RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mokroguz » 24 mar 2019, 17:38

josipmusa2 je napisao/la:Čestitke Olimpiku na zasluženom bodu, pojeli su nas u drugom kad su počeli da igraju fudbal, da nisu izašli ciganit od prve minute rasuli bi nas
Cestitam i vama na dobroj igri, valja ipak napraviti tu konfuziju da se zabiju golovi pa kakvi god bili. :D Svaka ti cast na korektnosti.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

HeraklitMracni
Postovi: 5340
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la HeraklitMracni » 24 mar 2019, 17:46

Mokroguz je napisao/la:
josipmusa2 je napisao/la:Čestitke Olimpiku na zasluženom bodu, pojeli su nas u drugom kad su počeli da igraju fudbal, da nisu izašli ciganit od prve minute rasuli bi nas
Cestitam i vama na dobroj igri, valja ipak napraviti tu konfuziju da se zabiju golovi pa kakvi god bili. :D Svaka ti cast na korektnosti.
Pastrmka govori po spremnosti da su medju 6 u drzavi :D plus da imaju najjaceg kondicionog ....

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa2 » 24 mar 2019, 18:20

Pogriješio sam u vezi Seida, raspali smo se bez njega. Ne mogu da vjerujem šta Ibro uradi ljeb te yebo, neću imat heftu napretka. Prvo ono pizdenje nakon Goražda i danas nam ovako sve prospe, zabili se u šesnaest ko kuje i nag*zili. Da Bogdanović onu ne odbrani slučajno izgubili bi.

Preispitaj se Ibro, dobro se preispitaj

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la harden » 24 mar 2019, 18:25

Sta vam je sa Ibrom, popisat ce se frajer na sve dobro sto je uradio, pravo hinjski se ponasa. Danas me razocarao i kao covjek i kao trener, od onog psovanja do ovog pic.kastog drugog poluvremena.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mostar_mo » 24 mar 2019, 18:41

Ibro prosuo mogucnost direktnog knockouta direktnog i jedinog konkurenta za PL.
Pa ko ovce su oni krenuli naprijed u drugom na sve ili nista , ostavili toliko prostora da smo mogli zabit treci da smo iole krenuli ka naprijed.
Moj Ibro nije ti ovo prvi put da branis rezultat i popusis na kraju.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Rodjeni81
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 24 mar 2019, 18:43

Puno serete veliki "tifozi"

Tito_1922
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 jan 2011, 18:17
Lokacija: Iza gola
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Tito_1922 » 24 mar 2019, 18:50

Idemo dalje Armijo.Danas srce ko Hum kad vidim old school na tribinama!
Mostar nam otac, Neretva majka....a Velež smo MI..

Do zadnjeg dana cemo se boriti za ideologiju rahmetli našeg komandanta Hujke (za jedinstven Mostar) i Generala Sefera.(za jedinstvenu BiH)

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 24 mar 2019, 18:56

Iskren da budem, ne znam koliko je do Ibre. Velez se jeste povukao ali je to dosta i do umora. Ne mozes ti trcati ako si vidno fizicki pao, mores onda malo stati.
Prvo poluvrijeme se igrao jak presing, oba gola su pala jer je igrac Veleza dosao do golmana. Stvorilo se puno sansi, jako puno se trcalo.
To je trebalo rijesiti vec u prvom poluvremenu i dati treci gol poslije kojeg se ovi ne bi mogli vratiti.

Mozda je malo zahebao sa izmjenama, tu je dosta do njeg.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 24 mar 2019, 18:58, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
Nedved11
Postovi: 2717
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Nedved11 » 24 mar 2019, 18:57

Moglo je bolje nakon prvog poluvremena, ali kad se sve sabere, na kraju, nije lose. Sami na vrhu i sve drze u svojim nogama...Forza Velež! :thumbup:
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa2 » 24 mar 2019, 19:09

Pa umjesto najboljeg ofanzivnog veznjaka je uveo stopera. Ne vidim kako nije do njega, igrali smo drugo poluvrijeme bez formacije. Dario cijelo vrijeme sam držao stranu, nit mu je pomagao Ovčina,nit Cvijanović. Igrali hrkljuš bukvalno nakon onakvog prvog poluvremena. I da je do umora, preforsirao ih je u prvom onda. Loše vođena utakmica,čak Zvona njega smiriva jbt, gdje to ima jbt

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la belosevic28 » 24 mar 2019, 19:10

Smeta vam sto je Ibro psovao a sto su njemu psovali to nista? Zeba je jedan ljigavac a i onaj ujkan Stojanovic da im treba je.bati mamu na svakom koraku.
Stanite iza igraca i Ibre jer ste trn u oku mnogima. Lakse im je sa plastikanerima nego s vama, zato ih guraju.
Budite spremni na sve ali na kraju izronite ko Stari.
Vidimo se dogodine !!!
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa2 » 24 mar 2019, 19:15

Jeste loše 2-2 nakon što vodiš 2-0 i protivnik ti ne stvori ni polupriliku za 45 minuta. Ti se onda nabiješ u 16 i braniš ko zdapi. Ovaj bod je kao poraz iz psihološkog aspekta, imali smo priliku danas završit sve, olimpik bi odustao i od premiranja i kupovanja, ovako pušimo gore u Gradačcu sto posto, a jedina nada da olimpik prospe bodove je TOŠK

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la combe » 24 mar 2019, 19:16

Realno kad se sve sagleda niste nista bolja ekipa od Olimpika kao sto sam i mislio. Da se odma razumijemo niste ni losiji omjer je tu negdje.
Samo mislim da ste vi puno vise izgubili danasnjim remijem. Imali ste prvenstvo na dlanu a stavili ste ga na kocku.
Sarajlice ce sve do kraja podmazivati koliko god mognu. A u ovoj ligi svako voli kes, ocit primjer su vam prve komsije Igman.
Dovoljno je da se dva puta okliznete da odigrate x u gostima i yebani ste.

I nemoj te se sikirati da pusite u Gradačcu. Mi smo toliko losi da morate bit bas kurate srece ili da vam posalju sudije da vas toliko povale da bi vas mi dobili ili odigrali nulu.

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la harden » 24 mar 2019, 19:22

ASD je napisao/la:Iskren da budem, ne znam koliko je do Ibre. Velez se jeste povukao ali je to dosta i do umora. Ne mozes ti trcati ako si vidno fizicki pao, mores onda malo stati.
Prvo poluvrijeme se igrao jak presing, oba gola su pala jer je igrac Veleza dosao do golmana. Stvorilo se puno sansi, jako puno se trcalo.
To je trebalo rijesiti vec u prvom poluvremenu i dati treci gol poslije kojeg se ovi ne bi mogli vratiti.

Mozda je malo zahebao sa izmjenama, tu je dosta do njeg.
Loše je vodio utakmicu i još je unio nervozu među svoje igrače, pa ybt gdje si ti vidio da kapiten mora smirivati trenera... on se trebao izdići iznad te situacije i da bude lider i uzor njima a i on pao pod pritiskom, a previše je ovo mlada ekipa da se zna nositi sa ovakvom utakmicom i pritiskom.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Osim13 » 24 mar 2019, 19:29

Šta ono Neri Nikšiću ne dadoše na stadion
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Rodjeni81
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 24 mar 2019, 19:30

belosevic28 je napisao/la:Smeta vam sto je Ibro psovao a sto su njemu psovali to nista? Zeba je jedan ljigavac a i onaj ujkan Stojanovic da im treba je.bati mamu na svakom koraku.
Stanite iza igraca i Ibre jer ste trn u oku mnogima. Lakse im je sa plastikanerima nego s vama, zato ih guraju.
Budite spremni na sve ali na kraju izronite ko Stari.
Vidimo se dogodine !!!
Ma smeta pizdama koje navijaju iz fotelje. Ibro i igraci su dobili podrsku od onih od kojih treba poslije utakmice kao da smo dobili. Poslije igraci svratili u Mujanica docekali ih navijaci pjesmom. :bih:

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 24 mar 2019, 19:39

harden je napisao/la:
ASD je napisao/la:Iskren da budem, ne znam koliko je do Ibre. Velez se jeste povukao ali je to dosta i do umora. Ne mozes ti trcati ako si vidno fizicki pao, mores onda malo stati.
Prvo poluvrijeme se igrao jak presing, oba gola su pala jer je igrac Veleza dosao do golmana. Stvorilo se puno sansi, jako puno se trcalo.
To je trebalo rijesiti vec u prvom poluvremenu i dati treci gol poslije kojeg se ovi ne bi mogli vratiti.

Mozda je malo zahebao sa izmjenama, tu je dosta do njeg.
Loše je vodio utakmicu i još je unio nervozu među svoje igrače, pa ybt gdje si ti vidio da kapiten mora smirivati trenera... on se trebao izdići iznad te situacije i da bude lider i uzor njima a i on pao pod pritiskom, a previše je ovo mlada ekipa da se zna nositi sa ovakvom utakmicom i pritiskom.
Slazem se. Mislio sam da mislis na povlacenje u drugom, to se moralo zbog trosenja u prvom.

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 24 mar 2019, 19:43

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 01 jun 2019, 04:59, ukupno mijenjano 2 puta.

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FSB » 24 mar 2019, 19:46

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 01 jun 2019, 04:59, ukupno mijenjano 1 put.

mma_hz
Postovi: 10617
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mma_hz » 24 mar 2019, 19:51

Ma nevezano za sve,ovaj Ibro je stvarno danas se ponasao kao kakav pubertetlija.
Velez **** gigant i treba da ga vodi neki gospodina,a ne lik koji se po terenu ganja sa protivnickim igracima.
Onom Zvonicu svaka cast,cak je i Rahimica dolazio da smiruje.
A ovo stavljanje mete svima koji su u zaru borbe,nervoze i svega psovali njemu majku kao da se lik bavi bocanjem.
Jbt zivot ljudima se psuju mrtva djeca,majke,nane a on se uhvatio majke koju su mu usput prvi navijači Veleza bar jednom opsovali.Cuj provocira,psuje i onda prijeti kad njemu neko opsuje.Gotivim Velez ali ovaj Ibro mi je fuj lik.
Ugl naprijed Velez.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.