RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 22 avg 2018, 21:04

Shullenta je napisao/la:Pastrva druze cener za knauf arenu ce te proganjat godinama, šarklo si :pinokio:
Drago mi je škutore što nas pratis tj nasu temu i ne brini pogurao sam ja za lezVe sto ti neces za medjugorce za 200 godina. Haj sad šibri i okani se ti satre ne stoji ljutodocanskom naglasku. Koji kompleksas skutorski jbte :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Shullenta
Postovi: 261
Pridružen/a: 25 maj 2018, 13:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Shullenta » 22 avg 2018, 21:14

Mexico je napisao/la:
Shullenta je napisao/la:Pastrva druze cener za knauf arenu ce te proganjat godinama, šarklo si :pinokio:
Drago mi je škutore što nas pratis tj nasu temu i ne brini pogurao sam ja za lezVe sto ti neces za medjugorce za 200 godina. Haj sad šibri i okani se ti satre ne stoji ljutodocanskom naglasku. Koji kompleksas skutorski jbte :lol:
Slomi se lazov pravdat...fino ti je jole napisao...traze te od 11 mjeseca lani na forumu :urnebes:
Daj mi furadana!

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 22 avg 2018, 21:18

Shullenta je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
Shullenta je napisao/la:Pastrva druze cener za knauf arenu ce te proganjat godinama, šarklo si :pinokio:
Drago mi je škutore što nas pratis tj nasu temu i ne brini pogurao sam ja za lezVe sto ti neces za medjugorce za 200 godina. Haj sad šibri i okani se ti satre ne stoji ljutodocanskom naglasku. Koji kompleksas skutorski jbte :lol:
Slomi se lazov pravdat...fino ti je jole napisao...traze te od 11 mjeseca lani na forumu :urnebes:
Posto ti je duvan
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 22 avg 2018, 21:24

Ovo poceli skutorski kompleksi isplovljavat. Niko ih od nas ne ferma a oni se satrase da su poceli dolazit pisat na temama druge lige :lol: koji kompleksasi :tokralju: pa ovo je poenta kad skutoru nabijes kompleks a na njihovu temu otisao da procitas 2014te :urnebes: :urnebes:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Shullenta
Postovi: 261
Pridružen/a: 25 maj 2018, 13:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Shullenta » 22 avg 2018, 21:24

[/quote]Posto ti je duvan[/quote]
Imam 2 jutra duvana, a tebi cu dat jedno jutro da mi ga popušiš :mrgreen:
Daj mi furadana!

RodjeniiBrato
Postovi: 1345
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RodjeniiBrato » 22 avg 2018, 21:28

Bravo sulenta sto pratis rodjeni.com i svoju prvu ljubav. Haj brato izvadi te salove i zastave pa da idemo u bihac zajedno. Ides sa mnom ja te castim jelom i picem citav dan brate nas crveni
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 22 avg 2018, 21:30

Shullenta je napisao/la: Imam 2 jutra duvana, a tebi cu dat jedno jutro da mi ga popušiš :mrgreen:
Jesu to iz varesa fore :lol: :lol: nemas ku.rca ti. Da ti ga cika pastrmka stavi usta probio bi ti jednjak. Haj mala izbjeglico iskompleksirana dosadan si sa ti srednobosanskim posalicama :kafa:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Shullenta
Postovi: 261
Pridružen/a: 25 maj 2018, 13:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Shullenta » 22 avg 2018, 21:34

Mexico je napisao/la:
Shullenta je napisao/la: Imam 2 jutra duvana, a tebi cu dat jedno jutro da mi ga popušiš :mrgreen:
Jesu to iz varesa fore :lol: :lol: nemas ku.rca ti. Da ti ga cika pastrmka stavi usta probio bi ti jednjak. Haj mala izbjeglico iskompleksirana dosadan si sa ti srednobosanskim posalicama :kafa:
Stani malo jesam li skutor ili bosanac iz varesa? Buahahah
Popij hladan hajneken dodji sebi malo, nebuloze pises...
Brato nasekiran si, iškarto sam te lagano :urnebes:
Zadnja izmjena: Shullenta, dana/u 22 avg 2018, 21:37, ukupno mijenjano 1 put.
Daj mi furadana!

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 22 avg 2018, 21:37

slika

Gledaj kompleksasa :lol: :lol: :tokralju: :tokralju: :njanjanja:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 22 avg 2018, 21:52

prisonbreak je napisao/la:Sve koje zanima jedan od ljudi koji bi trebali ući je Mušija.
Znalo se i vidjelo po Mladosti da je digao ruke od njih, nije to ništa novo. I mnogi ce jos hjeti da se ukljuce jer nije isto klub sa stotinama hiljada navijaca voditi i neki klub sa par stotina, bez potcjenjivanja, jako lijepo iskustvo imam sa ljudima iz Doboja i nadam se da ce opstati u ligi jer su jako zdrav projekat sa ljudima koji zasluzuju sve to sto im se desilo zadnjih godina

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 22 avg 2018, 22:01

josipmusa je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Sve koje zanima jedan od ljudi koji bi trebali ući je Mušija.
Znalo se i vidjelo po Mladosti da je digao ruke od njih, nije to ništa novo. I mnogi ce jos hjeti da se ukljuce jer nije isto klub sa stotinama hiljada navijaca voditi i neki klub sa par stotina, bez potcjenjivanja, jako lijepo iskustvo imam sa ljudima iz Doboja i nadam se da ce opstati u ligi jer su jako zdrav projekat sa ljudima koji zasluzuju sve to sto im se desilo zadnjih godina
Kakanj je mala opcina i plus 2 kluba. Valja to ispratiti.

Rudar je ipak vazniji za Kakanj, jer ima veliku i dugu tradiciju jos od prije rata.

I ovo sto si rekao, nema tu bas puno publike, kao npr. u Zenici, gdje je ipak Celik glavni klub u tom Kantonu i sa velikom bazom navijaca.

Tek nakon toga dolaze ovi drugi klubovi.

To je realnost.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 22 avg 2018, 22:07

Upravo to, za 2 do 3 godine isto ceka i Krupu i Siminhauzen, nema milionera koji samo baca novac u vazduh i ne ocekuje u najmanju ruku povrat, inace ne bi bilo milionera na svijetu. U malim sredinama to ne moze, nema evrope,nema sponzora, nema trzista za razvijanje brenda kluba, Velež to nudi, sve i jos mnogo vise i ljudi koji su sve to na vrijeme prepoznali ce fino proci, a i mi cemo napokon da docekamo tu evropu, siguran sam u roku od najmanje 3-4 godine. E onda ce opet cijela Hercegovina da stoji iza Veleža,djeca ce dlaziti da treniraju kod nas kao nekada a ne po nekim kvaziskolama.

A kone vec kukaju kako zele stadion, nista ljepse nisam vidio ima podosta godina u sportskoj sferi :)

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 22 avg 2018, 22:16

josipmusa je napisao/la:Upravo to, za 2 do 3 godine isto ceka i Krupu i Siminhauzen, nema milionera koji samo baca novac u vazduh i ne ocekuje u najmanju ruku povrat, inace ne bi bilo milionera na svijetu. U malim sredinama to ne moze, nema evrope,nema sponzora, nema trzista za razvijanje brenda kluba, Velež to nudi, sve i jos mnogo vise i ljudi koji su sve to na vrijeme prepoznali ce fino proci, a i mi cemo napokon da docekamo tu evropu, siguran sam u roku od najmanje 3-4 godine. E onda ce opet cijela Hercegovina da stoji iza Veleža,djeca ce dlaziti da treniraju kod nas kao nekada a ne po nekim kvaziskolama.

A kone vec kukaju kako zele stadion, nista ljepse nisam vidio ima podosta godina u sportskoj sferi :)
Hocu i ja Jennifer Lopez ali ne ide... :mrgreen:

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 22 avg 2018, 22:52

AlemC85 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:Upravo to, za 2 do 3 godine isto ceka i Krupu i Siminhauzen, nema milionera koji samo baca novac u vazduh i ne ocekuje u najmanju ruku povrat, inace ne bi bilo milionera na svijetu. U malim sredinama to ne moze, nema evrope,nema sponzora, nema trzista za razvijanje brenda kluba, Velež to nudi, sve i jos mnogo vise i ljudi koji su sve to na vrijeme prepoznali ce fino proci, a i mi cemo napokon da docekamo tu evropu, siguran sam u roku od najmanje 3-4 godine. E onda ce opet cijela Hercegovina da stoji iza Veleža,djeca ce dlaziti da treniraju kod nas kao nekada a ne po nekim kvaziskolama.

A kone vec kukaju kako zele stadion, nista ljepse nisam vidio ima podosta godina u sportskoj sferi :)
Hocu i ja Jennifer Lopez ali ne ide... :mrgreen:
MILF hunteru jedan :rol:

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 22 avg 2018, 23:07

@josip musa

stadion prazan, red army broji 25 na tribini

kome i pravit stadion, stoka nezahvalana !!!


ja rahatluka kad znas nakon prvog kola da ces gledat ekipu u drugoj ligi naredne 2 godine :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

fala nas Simeone, ustedio si mi godinu sekirancije, a nek ti najbolji igrac truhne na beku yebavo te tatar u zvalje. Ocekujem iduce kolo Abdbihodzica u spicu jer samo njemu nije promjenio prirodnu poziciju

aferim trenercino ! nadmdrio te sarajevski neznalica ( kako g a od milja zovu u mostaru )

Sve cestitke olimpiku i sretno u borbi za premijer ligu, mi s e okrenecemo borbi za opstanak

Eto vi niste takvi navijači, a raja vam na gostovanjima daje karte da uđete na stadion. Šta ćemo sad majstore ? Šta se brukate bola s tim izjavama !


Rahimic je privatizovao klub trazio je od momka da potpise sa agencijom ZELENI CENTAR SPORT ugovor jer je sa njima u TALU momak odbio i to je problem . Pisete laži i gluposti na momka koji vas je spašavao do juce . Kad je u Konjicu penal odbranis heroj vam je bio

Ovo si ti sve pisao i jos imas obraza se praviti velikim navijacem Veleza furdo najveca. :wave:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 23 avg 2018, 06:09

Dodaj na to da samo u nas Isic potpisuje ugovor sa Isicem za krov, to je nova. I otprcaj jer je zadnji put da sam otvorio tvoj post, od sad mozes Bogu da pises samo, A da, dosla su nam nova 2 igrača zelenog sporta ovo ljeto.

Kasnije ces ti i takvi sve to koristit za pljuvacinu cim krene po zlu, isto ko sto ste se pokenjali po A.DŽ. 10 godina nakon sto ste ga dizali u nebesa i svi skupa ga trazili svaku utakmicu da se vrati u klub !

Ja to sve pisem kao upozorenje, sve sto sam napisao pa i u afektu stoji, dok se igraci nisu vratili na svoje pozicije nismo nikog mogli dobiti. Cosic bek, Tatar u prvoj obavezan itd itd. Eto ti sve crno na bijelo kad vec kopas po ranijim postovima,dal smo usli lani ? nismo upravo radi stratega. I ove godine ako ne udjemo bit ce iskljucivo njegova "zasluga" zbog svojih nepromisljenih izjava i svega ostalog sto radi u 90 minuta utkamice

StarmoCity
Postovi: 418
Pridružen/a: 27 nov 2017, 03:21
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la StarmoCity » 23 avg 2018, 06:47

Ja neznam ko vise ulazi u rasprave sa ovim kretenom musom. Obicni pusiku*ac bivsih uprava. Mislim cak da je Djermanovic u pitanju jer mu sin nije zadovoljio i odma Ibro Rahimic najgori na svijetu. Toliko o ovom pusiku*cu. Dalje za ove navijace Jedinstva samo da kazem da ce najvjerovatnije uprava pristati na prijateljsko druzenje s vama, ali ako mislite da ce iko od RA to uraditi grdno ste se zajebali i to je van svake pameti!! Vidimo se u subotu i neka bolji pobjedi...

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la LloriS » 23 avg 2018, 07:01

StarmoCity je napisao/la:Ja neznam ko vise ulazi u rasprave sa ovim kretenom musom. Obicni pusiku*ac bivsih uprava. Mislim cak da je Djermanovic u pitanju jer mu sin nije zadovoljio i odma Ibro Rahimic najgori na svijetu. Toliko o ovom pusiku*cu. Dalje za ove navijace Jedinstva samo da kazem da ce najvjerovatnije uprava pristati na prijateljsko druzenje s vama, ali ako mislite da ce iko od RA to uraditi grdno ste se zajebali i to je van svake pameti!! Vidimo se u subotu i neka bolji pobjedi...
I ne treba nam od RA neka ostane kako jest, necemo mi nikome lizati guzicu, to je zahtjev od nase uprave kluba a ne od SN-a i sretno u subotu i jednima i drugima
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 23 avg 2018, 08:10

LloriS je napisao/la:
StarmoCity je napisao/la:Ja neznam ko vise ulazi u rasprave sa ovim kretenom musom. Obicni pusiku*ac bivsih uprava. Mislim cak da je Djermanovic u pitanju jer mu sin nije zadovoljio i odma Ibro Rahimic najgori na svijetu. Toliko o ovom pusiku*cu. Dalje za ove navijace Jedinstva samo da kazem da ce najvjerovatnije uprava pristati na prijateljsko druzenje s vama, ali ako mislite da ce iko od RA to uraditi grdno ste se zajebali i to je van svake pameti!! Vidimo se u subotu i neka bolji pobjedi...
I ne treba nam od RA neka ostane kako jest, necemo mi nikome lizati guzicu, to je zahtjev od nase uprave kluba a ne od SN-a i sretno u subotu i jednima i drugima
Nije to lizanje guzice, nemoj pogrešno razumjeti.Furka na tifo sceni je takva.Trebamo normalizovati odnose, ne svađati se i biti sportski rivali i sportski se nadmetati.Što se tiče uprava i igrača tu ne sumnjam da će biti fino druženje ali i žestoka borba i igra na terenu.Navijači samo nek se ne biju i ne vrijeđaju i sve je ok.Sportski pozdrav.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 23 avg 2018, 09:00

Moje izvinjenje svima jer sam jucer stvarno pisao u afektu. Mislim na stranu navijaci da uprave trebaju napraviti jedan normalan odnos zbog buducnosti prvenstveno
trebat ce nam to Jedinstvo zbog mladih igraca iz krajine a odmah prekosutra dogovorit onog sto izvodi slobodnjake. Neka ga za klupe u PL ako se desi neki faul u devedesetoj do 30 metara :lol: :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lecler i 3 gosta.