RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 22 avg 2018, 11:56

irfo je napisao/la:Sta se ovo prica o ulasku u upravu Veleza poznatog lica koje je na celu jednog kluba u premijer ligi
Dvojica, pp mojim saznanjima ne zna se koji je jaci i finansijski i uopsteno

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nebeskasila » 22 avg 2018, 12:34

Mexico je napisao/la:
irfo je napisao/la:Sta se ovo prica o ulasku u upravu Veleza poznatog lica koje je na celu jednog kluba u premijer ligi
Dvojice. Jos jedan sa njim ;)

Za ovog iz Bihaca. Ne trebaju nam prijateljstva nikakva. Eto nas po tri boda i idemo ciku ;)
Jaci ste od Juventusa :) jedini si provokator ovdje

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la irfo » 22 avg 2018, 12:48

Mexico je napisao/la:
irfo je napisao/la:Sta se ovo prica o ulasku u upravu Veleza poznatog lica koje je na celu jednog kluba u premijer ligi
Dvojice. Jos jedan sa njim ;)

Za ovog iz Bihaca. Ne trebaju nam prijateljstva nikakva. Eto nas po tri boda i idemo ciku ;)
Ako je istina ono sto sam ja cuo, Velez ce u vrhu biti premijer lige iduce godine.
Samo naprijed rođeni, poslije mog Zelje Velez mi je uvijek bio klub br. 2 u Bosni
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 22 avg 2018, 12:58

nebeskasila je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
irfo je napisao/la:Sta se ovo prica o ulasku u upravu Veleza poznatog lica koje je na celu jednog kluba u premijer ligi
Dvojice. Jos jedan sa njim ;)

Za ovog iz Bihaca. Ne trebaju nam prijateljstva nikakva. Eto nas po tri boda i idemo ciku ;)
Jaci ste od Juventusa :) jedini si provokator ovdje
Nisam provokator. Samo ti odgovorio da ne zelimo nikakva prijateljstva i nema potrebe da nam se uvlacite u supak. Dolazimo gospodski da uzmemo tri boda i to je to :thumbup:

Irfo akobogda druze :salut:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la FORZZA » 22 avg 2018, 13:07

shaman7 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Sta se ovo prica o ulasku u upravu Veleza poznatog lica koje je na celu jednog kluba u premijer ligi
Dvojica, pp mojim saznanjima ne zna se koji je jaci i finansijski i uopsteno
pozdrav moze u pp ko ulazi u nas klub FORZZA VELEZ

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 22 avg 2018, 13:11



SVI U BIHAĆ
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nebeskasila » 22 avg 2018, 13:13

Niko se vama ne uvlaci u supak ako ste pozvani na druzenje, ako je vasa uprava pozvana na rucak prije utakmice eto doci ce Hasic gadjati nas bakljama ili sjesti fino pogledati utakmicu.
Trebamo vas pozvati na tucu pa da padne mrtva glava nekom od nas pa bi ti bila bitna tri boda?
Sretno vam u subotu, svaki normalan navijac ce to prihvatiti a ti prvi neces ni doci u Bihac :)

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 22 avg 2018, 13:24

nebeskasila je napisao/la:Niko se vama ne uvlaci u supak ako ste pozvani na druzenje, ako je vasa uprava pozvana na rucak prije utakmice eto doci ce Hasic gadjati nas bakljama ili sjesti fino pogledati utakmicu.
Trebamo vas pozvati na tucu pa da padne mrtva glava nekom od nas pa bi ti bila bitna tri boda?
Sretno vam u subotu, svaki normalan navijac ce to prihvatiti a ti prvi neces ni doci u Bihac :)
Bio sam ja u Bihaću care par puta,pa i onaj put kad smo vam sa dva autobusa došli kao podrška u intertoto kupu kad niko nije. Tako smo gotivili tu krajinu tada. Prodati se za vagon čumura Budućnosti i nakon toga pozivati na druženje je pravo licemjerno i papanski. Uzivajte bola eto nas po tri boda i kakva druzenja,nismo izviđači. Nema Velez prijatelja niti ih zelimo. Dokazali su se svi. Sto se mene tice 80% da dolazim a 20% da ne. Ipak sam u godinama :) ali bit ce Armije dosta. Velez je moj zivot :ljepota:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nebeskasila » 22 avg 2018, 13:29

Mexico je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:Niko se vama ne uvlaci u supak ako ste pozvani na druzenje, ako je vasa uprava pozvana na rucak prije utakmice eto doci ce Hasic gadjati nas bakljama ili sjesti fino pogledati utakmicu.
Trebamo vas pozvati na tucu pa da padne mrtva glava nekom od nas pa bi ti bila bitna tri boda?
Sretno vam u subotu, svaki normalan navijac ce to prihvatiti a ti prvi neces ni doci u Bihac :)
Bio sam ja u Bihaću care par puta,pa i onaj put kad smo vam sa dva autobusa došli kao podrška u intertoto kupu kad niko nije. Tako smo gotivili tu krajinu tada. Prodati se za vagon čumura Budućnosti i nakon toga pozivati na druženje je pravo licemjerno i papanski. Uzivajte bola eto nas po tri boda i kakva druzenja,nismo izviđači. Nema Velez prijatelja niti ih zelimo. Dokazali su se svi. Sto se mene tice 80% da dolazim a 20% da ne. Ipak sam u godinama :) ali bit ce Armije dosta. Velez je moj zivot :ljepota:
To je sve odradio tadasnji predsjednik i tadasnja uprava ovo sad je sve novo. Tad su Velez i Jedinstvo bili bratski klubovi pa da zbog jednog covjeka to sve propadne. Ako si covjek u godinama onda ne trebas provocirati nego gledati malo realno. Jel nam trebaju one bakljade jedni na druge, kamenovanja i takve stvari? Moze se stvoriti bolji odnos nego prije valjalo bi sigurno ali kako hocete dobili ste dobrodoslicu a vi dodjite pa bacajte baklje

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 22 avg 2018, 13:45

Ma lik nije mrdno dalje od Salakovca i Počitelja na drugu stranu, gleda snimke na youtube pa se nafura. da ga pitaš zašto RA išao navijati za Jedinstvo tada, ne bi znao. Sad ce da gugla koja je to poveznica bila nas i biščana tada. Mi kao klub imamo dovoljno neprijatelja i u Mostaru a da ne govorim okolo, popio sam pivo sa navijačima mnogih klubova i popit ću opet sa svakim osim jednog.

Neka u subotu pobjedi bolji, ja kažem 1-2 konačni rezultat. imamo lošu odbranu pa cete jedan uvaljati sigurno, a napad prejak cak i za vasu defanzivnu postavu, i dat ce najmanje 2. jednostavno fajic u ovoj ligi moze da postigne gol svako kolo

P.S. Bajram Šerif Mubarek Olsun svima na nasoj temi koji slave i dolaze citati u dobrom duhu

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 22 avg 2018, 13:54

josipmusa je napisao/la:Ma lik nije mrdno dalje od Salakovca i Počitelja na drugu stranu, gleda snimke na youtube pa se nafura. da ga pitaš zašto RA išao navijati za Jedinstvo tada, ne bi znao. Sad ce da gugla koja je to poveznica bila nas i biščana tada. Mi kao klub imamo dovoljno neprijatelja i u Mostaru a da ne govorim okolo, popio sam pivo sa navijačima mnogih klubova i popit ću opet sa svakim osim jednog.

Neka u subotu pobjedi bolji, ja kažem 1-2 konačni rezultat. imamo lošu odbranu pa cete jedan uvaljati sigurno, a napad prejak cak i za vasu defanzivnu postavu, i dat ce najmanje 2. jednostavno fajic u ovoj ligi moze da postigne gol svako kolo

P.S. Bajram Šerif Mubarek Olsun svima na nasoj temi koji slave i dolaze citati u dobrom duhu
Brato imam vise gostovanja nego ti domacih. Mozda bi i ti otisao ali ko ker dobijas naredbe i nosas gajbe. Ti si najveci neprijatelj kluba. Svaki navijac Veleza registrovan ovdje te popiso i jos molis da te se pusti na Rodjeni forum :lol: :lol: tebe da puste tamo :tokralju: pa znas kako bi ispermali tamo to plitko placenicko razmisljanje :rol: nego upratio sam te jazavac. I kad kuci igramo na forumu si a ne da ti odes na gostovanje negdje. Ja 80% idem u Bihac a ti prati tekstualno na ss jer ni na rodjeni ne mozes :lol: :lol: :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 22 avg 2018, 14:00

nebeskasila je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:Niko se vama ne uvlaci u supak ako ste pozvani na druzenje, ako je vasa uprava pozvana na rucak prije utakmice eto doci ce Hasic gadjati nas bakljama ili sjesti fino pogledati utakmicu.
Trebamo vas pozvati na tucu pa da padne mrtva glava nekom od nas pa bi ti bila bitna tri boda?
Sretno vam u subotu, svaki normalan navijac ce to prihvatiti a ti prvi neces ni doci u Bihac :)
Bio sam ja u Bihaću care par puta,pa i onaj put kad smo vam sa dva autobusa došli kao podrška u intertoto kupu kad niko nije. Tako smo gotivili tu krajinu tada. Prodati se za vagon čumura Budućnosti i nakon toga pozivati na druženje je pravo licemjerno i papanski. Uzivajte bola eto nas po tri boda i kakva druzenja,nismo izviđači. Nema Velez prijatelja niti ih zelimo. Dokazali su se svi. Sto se mene tice 80% da dolazim a 20% da ne. Ipak sam u godinama :) ali bit ce Armije dosta. Velez je moj zivot :ljepota:
To je sve odradio tadasnji predsjednik i tadasnja uprava ovo sad je sve novo. Tad su Velez i Jedinstvo bili bratski klubovi pa da zbog jednog covjeka to sve propadne. Ako si covjek u godinama onda ne trebas provocirati nego gledati malo realno. Jel nam trebaju one bakljade jedni na druge, kamenovanja i takve stvari? Moze se stvoriti bolji odnos nego prije valjalo bi sigurno ali kako hocete dobili ste dobrodoslicu a vi dodjite pa bacajte baklje
Brato o kakvim odnosima pricas. Mi smo ovdje ovu godinu i vracamo se gdje nam je mjesto. Taj Bihac je nama samo prolazna stanica u kojoj zelimo uzeti tri boda i u startu se poceti odvajati od ostalih. Nisam ja neki jazavac da mrzim nekoga. Nego mi je onaj smecar povukao zivac nazivajuci Velez gubom a nije penale ni crveni karton ni vidio. Nadam se dobroj tekmi i pobjedi mada je Bihac bio vazda tesko gostovanje. Imamo dobru ekipu koja je fizicki isto dobro pripremljena pa je normalno da se nadamo punom plijenu. Zivio
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 22 avg 2018, 14:05

:rol: :rol: :rol:

NeVeni
Postovi: 5
Pridružen/a: 14 avg 2018, 18:01
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeVeni » 22 avg 2018, 14:07

Mexico je napisao/la:Pocele pripreme za postavljanje krovne konstrukcije,ispod centralne tribine vodoinstalaterski radovi za wc-e,prvi tim dobio Capljinu 4:1,juniori Travnika 3:2 a kadeti u medjunarodnoj prijateljskoj OFK Niksic 9:0 :tokralju: :tokralju:
Nisi se pohvalio ovdje kad su vasi juniori izgubili 5:0 od susjeda nedavno,a hvalis se pobjedom protiv Niksica :)

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 22 avg 2018, 14:38

Ko nam to dolazi u upravu, jesu li to price ili nesto ozbiljnjije?

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alminjo99 » 22 avg 2018, 14:54

Dobit Jedinstvo u Bihacu i protiv Olimpika lagano 4-5 hiljada.

BŠMO i od mene.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 22 avg 2018, 15:04

Asimetric je napisao/la:Ko nam to dolazi u upravu, jesu li to price ili nesto ozbiljnjije?
Nisu price. To je vec zavrseno.

Toliko cu samo reci.

MUSVDG
Postovi: 228
Pridružen/a: 07 apr 2018, 00:38
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MUSVDG » 22 avg 2018, 15:19

AlemC85 je napisao/la:
Asimetric je napisao/la:Ko nam to dolazi u upravu, jesu li to price ili nesto ozbiljnjije?
Nisu price. To je vec zavrseno.

Toliko cu samo reci.
Pa de babe napisi ko je u pitanju ako je vec zavrseno. Evo citam brate ovo srce mi lupa 400 na sat. Nemam vise strpljena cire miii

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovina » 22 avg 2018, 15:35

Mexico je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:Niko se vama ne uvlaci u supak ako ste pozvani na druzenje, ako je vasa uprava pozvana na rucak prije utakmice eto doci ce Hasic gadjati nas bakljama ili sjesti fino pogledati utakmicu.
Trebamo vas pozvati na tucu pa da padne mrtva glava nekom od nas pa bi ti bila bitna tri boda?
Sretno vam u subotu, svaki normalan navijac ce to prihvatiti a ti prvi neces ni doci u Bihac :)
Bio sam ja u Bihaću care par puta,pa i onaj put kad smo vam sa dva autobusa došli kao podrška u intertoto kupu kad niko nije. Tako smo gotivili tu krajinu tada. Prodati se za vagon čumura Budućnosti i nakon toga pozivati na druženje je pravo licemjerno i papanski. Uzivajte bola eto nas po tri boda i kakva druzenja,nismo izviđači. Nema Velez prijatelja niti ih zelimo. Dokazali su se svi. Sto se mene tice 80% da dolazim a 20% da ne. Ipak sam u godinama :) ali bit ce Armije dosta. Velez je moj zivot :ljepota:
govori u svoje ime. ti nemas prijatelja a velez ih ima i uvijek ce imati, pogotovo sad kad se distancirao od komunizma, tita, petokrake i ostalih bolesti. i naravno da ce hasic odgovoriti na ovaj poziv kao veliki gospodin u interesu veleza a ne u interesu tebe i takvih :bih:

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la harden » 22 avg 2018, 15:37

Cuj Velez nema prijatelja niti ih zeli :lol:

Vidjet cemo sta vam vas El Presidente misli o tome. Je li se oglasio do sad?
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAZIN, emil02in i 19 gostiju.