RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 04 jun 2018, 21:45

Doljancic bivsi.
Mislim da je to ocekivano jer Velez ima 2 desna beka koja su i zasticena godista.
Mozda bi trebalo dovesti jednog lijevog beka jer se ostalo samo na Mesanovicu i Kuduzovicu koji je prekomandovan na stopera citavu sezonu.

Inace, sva 3 beka au zasticena godista. :tokralju:

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 04 jun 2018, 23:13

Bobić, Mesanović, Zvonić, Kuduz, Mrgan, Cosic, Mujezinovic, Brandao, Lukas, Behram, Dario.. Ovcina jos razmislja, ima nekih ponuda. To je odprilike ono s kim je postignut dogovor, neki su danas i zvanicno potpisali. Cosic je odbio slobodu i olimpik za skoro duple pare. Ocekuje se 5-6 novih igraca.

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 04 jun 2018, 23:14

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 05 jul 2018, 14:18, ukupno mijenjano 1 put.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 04 jun 2018, 23:19

Mujezinovic vjerovstno za odredjeno obestecenje ide u Sloveniju. Fino sto smo konacno pocelk zaradjivsti na igracima, a Mujezinovicu sve najbolje u karijeri, nadam se da ce napravit iskorak.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 04 jun 2018, 23:27

shaman7 je napisao/la:Bobić, Mesanović, Zvonić, Kuduz, Mrgan, Cosic, Mujezinovic, Brandao, Lukas, Behram, Dario.. Ovcina jos razmislja, ima nekih ponuda. To je odprilike ono s kim je postignut dogovor, neki su danas i zvanicno potpisali. Cosic je odbio slobodu i olimpik za skoro duple pare. Ocekuje se 5-6 novih igraca.
Nestvarno izgleda za ove lige.
Jos Ovcinu zadrzati i to je to.
Nije on los igrac, plus je zasticeno godiste, vjerujem da ima ponuda.
Kulovic po meni nije igrac za Veleza, po ovome sto sam vidio.
Imamovic je dobar igrac, bilo bi ga ok zadrzati ali on nije igrac koji se zadrzava u nekom klubu i licno mislim da nije medju prioritetnim igracima ove ekipe.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 04 jun 2018, 23:30

ASD je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Bobić, Mesanović, Zvonić, Kuduz, Mrgan, Cosic, Mujezinovic, Brandao, Lukas, Behram, Dario.. Ovcina jos razmislja, ima nekih ponuda. To je odprilike ono s kim je postignut dogovor, neki su danas i zvanicno potpisali. Cosic je odbio slobodu i olimpik za skoro duple pare. Ocekuje se 5-6 novih igraca.
Nestvarno izgleda za ove lige.
Jos Ovcinu zadrzati i to je to.
Nije on los igrac, plus je zasticeno godiste, vjerujem da ima ponuda.
Kulovic po meni nije igrac za Veleza, po ovome sto sam vidio.
Imamovic je dobar igrac, bilo bi ga ok zadrzati ali on nije igrac koji se zadrzava u nekom klubu i licno mislim da nije medju prioritetnim igracima ove ekipe.
Ovcina je igrac koji bi kod mene licno igrao samo zadnjih pola sata. Ne moze drzati dugo koncentraciju, malo ga i povrede neke gonjaju, ali sa korakom onim dugim i driblingom moze izlevatit svakog beka u ovoj ligi sigurno. Mislim da dolazi bolje krilo od njega i da je vec zavrseno, ali otom potom

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 04 jun 2018, 23:35

shaman7 je napisao/la:
ASD je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:Bobić, Mesanović, Zvonić, Kuduz, Mrgan, Cosic, Mujezinovic, Brandao, Lukas, Behram, Dario.. Ovcina jos razmislja, ima nekih ponuda. To je odprilike ono s kim je postignut dogovor, neki su danas i zvanicno potpisali. Cosic je odbio slobodu i olimpik za skoro duple pare. Ocekuje se 5-6 novih igraca.
Nestvarno izgleda za ove lige.
Jos Ovcinu zadrzati i to je to.
Nije on los igrac, plus je zasticeno godiste, vjerujem da ima ponuda.
Kulovic po meni nije igrac za Veleza, po ovome sto sam vidio.
Imamovic je dobar igrac, bilo bi ga ok zadrzati ali on nije igrac koji se zadrzava u nekom klubu i licno mislim da nije medju prioritetnim igracima ove ekipe.
Ovcina je igrac koji bi kod mene licno igrao samo zadnjih pola sata. Ne moze drzati dugo koncentraciju, malo ga i povrede neke gonjaju, ali sa korakom onim dugim i driblingom moze izlevatit svakog beka u ovoj ligi sigurno. Mislim da dolazi bolje krilo od njega i da je vec zavrseno, ali otom potom
Da se ispravim, on je 96-o godiste, ispada iz zasticenog godista, vjerujem da ce imati znacajno manju minutazu ako ostane, vjerujem da je i sam toga svjestan.
Slazem se s tobom, dobar je za tih zadnjih 30 minuta kad se ganja rezultat, jos bi dodao da se jako dobro pozicionira, zna ostati sam ili pobjeci cuvarima.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 05 jun 2018, 14:11

A kakav je samo delija bio Duško Bajević... Plenio je pojavom. Na terenu razarač bez mane (drugi strelac u istoriji jugoslovenske Prve lige, 166 golova), van terena osvajač kakvog... Pitajte starije Mostarce, ipričaće vam priču o zabranjenoj ljubavi između stasitog Srbina i filmski lepe muslimanke iz begovske familije. Duško Bajević i Bega Biberović - ljubav za čitanke. Da je imao ko da je opeva.

Duška su voleli svi osim Beginih. Tamo u Grčkoj, kasnije, imao je status poluboga. Bio je za volanom svog automobila jednog dana uskraj sedamdesetih kada je u saobraćajki stradao sveštenik. Seća se Kulje Vladić:
“Kada sam stigao na mesto nesreće bio sam zatečen prizorom. Oko Duška se sve okupilo, teše ga, hrabre... U jednom trenutku do nas je došla mlada i šarmantna dama u policijskoj odori. Kaže: Duško moj, ne sekiraj se. Popova je i tako previše, ti si jedan. Nakon onoga što sam čuo shvatio sam da bi Dule mogao svakog dana 'satrati' po jednog popa i da mu opet ne bi bilo ništa. A u to sam se uverio i na dan sudskog procesa. Čuo sam da je sudija diskretno pitao – je li produžio ugovor, ostaje li u Atini? Kada je čuo potvrdan odgovor sve je bilo rešeno. Valjda je bio navijač AEK-a... Dugo ga je ta nesreća proganjala i opterećivala”.
:tokralju: :tokralju: :tokralju:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la crvenobijeli » 06 jun 2018, 13:19

Pojaca vas gosk :rol: kulovic potpisao za njih
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 06 jun 2018, 13:49

crvenobijeli je napisao/la:Pojaca vas gosk :rol: kulovic potpisao za njih
Nek mu je sretno, ovdje bas i nije nista pokazao specijalno. Haj pustite da cam uzmemo Cviju :mrgreen:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la crvenobijeli » 06 jun 2018, 13:57

Ako ga sad neuzmete necete nikad.uzmite i adzema svakako vam fali stoper :kafa:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 06 jun 2018, 16:52

crvenobijeli je napisao/la:Ako ga sad neuzmete necete nikad.uzmite i adzema svakako vam fali stoper :kafa:
Moze adzem ali bez menadzera. Stvarno ne treba s onim govancem ulazit u dilove, tu si uvijek donji. :kafa:

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 06 jun 2018, 19:47

Nusmir Fajic iz Krupe zvanicno novi igrac Veleza !

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 06 jun 2018, 20:04

Odlicno pojacanje, Velez nije imao takvu vrstu napadaca odavno.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4758
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 06 jun 2018, 20:07

Odlicno pojacanje, sigurno nam sa svojim iskustvom moze pomoci u borbi za prvo mjesto.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alminjo99 » 06 jun 2018, 20:16

Opasno smo krenuli. Premijerligasko pojacanje, ove sezone za Krupu u 23 utakmice 10 golova i 1 asisstencija.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 06 jun 2018, 20:26

Ovo je samo za pocetak, dugo je ljeto :bih:

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 06 jun 2018, 20:41

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 05 jul 2018, 14:18, ukupno mijenjano 1 put.

nellic07
Postovi: 488
Pridružen/a: 12 nov 2012, 11:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nellic07 » 06 jun 2018, 20:53

Fajić je top igrač za federalnu ligu.Dat će minimalno 25 golova sljedeće sezone.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la crvenobijeli » 06 jun 2018, 21:11

drakensang je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Ako ga sad neuzmete necete nikad.uzmite i adzema svakako vam fali stoper :kafa:
Moze adzem ali bez menadzera. Stvarno ne treba s onim govancem ulazit u dilove, tu si uvijek donji. :kafa:
Hehe pokusava on njega utrpat kod sabe u mladost zrinjski ili zvijwzdu 09....tu jos prolaze njegove price
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.