NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Udarnik1927
Kontakt:

PostPostao/la Udarnik1927 » 07 sep 2019, 17:24

Jad i cemer u gradaccu, mazic **** mater sadiku u igri..ciganluk

Tesanj1975
Kontakt:

PostPostao/la Tesanj1975 » 07 sep 2019, 17:34

Instagram zvijezdice....

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 07 sep 2019, 18:03

Posljedica totalne nepripremljenosti ekipe, a i okretanja glave od problema. Kad smo ovdje ukazivali na to da ne mozemo meda protiv treceligasa onda su trazeni alibiji. Nadam se da ce doc neko da posuta ove zvjezdice.
TŽV!

Udarnik1927
Kontakt:

PostPostao/la Udarnik1927 » 07 sep 2019, 18:10

Sadik, kapa dole za drugo poluvrijeme majstore! Ostali, mrš!

Tesanj1975
Kontakt:

PostPostao/la Tesanj1975 » 07 sep 2019, 18:45

Samo trener koji ima m.da da ove p.ckice spusti na zemlju

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 07 sep 2019, 18:47

Da vam kazem samo Sabic vas je gledao danas bio iza vase klupe na tribini u zadnjem redu,ako vas on preuzme dovest ce vas u red,sretno vam sa novim trenerom

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 07 sep 2019, 18:56

Kaki su vam ono navijaci samo mater suju hehehe upisao sam se od smijeha, dali je to posljedica vaseg dugog igranja po tim nizim ligama

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 07 sep 2019, 18:58

zmajevac WroteColonKaki su vam ono navijaci samo mater suju hehehe upisao sam se od smijeha, dali je to posljedica vaseg dugog igranja po tim nizim ligama

To je posljedica 3 covjeka koja od jucer prate tosk, cirkus uglavnom :rol:
TŽV!

Orhan
Kontakt:

PostPostao/la Orhan » 07 sep 2019, 19:05

atomac123 WroteColon
zmajevac WroteColonKaki su vam ono navijaci samo mater suju hehehe upisao sam se od smijeha, dali je to posljedica vaseg dugog igranja po tim nizim ligama

To je posljedica 3 covjeka koja od jucer prate tosk, cirkus uglavnom :rol:

Svuda se nadje takvih specijalaca u svakom gradu svakom klubu, vi ste dobri ako su vam samo tri navijaca da kazem krkani... Sretno vam u nastavku sezone
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 07 sep 2019, 19:09

Sta je posljedica kod tebe? Jesi li isao u skolu? Psujete i smijete se golmanu dok ga hitna vozi cigani jedni. Dodjite nekad u Tesanj u kavez, a ne ko picke psovat, retardi jedni

Orhan
Kontakt:

PostPostao/la Orhan » 07 sep 2019, 19:13

plavobijeliii WroteColon

Sta je posljedica kod tebe? Jesi li isao u skolu? Psujete i smijete se golmanu dok ga hitna vozi cigani jedni. Dodjite nekad u Tesanj u kavez, a ne ko picke psovat, retardi jedni

Tebe pravo poraz boli pa kreno si pisat gluposti... Pozdrav normalnoj raji koji su danas bili u Gradaccu
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 07 sep 2019, 19:15

Orhan WroteColon
plavobijeliii WroteColon

Tebe pravo poraz boli pa kreno si pisat gluposti... Pozdrav normalnoj raji koji su danas bili u Gradaccu

Ja ti jedini cestito, al me nerviraju bolesnici ovakvi, momku pukla vilica oni se smiju i ti prdis nesto Haj zdrao

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 07 sep 2019, 19:25

Sramota, 4 komada cc.. nek se madi reklamira kod pajde onog. A sa njim sabic i koprivica. Zali navijaca koji su dosli. Stidite se

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 07 sep 2019, 20:49

slika
Šaka retarda na čelu sa volom u crvenoj majici koji se ismijavaju i zvizde dok hitna ulazi po naseg kapitena.
Na stranu i sudjenje i rezultat, nek vas bude stid stoko

nikoneznanovic
Kontakt:

PostPostao/la nikoneznanovic » 07 sep 2019, 20:58

plavobijeliii WroteColonslika
Šaka retarda na čelu sa volom u crvenoj majici koji se ismijavaju i zvizde dok hitna ulazi po naseg kapitena.

Što ne reče druže to momcima tamo na temi kod njih, gdje si pisao vidim...

ImbecilniLudak
Kontakt:

PostPostao/la ImbecilniLudak » 07 sep 2019, 21:47

nikoneznanovic WroteColon

Danas sam dobro zapamtio ovu facu. Ocekujem "mudonju" da dodje na gostovanje u Tesanj kao i jos par od ovih kockastih glava koji su pored njega. A siguran sam da cemo se sresti i prije. Realno, jedva cekam !!!
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

HeliosIzDomzala
Kontakt:

PostPostao/la HeliosIzDomzala » 07 sep 2019, 22:01

ImbecilniLudak WroteColon

Danas sam dobro zapamtio ovu facu. Ocekujem "mudonju" da dodje na gostovanje u Tesanj kao i jos par od ovih kockastih glava koji su pored njega. A siguran sam da cemo se sresti i prije. Realno, jedva cekam !!!

Neka i provocirati pa i psovati. Al ismijavati onakvu povredu a momka hitna odvozi, dno dna.

zvijezda1
Kontakt:

PostPostao/la zvijezda1 » 07 sep 2019, 22:38

Pozdrav za normalnu raju iz Tešnja. A ti liku što prijetiš kad imaš muda sto se danas nisi obračuno sa momcima. Ti kažeš da su provocirali ismijavali vašeg igrača sto nije istina. Lp vidimo se u Tešnju

zomir
Kontakt:

PostPostao/la zomir » 08 sep 2019, 00:49

ImbecilniLudak WroteColon

Prozivat nekog ciganima, **** mater njihovim igracima, na svaku sudijsku odluku skakat ko majmun, kad ti bude uzvraceno pravis od sebe zrtvu. Bravo majmune evo ti banana, a sad u kavez :P

Da jos jednom ponovim ovo retardosu sto trubi da se ismijavo golman, ismijavani ste vi seljoberu par krkana sto kvari sliku ostalim normalnim navijacima sto su bili. Samo vas 5 6 krkana ko sto vidim i vasi vas evo prozivaju kvarite sliku o ostatku normalnih ljudi. Dosli ste normala niko vas diro nije usliste normala kraj domace publike i pravite krkanluk **** nasim igracima mater, pa pravite od sebe zrtve :crazy:. Golmanu brz oporavak!

plavobijeli budi siguran da cemo doc na proljece ;)

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 08 sep 2019, 12:26

Uhvatili ste se udarnika kao realnog lika, koji se aktivira na forum samo kad je pizdarija.
Helios ti je sve napisao. Penal je cist, al sta je prethodilo penalu? Do penala se masa nije cula, osim par nekih, a kad ste poceli sa ismjjavanjem svi su skociili. Nejse budi kakvog hoces ubjeđenja. Sudije nam nisu dale maket do 3-0. Aut, ofsajd, faul, sve u vasu korist, a onaj zalizani po 2m ofsajde pustao u vasu korist. Na 4-1 ne da 2 penala, mogao(morao) je jedan. Jel se imalo priblizimo golu i stisnemo, siječe u startu. Prekida izglednu priliku i svira faul umjesto da pusti prednost i kazete udarnik realan. Jest al u Q. A da smo mi losi, jesmo.
Dodji na proljece, obucite dres zvijezde, setajte ko sto mi setamo seljoberi jedni

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.