NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

HeliosIzDomzala
x 2
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 jan 2020, 18:33

Bctsk je napisao/la:
14 jan 2020, 15:17
HeliosIzDomzala je napisao/la:
14 jan 2020, 12:45
Bctsk je napisao/la:
14 jan 2020, 10:45
Brandao :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Nismo toliko jaki da dovodimo Premijerligaške igrače :lol:
Salu na stranu.Ako moze malo opsirnije tj. koju poziciju igra i jel igrao u BiH?
Marques iz Veleza. Onaj visoki štoper.

HeliosIzDomzala
x 2
Kontakt:

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 jan 2020, 18:38

ImbecilniLudak je napisao/la:
14 jan 2020, 16:08
Sta cemo sa izborom igraca decenije ? Nekim FB likovima bi trebalo objasniti sta znaci decenija. Samo sam cekao da predloze Vidnija ili Hozu haha
Dobar fazon svakako. To si upravu, ne zna se jesul gori oni što pitaju gdje je Ljevaković, Tigar... ili ovi što se pale što nije pobijedio Ipe, Omahić... Fb glasanje, nadglasani ljudi. Ako je tako izlajkano ne mora znaciti da je i stvarno to najbolja postava, ali ne možeš to objasniti pojedinim stručnjacima.

MANUTDTe
Kontakt:

Post Postao/la MANUTDTe » 14 jan 2020, 18:44

14 jan 2020, 18:09
Tesanj1975 je napisao/la:
14 jan 2020, 17:55
14 jan 2020, 16:08
Sta cemo sa izborom igraca decenije ? Nekim FB likovima bi trebalo objasniti sta znaci decenija. Samo sam cekao da predloze Vidnija ili Hozu haha
Hoza dobar bio
Ma bio odlican, ali bas su mi fora ljudi koji za igraca decenije predlazu lika koji u Tosku igrao 2005 godine. Nije skola dzabe :urnebes: :urnebes:
Jednostavno ono je izbor koji su napravili posjetioci FB Stranice. Nikakvi navijaci.
Neozbiljno je onako postaviti izbor i jos ga forsirati kao izbor navijaca.

HeliosIzDomzala
x 2
Kontakt:

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 jan 2020, 19:02

MANUTDTe je napisao/la:
14 jan 2020, 16:40
Imal kakve price o infrastrukturi stadiona?
Bile priče kako su dali dio para za umjetnu travu, kako je dogovoreno s načelnikom da se radi pomoćni gore u mekišu. I opet se ušutilo sve. Tako da.. daj Bože.

Bctsk
Kontakt:

Post Postao/la Bctsk » 14 jan 2020, 21:53

Koji li je sad ovaj Meksikanac Leonel?

Topnikus
Kontakt:

Post Postao/la Topnikus » 14 jan 2020, 22:19

Sve o klubu izgleda prvo na onoj fb stranici pa kluba
Sramota. Onaj bez zuba ih pljuvao.pa sigurno sad moraju prvo njemu. Imamovic je ubleha, kakvo pojacanje? Rema jest plata mala, ali taliti se preko tima koji je 2 bio nije uredu.

MANUTDTe
Kontakt:

Post Postao/la MANUTDTe » 14 jan 2020, 22:40

Topnikus je napisao/la:
14 jan 2020, 22:19
Sve o klubu izgleda prvo na onoj fb stranici pa kluba
Sramota. Onaj bez zuba ih pljuvao.pa sigurno sad moraju prvo njemu. Imamovic je ubleha, kakvo pojacanje? Rema jest plata mala, ali taliti se preko tima koji je 2 bio nije uredu.
Ne kontam ja tebe, hajd polahko sad izpocetka, kagano objasni.

Topnikus
Kontakt:

Post Postao/la Topnikus » 14 jan 2020, 22:47

Stranica ta fb o ligi sve objavi o klubu
To neko izdaje a to je neozbiljno. Taj neki sto to vodi pljuje ih cesto pa oni onda mu daju info. Otkud on zna meksikanac itd... Remetic dovodi E. Imamovica, rusa koji negdje nije bio bio duze od pola god. A placao je u repki, zrinjskom itd. I sada nema kluba pa onda Remetic ga uzme. Ili Markeza bez minute u velezu. Placas stranca dupli troskovi. Stan hrana prijava drzavi a tvoja djeca ne valjaju.

MANUTDTe
Kontakt:

Post Postao/la MANUTDTe » 14 jan 2020, 22:56

Topnikus je napisao/la:
14 jan 2020, 22:47
To neko izdaje a to je neozbiljno. Taj neki sto to vodi pljuje ih cesto pa oni onda mu daju info. Otkud on zna meksikanac itd... Remetic dovodi E. Imamovica, rusa koji negdje nije bio bio duze od pola god. A placao je u repki, zrinjskom itd. I sada nema kluba pa onda Remetic ga uzme. Ili Markeza bez minute u velezu. Placas stranca dupli troskovi. Stan hrana prijava drzavi a tvoja djeca ne valjaju.
Ahaa sad te kontam...
Ta str je klub koliko god oni bjezali od toga.
Al nisu krivi ti momci, kriv je klub...momci imaju dobre namjere, al se doslo do nivoa gdje se mora prof. poceti raditi...
Kad se sa infrastrukturom krece???

slika
Tribina u Bosanskom Samcu, 1100 sjedalica, 4 svlacionice pres itd samo 312 000 KM. Kazem samo jer zvanicno TOŠK ova sezona kosta cca 450 000 KM? Zar smo toliki pacenici da nemamo normalan stadion?

HeliosIzDomzala
x 2
Kontakt:

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 jan 2020, 23:01

Topnikus je napisao/la:
Ne može se druže uticati na to. Prvo frajer je uvezan sa 5-6 igrača iz svake ekipe. Drugo ti sami igrači se javljaju, daju informacije i pojedini plaćaju za to. A ne može neko iz kluba objaviti nešto ako igrač nije potpisao, ko što su prije radili u par navrata, mislim šivšić i ćurić. Ljudi ih izradili onda brišu, još veća sramota. Svagdje je tako, mediji prvo objave prije kluba...Onaj što vodi prva liga se utalio to je cudo neviđeno.

Bctsk
Kontakt:

Post Postao/la Bctsk » 14 jan 2020, 23:05

MANUTDTe je napisao/la:
14 jan 2020, 22:56
Topnikus je napisao/la:
Ahaa sad te kontam...
Ta str je klub koliko god oni bjezali od toga.
Al nisu krivi ti momci, kriv je klub...momci imaju dobre namjere, al se doslo do nivoa gdje se mora prof. poceti raditi...
Kad se sa infrastrukturom krece???

slika
Tribina u Bosanskom Samcu, 1100 sjedalica, 4 svlacionice pres itd samo 312 000 KM. Kazem samo jer zvanicno TOŠK ova sezona kosta cca 450 000 KM? Zar smo toliki pacenici da nemamo normalan stadion?
Daje da prave tribinu kao u Zepcu.Ima prostora do rijeke,ali ocigledno nema para za infrastrukturu vec za dovodjenje neprovjerenih stranaca...

HeliosIzDomzala
x 2
Kontakt:

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 jan 2020, 23:08

Teško da će sta biti od infrastrukture. Baš sam se ponadao da su dobri rezultati i prva liga preduslovi za pomoćni teren ili bar natkrivenu tribinu. Mislim da i ova garnitura ljudi u klubu neće napraviti nešto povodom toga, nažalost.

MANUTDTe
Kontakt:

Post Postao/la MANUTDTe » 14 jan 2020, 23:12

Moras imati plan pa sve dodje na red.
Nije napad na trenutne ljude vec na sve nas.
Za 90 god da smo imali plan o pomocnom do sada bi ga imali. Vec nema planova nikakvih sve je na ho ruk. Zepce mrtvo, Zepce ovo, Zepce ono...kad odes na teren zjanis se, 1 tribina natkrivena, druga sasvim ok, 1 pomocni travnati indrugi umjetni. Svaka cast.

HeliosIzDomzala
x 2
Kontakt:

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 jan 2020, 23:16

MANUTDTe je napisao/la:
14 jan 2020, 23:12
Moras imati plan pa sve dodje na red.
Nije napad na trenutne ljude vec na sve nas.
Za 90 god da smo imali plan o pomocnom do sada bi ga imali. Vec nema pla7nova nikakvih sve je na ho ruk. Zepce mrtvo, Zepce ovo, Zepce ono...kad odes na teren zjanis se, 1 tribina natkrivena, druga sasvim ok, 1 pomocni travnati indrugi umjetni. Svaka cast.
Tako je slažem se u potpunosti. Ja sam nedavno ovdje napisao da je ovo u nas trenutno sve na silu, lijepo jest ali do kad ćemo imati ljude koji će to još moći gurati. Realno slabo ovdje imamo igrača iz okoline da mogu dati ruke, ovi strani su skupi, puno je to para, plus liga prljava i tu nekad nešto moras raditi, puno se daje i plaća savezu zauzvrat nemaš ništa. I da upravu si, 90 godina nismo dobili pomoćni, zašto to od ovih ljudi sad očekivati...

Topnikus
Kontakt:

Post Postao/la Topnikus » 14 jan 2020, 23:17

14 jan 2020, 23:01
Topnikus je napisao/la:
Ne može se druže uticati na to. Prvo frajer je uvezan sa 5-6 igrača iz svake ekipe. Drugo ti sami igrači se javljaju, daju informacije i pojedini plaćaju za to. A ne može neko iz kluba objaviti nešto ako igrač nije potpisao, ko što su prije radili u par navrata, mislim šivšić i ćurić. Ljudi ih izradili onda brišu, još veća sramota. Svagdje je tako, mediji prvo objave prije kluba...Onaj što vodi prva liga se utalio to je cudo neviđeno.
Naveo sam primjer. Nebitan je lik. Pola planete i nema fb nit vidi to. Ali ocigledno da pljuje pa se oni prepadnu to je zalosno . Sto se tice remetica , vrijeme ce pokazat. Ovo dovodjenje anonimusa nije dobro nikako. Vidjet cemo

HeliosIzDomzala
x 2
Kontakt:

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 jan 2020, 23:31

Topnikus je napisao/la:
14 jan 2020, 23:17
14 jan 2020, 23:01
Topnikus je napisao/la:
Naveo sam primjer. Nebitan je lik. Pola planete i nema fb nit vidi to. Ali ocigledno da pljuje pa se oni prepadnu to je zalosno . Sto se tice remetica , vrijeme ce pokazat. Ovo dovodjenje anonimusa nije dobro nikako. Vidjet cemo
Cilj uprave je kako sam i neki dan napisao je da se troškovi smanje, to su napravili dovođenjem jeftinijeg trenera i ovih igrača koji su došli samo na platu. To samo na platu mislim jer su vlado mazic i ovi bolji igraci svake polusezone uzimali na ruke 3-5 hiljada KM. A imamo bodova realno, al opet što ti kažeš vidjet ćemo... al smatram da opstanak neće biti upitan. Mi o premijer ligi ovdje bar na forumu što nas ima ne trebamo pričati, nismo.ovi pacijenti sa fb koji to najavljuju. Znamo na čemu smo...

ImbecilniLudak
Kontakt:

Post Postao/la ImbecilniLudak » 14 jan 2020, 23:36

Ja vas molim samo mojne price o pomocnom terentu jer meni odmah padne na pamet Saran koji je pokrao pare, a zbog toga niko nista nije pokrenuo i onda lik hladno ode u Njemacku i kaki kako ga je otjerala nepravda, pa da ima pravde Edine Saranovicu ti bi vec koju godinu bio u zatvoru smradu seljacki.
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

HeliosIzDomzala
x 2
Kontakt:

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 jan 2020, 23:37

14 jan 2020, 23:36
Ja vas molim samo mojne price o pomocnom terentu jer meni odmah padne na pamet Saran koji je pokrao pare, a zbog toga niko nista nije pokrenuo i onda lik hladno ode u Njemacku i kaki kako ga je otjerala nepravda, pa da ima pravde Edine Saranovicu ti bi vec koju godinu bio u zatvoru smradu seljacki.
Sve rečeno. :salut:

MVN1994
x 6
Kontakt:

Post Postao/la MVN1994 » 16 jan 2020, 19:36

MANUTDTe je napisao/la:

slika
Istina, slične vrijednosti je i tribina u Krupi al eto nedostaje volje za tako nešto....

Ima li neko info šta je sa Poturalićem, jel se vraća u Gračanicu ili ostaje dok nas?
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

HeliosIzDomzala
x 2
Kontakt:

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 16 jan 2020, 19:57

MVN1994 je napisao/la:
16 jan 2020, 19:36
MANUTDTe je napisao/la:

slika
Istina, slične vrijednosti je i tribina u Krupi al eto nedostaje volje za tako nešto....

Ima li neko info šta je sa Poturalićem, jel se vraća u Gračanicu ili ostaje dok nas?
Orašje je prvo trazilo Poturalića, a sada Bratstvo (ovi iz Orasja su vec dali neku ponudu...)Kako stvari stoje neće ga pustiti ako ne dobiju koliko traže za njega. Kako sam cuo postoji sansa da ga puste ukoliko dogovore jednog napadaca do 21 godine ( o tom po tom). Taj bi nam do u21 legao pravo..

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: nerkolfc i 10 gostiju.