NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 05 nov 2018, 09:30

Dat ćemo im i Kršića :lolno: :lolno:
FGR !

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 05 nov 2018, 09:34

BlueSEVER je napisao/la:Koprivica ide za Gradačac a Jusufbašić u Tešanj. Mace avlija.
Eto vam Tešnjaci najava za transfer, koji je već dogovoren kao i utakmica prije par dana.
pozdrav
Malo pise ko Atomac i sam sebe tako naziva, na Olimpikovoj temu pise ko njihov navijac, sad ovdje opet pise kao stranac... hoce li administracija rijesit ovog trola koji je raskrinkan prije 2 sedmice?
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 05 nov 2018, 10:16

BlueSEVER je napisao/la:nisi ni svjestan šta ti još imam najaviti, ali pošto si bezobrazan neću danas
Hahahahahhahahahahahahhahahahhaha
Javi sta te interesuje da ti provjerim :D

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la combe » 05 nov 2018, 10:38

Postoji velika vjerovatnoca da vam od nas dođe Jusufbasić. Cak mu je protiv vas sad u subotu oduzeta i kapitenska traka koju je nosio od pocetka sezone.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 05 nov 2018, 11:36

BlueSEVER je napisao/la:Inače Vlado Koprivica je strašan potencijal, ekipa kao Zvijezda ako ima ikakve ambicije ga treba.
Kako mislis nije nam potreban? Pa majstore fali ti stopera. Drugi gol je Serif bio na Jacimovicu. Ti si lud frajer

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 05 nov 2018, 12:33

plavobijeliii je napisao/la:
BlueSEVER je napisao/la:Inače Vlado Koprivica je strašan potencijal, ekipa kao Zvijezda ako ima ikakve ambicije ga treba.
Kako mislis nije nam potreban? Pa majstore fali ti stopera. Drugi gol je Serif bio na Jacimovicu. Ti si lud frajer
Ignorisite ga ba vidis da nije normalan
TŽV!

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 05 nov 2018, 13:02

Realno gledajuci imamo viska stopera. Tu su Hasic, Koprivica, Papaz i Hasanbasic. Znaci kada su svi zdravi, imamo jednog viska. Dzemo kao domaci igrac je sigurno tu i na zimu se jednog od trojice stranaca treba rijesiti.

Lijevog beka pod hitno dovesti, a Jovanovic isto moze ici.
A sto se tice Maceta i svadbe, da bogdom ima jos dvije svadbe iduca dva vikenda :lol: :lol:
Napadac nam je prijeko potreban i tu moramo dovesti adekvatno pojacanje, ako mislimo da se zadrzimo tu gdje jesmo trenutno.

Ostatak ekipe nam je solidno popunjen. Mozda dovesti jos jednog veznog, ali to i nije prioritet. Cak stavise i Rastoka je upitan, nista nije pokazao do sada. Ako on ode, fali nam onda desno krilo.
FGR !

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 05 nov 2018, 13:17

BlueSEVER je napisao/la:
JohnDoe je napisao/la:Realno gledajuci imamo viska stopera. Tu su Hasic, Koprivica, Papaz i Hasanbasic. Znaci kada su svi zdravi, imamo jednog viska. Dzemo kao domaci igrac je sigurno tu i na zimu se jednog od trojice stranaca treba rijesiti.

Lijevog beka pod hitno dovesti, a Jovanovic isto moze ici.
A sto se tice Maceta i svadbe, da bogdom ima jos dvije svadbe iduca dva vikenda :lol: :lol:
Napadac nam je prijeko potreban i tu moramo dovesti adekvatno pojacanje, ako mislimo da se zadrzimo tu gdje jesmo trenutno.

Ostatak ekipe nam je solidno popunjen. Mozda dovesti jos jednog veznog, ali to i nije prioritet. Cak stavise i Rastoka je upitan, nista nije pokazao do sada. Ako on ode, fali nam onda desno krilo.
To ti ja pričam za štopere, sve je tako kako si naveo.
jedino se ne slažem za Jovanovića, u vezi sa Kitanovićem bio bio dosta bolji.
Rastoka može i mora dosta bolje.
drago mi je da TOŠK ima navijača sa kojima se može konstruktivno pričati.
Ne znam za Jovanovica, zna igrati, ali je neodgovaran. Mogao bi u vezi dobar biti, ali onda na lijevu stranu moras dovesti U-21 igraca da ti igra.
Rastoka je od 13 kola, odigrao samo 2 dobra (Visoko i Vitez). Ostalo je bio blago receno katastrofa. Sad dal ga se isplati cekati jos.. Ipak on je jedan od najskupljih igraca u timu.
FGR !

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 05 nov 2018, 14:02

BlueSEVER je napisao/la:teško je istinu ignorisati, kao što je teško ignorisati da Mace nije bio povređen (bio ćojk na svadbi), da vam Kurdić igra turnir u malom fudbalu 12 h pre tekme sa Olimpikom, da je na treningu atmosfera kao u ciganskoj čergi (psovke, svađe itd)... Hoćeš još? Papci jedni hajde pišite takve stvari ako mislite dobro klubu, ali jok vi ne mislite vi samo klimate glavom.
Seljacino uhvati se nekog drugog kluba, mani se toska. Odaje te ekavica.
TŽV!

semso2345678910
Postovi: 172
Pridružen/a: 04 okt 2018, 14:00
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la semso2345678910 » 05 nov 2018, 14:22

Jusufbasic se kao pojacanje spominjao jos prije pocetka sezone, međutim nesto je zastekalo i nije dosao, ja bi volio da dode jer je bolji i od macea i krsica zajedno, jovanovic po meni isto dobar igrac samo pogresno koristen, u veznom redu strasan bi bio (utakmica protiv goražda u kupu je to pokazala). Bit ce burno u Tešnju tokom zime, treba se pojačati i za kup :kafa: :kafa:

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 05 nov 2018, 14:43

Mace povrijedjen bio, i da nije, isao bi vlastitoj sestri na svadbu hahaha sad ti kontas da to samo ti znas?
Kurdija pored Dine fizicki najspremniji igrac.
Eto kolko znas, Papaz je svoje završio, momak ima.ozbiljnu povredu ledja, Dzemo je tu, ali posao i povrede ga muce, tako da suma sumarum 2 stopera spremna imas. E sta ako oni dobiju kartone? Ako se povrijedi?
Ne seri BlueSEVER, ne volis ti TOSK-a, cilj ti je samo pompu napraviti, jer ocito si neciji pijun.

MUSVDG
Postovi: 228
Pridružen/a: 07 apr 2018, 00:38
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MUSVDG » 05 nov 2018, 14:48


plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 05 nov 2018, 15:06

Ko tebe zavi u crno? Ima problema debilu, al nije crno ko sto seres, sve si od reda popljuvo.
Mace je bio povrijdjen majmune i otisao bi sestri i da nije, nije frajer u logoru. Orašje doslo bez 5 prvotimaca, imao im jaran svadbu a ti seres nesto jer je cojk sestri otišao.
Dino je srčan igrač i kvalitetan, i voli publiku, i sta je sef tu krivo rekao? Dao bi mu crveni. Pitaj tog istog Dinu sta mu je Kenan Bajraktarevic rekao naknadno ;) Il to nisi mogao iz prve ruke saznati?
U ekipi ima nekih dobacivanja sto treba riješiti a ne da ti pljujes sve redom i dodjes svima.solis pamet, od Mostara pa do Tesnja. Ne valja ti niko osim plastike s otoke. 1500 ljudi zvizdi Bajraktarevicu, jedini ti pametan, milja ljudi negoduje protiv Orasja, jedini ti pametan. U Tesnju ko je pobijedio posteno, aplauz je dobio.
Sto se tice kontrole nad ekipom, i to laprdas. Nece ih drzati ko u kavezu, sitne carke su normalne, neki pojedinci su letjeli sa treninga, odbijano im je od plate, a sad za 2 kola pauza, pa ce biti svega, a do tad, pazi da te ko ne nadje u carsiji. #Ledo

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la SMR187 » 05 nov 2018, 15:09

Jusufbasic je igracina. Meni ce licno bit stvarno zao ako ode na polusezoni, nebitno gdje
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Tzv987
Postovi: 296
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tzv987 » 05 nov 2018, 16:54

Vidim pocelo je sa glupim nasim pametovanjima treba vako treba nako, treba ovaj otici treba ovaj doci. Kao prvo ja mislim da je ova polusezona bila vrlo dobra, malo gostovanja stekala, ali sve u svemu daleko bolje nego prosle sezone. Sto se tice igraca i strucnog staba oni su odgovorni za rad i disciplinu nemamo mi sta tu palamudit treba ovo treba ono, svako snosi posljedice za svoj rad ili nerad. Jos nesto trebamo biti ponosni sto imamo poslije Veleza najvise gledalaca na utakmicama i ova prepucavanja nam ne trebaju. Svaka dobronamjerna kritika je dobra ali cisto sumnjam da pojedinci kritikuju iz dobre namjere. Pozdrav svim iskrenim navijacima

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 05 nov 2018, 17:01

Tzv987 je napisao/la:Vidim pocelo je sa glupim nasim pametovanjima treba vako treba nako, treba ovaj otici treba ovaj doci. Kao prvo ja mislim da je ova polusezona bila vrlo dobra, malo gostovanja stekala, ali sve u svemu daleko bolje nego prosle sezone. Sto se tice igraca i strucnog staba oni su odgovorni za rad i disciplinu nemamo mi sta tu palamudit treba ovo treba ono, svako snosi posljedice za svoj rad ili nerad. Jos nesto trebamo biti ponosni sto imamo poslije Veleza najvise gledalaca na utakmicama i ova prepucavanja nam ne trebaju. Svaka dobronamjerna kritika je dobra ali cisto sumnjam da pojedinci kritikuju iz dobre namjere. Pozdrav svim iskrenim navijacima
:clap:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la crvenobijeli » 05 nov 2018, 17:03

SMR187 je napisao/la:Jusufbasic je igracina. Meni ce licno bit stvarno zao ako ode na polusezoni, nebitno gdje
Jest igracina al je skup, opstanak smo osigurali sad ce se rijesiti 5,6 igraca dovest jeftinije i sa juniorima zavrsit sezonu....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 05 nov 2018, 18:29

BlueSEVER je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:
BlueSEVER je napisao/la:teško je istinu ignorisati, kao što je teško ignorisati da Mace nije bio povređen (bio ćojk na svadbi), da vam Kurdić igra turnir u malom fudbalu 12 h pre tekme sa Olimpikom, da je na treningu atmosfera kao u ciganskoj čergi (psovke, svađe itd)... Hoćeš još? Papci jedni hajde pišite takve stvari ako mislite dobro klubu, ali jok vi ne mislite vi samo klimate glavom.
Seljacino uhvati se nekog drugog kluba, mani se toska. Odaje te ekavica.
Hvala vam što nas pratite, nastavite da buete uz nas i bit ćete blagovremeno upoznati sa dešavanjima u TOŠK-u.
Nadam se da vam ne smeta što ne vređemo i psujemo kao vi?
PS baš je ekavica odlika seljakluka? Prosvetli me.
hvala
Nije ekavica odlika seljakluka ali se tako u Tesnju ne prica, sto znaci da s Tesnjom veze nemas nego si trol koji hoce da zakuha, a to je odlika seljakluka. Pusti nas da pratimo svoj klub na svojoj temi kako mi hocemo.
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 05 nov 2018, 18:32

plavobijeliii je napisao/la:Ko tebe zavi u crno? Ima problema debilu, al nije crno ko sto seres, sve si od reda popljuvo.
Mace je bio povrijdjen majmune i otisao bi sestri i da nije, nije frajer u logoru. Orašje doslo bez 5 prvotimaca, imao im jaran svadbu a ti seres nesto jer je cojk sestri otišao.
Dino je srčan igrač i kvalitetan, i voli publiku, i sta je sef tu krivo rekao? Dao bi mu crveni. Pitaj tog istog Dinu sta mu je Kenan Bajraktarevic rekao naknadno ;) Il to nisi mogao iz prve ruke saznati?
U ekipi ima nekih dobacivanja sto treba riješiti a ne da ti pljujes sve redom i dodjes svima.solis pamet, od Mostara pa do Tesnja. Ne valja ti niko osim plastike s otoke. 1500 ljudi zvizdi Bajraktarevicu, jedini ti pametan, milja ljudi negoduje protiv Orasja, jedini ti pametan. U Tesnju ko je pobijedio posteno, aplauz je dobio.
Sto se tice kontrole nad ekipom, i to laprdas. Nece ih drzati ko u kavezu, sitne carke su normalne, neki pojedinci su letjeli sa treninga, odbijano im je od plate, a sad za 2 kola pauza, pa ce biti svega, a do tad, pazi da te ko ne nadje u carsiji. #Ledo
Ne moze ga nac neko u carsiji kad nije u Tesnju nikad ni bio, trol obicni ba pusti ga kraju.
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 05 nov 2018, 18:35

MUSVDG je napisao/la:
:rol: :rol: :rol: :clap:
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.