RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FORZZA » 11 feb 2018, 17:27

Dobra igra danas...puno raje na tekmi...Zeljo nikad losiji...FORZZA VELEŽ

Avatar
salmy
Postovi: 507
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 11 feb 2018, 17:34

Rodjeni su danas igrali sa prvakom Premijer lige nerjeseno i odlicno su parirali Zelji, dok su Slogovci iz SH fasovali 4 komada od vice prvaka.
To nam govori da ce Rodjeni abd od 03.03.2018.godine redom gaziti sve timove iz Prve lige Federacije i puniti mreze kao sto smo Igmanu negi dan dali 6 golova.
Ostale su jos 3 sedmice do pocetka nastavka i jedva cekam utakmicu sa Olimpikom i kako je u Sarajevu vazda bilo Velezovaca, ocekujem pun stadion Rodjenih na Otoci , ima da se crveniiiiiiiiiiiiiiiiiiii Forzaaaaaaaaaaaaaaa :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

kraljlavova
Postovi: 563
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la kraljlavova » 11 feb 2018, 19:57

Ko po vama ima bolju ekipu Sarajevo ili zeljo

Avatar
rodjak
Postovi: 2238
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 11 feb 2018, 20:05

kraljlavova je napisao/la:Ko po vama ima bolju ekipu Sarajevo ili zeljo
realno,Sarajevo je puno jaca ekipa trenutno,ako ce mo zakljucivati po ovim pripremnim utakmicama ali i samim igracima,ja Sarajevo vidim u izjednacenoj borbi za prvaka sa ostalim klubivima,mozda su i najjaci u citavoj ligi trenutno
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FORZZA » 11 feb 2018, 20:47

kraljlavova je napisao/la:Ko po vama ima bolju ekipu Sarajevo ili zeljo
Sarajevo ima bolju ekipu sigurno ....danas na utakmici zeljo nije pokazao nista...po meni nikad slabiju ekipu nisu imali..igra nikakva...

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 12 feb 2018, 09:44

Koga briga ko od njih ima bolju ekipu ? Na njihov pdf pa raspravljajte

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ASD » 12 feb 2018, 13:29

Da li ima igdje snimak meca sa Zeljeznicarom?

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2476
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la HPCompaq » 20 feb 2018, 21:12

Rođeni imate li ambicije za PL ove godine,ili ćemo sačekati slijedeću? Pozdrav svim pravim,čestitim Mostarcima.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
rodjak
Postovi: 2238
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 21 feb 2018, 02:22

HPCompaq je napisao/la:Rođeni imate li ambicije za PL ove godine,ili ćemo sačekati slijedeću? Pozdrav svim pravim,čestitim Mostarcima.
Ima se ambicije,samo smo malo vise zaostali za vodecim klubovima na prvoj polusezoni ali lani je Gosk cini mi se zaostajo 8 bodova na polusezoni pa su se na kraju plasirali u PL.Nista jos nije gotovo u igri je jos 45 bodova,borit ce mo se,trebat ce nam malo i srece,bicemo sigurno konkuretni za prvo mjesto a hocemo li uspjeti zavisi i od drugih faktora(stele ,kupovine namjestaljke) gdje mi ne mozemo uticati.Bumo vidili ali sigurno ce mo dati sve od sebe da se plasiramo u PL
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2476
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la HPCompaq » 21 feb 2018, 11:01

rodjak je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Rođeni imate li ambicije za PL ove godine,ili ćemo sačekati slijedeću? Pozdrav svim pravim,čestitim Mostarcima.
Ima se ambicije,samo smo malo vise zaostali za vodecim klubovima na prvoj polusezoni ali lani je Gosk cini mi se zaostajo 8 bodova na polusezoni pa su se na kraju plasirali u PL.Nista jos nije gotovo u igri je jos 45 bodova,borit ce mo se,trebat ce nam malo i srece,bicemo sigurno konkuretni za prvo mjesto a hocemo li uspjeti zavisi i od drugih faktora(stele ,kupovine namjestaljke) gdje mi ne mozemo uticati.Bumo vidili ali sigurno ce mo dati sve od sebe da se plasiramo u PL
Velež zaslužuje PL. Sjećam se nekad transparenta u Skenderiji nakon što je Velež ispao, dal je u pitanju bila neka rukometna utakmica reprezentacije.Neko je okačio trans EBO LIGU BEZ VELEŽA. :bih:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babinho » 21 feb 2018, 15:34

HPCompaq je napisao/la:
rodjak je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Rođeni imate li ambicije za PL ove godine,ili ćemo sačekati slijedeću? Pozdrav svim pravim,čestitim Mostarcima.
Ima se ambicije,samo smo malo vise zaostali za vodecim klubovima na prvoj polusezoni ali lani je Gosk cini mi se zaostajo 8 bodova na polusezoni pa su se na kraju plasirali u PL.Nista jos nije gotovo u igri je jos 45 bodova,borit ce mo se,trebat ce nam malo i srece,bicemo sigurno konkuretni za prvo mjesto a hocemo li uspjeti zavisi i od drugih faktora(stele ,kupovine namjestaljke) gdje mi ne mozemo uticati.Bumo vidili ali sigurno ce mo dati sve od sebe da se plasiramo u PL
Velež zaslužuje PL. Sjećam se nekad transparenta u Skenderiji nakon što je Velež ispao, dal je u pitanju bila neka rukometna utakmica reprezentacije.Neko je okačio trans EBO LIGU BEZ VELEŽA. :bih:
Upravu si, Velez sa svojom historijom, velicinom i navijacima iza sebe treba da igra najacu ligu i da bude u vrhu iste. I prema tom pravcu se i radi i ide, ali neke stvari su trebale da se posloze.

Velike pare su se ulozile u infrastrukturu i vracanje dugova. To je bio prioritet dok se u sportski dio ulagalo manje. Mi navijaci smo podrzali ovo, jer smatramo da je ovo bilo neophodno da se postave neke stvari na svoje mjesto i da se osigura Velezu jaka buducnost. Nismo klub koji treba da postoji samo par godina pa da ulozimo sve pare u igracki kadar sad i upisemo par uspjeha i nestanemo.

Od ove polusezone prioriteti su malo drugaciji, sad krecu veca ulaganja u igracki kadar i sportski dio kluba, sto je i sam predsjednik potvrdio. Tako ako i neuspijemo ove godine uc, a probat cemo, to je sigurno, smatram da cemo biti jedan od glavni kandidata za PL slijedece sezone. Jer najvaznije igrace vezemo ugovorima a nadogradjujemo pojacanjima.
Ovaj put je dug i treba strpljenja ali smatramo da je jedini ispravan da bi osigurali jak Velez dosta godina a ne samo sezonu dvije. :)

DieRoten
Postovi: 125
Pridružen/a: 18 dec 2012, 16:44
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la DieRoten » 22 feb 2018, 00:51

:njanjanja:

Avatar
salmy
Postovi: 507
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 24 feb 2018, 20:05

Samo da javim svim Rodjenim na planeti zemlji , danas je u Mostaru Velež rutinski savladao Bosnu iz Visokog 2:0 .

Jedna poruka vukovima iz Olimpika, eto Rodjenih u subotu 03.03. po pobjedu min. 2:0 za Velez, SALKAO I BRANDAO.

IDEMOOOOOOOOOOOOOO RODJENIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :clap: :clap: :clap:
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FORZZA » 24 feb 2018, 20:07

3.mart 2018 OTOKA MORA PASTI...........FORZZA VELEŽ

Avatar
rodjak
Postovi: 2238
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 25 feb 2018, 17:50

u subotu Vukovi postaju vucici :rol: FORZA VELEZ
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Bazinga12345
Postovi: 4621
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 25 feb 2018, 18:02

U subotu se revanširati OlimpiKu za poraze u ligi i kupu i pobjedom otvoriti proljetni dio sezone. FORZA VELEŽ
:opaopa:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la BaDa12 » 26 feb 2018, 10:21

Pozdrav ljudi,

Zanima me kako se Salko do sad pokazao? Iznenadila sam se da se vratio kući iz Austrije, ali vjerovatno ima neku strategiju.
Ono što ja znam za njega, ima ubojit šut, odličan dribling, i imam dojam da može svakome dati gol kad hoće. Radio je to i kao dijete u Krajini, i u Burchu, i po austrijskim terenima. Naravno, nije Messi :), ali znam da je predan, mnogo mnogo radi individualno i ima jaku želju da uspije. Nadam se da će mu u Veležu dati dobru priliku da se pokaže, a on će se sigurno odužiti. A onda, ne bi bilo loše i vama da nešto zaradite kasnije. :)

Pozdrav iz Krajine
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

AlemC85
Postovi: 7386
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 26 feb 2018, 12:52

BaDa12 je napisao/la:Pozdrav ljudi,

Zanima me kako se Salko do sad pokazao? Iznenadila sam se da se vratio kući iz Austrije, ali vjerovatno ima neku strategiju.
Ono što ja znam za njega, ima ubojit šut, odličan dribling, i imam dojam da može svakome dati gol kad hoće. Radio je to i kao dijete u Krajini, i u Burchu, i po austrijskim terenima. Naravno, nije Messi :), ali znam da je predan, mnogo mnogo radi individualno i ima jaku želju da uspije. Nadam se da će mu u Veležu dati dobru priliku da se pokaže, a on će se sigurno odužiti. A onda, ne bi bilo loše i vama da nešto zaradite kasnije. :)

Pozdrav iz Krajine
Vec je sada zvijer od igraca. Bit ce pun pogodak.

Avatar
rodjak
Postovi: 2238
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 26 feb 2018, 23:38

BaDa12 je napisao/la:Pozdrav ljudi,

Zanima me kako se Salko do sad pokazao? Iznenadila sam se da se vratio kući iz Austrije, ali vjerovatno ima neku strategiju.
Ono što ja znam za njega, ima ubojit šut, odličan dribling, i imam dojam da može svakome dati gol kad hoće. Radio je to i kao dijete u Krajini, i u Burchu, i po austrijskim terenima. Naravno, nije Messi :), ali znam da je predan, mnogo mnogo radi individualno i ima jaku želju da uspije. Nadam se da će mu u Veležu dati dobru priliku da se pokaže, a on će se sigurno odužiti. A onda, ne bi bilo loše i vama da nešto zaradite kasnije. :)

Pozdrav iz Krajine
Ima naznaka da bih mogo biti dobar igrac.Do njega je,ako je pametan da iskoristi sansu,Ibro ce mu pomoci u karijeri,normalno kasnije kad se dokaze ide neki transfer da zarade i on i klub.Vidit ce mo kako ce se razvijati,navijaci ce ga oisto podrzavati ako bude davo sve od sebe za dres sa petokrakom ,znaci Salko care do tebe je ,golovi,golovi,golovi i svi zadovoljni :) .Pozdrav i za Krajinu :cool:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Bazinga12345
Postovi: 4621
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 27 feb 2018, 16:26

BaDa12 je napisao/la:Pozdrav ljudi,

Zanima me kako se Salko do sad pokazao? Iznenadila sam se da se vratio kući iz Austrije, ali vjerovatno ima neku strategiju.
Ono što ja znam za njega, ima ubojit šut, odličan dribling, i imam dojam da može svakome dati gol kad hoće. Radio je to i kao dijete u Krajini, i u Burchu, i po austrijskim terenima. Naravno, nije Messi :), ali znam da je predan, mnogo mnogo radi individualno i ima jaku želju da uspije. Nadam se da će mu u Veležu dati dobru priliku da se pokaže, a on će se sigurno odužiti. A onda, ne bi bilo loše i vama da nešto zaradite kasnije. :)

Pozdrav iz Krajine
Zasad više nego dobar, vidicemo ga u ligaskim utakmicama.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.