NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 23 nov 2021, 00:30

Tesanj1975 je napisao/la:
22 nov 2021, 17:37
Ode uprava ....
Uprava je bilo i bit ce. Nisu prvi, a ni zadnji koji odlaze.
Bitno je sta su uradili i sta su ostavili iza sebe.
Samo zanimljivo je sto skoro svaka uprava iznese neki mega projekat i i ubrzo podnese ostavku. Bezobrazno lazu narod.
Teren sa umjetnom travom?
Pomocni Mekis?

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 23 nov 2021, 01:35

Deja vu - već viđeno! Rezultatski top, rekordan broj bodova sa prosječnim i jeftinim igrackim kadrom. Ide skupština, trazi se nova uprava. Napravili neki projekat, tu se prica završila.

Ista stvar se ponavlja nekoliko godina, hajmo jovo na novo. Ne vidim da može biti sta bolje skorije vrijeme, TOŠK je u Tešnju i dalje zadnja rupa na svirali svima. 😔

HiTi
Postovi: 18
Pridružen/a: 02 nov 2021, 18:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HiTi » 26 nov 2021, 00:44

Hajde da vidi se sta i kako, da ne daju se zaklučci tek tako, neka malo prođe vremena. Zasto ovi odose na ovakav nacin, to me interesuje to samo se desi? Niko nista ne komentarise?

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 26 nov 2021, 10:56

HiTi je napisao/la:
26 nov 2021, 00:44
Hajde da vidi se sta i kako, da ne daju se zaklučci tek tako, neka malo prođe vremena. Zasto ovi odose na ovakav nacin, to me interesuje to samo se desi? Niko nista ne komentarise?
Dobro došao. Pročulo se da su ljudi u ostavci otkrili forum a izgleda evo počeli se i prijavljivat. Čestitke prije svega, pa nam ti objasni zašto ste otišli??

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 26 nov 2021, 11:14

atomcici je napisao/la:
26 nov 2021, 10:56
HiTi je napisao/la:
26 nov 2021, 00:44
Hajde da vidi se sta i kako, da ne daju se zaklučci tek tako, neka malo prođe vremena. Zasto ovi odose na ovakav nacin, to me interesuje to samo se desi? Niko nista ne komentarise?
Dobro došao. Pročulo se da su ljudi u ostavci otkrili forum a izgleda evo počeli se i prijavljivat. Čestitke prije svega, pa nam ti objasni zašto ste otišli??
Isto sam to pomislio kad sam pročitao post. Bahnu odjednom, prva objava, i kao 20 pitanja iz rafala. Kao nista se ne komentarise. Komentarisemo mi starac godinama ovdje i druzimo se, samo si ti novi, nisi znao za ovo. 😁

HiTi
Postovi: 18
Pridružen/a: 02 nov 2021, 18:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HiTi » 26 nov 2021, 11:30

HeliosIzDomzala je napisao/la:
26 nov 2021, 11:14
atomcici je napisao/la:
26 nov 2021, 10:56
HiTi je napisao/la:
26 nov 2021, 00:44
Hajde da vidi se sta i kako, da ne daju se zaklučci tek tako, neka malo prođe vremena. Zasto ovi odose na ovakav nacin, to me interesuje to samo se desi? Niko nista ne komentarise?
Dobro došao. Pročulo se da su ljudi u ostavci otkrili forum a izgleda evo počeli se i prijavljivat. Čestitke prije svega, pa nam ti objasni zašto ste otišli??
Isto sam to pomislio kad sam pročitao post. Bahnu odjednom, prva objava, i kao 20 pitanja iz rafala. Kao nista se ne komentarise. Komentarisemo mi starac godinama ovdje i druzimo se, samo si ti novi, nisi znao za ovo. 😁
Mozda je i tako, vidim neko ogromno nepovjerenje, svi bahnu na forum, kao i ja sad, al izgleda u nezgodno vrijeme. Da vas ne remetim u vasim seansama, samo izvolite, vidim da ste upućeni.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 26 nov 2021, 11:35

HiTi je napisao/la:
26 nov 2021, 11:30
HeliosIzDomzala je napisao/la:
26 nov 2021, 11:14
atomcici je napisao/la:
26 nov 2021, 10:56


Dobro došao. Pročulo se da su ljudi u ostavci otkrili forum a izgleda evo počeli se i prijavljivat. Čestitke prije svega, pa nam ti objasni zašto ste otišli??
Isto sam to pomislio kad sam pročitao post. Bahnu odjednom, prva objava, i kao 20 pitanja iz rafala. Kao nista se ne komentarise. Komentarisemo mi starac godinama ovdje i druzimo se, samo si ti novi, nisi znao za ovo. 😁
Mozda je i tako, vidim neko ogromno nepovjerenje, svi bahnu na forum, kao i ja sad, al izgleda u nezgodno vrijeme. Da vas ne remetim u vasim seansama, samo izvolite, vidim da ste upućeni.
Pa možda i jesmo upuceni, sto smatras da nismo? Kažem ti ulet ti je bio loš, nebitno to. Eto napisao si, ne daju se zaključci bas tako. Na koji si tacno zakljucak mislio, sta je raja ovdje na forumu pogriješila po tebi?

HiTi
Postovi: 18
Pridružen/a: 02 nov 2021, 18:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HiTi » 26 nov 2021, 11:58

Niko nije pomenuo ni jednu rijec o greski bilo koga, ali sam napad na prvu i dobrodoslica za pozeliti. Ne zelim vam kvariti harmoniju. Nisam niciji i niti sam tu da ispravljam krive drine, a vec na prvu me svrstajete negdje ? Ako je moguce normalan dijalog i komunikacija bez omalovazavanja i stigme, tu sam, a ako i ne moze nije problem. Ne zelim se nametati, a simpatisem Tošk, ako je to pogresno ili mozda zabranjeno ili je samo određen za odabranu klijentelu, ne znam nisam često tu u gradu, pa mozda su nekakva nova pravila nastala. Vjerovatno cu razumjeti.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 26 nov 2021, 12:41

HiTi je napisao/la:
26 nov 2021, 11:58
Niko nije pomenuo ni jednu rijec o greski bilo koga, ali sam napad na prvu i dobrodoslica za pozeliti. Ne zelim vam kvariti harmoniju. Nisam niciji i niti sam tu da ispravljam krive drine, a vec na prvu me svrstajete negdje ? Ako je moguce normalan dijalog i komunikacija bez omalovazavanja i stigme, tu sam, a ako i ne moze nije problem. Ne zelim se nametati, a simpatisem Tošk, ako je to pogresno ili mozda zabranjeno ili je samo određen za odabranu klijentelu, ne znam nisam često tu u gradu, pa mozda su nekakva nova pravila nastala. Vjerovatno cu razumjeti.
Ne zamjeri, prate od prije par dana ovi u ostavci pa se ocekuju nove prijave 😆 Dobrodosao svakako.

HiTi
Postovi: 18
Pridružen/a: 02 nov 2021, 18:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HiTi » 26 nov 2021, 12:47

Nije nikakav problem prijatelju! Ruzno mi je ovo bilo na nož dok sam par slova otipkao,...
Ali fakat vidim iz vasih komentara, da se u čaršiji nista bitnije nije promjenilo,... opet su nekakve borbe sa Don Quijote i njegovim vjetrenjačama, mislio sam da je to vrijeme davno prošlo, izgleda da nije!

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 26 nov 2021, 12:50

HiTi je napisao/la:
26 nov 2021, 12:47
Nije nikakav problem prijatelju! Ruzno mi je ovo bilo na nož dok sam par slova otipkao,...
Ali fakat vidim iz vasih komentara, da se u čaršiji nista bitnije nije promjenilo,... opet su nekakve borbe sa Don Quijote i njegovim vjetrenjačama, mislio sam da je to vrijeme davno prošlo, izgleda da nije!
Nije zato sto prodaju maglu. A carsija mala sve se zna, jedno pričaju, drugo pišu, trece rade. TOŠK zadugo neće osjetiti neki boljitak zbog takvih ljudi. Ne dvolicinih, nego trolicnih.

HiTi
Postovi: 18
Pridružen/a: 02 nov 2021, 18:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HiTi » 26 nov 2021, 13:05

HeliosIzDomzala je napisao/la:
26 nov 2021, 12:50
HiTi je napisao/la:
26 nov 2021, 12:47
Nije nikakav problem prijatelju! Ruzno mi je ovo bilo na nož dok sam par slova otipkao,...
Ali fakat vidim iz vasih komentara, da se u čaršiji nista bitnije nije promjenilo,... opet su nekakve borbe sa Don Quijote i njegovim vjetrenjačama, mislio sam da je to vrijeme davno prošlo, izgleda da nije!
Nije zato sto prodaju maglu. A carsija mala sve se zna, jedno pričaju, drugo pišu, trece rade. TOŠK zadugo neće osjetiti neki boljitak zbog takvih ljudi. Ne dvolicinih, nego trolicnih.
Većinu tih ljudi koji su u zadnjoj upravi znam osobno, ili njihove bliže i po meni nema nekih ne časnih, moje iskustvo tako govori, sad posto nisam često kući ljudi su kvarna roba kao i svugdje,... Zao mi je sto Tošk prolazi kroz ove sve stvari. Zadnja utakmica koju sam gledao tamo je bila protiv Banovića, taj vikend sam bio slobodan pa sam malo dosao do svojih, pokisao sam dobro samo to znam i u kontaktu sa ovom rajom sto sam u komunikaciji, nisu kudili ovu upravu, zato mi je bilo ovo sve čudno kada sam vidio! Nije mi jasno sta se desi za tako kratko vrijeme!

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 26 nov 2021, 13:18

HiTi je napisao/la:
26 nov 2021, 13:05
HeliosIzDomzala je napisao/la:
26 nov 2021, 12:50
HiTi je napisao/la:
26 nov 2021, 12:47
Nije nikakav problem prijatelju! Ruzno mi je ovo bilo na nož dok sam par slova otipkao,...
Ali fakat vidim iz vasih komentara, da se u čaršiji nista bitnije nije promjenilo,... opet su nekakve borbe sa Don Quijote i njegovim vjetrenjačama, mislio sam da je to vrijeme davno prošlo, izgleda da nije!
Nije zato sto prodaju maglu. A carsija mala sve se zna, jedno pričaju, drugo pišu, trece rade. TOŠK zadugo neće osjetiti neki boljitak zbog takvih ljudi. Ne dvolicinih, nego trolicnih.
Većinu tih ljudi koji su u zadnjoj upravi znam osobno, ili njihove bliže i po meni nema nekih ne časnih, moje iskustvo tako govori, sad posto nisam često kući ljudi su kvarna roba kao i svugdje,... Zao mi je sto Tošk prolazi kroz ove sve stvari. Zadnja utakmica koju sam gledao tamo je bila protiv Banovića, taj vikend sam bio slobodan pa sam malo dosao do svojih, pokisao sam dobro samo to znam i u kontaktu sa ovom rajom sto sam u komunikaciji, nisu kudili ovu upravu, zato mi je bilo ovo sve čudno kada sam vidio! Nije mi jasno sta se desi za tako kratko vrijeme!
Tvoj prvi komentar je pitanje za bivše. Naravno da je čudno stim da očekujemo ubačene elemente jer su genijalci otkrili forum i forumaše. Kako god svako je dobro došao ko voli ovaj klub samo smo oprezni jer smatramo da je ovo mjesto za nas običnu raju a ne uprave.

A za ove bivše mogu ti samo reći da su sami sebe sklonili zbog pljuvanja svih bivših kako bi sebe uzdigli, Igranja na dvije tri strane i karte se kad tad otkrije i sto kaze kolega previše troličnih ljudi. Jednostavno su izgubili podršku navijača (Nikad manje na tribinama), privrednika i prijatelja kluba. Da ne komentarišem sad fb i seljačke komentare na raznim stranicama te glumljenja nekih bitnih karika itd. Sve su sami sebi napravili. Bilo je tu i dobrih stvari ne treba dušu griješit, rezultat je vrhunski s obzirom na visinu finansija. Hvala im na doprinosu i idemo dalje ni prvi ni zadnji.
Zadnja izmjena: atomcici, dana/u 26 nov 2021, 13:24, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 26 nov 2021, 13:20

HiTi je napisao/la:
26 nov 2021, 13:05
HeliosIzDomzala je napisao/la:
26 nov 2021, 12:50
HiTi je napisao/la:
26 nov 2021, 12:47
Nije nikakav problem prijatelju! Ruzno mi je ovo bilo na nož dok sam par slova otipkao,...
Ali fakat vidim iz vasih komentara, da se u čaršiji nista bitnije nije promjenilo,... opet su nekakve borbe sa Don Quijote i njegovim vjetrenjačama, mislio sam da je to vrijeme davno prošlo, izgleda da nije!
Nije zato sto prodaju maglu. A carsija mala sve se zna, jedno pričaju, drugo pišu, trece rade. TOŠK zadugo neće osjetiti neki boljitak zbog takvih ljudi. Ne dvolicinih, nego trolicnih.
Većinu tih ljudi koji su u zadnjoj upravi znam osobno, ili njihove bliže i po meni nema nekih ne časnih, moje iskustvo tako govori, sad posto nisam često kući ljudi su kvarna roba kao i svugdje,... Zao mi je sto Tošk prolazi kroz ove sve stvari. Zadnja utakmica koju sam gledao tamo je bila protiv Banovića, taj vikend sam bio slobodan pa sam malo dosao do svojih, pokisao sam dobro samo to znam i u kontaktu sa ovom rajom sto sam u komunikaciji, nisu kudili ovu upravu, zato mi je bilo ovo sve čudno kada sam vidio! Nije mi jasno sta se desi za tako kratko vrijeme!
Ma ne kudi njih licno niko. Nisu oni krivi sto su tu dosli, krivi su oni sto im je svejedno, imaju milione a boli ih ona stvar za toskom. I onda gurnu u vatru ljude kojima nažalost nije tu mjesto. I desi se sto se desi. Uprava izdrži maksimalno sezonu, izmuze se novcano, psihički.. i hajmo traziti nove. Svakom ko je ikako pomogao klubu kapa do poda, ali kad si upravi trebaš znati kako se ponašati na društvenim mrežama i slicno. Jel po tebi ona objava da nemaju 10 hiljada najveća sramota kluba. Za mene jest, i za svakog koga znam. I da, ne možeš popljuvati svakog živog da digne ruke od TOŠK-a, ko ce ga preuzeti kada oni odu? TOŠK mora nastaviti dalje.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 26 nov 2021, 13:24

I jos nesto, ovo je prva uprava koja je razjedinila navijače, prati po fb, jedni pišu "simpatizeri" i slicno... sve to ima svoje, puno se nezdravih stvari uradilo. Nije više stvar u parama...

HiTi
Postovi: 18
Pridružen/a: 02 nov 2021, 18:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HiTi » 26 nov 2021, 13:49

HeliosIzDomzala je napisao/la:
26 nov 2021, 13:24
I jos nesto, ovo je prva uprava koja je razjedinila navijače, prati po fb, jedni pišu "simpatizeri" i slicno... sve to ima svoje, puno se nezdravih stvari uradilo. Nije više stvar u parama...
Radim u toj branši sa novcem i njegovim tokovima, vjeruj da stanje nije nimalo zahvalno, ni simpatično, a niti daje optimistična predviđanja. S obzirom da mi je i kum vezan ovdje za Želju,oni isto doživljavaju katarzu, sve je to vjeruj drug normalno. Ono sto je objavljeno za pomoć, gledano iz mog ugla, a zaključujem samo onda dok sve to dobro pogledam iz svakog ugla, je bilo više kao poruka ili skretanje pažnje na sebe. U Tešnju tu količinu novaca koja im je trebala ima sad trenutno četvrtina ljudi u džepu, a mozda su i oni sami imali. Tako da nisu tu bile finansije toliki problem, kako se kasnije i ispostavilo. To sa navijačima ne znam sta se moglo izdesavati, posto nisam tu konstatno, sta je se tu moglo razoriti, Tošk nije nikad imao neku enormnu količinu navijača, iskreno iz mog vakta, to je tako bilo.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 26 nov 2021, 17:06

Bas zbog toga što je situacija loša trebalo je više radit na odnosu sa ljudima i sponzorima a ne prozivat, blatit, lagat, izmisljat i sl. Al ne trebamo se vracati na njih. Oni su sada bivsi, hvala im za doprinos u svakom slucaju nije to lagan posao ali mi moramo dalje. Nadat se nekim novim imenima. Nismo imali neku armiju ali za ovaj rang sigurno da jesmo. Nije bilo utakmice ispod 500 600 do 1000 prodatih karti sada je spalo na 200 300. I to je velik udar na finansije nazalost.

HiTi
Postovi: 18
Pridružen/a: 02 nov 2021, 18:15
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HiTi » 26 nov 2021, 18:52

Sjecam se onog vremena nekih deset dvanast godina ranije, bubnjanja i ekipe ... Bas lijepa vremena, ali to kratko traja, zivot svakog na svoju stranu vozi. Malo sam citao objave na ovom postu, drug ima dosta kontradiktornosti, a kontam i međuljudski odnosi su izgleda naruseni,... Sistem vrijednosti je davno urusen!

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 26 nov 2021, 19:33

Ma bilo kako bilo trebamo gledat dalje. Hvala svima na doprinosu klubu kakav god bio, nezahvalan je to posao to je jasno. Imal ko informacije za dalje, imal kakvi zainteresovani ?

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 29 nov 2021, 08:50

Mirza Mujkanović zainteresovan za ulaganje u NK TOŠK. Dosta toga će biti jasnije na skupštini.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.