RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 75000 » 11 jul 2018, 13:51

Sta je sa povredama je li sve ok?

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 11 jul 2018, 16:02

Haj **** s teme. Ti iz zivis u Kambodži.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alminjo99 » 11 jul 2018, 16:27

Sanel2 je napisao/la:Smrdljivi poluklub iz druge lige, a stadion najbolji za borbe bikova...
Odyebi sa teme "smrdljivog" kluba.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 11 jul 2018, 16:36

dvokorak je napisao/la:Prije svega, da li ovaj drugoligas iz Vrapcica ima opste diskusije?
Ja bih sve ovo povjerovao sto pise NeretvanskaPasteta, ali da zivim u Kambodzi. :mrgreen: Ama jok top 5 u drzavi, top 5 Balkana. Uzivajte u cvajtari o vi postenjacine.
A vama jedini trofej u 100godisnjoj historiji upravo prvaci cvajtare :mrgreen: :urnebes: :urnebes:

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 11 jul 2018, 17:18

gledaj čobana podrinjskih sto su se nakotili na temi :D

A niste u stanju drugoligašu uzet igrača hahahah, i to vas odyeba slobodino dijete hahahahha sirotinjo :D

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dvokorak » 11 jul 2018, 17:31

drakensang je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:Prije svega, da li ovaj drugoligas iz Vrapcica ima opste diskusije?
Ja bih sve ovo povjerovao sto pise NeretvanskaPasteta, ali da zivim u Kambodzi. :mrgreen: Ama jok top 5 u drzavi, top 5 Balkana. Uzivajte u cvajtari o vi postenjacine.
A vama jedini trofej u 100godisnjoj historiji upravo prvaci cvajtare :mrgreen: :urnebes: :urnebes:
Goebbelsu mali, ponovo lagis. :D
gledaj čobana podrinjskih
:ljepota: Musa car moj. :ljepota:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fukaratz » 11 jul 2018, 18:16

upravu ste Vrapcicani velez jeste veliki klub u drugom rangu, mozda cak i najveci :clap:
Sloboda Tuzla

fudbalfudbal
Postovi: 2498
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 11 jul 2018, 18:25

fukaratz je napisao/la:upravu ste Vrapcicani velez jeste veliki klub u drugom rangu, mozda cak i najveci :clap:
Uvijek ste bili rang ispod nas po nacinu razmisljanja, pa i sada. Palite se na prijateljsku utakmicu koju ste dobili, dolazite na tuđu temu i komentarišete i provocirate umjesto da prvo počistite ispred svojih vrata, jer objektivno imate vise problema vec ikada. Pa vi ljudi niste prvi po organizaciji cak ni u svome gradu, Tuzla city vas ponizava iz dana u dan :wave:

Vase vrijeme je otkucalo, medju glavnim ste kandidatima za ispadanje a i realno pojacanja koja ste doveli nisu u rangu Premier lige. Da se razumijemo naš klub je trenutno jedan od najjačih i financijski, i organizacijski a ubrzo i infrastrukturno. Bolje da brinete isto tako za stolice posto morate vratiti i za to dug, jadovi.
Mi jesmo druga liga ali još ovu sezonu, šteta nećemo nikada zaigrati utakmicu protiv vas u Premier ligi jer dogodine ispadate i adio.

Ljubomora vas pojede, ima li 20 clanova klub?!
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fukaratz » 11 jul 2018, 18:31

fudbalfudbal je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:upravu ste Vrapcicani velez jeste veliki klub u drugom rangu, mozda cak i najveci :clap:
Uvijek ste bili rang ispod nas po nacinu razmisljanja, pa i sada. Palite se na prijateljsku utakmicu koju ste dobili, dolazite na tuđu temu i komentarišete i provocirate umjesto da prvo počistite ispred svojih vrata, jer objektivno imate vise problema vec ikada. Pa vi ljudi niste prvi po organizaciji cak ni u svome gradu, Tuzla city vas ponizava iz dana u dan :wave:

Vase vrijeme je otkucalo, medju glavnim ste kandidatima za ispadanje a i realno pojacanja koja ste doveli nisu u rangu Premier lige. Da se razumijemo naš klub je trenutno jedan od najjačih i financijski, i organizacijski a ubrzo i infrastrukturno. Bolje da brinete isto tako za stolice posto morate vratiti i za to dug, jadovi.
Mi jesmo druga liga ali još ovu sezonu, šteta nećemo nikada zaigrati utakmicu protiv vas u Premier ligi jer dogodine ispadate i adio.

Ljubomora vas pojede, ima li 20 clanova klub?!
mi se palimo na utakmicu? nista nismo ni komentsrisali dok vas coban nije poceo sa provokacijama. mi nismo prvi u svom gradu a vas ujke kandzijaju evo 20 godina od rata :urnebes: igrate drugu ligu i ne javljajte se!
Sloboda Tuzla

fudbalfudbal
Postovi: 2498
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 11 jul 2018, 18:36

fukaratz je napisao/la:
fudbalfudbal je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:upravu ste Vrapcicani velez jeste veliki klub u drugom rangu, mozda cak i najveci :clap:
Uvijek ste bili rang ispod nas po nacinu razmisljanja, pa i sada. Palite se na prijateljsku utakmicu koju ste dobili, dolazite na tuđu temu i komentarišete i provocirate umjesto da prvo počistite ispred svojih vrata, jer objektivno imate vise problema vec ikada. Pa vi ljudi niste prvi po organizaciji cak ni u svome gradu, Tuzla city vas ponizava iz dana u dan :wave:

Vase vrijeme je otkucalo, medju glavnim ste kandidatima za ispadanje a i realno pojacanja koja ste doveli nisu u rangu Premier lige. Da se razumijemo naš klub je trenutno jedan od najjačih i financijski, i organizacijski a ubrzo i infrastrukturno. Bolje da brinete isto tako za stolice posto morate vratiti i za to dug, jadovi.
Mi jesmo druga liga ali još ovu sezonu, šteta nećemo nikada zaigrati utakmicu protiv vas u Premier ligi jer dogodine ispadate i adio.

Ljubomora vas pojede, ima li 20 clanova klub?!
mi se palimo na utakmicu? nista nismo ni komentsrisali dok vas coban nije poceo sa provokacijama. mi nismo prvi u svom gradu a vas ujke kandzijaju evo 20 godina od rata :urnebes: igrate drugu ligu i ne javljajte se!
Vi ste urnebes zivi, svako vam je zanimljiv osim vas samih.. Jesi li sam smislio komentar? haj budi iskren pa reci :tralala:
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dvokorak » 11 jul 2018, 18:40

Navijac dugogodisnjeg drugoligasa iz Vrapcica prica o primatu u sopstvenom gradu. :urnebes: Bude ih 30 iza gola i jadare pricaju o navijackim invazijama. :urnebes: Zive od rezultata prije 30+ godina. :urnebes: Najveca politicka ravaku i najveci prosjaci. :urnebes: Koja je ovo sezona u kojoj najavljujete povratak u sami vrh. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 11 jul 2018, 18:52

dvokorak je napisao/la:Navijac dugogodisnjeg drugoligasa iz Vrapcica prica o primatu u sopstvenom gradu. :urnebes: Bude ih 30 iza gola i jadare pricaju o navijackim invazijama. :urnebes: Zive od rezultata prije 30+ godina. :urnebes: Najveca politicka ravaku i najveci prosjaci. :urnebes: Koja je ovo sezona u kojoj najavljujete povratak u sami vrh. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
slika
Kozojebu nas na jednoj gostujucoj u cvajti ko vas citavu sezonu kuci i nemoj ti o navijacima svega ti. Borili se za titulu 60 vas u Mostar doslo. **** ja majku svoju u mene bi nena rahmetli ustala iz mezara i dosla u Tuzlu da smo se mi borili
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dvokorak » 11 jul 2018, 18:55

Mexico je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:Navijac dugogodisnjeg drugoligasa iz Vrapcica prica o primatu u sopstvenom gradu. :urnebes: Bude ih 30 iza gola i jadare pricaju o navijackim invazijama. :urnebes: Zive od rezultata prije 30+ godina. :urnebes: Najveca politicka ravaku i najveci prosjaci. :urnebes: Koja je ovo sezona u kojoj najavljujete povratak u sami vrh. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
slika
Kozojebu nas na jednoj gostujucoj u cvajti ko vas citavu sezonu kuci i nemoj ti o navijacima svega ti. Borili se za titulu 60 vas u Mostar doslo. **** ja majku svoju u mene bi nena rahmetli ustala iz mezara i dosla u Tuzlu da smo se mi borili
Vi biste se jedino mogli boriti za gornji dom, ali cvajtare. :beba:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 11 jul 2018, 19:01

dvokorak je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:Navijac dugogodisnjeg drugoligasa iz Vrapcica prica o primatu u sopstvenom gradu. :urnebes: Bude ih 30 iza gola i jadare pricaju o navijackim invazijama. :urnebes: Zive od rezultata prije 30+ godina. :urnebes: Najveca politicka ravaku i najveci prosjaci. :urnebes: Koja je ovo sezona u kojoj najavljujete povratak u sami vrh. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
slika
Kozojebu nas na jednoj gostujucoj u cvajti ko vas citavu sezonu kuci i nemoj ti o navijacima svega ti. Borili se za titulu 60 vas u Mostar doslo. **** ja majku svoju u mene bi nena rahmetli ustala iz mezara i dosla u Tuzlu da smo se mi borili
Vi biste se jedino mogli boriti za gornji dom, ali cvajtare. :beba:
Pa vi se u 100 godina jednom borili i to dva kola prije kraja namjestili tekmu sa zadnjom Drinom. Sirotinjo :lol: :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dvokorak » 11 jul 2018, 19:09

@NeretvanskaPasteta o kolikoj cifri se radi? Da li je Sloboda uzela pribliznu svotu kao Vrapcici od dugogodisnjih prijatelja iz Gabele? :mrgreen:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rishovski » 11 jul 2018, 19:11

Ja ne znam sta ovi tuzlaci hoce,grad im preuzela mjesna zajednica Simin Han,nikad gora im situacija i dodju pisat na Velezovu temu :salut:
Zadnja izmjena: rishovski, dana/u 11 jul 2018, 19:12, ukupno mijenjano 1 put.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
emil02in
Postovi: 3688
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 11 jul 2018, 19:12

http://****.ba/rodjeni-na-krilima-vi ... -sponzora/
Dok fukare muku muce sa stolicama neko dobija nove sponzore :D
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 11 jul 2018, 19:17

dvokorak je napisao/la:@NeretvanskaPasteta o kolikoj cifri se radi? Da li je Sloboda uzela pribliznu svotu kao Vrapcici od dugogodisnjih prijatelja iz Gabele? :mrgreen:
Nemam pojma pitaj ex predsjednika koji vam je svrsio po faci dok ste mu dvi godine ceskali jaja :lol: :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

fudbalfudbal
Postovi: 2498
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 11 jul 2018, 19:21

Mexico je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:@NeretvanskaPasteta o kolikoj cifri se radi? Da li je Sloboda uzela pribliznu svotu kao Vrapcici od dugogodisnjih prijatelja iz Gabele? :mrgreen:
Nemam pojma pitaj ex predsjednika koji vam je svrsio po faci dok ste mu dvi godine ceskali jaja :lol: :lol:

Sve bi sad dali da im jos jednom bljucne :mrgreen:
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dvokorak » 11 jul 2018, 19:21

Mexico je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:@NeretvanskaPasteta o kolikoj cifri se radi? Da li je Sloboda uzela pribliznu svotu kao Vrapcici od dugogodisnjih prijatelja iz Gabele? :mrgreen:
Nemam pojma pitaj ex predsjednika koji vam je svrsio po faci dok ste mu dvi godine ceskali jaja :lol: :lol:
O Niksicu pisemo? :mrgreen:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.