NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 23 jun 2018, 12:59

Steta za Oglija..
Opet tu su Rastoka i Dino, tako da se ne bi trebao osjetiti njegov odlazak. Vidjet cemo kako ce ovo biti, zasad fino izgleda. Vjerujem da ce tu biti jos nekih pojacanja i nekih igraca na probi. Valjda ce i tu izletiti nesto kvalitetno.
Fali nam lijevi bok, jer izgleda da Rasta en ostaje cim se nista ne pise za njeg.

#TZV
FGR !

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 23 jun 2018, 15:53

Haman ce biti par igraca na probi sutra...
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

thegodfather
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 jun 2018, 21:48
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la thegodfather » 23 jun 2018, 16:41

MVN1994 je napisao/la:Haman ce biti par igraca na probi sutra...
ma hoce garant, nadam se da ce biti i kvalitetnih

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 23 jun 2018, 17:39

thegodfather je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Haman ce biti par igraca na probi sutra...
ma hoce garant, nadam se da ce biti i kvalitetnih
:thumbup: Ma uvijek bude tu 2-3 solidna igraca.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 23 jun 2018, 17:54

Oglečevac, Zukić i Beširović napustili TOŠK

Trojac nije dogovorio novu saradnju

U NK TOŠK vrijedno rade tokom ljetne pauze, a u nedjelju će Ajdin Mrguda održati prozivku nogometaša. Poznato je da se istoj neće pojaviti Nedim Oglečevac, Almin Zukić i Abdurahman Beširović.

Oglečevac istakao da ima bolju ponudu od one čelnika TOŠK-a, Zukić želi da u novom klubu dobije veću minutažu, dok će Abdurahman Beširević sreću potražiti u jednom od lokalnih klubova.

Najveći problem za TOŠK svakako može biti odlazak brzonogog Oglečevca koji je pružao veoma dobre partije u drugom dijelu sezonu, ali u ovom klubu pored već nekoliko novajlija u narednim danima najavljuju nova pojačanja.

Prozivka je zakazana za 17 sati te definitivno možemo reći da se od TOŠK-a mnogo očekuje u novoj sezoni Prve lige FBiH.
Apropo Oglija,sta kaze, ima bolju ponudu ali opet dosao da pregovara sa upravom u vezi produzenja trenutnog?
Malo momak sebi dize cijenu, sto li, da nebi mozda dobio malo unosniji ugovor. ;)
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

sportsport2503
Postovi: 6
Pridružen/a: 23 jun 2018, 16:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la sportsport2503 » 24 jun 2018, 00:52

Cujem da i Zovko potpisuje za Tosk. Sad neznam da li kao sponzor ili ce u napadu igrati

konstantinos
Postovi: 131
Pridružen/a: 23 jun 2018, 03:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la konstantinos » 24 jun 2018, 05:11

Hoce li se raditi krov na stadionu mozda?

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 24 jun 2018, 10:36

konstantinos je napisao/la:Hoce li se raditi krov na stadionu mozda?
Na skupstini je receno da je jedan od prioriteta natkrivanje loze tamo do rijeke. Mada logicnije mi je da natkriju glavnu tribinu gdje pise TOSK. Al ne znam kad su to planirali.
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 24 jun 2018, 16:17

Vlado Koprivica potpisao :D
Koprivica- Papaz ko prodje zasluzio je da da gol :lol:
TŽV!

thegodfather
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 jun 2018, 21:48
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la thegodfather » 24 jun 2018, 20:22

Danas je bilo fino raje, mada moglo je bolje to. pojacanja su odlicna, samo tako nastaviti, jos bekovske pozicije i jos napadac kakav

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 24 jun 2018, 21:32

Ko je Serif Hasic? Danas potpisao, vezni, igrao za Bratstvo
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 24 jun 2018, 22:00

Bgm iznenadi me danas potpis Koprivice. :D
Svaka cast upravi!
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

thegodfather
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 jun 2018, 21:48
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la thegodfather » 24 jun 2018, 22:34

MVN1994 je napisao/la:Bgm iznenadi me danas potpis Koprivice. :D
Svaka cast upravi!
dobar potez, jos na bekovima i napadač te uigrat ekipu do prvenstva, medju top 7 bi trebali biti

Moje neko predvidjanje ekipe: Bosnjak, desni bek, koprivica, papaz, mrguda, hodzic, hasic, kalesic, rastoka, kurdic, dizdarevic

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 24 jun 2018, 22:44

thegodfather je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Bgm iznenadi me danas potpis Koprivice. :D
Svaka cast upravi!
dobar potez, jos na bekovima i napadač te uigrat ekipu do prvenstva, medju top 7 bi trebali biti

Moje neko predvidjanje ekipe: Bosnjak, desni bek, koprivica, papaz, mrguda, hodzic, hasic, kalesic, rastoka, kurdic, dizdarevic
Ma ne moze Mrguda igrat, nema sanse. Mozda se varam ali nije za ove lige.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 24 jun 2018, 22:50

thegodfather je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Bgm iznenadi me danas potpis Koprivice. :D
Svaka cast upravi!
dobar potez, jos na bekovima i napadač te uigrat ekipu do prvenstva, medju top 7 bi trebali biti

Moje neko predvidjanje ekipe: Bosnjak, desni bek, koprivica, papaz, mrguda, hodzic, hasic, kalesic, rastoka, kurdic, dizdarevic
Doce sigurno jedan desni i lijevi bek, a nebi me iznenadilo da dodje i zamjena lijevo za Oglija. Koliko se da primjeniti stvara se strasna konkurencija u timu, gleda se da na svakoj poziciji imaju po dva kvalitetna igraca.... Strucni stab ce biti na slatkim mukama po pitanju sastavljanja prvih 11!
A sigurno se puca sljedece sezone visoko, pripreme na Kupresu pa onda moguci angazman kondicionog trenera....
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

thegodfather
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 jun 2018, 21:48
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la thegodfather » 24 jun 2018, 23:01

atomac123 je napisao/la:
thegodfather je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Bgm iznenadi me danas potpis Koprivice. :D
Svaka cast upravi!
dobar potez, jos na bekovima i napadač te uigrat ekipu do prvenstva, medju top 7 bi trebali biti

Moje neko predvidjanje ekipe: Bosnjak, desni bek, koprivica, papaz, mrguda, hodzic, hasic, kalesic, rastoka, kurdic, dizdarevic
Ma ne moze Mrguda igrat, nema sanse. Mozda se varam ali nije za ove lige.
ma moze on, fizicki je bio ispred svih u prvoj polusezoni i imao je mnogo asistencija

thegodfather
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 jun 2018, 21:48
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la thegodfather » 24 jun 2018, 23:03

MVN1994 je napisao/la:
thegodfather je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Bgm iznenadi me danas potpis Koprivice. :D
Svaka cast upravi!
dobar potez, jos na bekovima i napadač te uigrat ekipu do prvenstva, medju top 7 bi trebali biti

Moje neko predvidjanje ekipe: Bosnjak, desni bek, koprivica, papaz, mrguda, hodzic, hasic, kalesic, rastoka, kurdic, dizdarevic
Doce sigurno jedan desni i lijevi bek, a nebi me iznenadilo da dodje i zamjena lijevo za Oglija. Koliko se da primjeniti stvara se strasna konkurencija u timu, gleda se da na svakoj poziciji imaju po dva kvalitetna igraca.... Strucni stab ce biti na slatkim mukama po pitanju sastavljanja prvih 11!
A sigurno se puca sljedece sezone visoko, pripreme na Kupresu pa onda moguci angazman kondicionog trenera....
Bas ce biti slatke muke, i s ovim igracima de doci do izrasaja i mladi; kalesic, hodzic, ovaj ivkovic, tee naravno kadusic

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 24 jun 2018, 23:35

thegodfather je napisao/la:ma moze on, fizicki je bio ispred svih u prvoj polusezoni i imao je mnogo asistencija
Nisu kod Mrgude problem bili ofanzivni zadaci, nego defanziva.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 25 jun 2018, 00:42

Oglečevac napustio TOŠK: Nismo uspjeli pronaći zajednički jezik

U potrazi za novom sredinom

Jedan od najboljih fudbalera TOŠK-a iz Tešnja u prethodnoj sezoni, Nedim Oglečevac, napustio je ovaj klub i uskoro će objelodaniti ime novog kluba.

U razgovoru za naš portal ističe da se nije sporazumio sa upravom kluba oko uslova za novi ugovor, te da je došlo do rastanka.

- Sve najbolje imam reći o TOŠK-u i njegovim navijačima. Uživao sam igrati prethodne sezone u njihovom dresu. Ali, nismo uspjeli naći zajednički jezik oko uslova, dobio sam bolju ponudu iz druge sredine i okrećem se narednim izazovima. TOŠK-u želim puno sreće u budućnosti. Zahvaljujem se svima u klubu, kao i navijačima koji će mi ostati u lijepom sjećanju, rekao je za naš portal Nedim Oglečevac, koji nam je otkrio da na stolu ima po jednu ponudu iz Premijer lige BiH i Prve lige FBiH.

Nedim Oglečevac je seniorsku karijeru započeo u Slaviji iz Istočnog Sarajeva, a igrao je još za Čelik, Bosna Semu i Olimpik.

Koprivica novi član TOŠK-a

Pojačanje u Tešnju

Defanzivni fudbaler Vlado Koprivica od naredne sezone će biti član TOŠK-a iz Tešnja.

Ovaj 24-godišnji fudbaler je bio slobodan igrač i bio je veoma blizu prelaska u GOŠK, ali na kraju se ipak dogovorio sa TOŠK-om i od naredne sezone će braniti boje ovog kluba u Prvoj ligi FBiH.

On će se danas pojaviti na prozivci svoje nove ekipe koja je zakazana za 17.00 sati, a nakon potpisa ugovora istakao je da je veoma sretan i zadovoljan te da vjeruje kako je napravio pravi potez.

Inače, radi se o fudbaleru koji je prošle sezone igrao za Isku iz Bugojna, a prije toga je bio član Orašja i Borca iz Šamca.

Tokom prošle sezone je odigrao 27 utakmica u Prvoj ligi FBiH te je postigao dva pogotka.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 25 jun 2018, 07:12

thegodfather je napisao/la: ma moze on, fizicki je bio ispred svih u prvoj polusezoni i imao je mnogo asistencija
Puno puno je grijesio u odbrani, mislim najvise od svih. Strah ili nesto drugo, uglavnom ako to ne pobijedi ne moze igrat.
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.