RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 02 apr 2018, 13:51

nepostenaliga je napisao/la:Zivi bili.pa vidjeli. Padate bez ispaljenog metka potpuno nezainteresovani.
Kazu da ste jedino ti i Aurelio De Laurentiis znali za nulu Sasuolo-Napoli :lol: a bježi tamo :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nepostenaliga » 02 apr 2018, 14:07

Mexico je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Zivi bili.pa vidjeli. Padate bez ispaljenog metka potpuno nezainteresovani.
Kazu da ste jedino ti i Aurelio De Laurentiis znali za nulu Sasuolo-Napoli :lol: a bježi tamo :lol:
Ok. igrat ce te posteno i pobijediti, slaviti sa svojim navijačima, izbaciti Travnik u nizi rang. Postujem. pozdrav.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 02 apr 2018, 14:13

nepostenaliga je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Zivi bili.pa vidjeli. Padate bez ispaljenog metka potpuno nezainteresovani.
Kazu da ste jedino ti i Aurelio De Laurentiis znali za nulu Sasuolo-Napoli :lol: a bježi tamo :lol:
Ok. igrat ce te posteno i pobijediti, slaviti sa svojim navijačima, izbaciti Travnik u nizi rang. Postujem. pozdrav.
Vidi ovo niko ne kaze da ce Velez pobjediti ali ce se boriti a ruku na srce i ima kvalitetniju ekipu od Travnika. Mogu biti sva tri znaka ali takve nebuloze pisat pogotovo jer u Velezu vise nema klosara koji bi majku prodali a ne obicnu tekmu. Hasic ce ih naguzit sve poslje tekme i **** u supak ako ne budu ginuli a ne da pricas da je klub prodao tekmu. Nikad vise toga i uozbilji se ne prilici ti lagat u tvojim godinama i falit se kao da si znao ako slucajno Travnik dobije
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 02 apr 2018, 15:00

Ja sam imao dojavu da ce zvijezda bit ubjedljivo prva na tabeli pa da ce kiksat dvije, nego eto nisam htio govorit..

Avatar
rodjak
Postovi: 2238
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 03 apr 2018, 04:19

Ljudi kako vam nije jasno da vise nema pustanja i prodavanja ni rodjenoj majci.Ni nama niko nije pusto kad smo ispadali nego su nam se nad juniorima svi izivljavali,pa i taj travnik od 7:1 :roll: .Sve smo istrpili ,svak nas je kantao a sad dolazi naplata,ici ce se na noz da im se vrati.Mislim,mi mozemo i izgubiti,ova mlada ekipa oscilira,ali ce mo sve uloziti da ih dobijemo,nas ne zanimaju njihovi problemi,isto kosto njih nisu zanimali 2015 nasi problemi.
Travnik -Velez 0:2 :salut:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la atomac123 » 03 apr 2018, 07:16

rodjak je napisao/la:Ljudi kako vam nije jasno da vise nema pustanja i prodavanja ni rodjenoj majci.Ni nama niko nije pusto kad smo ispadali nego su nam se nad juniorima svi izivljavali,pa i taj travnik od 7:1 :roll: .Sve smo istrpili ,svak nas je kantao a sad dolazi naplata,ici ce se na noz da im se vrati.Mislim,mi mozemo i izgubiti,ova mlada ekipa oscilira,ali ce mo sve uloziti da ih dobijemo,nas ne zanimaju njihovi problemi,isto kosto njih nisu zanimali 2015 nasi problemi.
Travnik -Velez 0:2 :salut:
:thumbup: :bih:
TŽV!

Avatar
emil02in
Postovi: 3623
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 03 apr 2018, 19:44

rodjak je napisao/la:Ljudi kako vam nije jasno da vise nema pustanja i prodavanja ni rodjenoj majci.Ni nama niko nije pusto kad smo ispadali nego su nam se nad juniorima svi izivljavali,pa i taj travnik od 7:1 :roll: .Sve smo istrpili ,svak nas je kantao a sad dolazi naplata,ici ce se na noz da im se vrati.Mislim,mi mozemo i izgubiti,ova mlada ekipa oscilira,ali ce mo sve uloziti da ih dobijemo,nas ne zanimaju njihovi problemi,isto kosto njih nisu zanimali 2015 nasi problemi.
Travnik -Velez 0:2 :salut:
To je jednostavno receno,ljudi gledate novi Velež sa ljudima koje ne interesuju mutne igre i talovi
Forzza do groba.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SamoTravnik » 03 apr 2018, 22:20

Neka sutra pobjedi bolji, ovi "insajderi" za svaku utakmicu Travnika pisu da je nastimano, ako izgubimo onda pisu da se nije uspjelo nastimati, ako pobjedimo onda kazu pa znalo se... Vasoj RAji je uvijek bujrum u Travniku, kako god da rezultat bio na kraju.. Znam da nam navijaci imaju korektne odnose i tako i treba ostati.. :salut:

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 04 apr 2018, 17:30

nepostenaliga je napisao/la:Zivi bili.pa vidjeli. Padate bez ispaljenog metka potpuno nezainteresovani.
Objasni mi ovo nakon utakmice i nemoj vise nikad se javit na ovu ligu.

Avatar
salmy
Postovi: 507
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 04 apr 2018, 17:31

Velez vodi 1:0. Bravo Rodjeni :clap: :clap:
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 04 apr 2018, 18:00

zar nismo prodali Travniku ?

e moji pačenici

Bazinga12345
Postovi: 4621
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 04 apr 2018, 18:01

nepostenaliga je napisao/la:Ibro da nije dobio Orašje, sto posto bi letio, sve je bilo spremno. Dogovor je sada da se pusti Travniku, pa ga ovu utakmicu sigurno neće dirati.
Eto pustili smo Travniku. Imaš li jos kakvu dojavu?
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 04 apr 2018, 18:04

kako bi ovo tana pustio, jos bi se cjenko, ovim gori pod nogama. Nije mi drago da ikog grnemo u rang ispod jer znam kako sam se osjecao dok Velez ispada, ali mi je drago da smo ovu utakmicu dobili da jos jednom pokazemo da je sve fer i posteno

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 04 apr 2018, 18:06

nepostenaliga je napisao/la:Zivi bili.pa vidjeli. Padate bez ispaljenog metka potpuno nezainteresovani.
Bez ispaljenog metka, od nepoznatog strijelca, ubio je vuk kenjcaaaaaaaa a jaaaaaaaaaaaaaaaaaa

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drakensang » 04 apr 2018, 18:08

atomac123 je napisao/la:
rodjak je napisao/la:Ljudi kako vam nije jasno da vise nema pustanja i prodavanja ni rodjenoj majci.Ni nama niko nije pusto kad smo ispadali nego su nam se nad juniorima svi izivljavali,pa i taj travnik od 7:1 :roll: .Sve smo istrpili ,svak nas je kantao a sad dolazi naplata,ici ce se na noz da im se vrati.Mislim,mi mozemo i izgubiti,ova mlada ekipa oscilira,ali ce mo sve uloziti da ih dobijemo,nas ne zanimaju njihovi problemi,isto kosto njih nisu zanimali 2015 nasi problemi.
Travnik -Velez 0:2 :salut:
:thumbup: :bih:
Vidis jarane, nemoj se sekirat samo oko toga kad je Velez u pitanju. Nikad vise, pa makar nikad ne usli u pl.

A mozda je i rodjak namjestio 0:2, molimo @nepostenaliga da nam objasni kako je doslo do zaokreta

Avatar
emil02in
Postovi: 3623
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 04 apr 2018, 18:21

Jeb.o majku pa kako niko nije javio Travniku da su kupili utakmicu?
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la atomac123 » 04 apr 2018, 18:22

Svaka vam cast, vazda ste bili gospoda :D
TŽV!

AlemC85
Postovi: 7386
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 04 apr 2018, 18:27

atomac123 je napisao/la:Svaka vam cast, vazda ste bili gospoda :D
Imamo prejaku upravu. Ovi ljudi ne zele da se brukaju pred svijetom. Igrat cemo ovako, pa gdje na kraju zavrsimo.

Momcima sve cestitke na pobjedi. :bih:

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babinho » 04 apr 2018, 18:28

Ja se samo nadam da ubuduce kad se desi da Velez i izgubi neku tekmu, jer je i to dio ove igre, da se ne nasjeda na ovu pricu prodato itd. Sad da je Velez izgubio, svi navijaci drugih klubova bi nasjeli na pricu o prodatoj tekmi i vrijedjali Velez kao klub. Nije bitno sta kaze predsjednik veleza, ali je bitno sta neki anonimni glupan kaze ovdje na ovom forumu.

Da svak tako zna o namjestenim utakmicama valjda bi sam taj odigrao tiket na velike pare i uzivao u karibijenu kao bogataas a nebi pisao anonimne gluposti po ovom forumu.

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babinho » 04 apr 2018, 18:30

atomac123 je napisao/la:Svaka vam cast, vazda ste bili gospoda :D
sta bi napisao da smo izgubili?? bili tad vjerovao prici ovog anonimca da je prodato? :D

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.