NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 12 apr 2021, 20:32

To sam procitao. Ako nije problem objasni ponasanje uprave i pojedinaca.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 12 apr 2021, 20:49

MANUTDTe je napisao/la:
12 apr 2021, 20:07
Vi ste jedni jedini šampioni. Čast mi je biti direktor ovim poštenim momcima, velikim igračima i herojima. Šta su danas omalovažavanja preživjeli... Psovanja krsta, jedite slaninu, **** srpske i ustaške majke... Sramota me ispred tešanjske publike, radi podsjećanja, na jesen je ta ista ekipa TOŠK-a dobila u Gradačcu 3:1 i nijedne pogrdne riječi. Dobili su aplauz", napisao je Piskić.
Da se razumijemo ima par pojedinaca koji su stvarno sve granice prešli. A ovaj klošar Piškić je isti koji je nas dobro se sjecam u kavezu kad smo bili provociro i vrijeđo 90 minuta, sjedio na sredini tribina on i još dvojica glavonja. Pored njih desno red dragons isti kao i ovi nasi pojedinci. Još prije toga se sjećam vrijeđanja na nacionalnoj osnovi igrača TOSK- a, Cane, Stanoje, srbijanac kako se vec zvao, momak je poslije utakmice plakao u svlavionici i taj se klošar našao pričat o gostoprimstvu ma marš. Zadnju utakmicu su pretili sportskom direktoru Mrgudi kad je bio i delegaciji i o čemu oni imaju da pričaju i da se žale...

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 apr 2021, 21:49

Bez obzira na Pisku ako se to desilo nema opravdanja. A realno je da nazalost jesmo poznati po tome. Treba malo pogledat istini u oci jer ovaj seljakluk na Lukama prelazi sve granice. Nekad se moglo s djecom doci, pogledat utakmica. Sad to lici na koridu samo sto su bikovi u publici
TŽV!

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 12 apr 2021, 22:39

Bez obzira na druge klubove i pojedince. To nije nama opravdanje za ono sto se desava kod nas na tribinama, a sada i na pozidi. To nema opravdanje i s tim treba zavrsiti. Ne znam kako, ali uprava mora snositi odgovornost. Svjesno sute i jos pravdaju.
Svi znamo da je ponasanje kod nas postalo previse neukusno.
Korida je mila majka za ovo.

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 12 apr 2021, 22:42

MANUTDTe je napisao/la:
12 apr 2021, 22:39
Bez obzira na druge klubove i pojedince. To nije nama opravdanje za ono sto se desava kod nas na tribinama, a sada i na pozidi. To nema opravdanje i s tim treba zavrsiti. Ne znam kako, ali uprava mora snositi odgovornost. Svjesno sute i jos pravdaju.
Svi znamo da je ponasanje kod nas postalo previse neukusno.
Korida je mila majka za ovo.
PS to nisu navijaci vec psovaci. Jednostavno navijaci navijaju, a to je na Lukama prava rijetkost.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 12 apr 2021, 23:40

MANUTDTe je napisao/la:
12 apr 2021, 22:42
MANUTDTe je napisao/la:
12 apr 2021, 22:39
Bez obzira na druge klubove i pojedince. To nije nama opravdanje za ono sto se desava kod nas na tribinama, a sada i na pozidi. To nema opravdanje i s tim treba zavrsiti. Ne znam kako, ali uprava mora snositi odgovornost. Svjesno sute i jos pravdaju.
Svi znamo da je ponasanje kod nas postalo previse neukusno.
Korida je mila majka za ovo.
PS to nisu navijaci vec psovaci. Jednostavno navijaci navijaju, a to je na Lukama prava rijetkost.
Slazem se. Samo hocu reci da se nije bas nasao pravi da kritikuje.
Ne vidim trenutno kako klub moze sprecit tako nesto s obzirom da se vecina nalazi izvan tribina. Uostalom krivim i nas navijace isto tako svako je od nas vjerujem vise puta čuo, bio blizu i nije reagovo, krecem od sebe a vjerujem i vi svi razmisljate nije vrijedno svađe sa nekim.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 12 apr 2021, 23:43

atomac123 je napisao/la:
12 apr 2021, 21:49
Bez obzira na Pisku ako se to desilo nema opravdanja. A realno je da nazalost jesmo poznati po tome. Treba malo pogledat istini u oci jer ovaj seljakluk na Lukama prelazi sve granice. Nekad se moglo s djecom doci, pogledat utakmica. Sad to lici na koridu samo sto su bikovi u publici
Bilo je ono uvijek ali ne u ovoj mjeri. Ovo je stvarno pretjerivanje. Nadam se da ce se sad malo stisat dok je mjesec ramazan ako nista. Stvarno u zadnje vrijeme vise stete nanose klubu nego dobrog.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la astra1922 » 13 apr 2021, 08:07

Svaka cast pojedinim ovdje koji su osudili.
U svakom klubu ima par pojedinaca koji cijelu utakmicu psuju. U nedjelju u tesnju je bilo malo vise ljudi koji su cijelu utakmicu psovali i pravili pritisak na svaku sudijsku odluku

Odlika dobrih ljudi je da osude i svaka čast na tome
Uglavnom pravi se derbi igrao bez prljave igre ali muski do kraja. Sretno u nastavku sezone
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 13 apr 2021, 08:11

astra1922 je napisao/la:
13 apr 2021, 08:07
Svaka cast pojedinim ovdje koji su osudili.
U svakom klubu ima par pojedinaca koji cijelu utakmicu psuju. U nedjelju u tesnju je bilo malo vise ljudi koji su cijelu utakmicu psovali i pravili pritisak na svaku sudijsku odluku

Odlika dobrih ljudi je da osude i svaka čast na tome
Uglavnom pravi se derbi igrao bez prljave igre ali muski do kraja. Sretno u nastavku sezone
Jesil bio na tekmi? Interesuje me da li je bilo spominjanja krsta, ustasa, cetnik, slanina i slično sto piskic spominje?? To nikad kod nas nije bilo. Psovke ostale ko i svagdje, nikad nece nestat sa nasih utakmica.

Flufy
Postovi: 209
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 14 apr 2021, 20:10

Po meni, sramotna objava piskica, SD zvijezde.
Nikada za ovo godina nisam čuo psovku na nacionalnoj ili vjerskoj osnovi na tribinama našeg stadiona, međutim ako su se desile iste, treba ih osuditi, ali ne na ovakav način bacati ljagu na klub, grad i sve ljude koji tu žive zbog nekog pojedinca!
Javašluk na stadionima traje odavno, narocito jer nema publike, pa se svaki povik čuje, a da se samo to u Tešnju desava, nije istina!
Skandiranje zvijezdinih navijaca u Gradačcu prilikom teške povrede Strike je takodjer sramotan, pa se niko javno nije oglasavao na ovaj nacin, prije par kola Gorazde, Bihać, sve je to krkanluk,itd itd. Toga je bilo uvijek i bit ce, ali ponavljam sada dolazi do izrazaja.

Činjenica da su u Tošku igrali igrači raznih religija i nacionalnosti, publika ih voljela, pazila i postovala bez obzira ko su, sta su i odakle su. U Tešnju takve stvari niko nije gledao, pa i danas imamo par momaka druge vjere, koje svi poštuju i cijene, tako da ovakvo saopstenje ima samo cilj da baci ljagu na komplet grad i klub.
A taj isti Piskic se pretvori u monstruma kada njegov klub nije u izglednoj situaciji i ne bira riječi i način da uvrijedi nekoga.
Čestitke zvijezdi na bodu, odlična ekipa.

ImbecilniLudak
Postovi: 284
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ImbecilniLudak » 14 apr 2021, 20:51

Sada mi je jasno zasto na SMART TV nije bilo tona. Vjerujem da svi znate ko je u pitanju, odnosno ko su likovi koji su najglasniji na tekmama. Nisam bio i necu spominjati imena, a siguran sam da sada i citaju ovo.
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la astra1922 » 14 apr 2021, 20:54

HeliosIzDomzala je napisao/la:
13 apr 2021, 08:11
astra1922 je napisao/la:
13 apr 2021, 08:07
Svaka cast pojedinim ovdje koji su osudili.
U svakom klubu ima par pojedinaca koji cijelu utakmicu psuju. U nedjelju u tesnju je bilo malo vise ljudi koji su cijelu utakmicu psovali i pravili pritisak na svaku sudijsku odluku

Odlika dobrih ljudi je da osude i svaka čast na tome
Uglavnom pravi se derbi igrao bez prljave igre ali muski do kraja. Sretno u nastavku sezone
Jesil bio na tekmi? Interesuje me da li je bilo spominjanja krsta, ustasa, cetnik, slanina i slično sto piskic spominje?? To nikad kod nas nije bilo. Psovke ostale ko i svagdje, nikad nece nestat sa nasih utakmica.
Bio sam drug nezna se ko je vise psovao ili oni da zida ili oni iz stanova
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 14 apr 2021, 21:07

astra1922 je napisao/la:
14 apr 2021, 20:54
HeliosIzDomzala je napisao/la:
13 apr 2021, 08:11
astra1922 je napisao/la:
13 apr 2021, 08:07
Svaka cast pojedinim ovdje koji su osudili.
U svakom klubu ima par pojedinaca koji cijelu utakmicu psuju. U nedjelju u tesnju je bilo malo vise ljudi koji su cijelu utakmicu psovali i pravili pritisak na svaku sudijsku odluku

Odlika dobrih ljudi je da osude i svaka čast na tome
Uglavnom pravi se derbi igrao bez prljave igre ali muski do kraja. Sretno u nastavku sezone
Jesil bio na tekmi? Interesuje me da li je bilo spominjanja krsta, ustasa, cetnik, slanina i slično sto piskic spominje?? To nikad kod nas nije bilo. Psovke ostale ko i svagdje, nikad nece nestat sa nasih utakmica.
Bio sam drug nezna se ko je vise psovao ili oni da zida ili oni iz stanova
Znamo mi to drugar, imenom i prezimenom sve. U sustini to je 10 tak ljudi, ako se tako mogu nazvati?
Halalite nam, doslo vrijeme kada takvi dodju u prvi plan.

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 14 apr 2021, 21:36

Bas se njihova imena ne smiju napisati i da svi znamo ko su?

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 14 apr 2021, 21:40

Flufy je napisao/la:
14 apr 2021, 20:10
Po meni, sramotna objava piskica, SD zvijezde.
Nikada za ovo godina nisam čuo psovku na nacionalnoj ili vjerskoj osnovi na tribinama našeg stadiona, međutim ako su se desile iste, treba ih osuditi, ali ne na ovakav način bacati ljagu na klub, grad i sve ljude koji tu žive zbog nekog pojedinca!
Javašluk na stadionima traje odavno, narocito jer nema publike, pa se svaki povik čuje, a da se samo to u Tešnju desava, nije istina!
Skandiranje zvijezdinih navijaca u Gradačcu prilikom teške povrede Strike je takodjer sramotan, pa se niko javno nije oglasavao na ovaj nacin, prije par kola Gorazde, Bihać, sve je to krkanluk,itd itd. Toga je bilo uvijek i bit ce, ali ponavljam sada dolazi do izrazaja.

Činjenica da su u Tošku igrali igrači raznih religija i nacionalnosti, publika ih voljela, pazila i postovala bez obzira ko su, sta su i odakle su. U Tešnju takve stvari niko nije gledao, pa i danas imamo par momaka druge vjere, koje svi poštuju i cijene, tako da ovakvo saopstenje ima samo cilj da baci ljagu na komplet grad i klub.
A taj isti Piskic se pretvori u monstruma kada njegov klub nije u izglednoj situaciji i ne bira riječi i način da uvrijedi nekoga.
Čestitke zvijezdi na bodu, odlična ekipa.
Sve potpisujem isto tako mislim. Da je sramota jeste i to velika. Ali Piškićev potez je pravi onaj hinjski. Nadat se da će se ovi naši skontat više da ovo sto rade nije podrska ni igracima a ni klubu, sto vise suprotno, sramote ovaj ponosni i bgm časni grad i klub.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 14 apr 2021, 21:43

Tesanj1975 je napisao/la:
14 apr 2021, 21:36
Bas se njihova imena ne smiju napisati i da svi znamo ko su?
Ja sam napisao gore. I mi svi smo krivi jer niko neće da utiče na njih da prestane, krećem od sebe, što mi treba sukob s nekim, posebno kad su pod uticajem alkohola samo može doći do tuče nije vrijedno. Trebalo bi se više nas normalni navijaća okupljat i svojim primjerom i navijanjem pokazat drugim kako se to radi pa valjda se posrame, ne vidim drugog načina...

Flufy
Postovi: 209
Pridružen/a: 18 jan 2020, 02:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Flufy » 14 apr 2021, 21:48

atomcici je napisao/la:
14 apr 2021, 21:43
Tesanj1975 je napisao/la:
14 apr 2021, 21:36
Bas se njihova imena ne smiju napisati i da svi znamo ko su?
Ja sam napisao gore. I mi svi smo krivi jer niko neće da utiče na njih da prestane, krećem od sebe, što mi treba sukob s nekim, posebno kad su pod uticajem alkohola samo može doći do tuče nije vrijedno. Trebalo bi se više nas normalni navijaća okupljat i svojim primjerom i navijanjem pokazat drugim kako se to radi pa valjda se posrame, ne vidim drugog načina...
Samo sebi natovariti neprijatelj, a efekat nikakav. Ima tu ljudi i na tribinama svakakvog ponasanja, nisu samo zidine problem. Al to ce uvijek tako ostat, sjetimo se sukoba na utakmici tosk-bratstvo. Suvišno dalje pricat

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 14 apr 2021, 22:03

Tesanj1975 je napisao/la:
14 apr 2021, 21:36
Bas se njihova imena ne smiju napisati i da svi znamo ko su?
Uprava zna imena i treba da reaguje, samo tako se rijesiti moze. Ljudi koji su bliski upravi najvise i psuju.
Minovdje mozemo iznijeti imena, ali to nije nacin. Pogresno se odmah tumaci. Uprava zna i neka reaguje

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 15 apr 2021, 20:43

To i jeste problem drustva opcenito. Svi nesto znaju a svi cute. Niko nece da upre prstom u nekog da se ne bi zamjerio.

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 22 maj 2021, 20:36

3:0 / 3:3 = trgovina

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.