RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 26 jan 2019, 16:05

KongrateUK je napisao/la:
Enigma je napisao/la:Koliko sam skontao Zeljo bi Muleta a da Velež ne plati za Ovcinu 25 milja...Platit 25 milja a Muleta na tribine nakon 6 mjeseci bez tekme nece ga niko uzeti ....a za sve je kriv onaj Zubanovic on mu je menadjer nanjusio lovu ...na kraju ce Mule ispast hebena stranka ode mu karijera u qurac
Za Ovcinu i Behrama dodjete oko 54.000 KM (ne znam tacno koliko za kojeg) i nije mu Zubanovic menadzer, on ga je samo pikirao da ga dovede, buduci da je Zubanovic neoficijelno trenutno glavni skaut i menadzer koji dovodi igrace u FKŽ, i naknadu za ovog Ovcinu ste platili a za Behrama trenutno nemate para, cim se snadjete vjerovatno ce te i to platiti

Menager Mujezinovica preko sindikata i NFSBIH pokusava da zavrsi stvari, ima tu realno stvari koji idu u korist Mujezinovica, za slanje igraca na tribine, prebacivanje da trenira sa juniorima i skracenje plate potrebna je suspenzija kluba, a suspenzija kao razlog sto igrac ne zeli da potpise ugovor je van svake pameti i protivno pravilima NFSBIH, sjetiti se da je i Željo imao slicnih problema konkretno sa Bogicevicem, tako da ce se status Mujezinovica ubrzo znati
Zubanovic jeste menadzer, a Amar Osim je veliki igrac sto se tice bh. fudbala. On nije samo trener, on poznaje sve kako to ide, od sudije do navijaca na tribinama, zna kako uzimati igrace drugim klubovima, i sigurno je bacio oko na Mujezinovica. Sto se tice "suspenzije", igrac ce biti redovno isplacivan, s tim da nece trenirat s ekipom, niti ce konkurisat za utakmice. On ima profi ugovor do kraja sezone, i Velez s tim sto on ne igra ne krsi apsolutno nijednu stavku tog ugovora, tako da ce bit vrlo tezak posao naci rupu tu. To sto ce igrac bit na tribinama, nece konkurisat za utakmicu i nece trenirat s ekipom je odluka trenera, ne postoji nikakva stavka u ugovoru kojom bi se klub obqvezao da igrac mora igrat.

ra1981
Postovi: 1315
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 26 jan 2019, 16:10

Kakvi crni sindikati, on je Veležov igrač i kao takvog ga Ibro Rahimić može držati na klupi i na tribini čitavu polusezonu bez da se ikome pravda. Drugo je što ste vi navikli da nam uzimate igrače kako vam je ćeif dok su neki drugi ljudi vodili klub.

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la KongrateUK » 26 jan 2019, 16:11

Na stranu neke stvari, nemam namjeru se prepucavati sa vama a pogotovo se svadjati, kazem kako jeste, preneseno je cim Velez iznadje sredstva platit ce i naknadu za Behrama, moze li ovako, jeli ljepše ovako zvuci?

Ni jedan klub pa ni Velež nece placati igraca koji ne igra u punom iznosu, da bi mu skresali platu potrebna je klupska suspenzija, a ta suspenzija proizilazi iz toga sto igrac ne zeli da produzi ugovor sto je van svake pameti i protivno svim pravilima, i njemu je vec poruceno da ga to i ceka, i u tome je problem, ili ce te ga placati do kraja sezone kao do sada pa da sjedi na tribini i da trenira sa juniorima ili ce uslijediti sporazumni raskid (ili da zadrzi isti status koji je imao do sada do kraja polusezone-ugovora), na jednoj strani Velež Želji placa naknade za treniranje za dvojicu igraca a na drugoj ima igraca koji ne igra i koji je trosak u svakom smislu, ako imate toliko para za takve stvari onda okej, bit ce kako Velež kaže, ali na primjeru naknade za Behrama se vidi da nije bas tako, i realno ljudi koji vode Velež su pod pritiskom, sto menadjera i porodice Mujezinovica ali i nekih drugih, sto opet nije okej da se neke stvari rade na takav nacin, ali realno vecina vecih klubova u regionu na takav nacin uzima igrace drugima, nista novo, moje misljenje je da Velež to nije zasluzio, ali kada su u pitanju pare i inteeres preko svega se prelazi, pogotovo na ovim nasim prostorima
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

Avatar
emil02in
Postovi: 3638
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 26 jan 2019, 16:14

Kakav bolan sindikat,gdje to piše u ugovoru da mora igrati? Jel' mu klub duzan platu,dvije ili premiju? Nije,znači može objesiti mačku o rep sindikat, ugovor je obostran i on mora ispunjavati svoje obaveze.Klub ga ne mora suspendovati, jednostavno nije spreman za prvi tim i ima klupa ili tribine pa nek prodaje kokice sa Zubanovićem.Klošar jedan misli da je Tana još u klubu,zna se kako se kupuju igrači od drugog tima a ne hinjjski pokušavati još preko klošara i tzv menadžera Bulića slati poruke da ga slučajno nebi suspendovati.Nema više gospodo izvolite keš na sunce pa će biti igrača,a Mujezinović ako se ne dozove pameti može tražiti novi klub ali od ljeta...
Golemo čuj nemamo 14000 za Behrama hahaha hahaha...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

RodjeniiBrato
Postovi: 1316
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RodjeniiBrato » 26 jan 2019, 16:18

@kongrate
Dobijat ce on puni iznos plate sve do isteka ugovora, ali ono sto Amawu ne odgovara je ta suspenzija jer bi mu dosao igrac koji nema 5 mjeseci utakmicu odigranu i bez forme, ali ne pita se ni Amaw ni Hadis ni ostali nego Velez...Mustafi ce se sve regularno placati ali ce "tehnickom odlukom" ispadati iz prvih 18.

Za Behrama sam vec rekao pare nisu problem, dogovaraju se uslovi sa samim igracem, cim se to sredi bit ce 14 keka no sikiriki
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 26 jan 2019, 16:23

Velež nije obavezan da plati za Behrama još ništa, jer koliko sam ja upućen, s Behramom nije potpisan profi ugovor još uvijek. Kada se taj ugovor potpiše, onda stupa na snagu naknada Željezničaru, prije toga ne.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
emil02in
Postovi: 3638
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 26 jan 2019, 16:28

zizu1991 je napisao/la:Velež nije obavezan da plati za Behrama još ništa, jer koliko sam ja upućen, s Behramom nije potpisan profi ugovor još uvijek. Kada se taj ugovor potpiše, onda stupa na snagu naknada Željezničaru, prije toga ne.
Ma ima zakonsko rok za isplatu,jer treba prvo da potpiše ugovor,zato klub treba da zatraži tu odštetu od kluba sa kojim potpisuje prvi profi ugovor do 23. godine života.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
KongrateUK
Postovi: 660
Pridružen/a: 29 dec 2018, 21:20
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la KongrateUK » 26 jan 2019, 16:30

Onda nema nikakvih problema ako ti tako kazes, samo je poznato sta je momku poruceno, mozda se i u Veležu dohavizaju pa skontaju da je bolje momka placati kao do sada i izbjeci sve moguce probleme, vidjet cemo u narednim danima sta ce se desiti, ali po nekim stvarima tesko, i za Behrama cifra je veca, za obojicu je oko 54.000 KM, malo vjerovatno da je veca naknada za Ovcinu nego za Behrama koji je bio mnogo duze u Želji nego ovaj prvi, ispade da je naknada za Ovcinu 40.000 KM a za Behrama 14.000 KM nemoguce jednostavno
17.12.2018. - Dan kada je FK Željezničar oslobođen i vraćen onima koji ga vole, i kojima pripada !

nekoIzMostara
Postovi: 4035
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nekoIzMostara » 26 jan 2019, 16:39

Goni onog Mujezinovica u neku stvar, citav dan citam o njemu ko da je Ronaldo. Zakucaj ga pola godine za tribine, izbaci ga iz prostorija Veleza nek sam sebi placa troskove zivota u Mostaru, pa nek onda ide u pm.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 26 jan 2019, 16:40

Pa on će biti plaćan po uslovima ugovora koji je potpisao a koji ističe 01.06.2019., Niko mu neće ništa oduzeti. Samo će ići na tribine i kraj priče.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la sehic96 » 26 jan 2019, 16:43

Prekucajte ovo do kraja momci!
Vaša uprava je čisti primjer kako treba da se radi!
Pozdrav za mog prijatelja @NeretvanskaPastrmka
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 26 jan 2019, 16:52

zizu1991 je napisao/la:Pa on će biti plaćan po uslovima ugovora koji je potpisao a koji ističe 01.06.2019., Niko mu neće ništa oduzeti. Samo će ići na tribine i kraj priče.
Upravo. Ja ne kontam kako moze "vrsit pritisak na NFSBIH" ako ga sjednes na tribine, i ne dajes mu mknutazu, a ugovor se postuje do kraja.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 26 jan 2019, 16:57

drakensang je napisao/la:Upravo. Ja ne kontam kako moze "vrsit pritisak na NFSBIH" ako ga sjednes na tribine, i ne dajes mu mknutazu, a ugovor se postuje do kraja.
Nema od toga ništa. To su šuplje za malu djecu. Neko ih tješi očito dezinformacijama.
Valjda kontali na šuplju da klepe igrača, pa se sad za slamku hvataju.
Nema gratisa više, **** svi.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
emil02in
Postovi: 3638
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 26 jan 2019, 17:14

zizu1991 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:Upravo. Ja ne kontam kako moze "vrsit pritisak na NFSBIH" ako ga sjednes na tribine, i ne dajes mu mknutazu, a ugovor se postuje do kraja.
Nema od toga ništa. To su šuplje za malu djecu. Neko ih tješi očito dezinformacijama.
Valjda kontali na šuplju da klepe igrača, pa se sad za slamku hvataju.
Nema gratisa više, **** svi.
Ima i treća opcija nek dadni 200 hiljada ja ću ga odvesti o svom trošku u Sarajevo...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

StarmoCity
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 nov 2017, 03:21
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la StarmoCity » 26 jan 2019, 17:22

emil02in je napisao/la:
zizu1991 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:Upravo. Ja ne kontam kako moze "vrsit pritisak na NFSBIH" ako ga sjednes na tribine, i ne dajes mu mknutazu, a ugovor se postuje do kraja.
Nema od toga ništa. To su šuplje za malu djecu. Neko ih tješi očito dezinformacijama.
Valjda kontali na šuplju da klepe igrača, pa se sad za slamku hvataju.
Nema gratisa više, **** svi.
Ima i treća opcija nek dadni 200 hiljada ja ću ga odvesti o svom trošku u Sarajevo...
:lol: :lol: :lol: tako je kralju :clap: :clap:

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 26 jan 2019, 17:23

sehic96 je napisao/la:Prekucajte ovo do kraja momci!
Vaša uprava je čisti primjer kako treba da se radi!
Pozdrav za mog prijatelja @NeretvanskaPastrmka
Sta ima Seha brato. Pozdrav za tebe i starog velezovca :salut:
Ovi iz Zelje zapeli za naseg igraca koji je pod ugovorom. Valjda nemaju para da ga kupe pa bi sada prebijali za neke dvije naknade :lol: :lol: i jos frajer hladno napisa kao Velez nema :tokralju: Ne sekiramo se brato evo vec stigla zamjena iz Jedinstva (strasan igrac) a nije iskljuceno da i Mujezinovic produzi do ponedjeljka. Nema vise igraca iz Veleza dzabe. Ili iskesiraj ili ga cekaj dok mu istekne ugovor

Sretno Celiku u nastavku sezone :salut:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

nekoIzMostara
Postovi: 4035
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nekoIzMostara » 26 jan 2019, 17:24

emil02in je napisao/la:
zizu1991 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:Upravo. Ja ne kontam kako moze "vrsit pritisak na NFSBIH" ako ga sjednes na tribine, i ne dajes mu mknutazu, a ugovor se postuje do kraja.
Nema od toga ništa. To su šuplje za malu djecu. Neko ih tješi očito dezinformacijama.
Valjda kontali na šuplju da klepe igrača, pa se sad za slamku hvataju.
Nema gratisa više, **** svi.
Ima i treća opcija nek dadni 200 hiljada ja ću ga odvesti o svom trošku u Sarajevo...
Hahahahaha, a o mom trosku mozes ga svratiti u Gojka ili Maksumica u Jablanici na pecenje nek jede i pije koliko moze, samo da ga moje oci vise ne vide :D :D :D :D
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

mujoisuljo
Postovi: 997
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 26 jan 2019, 19:13

KongrateUK je napisao/la:Onda nema nikakvih problema ako ti tako kazes, samo je poznato sta je momku poruceno, mozda se i u Veležu dohavizaju pa skontaju da je bolje momka placati kao do sada i izbjeci sve moguce probleme, vidjet cemo u narednim danima sta ce se desiti, ali po nekim stvarima tesko, i za Behrama cifra je veca, za obojicu je oko 54.000 KM, malo vjerovatno da je veca naknada za Ovcinu nego za Behrama koji je bio mnogo duze u Želji nego ovaj prvi, ispade da je naknada za Ovcinu 40.000 KM a za Behrama 14.000 KM nemoguce jednostavno
Za Behrama je sigurno manja naknada, on nije više od 2 godine proveo u Želji, prije toga je trenirao u Veležu.Stvar je u tome da se prvo sa njim treba dogovoriti, pitanje je hoće li momak produžiti ugovor sa Veležom ili želi na ljeto negdje drugo.Manje sporan je iznos koji bi pripao Želji.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
harden
Postovi: 23302
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la harden » 26 jan 2019, 20:01

RodjeniiBrato je napisao/la:
harden je napisao/la:Jel istina da vam dolazi Sinan Samardzic iz Jedinstva?
https://postimg.cc/LJR2Mg8W
:thumbup:

Iskreno ne znam sta ce vam on, sigurno imate i boljih igraca/ vecih potencijala. A iz ovog raspada Jedinstva bolje da ste uzeli Tahirovica ili Antica.
Jedino sto je Sinan zasticeno godiste pa ako vam to treba, al vidjet cemo kako ce se snaci. Dobro je sto momak zivi za nogomet i sigurno ce dati 200% od sebe u svakom trenu, mozda Ibro i napravi nesto od njega.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 26 jan 2019, 20:06

harden je napisao/la:Iskreno ne znam sta ce vam on, sigurno imate i boljih igraca/ vecih potencijala. A iz ovog raspada Jedinstva bolje da ste uzeli Tahirovica ili Antica.
Jedino sto je Sinan zasticeno godiste pa ako vam to treba, al vidjet cemo kako ce se snaci. Dobro je sto momak zivi za nogomet i sigurno ce dati 200% od sebe u svakom trenu, mozda Ibro i napravi nesto od njega.
Tahirovic je bio kod nas na probi prije nego sto je dosao kod vas, nije prosao. Tog drugog frajera ne znam.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Redred i 13 gostiju.