RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 15 avg 2018, 13:04

Gdje mi je onaj @Asimetric krenulo brato :)
Pripreme za krov
slika
Paneli za nove reklame. Nema mjesta vise ispod dedare i RA tribine :njanjanja:
slika
slika
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 15 avg 2018, 16:47

cudo nikom stomak ispao nije :rol: :rol:

Masalah samo nek se radi, pa makar i na "vip" tribini

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Crveni_1922 » 15 avg 2018, 17:25

josipmusa je napisao/la:cudo nikom stomak ispao nije :rol: :rol:

Masalah samo nek se radi, pa makar i na "vip" tribini
Sto ti kenjac ne odes sa zategnutim stomakom pa das ruke umjesto sto ovde dangubis i pravis se pametan!!
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 15 avg 2018, 17:28

Crveni_1922 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:cudo nikom stomak ispao nije :rol: :rol:

Masalah samo nek se radi, pa makar i na "vip" tribini
Sto ti kenjac ne odes sa zategnutim stomakom pa das ruke umjesto sto ovde dangubis i pravis se pametan!!

Sta ce debil otici samo se-re preko tastature i nalazi mane u klubu.

@josipmusa
Brisi to ime od ljudine, a i nosi tu sliku profila furdo pacenicka. :wave:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
emil02in
Postovi: 3690
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 15 avg 2018, 18:02

Hvala našem bRAtu Senad Dzafic koji je na sebe preuzeo troškove nabavke i ugradnje materijala:

Ugradnja betonskih blokova ca. 1.500,00 KM
Nabavka i ugradnja instalacije za vodu ca. 5.000,00 KM
Ugradnja i nabavka limova ca. 5.500,00 KM

Ukupno ca. 12.000,00 KM

Hvala Rođeni!
MUSVDG!
Dao ti bog zdravlja crveni brate,i tebi i tvojoj familiji!
Forzaaaaaaaaa Velež!
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Crveni_1922
Postovi: 639
Pridružen/a: 08 sep 2008, 06:27
Lokacija: STARMO

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Crveni_1922 » 15 avg 2018, 19:14

emil02in je napisao/la:Hvala našem bRAtu Senad Dzafic koji je na sebe preuzeo troškove nabavke i ugradnje materijala:

Ugradnja betonskih blokova ca. 1.500,00 KM
Nabavka i ugradnja instalacije za vodu ca. 5.000,00 KM
Ugradnja i nabavka limova ca. 5.500,00 KM

Ukupno ca. 12.000,00 KM

Hvala Rođeni!
MUSVDG!
Dao ti bog zdravlja crveni brate,i tebi i tvojoj familiji!
Forzaaaaaaaaa Velež!

:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU!!!

StarmoCity
Postovi: 418
Pridružen/a: 27 nov 2017, 03:21
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la StarmoCity » 16 avg 2018, 02:32

Josipmusa tipicni pusiku*ac bivsih uprava. Otidji maloxna stadion pa gdje god pogledas nesto se radi dok ti lupas gluposti.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 16 avg 2018, 09:20

hjoj al' se love ko moljci na svilu :rol: :rol: :rol:

**** trenutne uprave, ispade cijeli krov 12.500 maraka, pa toliko se skupilo ne na crvenoj veceri, nego je Vaha sam davao po 10.000. maraka, u dva navrata.,ako ne i više ! Od tog oduzmi pare za klonju jer se i za to posebna akcija pokrenula bila. Pa ja ne znam, sve je bajno i krasno ali nisu mi jasne neke stvari ni malo. Ako je krov uslov za pl, gdje krov na koševu, pod Bijelim brijegom, u ugljeviku ? Radnik, Krupa bar jedan nema krov. Meni iskreno nije najjasnije sva ta situacija, zađto se reflektori nisu postavili ? to je para od FIFA/UEFA . GDJE JE LOVA BABE ? il se to sve potrosilo na vracanje dugova pa se kite tudjim perjem, kao oni spasili klub

Al ajde zavucite im se vi u pakaš jer su napravili rezultate ( 3.- sezona u federalci ) LoL

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 16 avg 2018, 10:03

josipmusa je napisao/la:hjoj al' se love ko moljci na svilu :rol: :rol: :rol:

**** trenutne uprave, ispade cijeli krov 12.500 maraka, pa toliko se skupilo ne na crvenoj veceri, nego je Vaha sam davao po 10.000. maraka, u dva navrata.,ako ne i više ! Od tog oduzmi pare za klonju jer se i za to posebna akcija pokrenula bila. Pa ja ne znam, sve je bajno i krasno ali nisu mi jasne neke stvari ni malo. Ako je krov uslov za pl, gdje krov na koševu, pod Bijelim brijegom, u ugljeviku ? Radnik, Krupa bar jedan nema krov. Meni iskreno nije najjasnije sva ta situacija, zađto se reflektori nisu postavili ? to je para od FIFA/UEFA . GDJE JE LOVA BABE ? il se to sve potrosilo na vracanje dugova pa se kite tudjim perjem, kao oni spasili klub

Al ajde zavucite im se vi u pakaš jer su napravili rezultate ( 3.- sezona u federalci ) LoL
Cestitam
#musvdg

Avatar
Enigma
Postovi: 499
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Enigma » 16 avg 2018, 11:30

@josipmusa (kako je cudno napisati ovo ime a obracam se smecu poput tebe) Pitas gdje je lova...odes u Bijeli bar pa postavis to pitanje ? Stani ispred Tane ,Mute Škore pa ih isto pitaj.Lajes na ove ljide sto su sada u upravi a nevidis da bas oni rade ispravno i transparetno..Bola napravili su u ovako kratko vrijeme sto ni jedna uprava nije u zadnjih 20 godina ...Kazes federalci....Da nije njih klub bi se izgasio ..Vec haj ti u Bijeli bar i dobro posisaj ko sto si do sada sisao
MUSVDG

StarMo1
Postovi: 16
Pridružen/a: 13 jul 2018, 11:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la StarMo1 » 16 avg 2018, 12:03

josipmusa je napisao/la:hjoj al' se love ko moljci na svilu :rol: :rol: :rol:

**** trenutne uprave, ispade cijeli krov 12.500 maraka, pa toliko se skupilo ne na crvenoj veceri, nego je Vaha sam davao po 10.000. maraka, u dva navrata.,ako ne i više ! Od tog oduzmi pare za klonju jer se i za to posebna akcija pokrenula bila. Pa ja ne znam, sve je bajno i krasno ali nisu mi jasne neke stvari ni malo. Ako je krov uslov za pl, gdje krov na koševu, pod Bijelim brijegom, u ugljeviku ? Radnik, Krupa bar jedan nema krov. Meni iskreno nije najjasnije sva ta situacija, zađto se reflektori nisu postavili ? to je para od FIFA/UEFA . GDJE JE LOVA BABE ? il se to sve potrosilo na vracanje dugova pa se kite tudjim perjem, kao oni spasili klub

Al ajde zavucite im se vi u pakaš jer su napravili rezultate ( 3.- sezona u federalci ) LoL
Imas krov i na Kosevu i pod BB i u Bijeljini,nemoj nebuloze pitati,cini mi se da je do sada bilo dvjesto pokrivenih mjesta uslov...ne znam da li je i za iduću sezonu isto.
Ti samo mozes sra.ti preko interneta i tjt,imas sve transparento objavljeno i nemoj vise kenjati..
Zajedno gradimo evropski VELEŽ
MUSVDG

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 16 avg 2018, 12:36

Ukro Hasic svu lovu od UEFE @josipmusa,napravio sebi vinograd. Eto ako te zanima, stvarno bih ti bolio uzivo cestitat na ovakvom razmisljanju.
Ti si majstore prognozirao X u Capljini, ne znam zasto te iko smatra navijacem Veleza ovdje

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 16 avg 2018, 13:01

Svi vi isti ste isto ovako i tani se lizali, a ja nisam rekao da je neko ukrao pare samo da nije niko pokrio dugove iz svog dzepa. Danas je dovoljno da ne kradeš da budeš legenda. A pored sviju vas grobari Veleža šetaju slobodno i uzdignutog čela, niko ni da ih krivo pogleda.

Đto se tiče krovova, gdje je krov pod bb i na koševu ?

Krovom se računa gornji sprat tribine ?

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 16 avg 2018, 13:17

Bola 200 natkrivenih sjedecih mjesta, imas to na BB,ne budi mazlum. A o tome da covjek ne daje svoje pare je malo bezobrazno, dosao jebu Klub bez ijednog sponzora i s punom ladicom potrazivanja, i svakog sppnzora je privukao transparentnim radom i svojim imenom, daj ti meni dokaz da je ijedna marka ukradena iz kluba?

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 16 avg 2018, 14:22

josipmusa je napisao/la:Svi vi isti ste isto ovako i tani se lizali, a ja nisam rekao da je neko ukrao pare samo da nije niko pokrio dugove iz svog dzepa. Danas je dovoljno da ne kradeš da budeš legenda. A pored sviju vas grobari Veleža šetaju slobodno i uzdignutog čela, niko ni da ih krivo pogleda.

Đto se tiče krovova, gdje je krov pod bb i na koševu ?

Krovom se računa gornji sprat tribine ?
Kako ti znaš da nedaje?Ti misliš da je Fajić npr došao igrati za platu samo?Misliš da je Brandao produžio ugovor za platu?
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 16 avg 2018, 14:44

pa valjda postoji nešto što se zove sponzori ! A imamo ih sad mašala

StarMo1
Postovi: 16
Pridružen/a: 13 jul 2018, 11:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la StarMo1 » 16 avg 2018, 14:51

josipmusa je napisao/la:pa valjda postoji nešto što se zove sponzori ! A imamo ih sad mašala
Pa valjda sponzore dovodi Hasic i uprava...mislim da je to logično sad za tebe ne znam.
Vec sam ti napisao imas izvjestaj na stranici kluba...
Ja niti sam podrzavao ni Tanu ni Police itd...
Ovo je prva uprava u zadnjih desetak godina koju svim srcem podrzavam i vjerujem u nju...
Zajedno gradimo evropski VELEŽ
MUSVDG

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 16 avg 2018, 14:55

StarMo1 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:pa valjda postoji nešto što se zove sponzori ! A imamo ih sad mašala
Pa valjda sponzore dovodi Hasic i uprava...mislim da je to logično sad za tebe ne znam.
Vec sam ti napisao imas izvjestaj na stranici kluba...
Ja niti sam podrzavao ni Tanu ni Police itd...
Ovo je prva uprava u zadnjih desetak godina koju svim srcem podrzavam i vjerujem u nju...
@StarMo1

Pusti debila, taj ne veže koliko je 1+1, hvata se za Tanu i njegovu podrsku, a 90% ljudi za vrijeme Taninog mandata istog Tanu prozivali i sad se kao on pravi pametan. :urnebes:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 16 avg 2018, 14:59

StarMo1 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:pa valjda postoji nešto što se zove sponzori ! A imamo ih sad mašala
Pa valjda sponzore dovodi Hasic i uprava...mislim da je to logično sad za tebe ne znam.
Vec sam ti napisao imas izvjestaj na stranici kluba...
Ja niti sam podrzavao ni Tanu ni Police itd...
Ovo je prva uprava u zadnjih desetak godina koju svim srcem podrzavam i vjerujem u nju...
pa sve je to tačno što si rekao, nisam ni ja ništa drugo od toga rekao samo je problem sto je veliki broj raje paranoičan, misli neko če nešto bla bla, evo sve i da hoće šta može preko nekog glupog foruma ?
Mene samo smeta to veličanje bespotrebno, veličanje nečega ŠTO JE NORMALNO !
Krov je platila RAja, tačka,
Radovi kasne- činjenica.
Najjači smo od 1990- vjerovatno !
Ja neprijatelj - smiješno !

Mi smo navikli da piš+amo sami po sebi zato i jesmo donji u svemu. Krov smo platili mi, svi koji volimo Velež, a ne neko i neko ko je samo na poziciji !

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 16 avg 2018, 15:19

Mexico je napisao/la:Gdje mi je onaj @Asimetric krenulo brato :)
Pripreme za krov
slika
Paneli za nove reklame. Nema mjesta vise ispod dedare i RA tribine :njanjanja:
slika
slika
Samo jako :salut:

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.