RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la LloriS » 22 avg 2018, 15:44

hercegovina je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:Niko se vama ne uvlaci u supak ako ste pozvani na druzenje, ako je vasa uprava pozvana na rucak prije utakmice eto doci ce Hasic gadjati nas bakljama ili sjesti fino pogledati utakmicu.
Trebamo vas pozvati na tucu pa da padne mrtva glava nekom od nas pa bi ti bila bitna tri boda?
Sretno vam u subotu, svaki normalan navijac ce to prihvatiti a ti prvi neces ni doci u Bihac :)
Bio sam ja u Bihaću care par puta,pa i onaj put kad smo vam sa dva autobusa došli kao podrška u intertoto kupu kad niko nije. Tako smo gotivili tu krajinu tada. Prodati se za vagon čumura Budućnosti i nakon toga pozivati na druženje je pravo licemjerno i papanski. Uzivajte bola eto nas po tri boda i kakva druzenja,nismo izviđači. Nema Velez prijatelja niti ih zelimo. Dokazali su se svi. Sto se mene tice 80% da dolazim a 20% da ne. Ipak sam u godinama :) ali bit ce Armije dosta. Velez je moj zivot :ljepota:
govori u svoje ime. ti nemas prijatelja a velez ih ima i uvijek ce imati, pogotovo sad kad se distancirao od komunizma, tita, petokrake i ostalih bolesti. i naravno da ce hasic odgovoriti na ovaj poziv kao veliki gospodin u interesu veleza a ne u interesu tebe i takvih :bih:
Joj "mehiko" kad ti tvoji ljudi odgovaraju ovako na gluposti koje pises, prvo @josipmusa pa sad @hercegovina onda se vidi kakav si covjek. Nemas ti jarane ni 20 godina i pitanje je jesi li dalje od Rodoca otisao, bujrum u subotu da budes moj gost licno, javno cu ostaviti ko sam i sta sam pa da se upoznamo, da vidim tog starog rodjenog koji je prije 20 godina dolazio podrzati Jedinstvo u IT Cupu
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 22 avg 2018, 15:50

Ma jedino sto je istinito u vezi s njim je da je mator. Nit je kad makeo iz zapizdine u kojoj zivi,a kamo li da je cuo za migracije stanovnista, ne dao bog flat net ili wifi :D I ne moram ja se ulogovat na forum Rođeni da bih znao sve što s e dešava, imam ja prijatelja, mnogo više nego ti i samo ću reći da je matori vlasnik pansiona utekao sa foruma kad se trebalo isprsiti i uplatiti donaciju za krov i mokri cvor stadiona Rođeni. Ajd sad promjeni nick i podržavaj sam sebe

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 22 avg 2018, 15:50

hercegovina je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:Niko se vama ne uvlaci u supak ako ste pozvani na druzenje, ako je vasa uprava pozvana na rucak prije utakmice eto doci ce Hasic gadjati nas bakljama ili sjesti fino pogledati utakmicu.
Trebamo vas pozvati na tucu pa da padne mrtva glava nekom od nas pa bi ti bila bitna tri boda?
Sretno vam u subotu, svaki normalan navijac ce to prihvatiti a ti prvi neces ni doci u Bihac :)
Bio sam ja u Bihaću care par puta,pa i onaj put kad smo vam sa dva autobusa došli kao podrška u intertoto kupu kad niko nije. Tako smo gotivili tu krajinu tada. Prodati se za vagon čumura Budućnosti i nakon toga pozivati na druženje je pravo licemjerno i papanski. Uzivajte bola eto nas po tri boda i kakva druzenja,nismo izviđači. Nema Velez prijatelja niti ih zelimo. Dokazali su se svi. Sto se mene tice 80% da dolazim a 20% da ne. Ipak sam u godinama :) ali bit ce Armije dosta. Velez je moj zivot :ljepota:
govori u svoje ime. ti nemas prijatelja a velez ih ima i uvijek ce imati, pogotovo sad kad se distancirao od komunizma, tita, petokrake i ostalih bolesti. i naravno da ce hasic odgovoriti na ovaj poziv kao veliki gospodin u interesu veleza a ne u interesu tebe i takvih :bih:
Petrokraka je na grbu, kao i u najboljim danima kluba.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 22 avg 2018, 15:53

petokraka će uvijek tu i da stoji, iako je bilo inicijativa i pritisaka da se ukloni, ostala je, meni to znaci vise nego pisani krov na neku takozvanu vip tribinu koju su ukaljali Niksic i slicni, tako da me za tim boli ****. a kad se 14. februara ponovo bude igrao naš kup, i time proslavio dan oslobođenja Mostara od fašizma, e tada ce i ovi ljudi imati moju punu potporu bez obzira znacila im ili ne

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FORZZA » 22 avg 2018, 16:00

josipmusa je napisao/la:petokraka će uvijek tu i da stoji, iako je bilo inicijativa i pritisaka da se ukloni, ostala je, meni to znaci vise nego pisani krov na neku takozvanu vip tribinu koju su ukaljali Niksic i slicni, tako da me za tim boli ****. a kad se 14. februara ponovo bude igrao naš kup, i time proslavio dan oslobođenja Mostara od fašizma, e tada ce i ovi ljudi imati moju punu potporu bez obzira znacila im ili ne
Samo VELEZ samo ANTIFA...Hercegovina u srcu Velez do groba RA81-KONJIC

Rodjeni81
Postovi: 1678
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 22 avg 2018, 16:04

josipmusa je napisao/la:petokraka će uvijek tu i da stoji, iako je bilo inicijativa i pritisaka da se ukloni, ostala je, meni to znaci vise nego pisani krov na neku takozvanu vip tribinu koju su ukaljali Niksic i slicni, tako da me za tim boli ****. a kad se 14. februara ponovo bude igrao naš kup, i time proslavio dan oslobođenja Mostara od fašizma, e tada ce i ovi ljudi imati moju punu potporu bez obzira znacila im ili ne
Ne lazi bola, imace tvoju podrsku kad ti gazda opet mogao krasti Velezove pare. Nema vise u Velez bagro.

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 22 avg 2018, 16:05

Petrokraka je na grbu, kao i u najboljim danima kluba.[/quote]


naravno, tu ce i ostati. ali samo kao dio vizuelnog identitea kluba i nista vise

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 22 avg 2018, 16:06

Rodjeni81 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:petokraka će uvijek tu i da stoji, iako je bilo inicijativa i pritisaka da se ukloni, ostala je, meni to znaci vise nego pisani krov na neku takozvanu vip tribinu koju su ukaljali Niksic i slicni, tako da me za tim boli ****. a kad se 14. februara ponovo bude igrao naš kup, i time proslavio dan oslobođenja Mostara od fašizma, e tada ce i ovi ljudi imati moju punu potporu bez obzira znacila im ili ne
Ne lazi bola, imace tvoju podrsku kad ti gazda opet mogao krasti Velezove pare. Nema vise u Velez bagro.
Dobar prvi post na forumu pastrmka. Dobro došao s novim nikom, ostani nam dulje ovaj put.

Rodjeni81
Postovi: 1678
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 22 avg 2018, 16:08

Ne znas ko je gori ovaj @josipmusa kojeg pucikaju da laje na upravu kao kakvog kera, ili ovaj @hercegovina koji vec nekoliko godina ovdje prica neke gluposti da bi mu najveci vehabija pozavidio, ohani mali jadan nisi bio serem ti se u stranku i u svaku drugu i u komunizam. Samo Velez!

Rodjeni81
Postovi: 1678
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 22 avg 2018, 16:10

josipmusa je napisao/la:
Rodjeni81 je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:petokraka će uvijek tu i da stoji, iako je bilo inicijativa i pritisaka da se ukloni, ostala je, meni to znaci vise nego pisani krov na neku takozvanu vip tribinu koju su ukaljali Niksic i slicni, tako da me za tim boli ****. a kad se 14. februara ponovo bude igrao naš kup, i time proslavio dan oslobođenja Mostara od fašizma, e tada ce i ovi ljudi imati moju punu potporu bez obzira znacila im ili ne
Ne lazi bola, imace tvoju podrsku kad ti gazda opet mogao krasti Velezove pare. Nema vise u Velez bagro.
Dobar prvi post na forumu pastrmka. Dobro došao s novim nikom, ostani nam dulje ovaj put.
Nisam pastrmka budalo, ne pisem na ovom forumu od kad je Rodjeni.com ponovo krenuo, tu i tamo udjem ovdje procitam i uvijek ista prica. Dzaba bola neka su nova vremena dosla pomirite se da vam nema vise blizu Veleza.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 22 avg 2018, 16:16

prvo, ne potpisuj se nasim brojem kad s nama imas veze ko i sa uzim centrom grada. Drugo provaljen si, dobro dosao na 5. nick po redu. Trece, ti sigurno neces nikome nista zabraniti patuljak, taman da se ja licno prezivam Ć.......... ili D........,a T .... posebno jer ni najmanjem mišu ništa ne smijete

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 22 avg 2018, 16:20

Prestanite sa svadjama I ne kvarite temu! Dosta nam je i previse dusmana sa strane.Dajte da raspravljamo o normalnim temama poput igrackog kadra,taktike na terenu i sl.Trebamo moderatora koji ce u buducnosti ovakve i slicne rasprave pocistiti sa teme.
lezVe do bagro

Avatar
mahic
Postovi: 819
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mahic » 22 avg 2018, 16:25

i ko je na kraju usao u upravu ako se smije znati? sretno protiv Jedinstva.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 22 avg 2018, 16:27

mahic je napisao/la:i ko je na kraju usao u upravu ako se smije znati? sretno protiv Jedinstva.
bosanski Florentino Perez :D

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 22 avg 2018, 16:29

mahic je napisao/la:i ko je na kraju usao u upravu ako se smije znati? sretno protiv Jedinstva.
Mislim da ne bi trebali pisati o imenima dok isti ne ozvanice ulazak u upravu.
lezVe do bagro

Avatar
mahic
Postovi: 819
Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mahic » 22 avg 2018, 16:34

dzelllo je napisao/la:
mahic je napisao/la:i ko je na kraju usao u upravu ako se smije znati? sretno protiv Jedinstva.
Mislim da ne bi trebali pisati o imenima dok isti ne ozvanice ulazak u upravu.
vazi ima smisla. pozdrav

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 22 avg 2018, 16:47

mahic je napisao/la:i ko je na kraju usao u upravu ako se smije znati? sretno protiv Jedinstva.
denis i pika!
zezam se, nisu oni :) ali sudeci po ovim "petokrakama" onda sejo djulic i fazla zagorcic. nema ko drugi bit. hahhahah :D :D

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 22 avg 2018, 16:52

hercegovina je napisao/la:
mahic je napisao/la:i ko je na kraju usao u upravu ako se smije znati? sretno protiv Jedinstva.
denis i pika!
zezam se, nisu oni :) ali sudeci po ovim "petokrakama" onda sejo djulic i fazla zagorcic. nema ko drugi bit. hahhahah :D :D

Sikter i ti i ovaj @josipmusa Eki, Piki i ostaloj ekipi pa napravite FK Pusa-ci Kurceva.
Kanite se Veleža. :kafa:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Rodjeni81
Postovi: 1678
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 22 avg 2018, 17:14

josipmusa je napisao/la:prvo, ne potpisuj se nasim brojem kad s nama imas veze ko i sa uzim centrom grada. Drugo provaljen si, dobro dosao na 5. nick po redu. Trece, ti sigurno neces nikome nista zabraniti patuljak, taman da se ja licno prezivam Ć.......... ili D........,a T .... posebno jer ni najmanjem mišu ništa ne smijete
Sa "vama" hvala bogu nemam niti cu ikad imati veze, imam veze sa velikom vecinom navijaca koji dolaze na utkamice, sa RA, Mostarskim Rodjenim, sa rajom sto pisu na Rodjeni forumu, uglavnom svima onima koji podrzavaju Velež, ti i takvi kao ti ste najgori olos i najveci neprijatelji Veleza, veliki ste navijaci kad vam je gazda u klubu, kad vam djete igra u omladinskim selekcijama, kad mozete krasti Velezove pare tad ste najveci Velezovci, ima vas jos nisi ti sam. Cim gazda nema pristup Velezu, cim djete nema mjesta u velezu jer ne zna igrati, cim ne mozete krasti pare vi ste protiv uprave logicno jbg. Ovo ja ne pisem zbog nasih navijaca, mi svi dobro znamo ko ste i sta ste i koji su vam ciljevi, zna svak odakle dolazi ta tvoja prica, ovo pisem zbog ljudi na ovom forumu koji nisu navijaci Veleza, pa misle da si ti i takvi kao ti navijaci Veleza...

Dok RAja skuplja pare da se pogura izgradnja stadiona, dok momci 12 sati provode na stadionu rade fizicke poslove volontirajuci da napravimo toalet da ti mazlume ne moras pisati po betonu ti ovdje prozivas "radnike" kako im je ispao stomak, nisu to nikakvi radnici firma to su obicni navijaci koji su vidili da se nakon 20 godina posteno radi u klubu i odlucili dati 100% svojih mogucnosti da se nesto napravi.

Opet ti kazem nisam Pastrmka, nemam vremena prepucavati se po temama sa drugim navijacima, i ne podrzavam to da se razumijemo, kad vec imamo gdje pisati da nam dusmani ne smetaju, ali sve sto lik kaze tebi 100% ga podrzavam, jer takvi kao ti su najveci sljam Mostara, a Pastrmka vas na vrijeme otkrije.

Avatar
rodjak
Postovi: 2257
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 22 avg 2018, 17:16

Ljudi, dajte si malo kontrolirati, ne . ;)

Respektujemo Jedinstvo i njegove navijace.
Dolazimo po 3 boda i ako bude sve korektno trebali bi to i ostvariti.
Jedinstvo je puno bolje nego lani i drago mi je da je tako jer zasluzuju da budu (barem) u vrhu F BiH ,ali ipak mislim da su trenutno dobro slabiji od nas ,mada to treba na terenu pokazati,a lopta je okrugla.Nek bude postena borba pa kom obojci kom opanci :thumbup:

Dalje, Zvijezdu Petokrakaku niko ne moze skinuti sa dresa ,koja i dalje predstavlja da je to radnicki,multinacionalni,ljevicarski i antifashisticki klub(komunizam nije ni postojo kad smo mi stavili petokraku na dres,pitajte o tome malo i Hajdukovce iz HR)i od toga se nece nikad odustati,mada su Hajdukovci pod pritiskom nacionalista promjenili i ideologiju i simbol kluba

FORZA VELEZ
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.