RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 18 jun 2018, 02:28

Ova mala tribina se rusi iz razloga sto ce se malo teren pomicati prema njoj ,pa ce biti preblizu.Sto se krova tice,krov ide ubrzo na tribinu iza gola,pa onda stolice.U isto vrijeme ce se i velika tribina pripremati za krov odnosno radit ce se dodatna pojacanja jer ovi stubovi nisu dovoljno jaki pa ce se najvjerovatnijre postavljati metalni stubovi koji ce se koristiti da dodatno nosi krov(a bice naslonjen i na te stubove koje vec postoje)Kad se stavi krov na tu veliku tribinu onda idu i stolice.Ujedno je uradjen projekat za osvjetljavanje stadiona(firma iz Zenice radila i to ce se raditi u nekom skorom planu).Ne znam kako ide redosljed i tempo ovih radova ali recimo do povratka u PL iduce godine da bi ovo sve trebalo biti gotovo.

Gostujuci navijaci ce najvjerovatnije biti smjesteni iza gola na ovoj tribini skroz ullijevo tako izgleda sad za sada
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 18 jun 2018, 11:29

Osim stolica i tribine iza gola koja bi se trebala natkrit a koja je meni potpuno nebitna, mrzim rijec VIP u bilo kojem kontekstu, eventualno reflektori i to je to sto se tice gradnje. Jednostavno na glavnoj tribini se krov postaviti NE SMIJE da nam se ne dogodi tragedija a vremena za rsit pa pravit novu nema, Ocekujem da ce se u toku sezone traziti arhitekturska rijesenja za neku armaturu pojačanu ako moze, ako ne mogne ja ocekujem gradnju nove tribine sa suprotne strane koja ce moći da podnese težinu krova za sa trenutnom dedarom da ostane kakva jeste. Ra tribina ce se rušiti sigurno ali ne ove godine jer i ona je ukoso napravljena, Bit ce puno posla tu i mnogo mnogo veći troškovi nego se očekivalo nažalost

I da, mislim da bi se ljudi iz kluba trebali obratit FIFI/UEFI jer svak zna da su sredstva za gradnju stadiona u Orasju bila namjenjena Veležu i ne znam zasto se o tome suti više, medjutim pitao se " gospodin" Iljo Dominkovic.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 18 jun 2018, 16:44

Denis Bisevac iz Novog Pazara novi igrac Veleza zvanicnk

fudbalfudbal
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 18 jun 2018, 17:11

shaman7 je napisao/la:Denis Bisevac iz Novog Pazara novi igrac Veleza zvanicnk
Ima li neko da napiše nešto više o njemu?
Igra desnog beka, može pokriti i lijevu po potrebi.
Nije se bas naigrao u Novom Pazaru prosle polusezone ali neka mu je sa srecom :salut:

Forza Velež!
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 19 jun 2018, 03:22

fudbalfudbal je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Denis Bisevac iz Novog Pazara novi igrac Veleza zvanicnk
Ima li neko da napiše nešto više o njemu?
Igra desnog beka, može pokriti i lijevu po potrebi.
Nije se bas naigrao u Novom Pazaru prosle polusezone ali neka mu je sa srecom :salut:

Forza Velež!
Bio je kapiten u omladinskom timu N. Pazara,mlad je i perspektivan igrac i izgleda da je doso u Velez po preporuci .O njemu kao igracu ne znamo jos nista dok ga ne vidimo na dijelu,brzo ce pripremne :salut:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
sef_mafije
Postovi: 629
Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la sef_mafije » 19 jun 2018, 08:50

Ostaje li Hamza Mesanovic jos u Velezu?
FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 19 jun 2018, 09:25

sef_mafije je napisao/la:Ostaje li Hamza Mesanovic jos u Velezu?
Normalno da ostaje. Ima ugovor sa Velezom a uveliko igra u prvom timu. On je nasa buducnost.

Avatar
sef_mafije
Postovi: 629
Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la sef_mafije » 19 jun 2018, 10:18

AlemC85 je napisao/la:
sef_mafije je napisao/la:Ostaje li Hamza Mesanovic jos u Velezu?
Normalno da ostaje. Ima ugovor sa Velezom a uveliko igra u prvom timu. On je nasa buducnost.
Vidi se da mu je stari banovićanin heheh. Drago mi je da ostaje u Velezu kojeg redovno pratim i simpatisem. A uskoro planiram i dres naruciti
FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 19 jun 2018, 22:54

sef_mafije je napisao/la:
AlemC85 je napisao/la:
sef_mafije je napisao/la:Ostaje li Hamza Mesanovic jos u Velezu?
Normalno da ostaje. Ima ugovor sa Velezom a uveliko igra u prvom timu. On je nasa buducnost.
Vidi se da mu je stari banovićanin heheh. Drago mi je da ostaje u Velezu kojeg redovno pratim i simpatisem. A uskoro planiram i dres naruciti
Bujrum na utakmicu na ljeto aBd,ljeto i Mostar ne moze bolje :)
#musvdg

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vorkapa » 20 jun 2018, 10:59

Neka bomba ,,,dragi prijatelji.Sve ovo je limunada. :kafa: :kafa:

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 20 jun 2018, 11:35

vorkapa je napisao/la:Neka bomba ,,,dragi prijatelji.Sve ovo je limunada. :kafa: :kafa:
Bomba? Pa brato u ovoj ligi a ni u PL bomba ne postoji. Postoje samo oni u kojima ljudi zaduzeni u klubu vide potencijal. Tako smo pogodili sa Cosicem Brandaom Mujezinovicem. Jedino ovaj Fajic jer nam je falio klasicni centarfor visok kad se zabunkera protivnik. Vazno je skenirat igraca a to nasa uprava radi kako i treba. Eno ti primjer komsija kako su doveli Filipovica iz Drine i napravili pogodak zesci. Seljacki je krsit pare na neke kvaziigrace u nasoj ligi koji ne vrijede. Treba pravit igrace. Imamo kostur od prosle sezone i sa ovim korekcijama smo prvi favoriti
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

bavarac33
Postovi: 33
Pridružen/a: 19 avg 2015, 10:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la bavarac33 » 20 jun 2018, 14:13

Edo Vehabovic iz Bratstva je vas novi clan

vorkapa
Postovi: 133
Pridružen/a: 11 dec 2017, 22:37
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la vorkapa » 20 jun 2018, 15:15

Mexico je napisao/la:
vorkapa je napisao/la:Neka bomba ,,,dragi prijatelji.Sve ovo je limunada. :kafa: :kafa:
Bomba? Pa brato u ovoj ligi a ni u PL bomba ne postoji. Postoje samo oni u kojima ljudi zaduzeni u klubu vide potencijal. Tako smo pogodili sa Cosicem Brandaom Mujezinovicem. Jedino ovaj Fajic jer nam je falio klasicni centarfor visok kad se zabunkera protivnik. Vazno je skenirat igraca a to nasa uprava radi kako i treba. Eno ti primjer komsija kako su doveli Filipovica iz Drine i napravili pogodak zesci. Seljacki je krsit pare na neke kvaziigrace u nasoj ligi koji ne vrijede. Treba pravit igrace. Imamo kostur od prosle sezone i sa ovim korekcijama smo prvi favoriti
Ok i sretno.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 75000 » 20 jun 2018, 15:19

Vehabovic odlican igrac.

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 21 jun 2018, 04:02

75000 je napisao/la:Vehabovic odlican igrac.
ima strasan potencijal mali Vehabovic ,odavno ga je Ibro zapikiro,evo tek sad je sve zavrseno(sutra ce biti i zvanicno).Ako prodje dobre pripreme sa nama,nabaci malo mase i bude marljiv i uporan(i bude pametan) mogo bi izrasti u pravo dobrog fudbalera sa dobrom karijerom i dobrim transferom.

Nek mu je sretno sa nama,Rodjeni ce mu dati veliku podrsku,a on to mora da vrati "postenom" igrom na terenu i svi sretni :D
FORZA VELEZ
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 21 jun 2018, 06:36



Džemil Šoše: Velež na putu ka eliti bh. fudbala!

Ne postoji ni jedno mjesto u Bosni i Hercegovini da ne broji barem skupinu od deset navijača Veleža. Iako je rat učinio svoje ne može se preko noći nasilno gumicom izbrisati bogata historija kluba iz Mostara.

Šta je Velež? Džema i Kema, Avdo veliki i Avdo mali, Jole Musa, Sula i Hamić, Mara i Žara, Kruno i Bruno, Miloš i Taramba, Peko i Zeko, Baka i Pinda, Kana i Rile, Meho i Bomba, braća Glavović, braća Halilhodžić, braća Hadžiabdić, braća Primorac, braća Dugalić, Dušan Bajević neponovljivi i tri tačke.

Da bi pisali o sadašnjem Veležu morali smo zaviriti u prošlost i podsjetiti kakve su igračke veličine nosile dres za koji je tada bilo prestiž igrati.

Istinu za volju danas to i nije slučaj, ali na sreću klub s Neretve je ostao dovoljno velik i prepoznatljiv te na pravom je putu da povrati staru slavu.

Prije dvije sezone bilo je tužno gledati mostarskog velikana kako grčevito spašava opstanak u Prvoj ligi Federacije. Samo godinu dana kasnije Velež je došao u situaciju da u novu sezonu Prve lige ulazi kao glavni favorit za Premijer ligu ponajviše zahvaljujući novoj garnituri ljudi u Upravi.

Dolaskom predsjednika Hasića krenula je nova era u novijoj historiji Veleža.

Redovne plaće, vraćanje dugova, izgradnja infastrukture i pojačanja postali su nešto po čemu se današnji Velež izdvaja od ostalih u ligi.

U novembru prošle godine Himzo Đonko podnio je ostavku na mjesto izvršnog direktora Veleža, a umjesto njega imenovan je 32-godišnji Džemil Šoše. Do tada relativno nepoznat fudbalskoj javnosti Mostara, ušao je u klub tiho i uhvatio se u koštac sa obavezama i poslom koji zna najbolje obavljati. Prije funkcije u Veležu, zajedno sa nekoliko entuzijasta, stvorili su jedan od najuspješnijih sportskih kolektiva u državi, KK Spars Sarajevo.

Šoše nam je bio sagovornik s kojim smo ‘pročešljali’ stanje u Fudbalskom klubu Velež i obradili mnoge teme koje će zanimati navijače ovog kluba.

– Pitali smo ga kako je došlo do suradnje između njega i FK Velež?

“Došlo je sasvim neočekivano na poziv gospodina Hasića uz pitanje da li sam spreman pomoći mostarskom sportu uz moj odgovor da sam uvijek spreman pomoći uz ambijent kakav trenutno vlada u Veležu. Nakon prezentovanje plana od strane gospodina Hasića prihvatio sam ponudu jer teško bi bilo ko mogao odbiti klub takve veličine, historije, armije navijače i svega što čini Velež”, kazao nam je za početak direktor Džemil Šoše.

– Kakvo ste stanje zatekli nakon preuzimanja funkcije izvršnog direktora?

“Dolaskom u klub zatekao sam vrlo dobro stanje, tačnije sve kockice su bile posložena. Smatram da su Uprava kluba kao i moj prethodnik gospodin Đonko ostavili dobro stanje i mnoge stvari su bile uhodane, a ja sam samo nastavio raditi”, rekao je 32-godišnji direktor za BHFudbal.

– Koji su sljedeći infrastrukturni radovi na stadionu ‘Rođeni’ u Vrapčićima?

“Važno je izdvojiti potpisan projekat sa firmom AKSA d.o.o. Zenica koji su ovlašteni ispred NSBiH za izgradnju reflektora u vrijednosti od 19000KM koje će obezbjediti klub. Financijsko učešće saveza je 42% (rasvjetna tijela), ostale elemente (trafo, agregat, kabliranje, stubovi) treba obezbjediti FK Velež i lokalna zajednica. Moram izdvojiti i izgradnju internata na stadionu ‘Rođeni’ koji već ima sedam soba koji su najmodernije opremljene.”

“Plan je napraviti restoran i teretanu. Ovaj objekat najviše će služiti mladim igračima koji će imati idealne uslove i što je najvažnije sve na jednom mjesto i biće stalno vezati za klub. Imamo u planu do početka sezone natkriti zapadnu tribinu koja će imati oko 1300 sjedećih mjesta. Gostujuća tribina će se prekvalifikovati u VIP koji će biti u skladu sa UEFA pravilima gdje se mora poštovati udaljenost o out linija i ostale sitnice. Još je važno napomenuti da centralna tribina ne može još uvijek biti natkrivena jer armatura ugrađena u nosive stubove na sjevernoj tribini ne može garantovat kvalitetne oslonce za krov”, detaljno je objasnio Šoše.

Na naše pitanje o suradnji lokalnih klubova sa Veležom i mogućnosti bolje suradnje s njima izvršni direktor Veleža izdvojio je FK Bjelopoljac kao primjer uspješne suradnje i dokaz da takve stvari vrijedi raditi. Pomenuti klub je izborio viši rang takmičenja (Druga liga Federacije), a Šoše je obećao da će u budućnosti proširiti suradnju sa klubovima bliskim Veležu.

– Društvene mreže i oglašanja putem istih nije nešto čime se mostarski Velež može pohvaliti. Šta planirate uraditi na poboljšanju tog segmenta koji je u modernom fudbalu postao važan i neizostavan dio?

“Od ove sezone FK Velež dobija svoj TV na kojem će svi navijači, kako u BiH tako i širom svijeta, putem ‘YouTubea’ redovno moći pratiti dešavanja u klubu. Imamo u planu da dva do tri puta sedmično snimamo treninge, fotografišemo i snimao priloge. Što se tiče Facebook stranice i ostalih društvenih mreža potrudit ćemo se u budućnosti da i taj segment popravimo zajedno sa pomenutim TV-om”, odgovorio nam je Džemil Šoše.

– Da li ste zadovoljni rezultatima u mlađim kategorijama?

“Prije 2 mjeseca smo imenovali novog direktora omladinske škole, bivšeg igrača Veleža Igora Remetića od kojeg očekujemo puno veću organizaciju i kvalitetu rada u oml. školi a sve u cilju stvaranja igrača za prvu ekipu. Riješavanjem problema infrastrukture i perioda adaptacije djece na brzu podlogu očekujemo u narednim godinama njihovo sve masovnije kucanje na vrata seniorske ekipe. Rezultatski moramo biti zadovoljni jer su 3 naše takmičarske selekcije prvaci u svojim uzrastima liga u kojima se takmiče ali najveći uspjeh će biti plasman prve ekipe u Premijer ligu jer će samim tim i djeca igrati veći rang takmičenja i jos brže i kvalitetnije se razvijati”.

– Doveli ste nekoliko pojačanja, da li navijači mogu očekivati još igrača?

“Uspjeli smo zadržati postojeći igrački kadar što potvrđuju potpisati ugovori sa Behramom, Dariom, Lukasom i Ćosićem. Od novih igrača potpisali smo sjajnog Fajića koji je došao iz Premijer lige, Obrena Cvijanovića iz Zvijezde i Biševca iz Novog Pazara. Čekamo dolazak još jednog stopera i jednog veznjaka s kojim je posao već završen samo se čeka potpis ugovora”, rekao je Šoše te našu konstataciju da Denis Zvonić napušta klub odlučno odbio.

Da je Velež na pravom putu dokazuje u transfer Nusmira Fajića koji je pristao igrati i niži rang takmičenja prepoznavši zdravu sredinu i projekat. Do jučer je bilo nezamislivo dovesti igrača takve kvalitete u Prvu ligu.

– Dugovi prema bivšim igračima i ostalim dužnicima koče napretak FK Velež Mostar. Kakvo je stanje sada što se tiče financijskih dugovanja?

“Na redovnoj Skupštini održanoj 18.2.2018. g iznesen je finansijski izvještaj na kojem je prikazano 343 000KM vraćenog duga, radom i zalaganjem ljudi iz Uprave do današnjeg dana ukupno je vraćeno 500 000 i Velež barata sa ukupnom cifrom duga još od oko 500 000, s tim da treba naglasiti da pomoću sporazumnih ugovora na mjesečnoj bazi Velež uplaćuje dugove preko rata čija ukupna cifra iznosi oko 15 000KM”, objasnio je direktor.

– Ibro Rahimić ostaje šef stručnog štaba Veleža i iduću sezonu Prve lige?

“Trener Rahimić ima puno povjerenje ljudi u Upravi, navijača i svih drugih. Rahimić je trener koji daje šansu mladim igračim što dokazuje i sastav protiv Sloge Simin Han kada smo u sastavu imali 7 igrača do 21 godine, također tri ili četiri juniora će priključiti prvom momčadi od iduće sezone. Sa vrlo mladom ekipom gospodin Rahimić je završio na trećem mjestu što je više nego dobar rezultat. Vjerujemo našem treneru i ne sumnjamo da će nas uvesti u Premijer ligu”, jasan je bio mladi direktor, Džemil Šoše.

– Navijači Veleža dugo vremena čekaju povratak u elitni rang fudbalskog takmičenja. Da li ste u stanju iduće sezone izboriti plasman u Premijer ligu?

“Definitivno to je jedini cilj i želja ove sezone. Mišljenja sam da smo sazreli financijski, vratili smo dosta dugova, dovodimo pojačanja i Velež je na putu ka eliti bh. fudbala. Pratimo i ostale klubove koji su doveli pojačanja koja nisu u našem rangu, i mi smo najozbiljniji kandidati za ulazak u BHT Premijer ligu”, zaključio je Džemil Šoše razgovor za BHFudbal.
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 21 jun 2018, 07:26

Samo da pozdravim furdu kojoj je vraceno pola miliona kao i furdu koja ceka na naplatu jos pola. Vratit ce vam se sve jazavci jedni smrdljivi. Neka vam kazna bude kad budemo igrali evropu i borili se za pehare a vi ne budete smjeli do kapije. Sta ste uradili starcu nasem klosari jedni. Prosao je Velez sve pa ce proci i vas,bit cete dlaka s njegovog kurca a mi ponosni jer smo bili uz njega kad je najteze bilo. Naklon ovim ljudima koji vracaju tudje kradje i koji su iscupali Velez iz rupe dok smo svi zajedno iznad nje cekali efendiju fratra i popa. Ljubim vas u **** sve zbog postenja a najvise zbog ljubavi inata ponosa i prkosa. Tako se voli i vodi klub za koji zivis. Mnogo je toga rijeseno sada povedite Armiju do delirijuma i ekstaze. Idemo zajedno da **** mamare dusmanima pa bili domaci ili ovi drugi cobanski. Hocemo opet 15 hiljada ljudi na musali
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

bavarac33
Postovi: 33
Pridružen/a: 19 avg 2015, 10:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la bavarac33 » 21 jun 2018, 12:07

Ako bude Vehabovic dobar sa glavom i ne bude igrao za sebe vec za ekipu i ne bude imao viska poteza ,moze biti dobar igrac

fudbalfudbal
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 21 jun 2018, 16:36

Pola miliona vraceno, jos pola do Premijer lige. Fenomenalan posao uprave, ruku na srce ovome smo se svi nadali dvadeset godina.
Infrastruktura - radi se zapadna tribina i krov, teren fenomenalno izgleda.
Igrački kadar - kostur ekipe zadržan, dovedena pojačanja u pravom smislu te riječi, pogodilo se ponajviše sa napadačem Nusmirom Fajićem
Upravi na čelu sa gosp. Hasićem skinuti kapu jer ovo što rade bi poželio svaki klub u našoj Bosni i Hercegovini.

Idemo za Evropu, pratimo standarde i mislim da ćemo za godinu ili dvije biti klub koji će imati svoj stadion sa pratećim objektima, te mislim također da ćemo biti jedni od rijetkih koji neće imati marke duga.


Čuvajte se, mi smo spremni za povratak!!!
Ti si naša ljubav jedina!

fudbalfudbal
Postovi: 2500
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 21 jun 2018, 17:39

''Obavještavamo naše navijače, članove i prijatelje Kluba da je postignut dogovor o nastavku saradnje sa Harisom Ovčinom, koji će tako treću sezonu nositi dres Veleža.

Haris Ovčina, rođen 24.10.1996. godine, u Velež je stigao na početku sezone 2016/17. U sezoni koja je iza nas skupio je 25 nastupa i u listu strijelaca se upisao 6 puta. Igra na poziciji krilnog napadača i sa velikim ambicijama ulazi u narednu sezonu :

„ Drago mi je što sam nastavio saradnju sa Veležom. Iskren da budem, bilo je ponuda za odlazak, ali je na kraju ipak srce odlučilo za Rođene. Jedan od razloga za ostanak je taj što smatram da je ovo trenutno jedan od najorganizovanijih i najpoštenijih klubova u Bosni i Hercegovini, i što ima cilj za koji se vrijedi boriti, a to je Premijer liga“, rekao je Ovčina pa nastavio :

„ Smatram kako imamo kvalitetan igrački kadar, sa dobrim spojem mladih i iskusnijih igrača. Ipak, pored dobre igre, formula za ulazak je da igrači, treneri, uprava i vjerni navijači budemo kao jedno, jer samo tako možemo da izborimo plasman u toliko željenu Premijer ligu“, rekao je Haris Ovčina.''

Preuzeto sa oficijalne stranice.
Ti si naša ljubav jedina!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.