NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la combe » 22 apr 2018, 21:58

Nek ih sad poguraju Sloga i Olimpik. Kad sam ja ovdje pisao da im to nije trebalo. Oni su govorili netrebate vi nama.
Uvijek sam bio protiv davanja i kupovine. Al sad bi sa pjesmoml dao Iskri utakmicu u Gradačcu.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Wandelanoite » 22 apr 2018, 22:06

Wandelanoite je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la: Uopste nisam iz Gradacca. Ne radi se to tako vise ce vama Zvijezda trebati nego Olimpik, koji ce ako ne uđe raspast se. Prijatelji te spašavaju u ovoj ligi sad ste samo navukli los glas na sebe i to ce vas sigurno koštat i sjetit ces se mojih rijeci.
Mi ništa nemamo protiv Zvijezde, niti bilo koga iz Grdačca, ali šta njima nije jasno što igrač nije pušten đaba, pa i da je pušten oni bi protiv nas išli na pobjedu jer im treba. A tog seljaka zadrži za sebe
Sutra kad vam zatreba Zvijezda necete dobit pomoc, isto tako i svi prijatelji Zvijezde ce vas nagazit prvi Velez pa onda ostali. Umjesto da ste im dali Krsica objasnili situaciju i dogovorili se ako Zvijezda ispadne iz utrke da vam daju utakmicu ili ako udju da vam daju 2,3 igraca na posudbu sljedece sezone. U ovoj ligi sam preko 12 godina i ovo vam uopste nije trebalo.
Rekoh vam ja u ovoj ligi su prijatelji i ekipe 3 za 3 zlatna vrijedne, naravno govorim za ove osrednje i lošije timove koje ne napadaju prvo mjesto.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 22 apr 2018, 23:28

Fuad Grbesic otpusten.
Ne znam vala ni gdje ga nadjose, pustili dresove u prodaju, ja ne znam sta im se mota po glavi al bolje bi im bilo sa se spametuju.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 23 apr 2018, 00:01

Daj ba, nek ostave Arnesa da vodi ekipu do kraja prvenstva. Ako nista barem pozneje ekipu i zna njene prednosti i mane, kao i njen limit...
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 23 apr 2018, 19:42

Mrguda Ajdin novi trener. Dobra odluka Uprave, na stranu sto jr malo komicna al eto, sve u svemu super. Arnes nek to vodi, Mrguda nek se dere na njih i dobro je. Bolje nego Fuad Vrbesjc u svakom slucaju.
TŽV!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HPCompaq » 23 apr 2018, 19:46

Nek ste se riješili Grbešića,ne znalica.Svako je kod nas trener,vjerujem da ćete sa svojim čovjekom doći do željenog cilja.Sretno Tošk i Tešnjaci.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 23 apr 2018, 20:51

Jel istina da je Milos Galin dosao?

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 23 apr 2018, 20:56

romaaaa je napisao/la:Jel istina da je Milos Galin dosao?
Trebao je ali nece, problemi s papirologijom

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 23 apr 2018, 21:12

Pobjedom u subotu bi bili opet na konju donekle, al nam sad treba jedna pobjeda u gostima...
TŽV!

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Gefufna » 23 apr 2018, 21:40

atomac123 je napisao/la:Pobjedom u subotu bi bili opet na konju donekle, al nam sad treba jedna pobjeda u gostima...
Nece biti dovoljna jedna (Visoko), mltreba vidjeti i sa Orasjem. Naravno pod pretpostavkom da se uzme 12 bodova kuci. Iskra ce uzeti sve kuci i Zvijezdu u gostima.
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Damir05
Postovi: 278
Pridružen/a: 24 avg 2012, 15:34
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Damir05 » 23 apr 2018, 21:48

Meni nije jasno sto ovi novinari prave famu oko toga sto je Mrguda postao trener Toska,pa dragi novinari raspitajte se sta je momak zavrsio,pa onda pisite kako to samo u Bosni moze da bude predsjednik i trener....Momak je zavrsio Fakultet Sporta u Sarajevu,studirali zajedno,i iz tog razloga bodrim Tosk,naprijed do opstanka.....Sretno Ajdine i Tesnjaci...

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 23 apr 2018, 22:02

NK TOŠK ponovo ostao bez trenera

Grbešić nije opravdao povjerenje Uprave

Nakon serije loših rezultata i neostvarenja zacrtanih ciljeva, Upravni odbor NK TOŠK razriješio je Fuada Grbešića sa mjesta šefa stručnog štaba.

"Fuadu se zahvaljujemo na radu i zalaganju za naš klub. Upravni odbor finalizira rješenje za novonastalu situaciju, kako bi se ispunio cilj ostanka u Prvoj ligi FBiH", istakli su iz NK TOŠK.

"Ispred nas je važna utakmica protiv bihaćkog Jedinstva, te se nadamo da zajednički sa navijačima možemo kreirati dobru atmosferu kao uvertiru pred ovaj veoma važan susret", dodali su iz tešanjskog prvoligaša.

Grbešić je na klupi TOŠK-a naslijedio Denisa Sadikovića, a ovaj klub se trenutno nalazi na 14. mjestu Prve lige Federacije sa 21. osvojenim bodom.

To je mjesto koje vodi niži rang, pa u Tešnju žele da promjenom trenera unesu pozitivni šok među igrače i izbore opstanak. U nedjelju ih očekuje domaći susret protiv Jedinstva iz Bihaća, direktnog konkurenta u borbi za opstanak.

Izvor:sportsport.ba

Miloš Galin se vraća u Prvu ligu Federacije?

Nakon tri mjeseca napustio Libanon

NK TOŠK jučer je ostao bez šefa struke. Fuad Grbešić nakon samo 20-tak dana razišao se sa federalnim prvoligašom iz Tešnja, a već danas bi moglo biti poznato ime njegovog nasljednika.

TOŠK u drugom dijelu sezone ne pruža partije kakve su očekivali njegovi navijači, Grbešić nije donio pozitivni šok u svlačionicu i razlaz je bio neminovan.

Pored novog trenera, TOŠK bi u narednim danima trebao dobiti i novo ime u napadu. Naime, saradnju sa ovim klubom dogovorio je napadač Miloš Galin koji je posljednji angažman imao u libanonskom Sahelu, gdje je proveo samo tri mjeseca i vratio se u BiH.

Ovaj 28-godišnji napadač nosio je u prvom dijelu sezone dres Jedinstva, zatim dogovorio saradnju sa bugojanskom Iskrom, međutim u posljednji čas se predomislio i otišao u Libanon.

Ukoliko ne bude imao problema sa papirologijom, Galin će potpisati ugovor sa TOŠK-om koji vodi bitku za opstanak u Prvoj ligi FBiH.

Izvor:sportsport.ba

Nesvakidašnja situacija u BiH: Predsjednik kluba preuzeo trenersku klupu

Mrguda novi trener TOŠK-a

Pred ekipom TOŠK-a iz Tešnje do kraja sezone je borba za opstanak u Prvoj ligi Federacije BiH, a ovaj klub danas je dobio novog trenera.

Naime, TOŠK je jučer potvrdio da Fuad Grbešić više nije trener ove ekipe iako je tek nedavno stigao na ovu poziciju. Klub iz Tešnja objavio je danas da će Ajdin Mrguda preuzeti mjesto šefa stručnog štaba TOŠK-a do kraja ove sezone.

Zanimljivo da je Mrguda do danas obavljao funkciju predsjednika kluba, ali je na molbu Upravnog odbora odlučio preuzeti mjesto trenera. Iz kluba su poručili da vjeruju da ovu ulogu treba preuzeti neko s autoritetom, dobrom komunikacijom i poznavanjem ekipe, te da je Mrguda pravi izbori.

"Vjerujemo kako Mrguda Ajdin može donijeti potrebnu psihološku prevagu u svlačionici i izvući iz ekipe maksimum, a isto tako smatramo i kako će ova odluka naići na podršku onih najbližih radu kluba - navijača i prijatelja kluba", poručili su iz TOŠK-a.

Ovom rotacijom će se i Predsjednik savjetodavnog odbora Edin Jabandžić više uključiti u rukovođenje klubom.

Izvor:sportsport.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 23 apr 2018, 22:08

plavobijeliii je napisao/la:
romaaaa je napisao/la:Jel istina da je Milos Galin dosao?
Trebao je ali nece, problemi s papirologijom
Šteta jbg, napad nam je katastrofa u proljetom dijelu sezone... Sad baci pogled u šest kola dali smo ukupno samo 6 golova, a na zimu sam Aco dao sedam.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la combe » 23 apr 2018, 22:26

Zato ce te od Olimpika dobit 3 bobe za Acu, libu vas racku. Za vas nema zime.
Dzaba se presabirete Jedinstvo vam sa sudijama dolazi za vikend. Niste bili svjesni u kakvu ste kaljuzu od lige dosli. Sami ste sebi stvarali neprijatelje, odnosno birali pogresne prijatelje.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 23 apr 2018, 22:46

combe je napisao/la:Zato ce te od Olimpika dobit 3 bobe za Acu, libu vas racku. Za vas nema zime.
Dzaba se presabirete Jedinstvo vam sa sudijama dolazi za vikend. Niste bili svjesni u kakvu ste kaljuzu od lige dosli. Sami ste sebi stvarali neprijatelje, odnosno birali pogresne prijatelje.
Ko je to nama "neprijatelj" osim vas? Ajde ne pricaj gluposti matere ti. Vi ste ti koji nikog ne volite i svi vam krivi. Ne valja Bratstvo, Orasje,Olimpic, TOSK, Sloga, Slaven, Bosna itd. Cuj dobit cemo od Olimpica, a ljudi se bore za PL. I vi nama niste neprijatelji nego sportski rivali, ne igramo se rata.
I cuj , dolazi Jedinstvo sa sudijama, vazda pises o nekim teorijama zavjere, ovaj ide povalit onog, onaj ovog itd. Drž' se Zvijezde i mani se nas i naše avlije. Pitamo se i mi nesto u svemu ovome. Zivio
Zadnja izmjena: plavobijeliii, dana/u 23 apr 2018, 23:02, ukupno mijenjano 1 put.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la combe » 23 apr 2018, 23:00

Vi se skoro pa nista ne pitate to ces i sam vidjet do kraja. Ili u procentima ako ti je lakse nekih 20%. A vi ste sami krivi za situaciju izmedu Zvijezde i vas.
I nije problem sto smo mi vas dobili to je bilo za ocekivati. Problem je sto ce vam supcic drscat kada Iskra bude gostovala u Gradaccu. A do prije 2 mjeseca ste govorili ko vas yebe neovisimo mi o vama. Dode ljudino da ovisite yebi ga. Vise srece drugi put. Yebo vas je Krso dobro.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 23 apr 2018, 23:06

combe je napisao/la:Vi se skoro pa nista ne pitate to ces i sam vidjet do kraja. Ili u procentima ako ti je lakse nekih 20%. A vi ste sami krivi za situaciju izmedu Zvijezde i vas.
I nije problem sto smo mi vas dobili to je bilo za ocekivati. Problem je sto ce vam supcic drscat kada Iskra bude gostovala u Gradaccu. A do prije 2 mjeseca ste govorili ko vas yebe neovisimo mi o vama. Dode ljudino da ovisite yebi ga. Vise srece drugi put. Yebo vas je Krso dobro.
Opet, ne ovisimo o vama, ne budi smijesan vise. A sto se tice Krsica, nemoj se ljutit al ste svi kolektivno glupi ko Q. Pa sto bi vam ga dzaba dali, a ovamo pare uzeli, to samo gradačački sklop mozga moze skontat

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la combe » 23 apr 2018, 23:48

Ovisiti itekako. 3 boda Iskri u Gradačcu i TOSK adio. Toliko ste para uzeli da imate ekipu lošiju od prvog djela.
Gdje uloziste silni keš? Mi smo glupi al zato ste vi inteligentni pa ste završili tu gdje ste sad.

Avatar
amchy
Postovi: 491
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:53
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la amchy » 24 apr 2018, 07:01

combe je napisao/la:Ovisiti itekako. 3 boda Iskri u Gradačcu i TOSK adio. Toliko ste para uzeli da imate ekipu lošiju od prvog djela.
Gdje uloziste silni keš? Mi smo glupi al zato ste vi inteligentni pa ste završili tu gdje ste sad.
Zvijezda je u jesenjem dijelu ispracena aplauzima cijelog stadiona u Bugojnu, uz pobjedu zasluzenu zaista vasom odlicnom igrom od 0:3 smo vas prijateljski docekali, sad se nadamo bar 0:1 :)

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la LuisCarlo » 24 apr 2018, 18:54

TOŠK će nažalost ispasti jer se ne uklapa u ovaj sistem kupoprodaje.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: pomocniDJUBRE i 9 gostiju.