NK TOŠK Tešanj

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

ImbecilniLudak
Kontakt:

PostPostao/la ImbecilniLudak » 07 jan 2019, 14:09

Sasvim je ok da lik postavlja uslove klubu jer je to njegovo pravo, a sada druga je stvar jel zaslužio da mu se izađe u susret ? Ja mislim da nije, a isto tako niko sam sebe ne može stavljati iznad kluba. Neka mu je sretan godišnji odmor od pola godine i hvala mu što je ipak u neku ruku dokazao da nije ni "P" od profesionalca već navikada i umažena zvjezdica željna pažnje. Izgleda da su one škart emisije za hajatu plafon za njega.
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

Udarnik1927
Kontakt:

PostPostao/la Udarnik1927 » 07 jan 2019, 15:35

ImbecilniLudak WroteColonSasvim je ok da lik postavlja uslove klubu jer je to njegovo pravo, a sada druga je stvar jel zaslužio da mu se izađe u susret ? Ja mislim da nije, a isto tako niko sam sebe ne može stavljati iznad kluba. Neka mu je sretan godišnji odmor od pola godine i hvala mu što je ipak u neku ruku dokazao da nije ni "P" od profesionalca već navikada i umažena zvjezdica željna pažnje. Izgleda da su one škart emisije za hajatu plafon za njega.

Je li moguće da se nama opet ponovi Kršić? Kakav godišnji bolan, otići će kao i Kršić, pa kad ne uspije nigdje vratićeš ga opet, a debili će ga opet primiti. Je li ima neko pametan pa da napravi dogovor s igračem, da u slučaju interesovanja boljeg kluba igrač smije otići, što je i realno? A ne ovako da se bezveze sere po interentu neće on nigdje, biće suspendovan a ustvari mi svi znamo da od toga neće biti ništa.

Udarnik1927
Kontakt:

PostPostao/la Udarnik1927 » 07 jan 2019, 15:39

Pivo WroteColonSramota za opcinu, sramota za UO TOSK -a...sram da vas bude. Za svoje firme se ko lavovi borite, kad god se parce zemlje dijeli za vase nove hale to ste u stanju aplicirsti i dobiti.

Sramota klupskih uprava i sramota najveće selendre koja sebe naziva čaršijom, Tešnja, koja nema 50m neprorovljenog trotara za šetnju, u kojoj od kulturnih dešavanja godišnje imaš jedino 99 predramazanskih, ramazanskih, poslijeramazanskih, bajramskih, novogodišnjih, bezveznih koncerata OAT-a!

ImbecilniLudak
Kontakt:

PostPostao/la ImbecilniLudak » 07 jan 2019, 15:41

Udarnik1927 WroteColon
Pivo WroteColonSramota za opcinu, sramota za UO TOSK -a...sram da vas bude. Za svoje firme se ko lavovi borite, kad god se parce zemlje dijeli za vase nove hale to ste u stanju aplicirsti i dobiti.

Sramota klupskih uprava i sramota najveće selendre koja sebe naziva čaršijom, Tešnja, koja nema 50m neprorovljenog trotara za šetnju, u kojoj od kulturnih dešavanja godišnje imaš jedino 99 predramazanskih, ramazanskih, poslijeramazanskih, bajramskih, novogodišnjih, bezveznih koncerata OAT-a!

Eno imaš oni žutih ivičnjaka u rijeci kod osnovne škole pa nakupi sebi ako ti treba za oko kuće. Likovi kada su čistili snijeg derali sve živo pa ti to dovoljno govori o cijeloj situaciji u kasabi. Ko nas **** sami smo sebi za sve krivi. Šuti i trpi !!!

Udarnik1927
Kontakt:

PostPostao/la Udarnik1927 » 07 jan 2019, 15:53

ImbecilniLudak WroteColon
Udarnik1927 WroteColon

Eno imaš oni žutih ivičnjaka u rijeci kod osnovne škole pa nakupi sebi ako ti treba za oko kuće. Likovi kada su čistili snijeg derali sve živo pa ti to dovoljno govori o cijeloj situaciji u kasabi. Ko nas **** sami smo sebi za sve krivi. Šuti i trpi !!!

Da ne skrećemo s teme, ustanovili smo da smo kasaba, nego što se tiče kluba konkretno, hoće li se šta uraditi da se proširi ili možda napravi novi izlaz? Jer brate 1m širine na hiljadu ljudi malo je..

sportsport2503
Kontakt:

PostPostao/la sportsport2503 » 07 jan 2019, 16:51

Sto se tice dine dizdarevica taj vam pokusava uzeti sto vise novaca od kluba. Ako u klubu budu dosljedni svog stava igrace on pod istim uvjetima. Blefira vas lik pa ako uspije dobro mu dodje. Kad vidi da mu nedaju ispisnicu igrat ce to je isto radio u kod drugih.

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 07 jan 2019, 19:25

Sto mi volimo pljuvat svoje ne voli niko :D *evo vas zuti ivicnjak u dupe a i Dino, nek ide u pm, bolje da mi Osmo *ebe zivce nego on. Mada Osmi ove polusezone kapa do poda!
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

Udarnik1927
Kontakt:

PostPostao/la Udarnik1927 » 09 jan 2019, 14:11

Potpisao Mujagic. Hoce li postati miljenik tesanjskih navijaca koji su mu protiv Travnika psovali mater konstantno 90 minuta? :hmmmmm:

ImbecilniLudak
Kontakt:

PostPostao/la ImbecilniLudak » 09 jan 2019, 14:24

Udarnik1927 WroteColonPotpisao Mujagic. Hoce li postati miljenik tesanjskih navijaca koji su mu protiv Travnika psovali mater konstantno 90 minuta? :hmmmmm:

Naravno da hoće. Pa sjedi se Dine i njegovog hvatanja za muda, kao i Kurdije ( ista stvar ) pa su postali miljenici. Tribina je to, danas meden sutra **** !!! :kafa:

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 09 jan 2019, 14:44

ImbecilniLudak WroteColon
Udarnik1927 WroteColonPotpisao Mujagic. Hoce li postati miljenik tesanjskih navijaca koji su mu protiv Travnika psovali mater konstantno 90 minuta? :hmmmmm:

Naravno da hoće. Pa sjedi se Dine i njegovog hvatanja za muda, kao i Kurdije ( ista stvar ) pa su postali miljenici. Tribina je to, danas meden sutra **** !!! :kafa:

Hoce 100%. Samo nek se razigra, zabije koji go i to je to. Al to je sport, ne samo kod nas, sretno njemu da se nazabija golova.

ImbecilniLudak
Kontakt:

PostPostao/la ImbecilniLudak » 11 jan 2019, 13:31

Jel se zna gdje će Kadušić i ko je lik iz dobojske Sloge o kojem se priča ?

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 11 jan 2019, 13:50

ImbecilniLudak WroteColonJel se zna gdje će Kadušić i ko je lik iz dobojske Sloge o kojem se priča ?

Kadusic bi trebao u celik, tako se prica. Steta, momak jedan po jedan, ali eto, ovaj drugi iz sloge, mislim da od njeg sad za sad nema nista.

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 11 jan 2019, 15:14

HeliosIzDomzala WroteColon
ImbecilniLudak WroteColonJel se zna gdje će Kadušić i ko je lik iz dobojske Sloge o kojem se priča ?

Kadusic bi trebao u celik, tako se prica. Steta, momak jedan po jedan, ali eto, ovaj drugi iz sloge, mislim da od njeg sad za sad nema nista.

I navodno su za Kadusica dobijene pare.
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 11 jan 2019, 16:04

plavobijeliii WroteColon

I navodno su za Kadusica dobijene pare.

Vrlo vjerovatno :kafa:

Pivo
Kontakt:

PostPostao/la Pivo » 11 jan 2019, 16:50

Hasanbasic i Kadusic otisli. Sta e sa Dizdarevicem?
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC

MVN1994
Kontakt:

PostPostao/la MVN1994 » 11 jan 2019, 18:54

Muamer Kadušić, napadač koji je proteklu polusezonu igrao za TOŠK, a u Čelik je trebao doći na probni rad, međutim zbog povrede koju je zadobio, od njegovog dolaska na Bilino polje neće biti ništa.
:hmmmmm:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 11 jan 2019, 19:18

Pivo WroteColonHasanbasic i Kadusic otisli. Sta e sa Dizdarevicem?

Suspenzija polusezonu najvjerovatnije. Nece se odazvati na pripreme, traži nemoguce, digao se. Ovi ne daju nikom papira dzaba, tako da mu ne gine malo duzi odmor.

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 11 jan 2019, 20:56

Suspenzija polusezonu najvjerovatnije. Nece se odazvati na pripreme, traži nemoguce, digao se. Ovi ne daju nikom papira dzaba, tako da mu ne gine malo duzi odmor.

On se vec pozdravio sa igračima i oprostio, sta li ce tu biti? Samo suspenzija..
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

ImbecilniLudak
Kontakt:

PostPostao/la ImbecilniLudak » 11 jan 2019, 22:19

plavobijeliii WroteColon

On se vec pozdravio sa igračima i oprostio, sta li ce tu biti? Samo suspenzija..

Jel se pozdravio sa onim što su štampali majice sa njegovim likom ?
Hoće spaliti one kartone što su pravili u njegovoj prirodnoj veličini ili će ih tek tako baciti u smeće ? :rol:
Davno sam ja rekao da je taj lik ptica selica i da se nigdje nije zadržao, kao i da je umažena i umišljena zvjezdica željna pažnje i života na visokoj nozi naravno o tuđem trošku. Njemu neka je sa srećom, ali nadam se da su ovi koji vode klub naučili nešto iz ovog slučaja. #TŽV

FranceskoTotti
Kontakt:

PostPostao/la FranceskoTotti » 12 jan 2019, 10:56

Priča se da je odgođena prozivka i početak priprema. Kao razlog se navodi da igrači sa strane nemaju obezbijeđen smještaj...Znaju li uvijek dobro informisani forumaši nešto više o tome??

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.