RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 27 jul 2018, 16:40

invincible1921 je napisao/la:Imal ove godine ambicija za ulazak u PL ,,,mislim koliko je to realno ocekivati :D

Iskeširat ćete za Brandaa i ako ne ušli :kafa:

MUSVDG81
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jul 2018, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG81 » 27 jul 2018, 17:29

nece on nidje :cool:

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 27 jul 2018, 20:46

'ta ce bola oni iskesirati.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 27 jul 2018, 21:24

MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 27 jul 2018, 21:28

Pa navikli na džabicu, nema više !

A vala i vrijeme je bilo, samo da ne čekamo opet Bajram da počnu radovi !

MUSVDG81
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jul 2018, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG81 » 27 jul 2018, 21:47

nismo mi nicija filijala:»
iz kluba abd direkt vani gdje god da idu igraci u buducnosti :salut:

Avatar
shotokan1
Postovi: 162
Pridružen/a: 06 jul 2018, 20:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shotokan1 » 28 jul 2018, 01:34

Za dvije godine cemo da slavimo osvajanje premier lige!!!!! MUSVDG
DAS IST WALTER

MUSVDG81
Postovi: 93
Pridružen/a: 17 jul 2018, 10:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG81 » 28 jul 2018, 03:17

shotokan1 je napisao/la:Za dvije godine cemo da slavimo osvajanje premier lige!!!!! MUSVDG
dogovoreno :salut: :cool:

Avatar
salmy
Postovi: 525
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 28 jul 2018, 23:31

shotokan1 je napisao/la:Za dvije godine cemo da slavimo osvajanje premier lige!!!!! MUSVDG
Hajde malo umij se i razligu u skokovima.
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 31 jul 2018, 19:43

MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 01 avg 2018, 00:17

Na ovom intervjuu Ibro rece da ce za pocetak na tribini uraditi samo armirano betonski dio i celicna konstrukcija a taj nekakav lim poslije, cuj lim kao da je kontenjer na pijaci u Vrapcicima i kako da se takav krov odupre vjetrovima, sutra pocinju radovi ostaje da se vidi kako ce to sve izgledati

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 01 avg 2018, 05:38

Asimetric je napisao/la:Na ovom intervjuu Ibro rece da ce za pocetak na tribini uraditi samo armirano betonski dio i celicna konstrukcija a taj nekakav lim poslije, cuj lim kao da je kontenjer na pijaci u Vrapcicima i kako da se takav krov odupre vjetrovima, sutra pocinju radovi ostaje da se vidi kako ce to sve izgledati
Aj majke ti ne zezaj bez veze!
Otidji na fays stranicu firme koja je uradila projekat i vidi kako to izgleda!Vama baš ništa ne odgovara,sve neki kontrasi...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 03 avg 2018, 13:05

Razgovor sa direktorom kluba. Mnogo zanimljivih pitanja i odgovora. Kao sto kaze ubrzo cemo biti jedan od najstabilnijih klubova u region :njanjanja: zanimljivi odgovori za dugove,infrastrukturu i Igman kao bazu za Velezove mlade igrace u buducnosti :tokralju:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 03 avg 2018, 15:16

Mexico je napisao/la:Razgovor sa direktorom kluba. Mnogo zanimljivih pitanja i odgovora. Kao sto kaze ubrzo cemo biti jedan od najstabilnijih klubova u region :njanjanja: zanimljivi odgovori za dugove,infrastrukturu i Igman kao bazu za Velezove mlade igrace u buducnosti :tokralju:
Pita ga lik kad je zakazan pocetak radova on mu ponavlja tri recenice koje vec ponavljaju ima deset dana da je potpisan ugovor da radovi traju 70 dana i da je firma gd konstrukcije hahaha

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 03 avg 2018, 15:26

Asimetric je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Razgovor sa direktorom kluba. Mnogo zanimljivih pitanja i odgovora. Kao sto kaze ubrzo cemo biti jedan od najstabilnijih klubova u region :njanjanja: zanimljivi odgovori za dugove,infrastrukturu i Igman kao bazu za Velezove mlade igrace u buducnosti :tokralju:
Pita ga lik kad je zakazan pocetak radova on mu ponavlja tri recenice koje vec ponavljaju ima deset dana da je potpisan ugovor da radovi traju 70 dana i da je firma gd konstrukcije hahaha

Furdo mrs sa teme ti i svi koji se predstavljate "lazno" na forumu kao navijaci Veleza. :wave:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 03 avg 2018, 15:29

Mozda frajer zivi u Japanu pa se ravna sa izvođenjem njihovih građevinskih radova :lol: :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 03 avg 2018, 15:38

Cuj da me on otjera s teme, ti znas da li ja navijam za Velez ili ne, ovo je jedina tema svijetu gdje ne smijes uputiti kritiku nekome ili necemu u Velezu, mislis da mi nije drago sto se gradi stadion i vracaju dugovi, naravno da jeste ali ako primjetim nesto sto nije kako treba napisat cu i kritikovat cu i samo tako mozemo naprijed
Ako radovi nisu poceli 1.8.2018 kad su najavljeni logicno je da se postavlja pitanje zasto nisu poceli, to je nesto gdje ne treba biti neodgovoran ljudi su skupljali pare za taj projekat i dan dnas stizu donacije i sta sada treba narod lagat i obmanjivati.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 03 avg 2018, 15:44

Asimetric je napisao/la:Cuj da me on otjera s teme, ti znas da li ja navijam za Velez ili ne, ovo je jedina tema svijetu gdje ne smijes uputiti kritiku nekome ili necemu u Velezu, mislis da mi nije drago sto se gradi stadion i vracaju dugovi, naravno da jeste ali ako primjetim nesto sto nije kako treba napisat cu i kritikovat cu i samo tako mozemo naprijed.
Upratio si to a nisi da je vraceno pola miliona duga,da za tribinu treba 200 hiljada,da smo se izborili za reflektore koji kostaju 700 hiljada,da pravimo wc na stadionu koji kostaju 70 milja i koje kao krov skuplja raja. Nisi u dure brato ako si velezovac i ako si se zakacio za pitanje o pocetku radova. Plus prioritet povratak u PL pored svega. Pa reci jesi ti u pravu ili raja koju iritiras takvim upisima
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 03 avg 2018, 15:51

Mexico je napisao/la:
Asimetric je napisao/la:Cuj da me on otjera s teme, ti znas da li ja navijam za Velez ili ne, ovo je jedina tema svijetu gdje ne smijes uputiti kritiku nekome ili necemu u Velezu, mislis da mi nije drago sto se gradi stadion i vracaju dugovi, naravno da jeste ali ako primjetim nesto sto nije kako treba napisat cu i kritikovat cu i samo tako mozemo naprijed.
Upratio si to a nisi da je vraceno pola miliona duga,da za tribinu treba 200 hiljada,da smo se izborili za reflektore koji kostaju 700 hiljada,da pravimo wc na stadionu koji kostaju 70 milja i koje kao krov skuplja raja. Nisi u dure brato ako si velezovac i ako si se zakacio za pitanje o pocetku radova. Plus prioritet povratak u PL pored svega. Pa reci jesi ti u pravu ili raja koju iritiras takvim upisima
Sve se slažem s tobom svi ti radovi i projekti koji se dogovaraju su u redu, ali ako uzmemo u obzir da je krov najvljivan ako nema već i godina dana i da smo to sve fino čekali i čekali misleći da će se pokriti centralna tribina, pa problemi sa stubovima koji zapravo to i nisu nego su problemi sa parama i onda poslije godinu dana obznane da ce se pokrivati zapadna tribina i to je ok i onda zakažu početak radova i opet ne počnu radovi i ko je sada kriv.
Isto tako ima dota stvari za pohvaliti npr, ovaj YT kanal je super, WC su super još ako reflektori uskoro budu biće dobro ali ove stvari kao što su krov to je direktno vezano za navijače a pogotovo za one koji su donirali novac.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 03 avg 2018, 16:08

@Asimetric

Pazi, da pises dobronamjerne kritike ne bi te prozivao nikada, ali ti hinjski dolazis za svaku sitnicu i namjerno prozivas rad ove uprave.
Prozivas upravu koja je spasila klub od gasenja, sve se pitam dokle ide bezobrazluk takvih poput tebe?
Uzivaj prijatelju ti i svi ostali koji hinjski prozivaju upravu i ismijavaju klub po forumu, nek vas jede sto smo postojimo i dalje. :bih:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Balorda, dime i 13 gostiju.