sezone pokazao da je institucija za sve ostale klubove u ovoj ligi ukljucujuci i klub koji nebi bez kupovanja sudija i igraca maknuo iz druge kantonalne lige.
Pa bas zato ce i narednih godina bit institucija ove lige... cestitam
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 21 maj 2018, 00:49

staragarda je napisao/la:
ASD je napisao/la:U drzavi u kojoj korupcija hara u svakom pogledu a narod glasa za iste mislim da je gubljenje vremena objasnjavati zasto je bitno ne baviti se korupcijom.
Velez je ove sezone pokazao da je institucija za sve ostale klubove u ovoj ligi ukljucujuci i klub koji nebi bez kupovanja sudija i igraca maknuo iz druge kantonalne lige.
Pa bas zato ce i narednih godina bit institucija ove lige... cestitam
Jesu li po tebi ok ratni profiteri? oni su "uspjesni"?
Jesu li ti ok kriminalci koji su radili sa nelegalnim sredstvima i tako postali "uspjesni"?
Jesu li ti ok klubovi koji na kriminalan nacin dolazi do uspjeha?

Meni ni prvo ni drugo ni trece nije ok.

AlemC85
Postovi: 7467
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 21 maj 2018, 00:58

staragarda je napisao/la:
ASD je napisao/la:U drzavi u kojoj korupcija hara u svakom pogledu a narod glasa za iste mislim da je gubljenje vremena objasnjavati zasto je bitno ne baviti se korupcijom.
Velez je ove sezone pokazao da je institucija za sve ostale klubove u ovoj ligi ukljucujuci i klub koji nebi bez kupovanja sudija i igraca maknuo iz druge kantonalne lige.
Pa bas zato ce i narednih godina bit institucija ove lige... cestitam
Zbog ovakvih stavova drzava je na ivici bankrota i katastrofe ali ti zivis u nekom imaginarnom svijetu. :crazy:

Pa dobro, zafrkavat cemo se negdje iz daleka, ja iz Kanade, a ti iz Australije.

Je li to buducnost ove drzave? :oops:

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 21 maj 2018, 01:13

3-0 i 1-2 produzite s nase teme,cestitajte boljoj ekipi
#musvdg

varda
Postovi: 16
Pridružen/a: 12 maj 2018, 13:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la varda » 21 maj 2018, 10:47

Nije to više onaj Velež, samo ime je ostalo, pet slova.
Ali ni prvi, niti zadnji u svijetu. Mnogi timovi s tradicijom su sahranjeni. A samo je Velež otjeran sa svog stadiona.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Skver » 21 maj 2018, 11:35

Velež je klub kojeg su prodali "balije", te iste balije koje su prodavale ime Veleza za saku dolara kao i Slobodu, Celika..........nadam se da ce se Velez vratiti u korumpiranu PL, ali valja namiriti milion lesinara za povratak, plus sto imaju za protivnika politicki nastrojeni klub u svom gradu i na Velezovom stadionu ciji je interes da se Velez nikad ne vrati.....
🔴⚫️

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 21 maj 2018, 11:59

varda je napisao/la:Nije to više onaj Velež, samo ime je ostalo, pet slova.
Ali ni prvi, niti zadnji u svijetu. Mnogi timovi s tradicijom su sahranjeni. A samo je Velež otjeran sa svog stadiona.
Isti je to Velez, samo sto su ga takvi kao sto si ti sto bo htjeli da nije, uz pomoc korumpiranih balija, htjeli sahranit ali ne moze. Prosao je Velez svasta, ali uvijek ustajao i opstajao. Vise nece samo opstajati, cisti se ukaljan obraz od strane kao sto kaze skver slicnih ljudi sto su unistili i Slobodu i Celik, i uskoro ce Velez pokazati zasto je uvijek bio i bit ce institucija. Mark my words

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 21 maj 2018, 12:45

staragarda je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Azmir nama 2 godine ne moze pera odbit, a po svemu bi TREBAO imati bolju ekipu. Borna za PL, skuplji igraci, iskusniji, a mladjarija ih naguzi. Postenje uvijek pobjedjuje
Stvarno ste sjajna ekipa....sve sama mladjarija...kuduz, boba,brazilci a i ostalima se bas vidi mladost na licima....jednoj ovakvoj ligi bas treba velez....jos dugo ce te se vi plazat po njivama dok ne odlucite **** majku svima u PL :urnebes:
Hamza Mesanovic 1997
Seid Behram 1998
Haris Ovcina 1997
Mehmed Cosic 1997
Maid Mrgan 1997

Jel to nisu djeca, svih 5 igralo u prvoj. a 3 od 5 nasa djeca, iako su za mene i Haris i Cosic "nasi". Sta imas reci na to?

AlemC85
Postovi: 7467
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 21 maj 2018, 13:30

Skver je napisao/la:Velež je klub kojeg su prodali "balije", te iste balije koje su prodavale ime Veleza za saku dolara kao i Slobodu, Celika..........nadam se da ce se Velez vratiti u korumpiranu PL, ali valja namiriti milion lesinara za povratak, plus sto imaju za protivnika politicki nastrojeni klub u svom gradu i na Velezovom stadionu ciji je interes da se Velez nikad ne vrati.....
Znaju to oni drug moj. Velez, Sloboda i Celik su nacionalni interes nas koji zivimo u ovoj napacenoj drzavi. To nikako da zastitnici Bosnjaka shvate jer ako ne bude njih, nece biti ni nas, niti drzave.

Velez i Sloboda imaju tu srecu sto nisu u dugovima kao sto je Celik, kojeg je SDA uvalila u veliki problem.

Velez je opstao, i krenuo je uzlaznom putanjom, uprkos podmetanjima. Sloboda je interes Tuzlansko-podrinjske regije a ne Sloga, uz duzno postovanje. To i Husic vrlo dobro zna.

Husic tjera inat Imamovicu, a na kraju ce se ipak vratiti u Slobodu, jer je zapoceo projekat oporavka kluba.

Jedino je upitno sta ce biti sa Celikom koji je u velikim problemima?

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.