RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 01 maj 2018, 19:31

SRETAN 1 MAJ RADNIČKA KLASO
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

IVAN1234
Postovi: 60
Pridružen/a: 12 feb 2018, 14:45
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la IVAN1234 » 02 maj 2018, 07:12

Vidimo se u Čapljini u nedelju.Neka pobijedi bolji.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 02 maj 2018, 10:29

JUCE SU SE NAVRSILE 3 TUZNE GODINE OD SMRTI PRVOG VOĐE NAVIJAČA RED ARMY NASEG NEĐE BABOVIĆA

NEK TI JE VJECNI RAHMET I LAKA ZEMLJA MOSTARSKA BRATO NAS

VJEČNO U NASIM SRCIMA


slika
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
emil02in
Postovi: 3687
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 02 maj 2018, 15:07

Mexico je napisao/la:JUCE SU SE NAVRSILE 3 TUZNE GODINE OD SMRTI PRVOG VOĐE NAVIJAČA RED ARMY NASEG NEĐE BABOVIĆA

NEK TI JE VJECNI RAHMET I LAKA ZEMLJA MOSTARSKA BRATO NAS

VJEČNO U NASIM SRCIMA


slika
R.I.P Neđa Babović cekaj nas na crvenoj tribini gore brate...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
rodjak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 02 maj 2018, 16:09

Mexico je napisao/la:JUCE SU SE NAVRSILE 3 TUZNE GODINE OD SMRTI PRVOG VOĐE NAVIJAČA RED ARMY NASEG NEĐE BABOVIĆA

NEK TI JE VJECNI RAHMET I LAKA ZEMLJA MOSTARSKA BRATO NAS

VJEČNO U NASIM SRCIMA


slika

Nedja nas,Rahmet ti dusi,nikad neces biti zaboravljen,vole te tvoji "Djavoli" :tokralju:

Nedja Babovic: " Kakvi Brazilski navijaci ,oni su mali djeciji vrtic za atmosferu koju su nasi navijaci napravili na ovoj legendarnoj utakmici(Finale Kupa 81.) :kralj:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 03 maj 2018, 16:20

ČAPLJINA MORA PAST

slika
slika
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
salmy
Postovi: 517
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 06 maj 2018, 17:57

Samo da javim Rodjenim sirom planete da je prvo poluvrijeme zavrseno, Capljina - Velez 0:2 .
Strijelci Salkao i Behram, Bravo Rodjeni, pobjeda neizbjezna.
Forza Rodjeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Alminjo99 » 06 maj 2018, 20:44

Pobjeda u Capljini 2-3. :thumbup:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4714
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 06 maj 2018, 20:57

Moglo se ovo i mirnije privesti kraju. Kulovic :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Kakogod, najvaznija su 3 boda. Pogodak Behrama fantastican. :clap:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

AlemC85
Postovi: 7467
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 06 maj 2018, 21:36

Bazinga12345 je napisao/la:Moglo se ovo i mirnije privesti kraju. Kulovic :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Kakogod, najvaznija su 3 boda. Pogodak Behrama fantastican. :clap:
Tek na kraju sezone tj. nakon Jedinstva, cekaju nas velike stvari, najvise na infrastrukturnom planu. :cool:

Uzivajte, jer tek sada dolazi nase vrijeme. ;)

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la plavobijeliii » 06 maj 2018, 22:25

Nadam se da ćete vi zapečatit sudbinu Jedinstvu i gurnuti ih tamo gdje pripadaju :) Pozz iz Tešnja ;)

Avatar
rodjak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 07 maj 2018, 04:20

plavobijeliii je napisao/la:Nadam se da ćete vi zapečatit sudbinu Jedinstvu i gurnuti ih tamo gdje pripadaju :) Pozz iz Tešnja ;)
Mi nikome nista necemo pecatiti,mi igramo samo za sebe prije svega a ne protiv nekoga.Mi ce mo igrati na pobjedu kao na svakoj utakmici i bez ikakvih kalkulacija traziti pobjedu,a sad ako u postenoj igri i fer sudjenju to ne uspijemo to je druga stvar.Uglavnom nikakvog dogovora ili oprodaje nece biti,ako Jedinstvo igrom zasluzi bod ili 3 to ce i odnijeti iz Mostara.Porucio bih im da ipak obezbjede opstanak prije zadnjeg kola,jer ce u zadnjem kolu ako to bude zavisilo vrlo tesko to uraditi.Nismo ni mi neka sila da nas niko ne moze pobjediti ali domaci teren i milion drugih stvari pa ce ici veoma tesko .
I vama i njima zelim sve nabolje i da izborite opstanak :cool:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la plavobijeliii » 07 maj 2018, 12:27

I mislio sam samo pošteno! Jer ovi hadalji ne mogu nikog dobit bez sudija,pogotovo na strani. U Tesnju samo nabijali i lezali. Ocajna ekipa fuj

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 10 maj 2018, 12:29

Lijepa je titula s AEK-om, ali me u Mostaru čeka raja da igramo tavle



Kakav moraš biti mangup da hodaš Atinom, u kojoj zbog nogometa brat na brata udara, a da te pri tome jednako pozdravljaju i dive ti se navijači AEK-a, Olimpijakosa, Panatinaikosa, Atromitosa... 

Dušan Bajević vjerovatno je jedini stanovnik glavnog grada Grčke koji se može pohvaliti tom činjenicom.

Mostarac je živa legenda AEK-a, s tim klubom osvajao je titule kao igrač, trener, a odnedavno i kao sportski dirketor. Jedan je od rijetkih u svijetu nogometa kojem je nešto takvo pošlo za rukom. Zamislite samo koliko ga cijene i vole navijači AEK-a i šta njegovo ime znači u historiji tog kluba.

- Ma, ja sam stara generacija, ne patim ja od toga da mi se ovdje navijači klanjaju. Naravno, godi kad te veličaju, ali mene ovdje cijene i poštuju i navijači Olimpijakosa, Panatinaikosa... Drago mi je da smo uspjeli donijeti radost navijačima AEK-a –

A razloga za radost itekako imaju navijači žuto-crnog kluba iz Atine. Preduge 24 godine trajala je glad navijača AEK-a za grčkom titulom. Posljednju titulu AEK je osvojio u sezoni 1993/1994., a tada je trener bio upravo Bajević.

- Napravilo smo projekt i plan, nakon nekoliko godina i trnovitog puta, uspjeli smo osvojiti titulu. Ne može nam niko ništa osporiti. Bili smo superiorni tokom čitave sezone, igrali smo lijepo i zasluženo se na kraju radujemo. Najveće zasluge za ovaj uspjeh imaju naši nevjerovatni navijači, koji su nas čitave sezone nosili do titule. Igrači su, također, iznijeli ogroman teret, kao i predsjednik kluba i kompletno rukovodstvo. Onda sam tu ja, nemojte mene u vrh stavljati, igrači su važniji – skromno je rekao Bajević (70).

AEK-u sada slijedi meč finala Kupa, u kojem igraju protiv PAOK-a. Cilj je dupla kruna.

- Na dobrom smo putu da sezonu okončamo duplom krunom, što bi bio fantastičan rezultat. Učinit ćemo sve da savladamo PAOK – rekao je Bajević.

Jedan od najzaslužnijih igrača za sjajne rezultate PAOK-a svakako je i bh. reprezentativac Ognjen Vranješ.

- Ne bih baš samo Vranješa isticao. Svi su bili važni na svoj način. Što se tiče Vranješa, navijači ga vole, a to je ovdje veoma važno, dao je mnogo za naš klub – rekao je Bajević.

Nije Bajević želio pričati o sudbini Vranješa u atinskom klubu, ali kako kaže, nije isključeno da još pokoji Bosanac pojača AEK uoči nastupa u Ligi prvaka.

- Sigurno je da ćemo se pojačati uoči elitnog takmičenja. Uvijek na listi ima i naših igrača, ali ćemo vidjeti šta budućnost nosi – rekao je Bajević.

A kada prođe iscrpljujuća sezona, Bajević ide pravo u najdraži grad – Mostar. Lijepa je Atina, ali u Mostaru mu je najljepše.

- Brojim dane do 25. maja, kada ću doći u svoj Mostar. Tu se najbolje, najljepše i najzdravije osjećam. U Mostaru se najbolje odmorim, tamo me čeka moje društvo da igramo tavle. Prijatelje i porodicu ništa ne može zamijeniti. Planiram da se jednog dana vratim u Mostar da zauvijek živim – rekao je Bajević.

Već pet godina Bajević ne igra nogomet, trenutno je zaokupljen tenisom.

- Batalio sam nogomet, bojim se da se ne povrijedim. Sada za svoj gušt igram tenis i uživam u tome – rekao je Bajević.

Kakav bi to razgovor s Bajevićem bio a da se ne spomene Velež.

- Non-stop pratim svoj Velež. Nažalost, teško da se ove sezone možemo vratiti u Premijer ligu. Već naredne to mora biti cilj svih onih koji vole taj klub. Velež se mora vratiti tamo gdje mu je mjesto. Mora se sjesti i napraviti plan, strategija, analiza... – zaključio je Bajević.


Ponosan na Džeku

Edin Džeko igra u životnoj formi. Ni legendarni Mostarac nije mogao ostati imun na njegove briljantne igre u Ligi prvaka u dresu Rome.

- Džeko igra sjajno. Lijepo ga je gledati i lijepo je ponositi se njime – kazao je Bajević.
Čekamo te prinče da im **** mamaru :tokralju:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 11 maj 2018, 13:13

LIGA,RANG,POZICIJA NA TABELI NEBITNI

IDEAL VJEČAN

SVI PROTIV IGMANA

FORZA


slika
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

castro
Postovi: 176
Pridružen/a: 27 maj 2013, 15:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la castro » 11 maj 2018, 16:03

slika

ovo je nevjerovatno. Osim koza, Skaljici muzu i FK Velez. Tanovicu, sjetim ti se familije svaku noc, klosaru gatački.

dobro je pa ikako opstajemo, kad te svaki mjesec 50.000 KM opali po usima.
OJ SUZANA OBJESI SE TI, NEK LOZA TEČE NERETVOM DA PIJU ROĐENI !

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 11 maj 2018, 17:55

castro je napisao/la:slika

ovo je nevjerovatno. Osim koza, Skaljici muzu i FK Velez. Tanovicu, sjetim ti se familije svaku noc, klosaru gatački.

dobro je pa ikako opstajemo, kad te svaki mjesec 50.000 KM opali po usima.
Brato koliko Velez svaki mjesec izdvaja na tuzbe i dugove koje su napravile prosle uprave i grobari kluba mogli bi placati 6 fudbalera po 5-6-7 hiljada maraka platom. Usta im se poserem kokosarska ali evo ti ekskluziva. Usvojen je veci budzet za narednu sezonu sto se tice igrackog kadra,krajem mjeseca krece gradnja krova i postavljanje stolica. Nacrt za reflektore je zavrsen i oni cu biti u narednom periodu. Dugovi se smanjuju iz mjeseca u mjesec i Velez ce u najduze dvije godine biti cist i nezaduzen klub sa mizernim izdvajanjem samo za ratu reprograma i par ovih klosarcica. Sto napisa jedan moj brat kad su nas uzeli "samo sabur". Taj sabur je pri kraju a uprava ce 100% dobiti jos jedan mandat poslje ovoga. Pripremi kremu za ledja brato jer se bacamo tafte sa starog za 100 godina kluba. Zapalit cemo Mostar. Vidit ce se s mjeseca plamen. Treba i ovim dusmanima **** mamaru za sve. Kad krene Crvena armija opet ce se zakljucavat i proglasavat neradne dane u svojim jazbinama. Olosu mostarski samo jos malo sabura
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 12 maj 2018, 11:11

Danas je na stadionu Rođeni na rasporedu utakmica 26-og kola lige u kojoj se sastaju naš FK Velež Mostar i Igman iz Konjic-a.
Podsjećamo da su naši fudbaleri u naletu i jednoj dobroj seriji bez poraza, tako da današnju utakmicu očekujemo sa velikim nadanjima. Od drugog proljetnog kola kada smo poraženi upravo na domaćem terenu od ekipe NK"Bratstvo" Gračanica naša ekipa je u seriji od 4 remija i 4 pobjede. Posebno raduje igra sa zadnjeg gostovanja gdje smo upisali pobjedu nad neugodnom ekipom HNK Čapljina. Čini se da je naša ekipa konačno podigla igru na nivo više, iako ima još dosta prostora za napredak.
Želimo vjerovati da je to baš tako i da ćemo u nastavku prvenstva gledati još bolji i ubojitiji Velež. Da razloga za optimizam imamo pokazuje još jedna činjenica, u utakmici u Čapljina-i nastup je ubilježilo čak 7 fudbalera poteklih iz VeležovaŠkolaFudbala,rekli bi smo kao rijetko ko u našoj državi. Sve su ovo razlozi zbog kojih se mi navijači osjećamo ljepše i ugodnije, što ponovo nakon dugo vremena razmišljamo samo o pobjedama jer je to danas tako realno.
I danas se nadamo pobjedi, našim gostima iz "grada veležovaca" Konjica, želimo lijep boravak na našem stadionrođeni kao i ostvarenje konačnog cilja, opstanak u Premijer Liga BiH.
UGMR ovom prilikom poziva sve naše navijače da danas dođu na stadion Rođeni i uživaju u nadamo se lepršavoj igri i pobjedi našeg Velez-a.

:ljepota: :ljepota: :tokralju: samo nasa djeca

IDEMO DANAS PO NOVA TRI BODA

17:00 h SVI NA STADION ROĐENI

slika
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
salmy
Postovi: 517
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 12 maj 2018, 18:49

Velež vec 5 minuta vodi protiv Igmana vodi 3:1 a kilavi moderatori na stranici sportsport jos ne objavljuju :lol: :lol: :lol:
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

Avatar
emil02in
Postovi: 3687
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 12 maj 2018, 18:59

Danas cak 8 igraca iz Veležove skole,cetiri u pocetnom sastavu!
Forzza Velež......
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Addo1922 i 12 gostiju.