NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 17 mar 2021, 10:59

atomcici je napisao/la:
17 mar 2021, 09:59
Nije istina na zadnjoj skupstini je bio papir sa predlozenim kandidatima koji sam lično čitao, Tigar je predložen kao kandidat TOŠK-a za funkciju predsjednika saveza ZDK. A znam da je bilo nekih problema za neke druge funkcije al za te stvari nisam dovoljno informisan.

slika

Da ne nagadjamo evo tinprava istina.
Mislim cak da mu TOŠK nije ni cestitku uputio, a mozda i jest poslije kritika navijaca 😉

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 17 mar 2021, 11:43

MANUTDTe je napisao/la:
17 mar 2021, 10:59
atomcici je napisao/la:
17 mar 2021, 09:59
Nije istina na zadnjoj skupstini je bio papir sa predlozenim kandidatima koji sam lično čitao, Tigar je predložen kao kandidat TOŠK-a za funkciju predsjednika saveza ZDK. A znam da je bilo nekih problema za neke druge funkcije al za te stvari nisam dovoljno informisan.

slika

Da ne nagadjamo evo tinprava istina.
Mislim cak da mu TOŠK nije ni cestitku uputio, a mozda i jest poslije kritika navijaca 😉
Pa prijatelju Usora je predlozila ali i TOŠK, ne mora samo jedan klub predložit kakva je to logika. A evo potražio sam na stranici isti dan kad je i izabran čestitali ljudi. Kako unosite ovako dezinfomacije?

slika

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 17 mar 2021, 11:46

Eh upravo mi stiže. Hvala kolegi s foruma. A hvala i vama koji neprovjerene i lažne informacije pišete.

slika

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 17 mar 2021, 11:54

Objava NK Usora i NK TOŠK a se u mnogo cemu razlikuje, svi znamo situaciju oko toga i nema potrebe da se iznosi na forum. Samo cemo nastetiti nasem TOŠK u.
Napisao sam mislim, a ne da tvrdim da nisu cestitali.
PS jace od prijedloga je borba delegata Danijela za pravdu na sjednici, njegova borba je dovela do izbora. TOŠK nema zalige ni trunke. Zato nema potrebe da sada spinujes u TOŠK ovo ime

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 17 mar 2021, 11:58

MANUTDTe je napisao/la:
17 mar 2021, 11:54
Objava NK Usora i NK TOŠK a se u mnogo cemu razlikuje, svi znamo situaciju oko toga i nema potrebe da se iznosi na forum. Samo cemo nastetiti nasem TOŠK u.
Napisao sam mislim, a ne da tvrdim da nisu cestitali.
PS jace od prijedloga je borba delegata Danijela za pravdu na sjednici, njegova borba je dovela do izbora. TOŠK nema zalige ni trunke. Zato nema potrebe da sada spinujes u TOŠK ovo ime
Slažem se. Znamo svi. Samo sam demantovo informaciju da ga TOŠK nije predlozio za predsjednika zdk, a provjereno sam znao i vidio da jeste. Uostalo Tigar voli TOŠK, uprave se mijenjaju, predsjednici a klub se vječito voli. Zato se nadam da će TOŠK imat koristi od ovog.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 17 mar 2021, 14:30

Polahko momci. Sto jedan napisa i nisu neke stvari za foruma. Istina je na pola sto vi pisete. Obojica ste upravu. I to da je neko tigra probao "oboriti" ima istine. Ali nije TOŠK jedan čovjek. Po pitanju toga se raščistilo ko je sta probao uraditi. U nas i jeste problem sto uvijek pukne sve po TOŠK-u, i kad je kriv pojedinac TOŠK ispašta. Ali neka, nek je nasem tigru sretno, al nemojmo o ovome po forumima.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 20 mar 2021, 01:40

Imal kakav prijenos iz Gorazda? Makar na fb
TŽV!

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 20 mar 2021, 02:23

atomac123 je napisao/la:
20 mar 2021, 01:40
Imal kakav prijenos iz Gorazda? Makar na fb
Teško. Imam informaciju da su naši nudili Smart TV da ide snimati oni to nece ili ne mogu. Onda su zvali Goražde, ovi kao rekli ne smije se snimati kao bez odobrenja (sto nema veze s istinom). Uglavnom, rekli su probati nesto uraditi domacini, al ja mislim da od tog nema nista da se ne nadamo dzaba. Ukucah sada stranicu domacina, piše da na tribinama može prisustvovati samo 12 ljudi. A pravi broj je oko 50 :D

denimb
Postovi: 751
Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la denimb » 20 mar 2021, 06:36

Ali kakav je to fazon da zabrane nekome prijenos jbt, cuj ne moze, pa zar nije u cilju oba kluba da ljudi mogu kako tako gledati tu utakmicu.

U prvom kolu Orasje nije dalo ljudima iz Gradacca da prave prijenos, kako jbt, pa nije to privatna utakmica da zabranis novinarima na stadion...

Nadam se da ce napraviti nesto, jer mi bas bezveze to, cuj ne moze...svasta.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 20 mar 2021, 10:04

denimb je napisao/la:
20 mar 2021, 06:36
Ali kakav je to fazon da zabrane nekome prijenos jbt, cuj ne moze, pa zar nije u cilju oba kluba da ljudi mogu kako tako gledati tu utakmicu.

U prvom kolu Orasje nije dalo ljudima iz Gradacca da prave prijenos, kako jbt, pa nije to privatna utakmica da zabranis novinarima na stadion...

Nadam se da ce napraviti nesto, jer mi bas bezveze to, cuj ne moze...svasta.
Baš.. To može samo u Bosni. Ali logično je ako je neka krađa u planu da se sakrije od javnosti. Nista me ne cudi kod nas

Tzv987
Postovi: 291
Pridružen/a: 24 okt 2018, 20:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tzv987 » 20 mar 2021, 10:40

Sretno nasim danas, aBd makar do boda.

TŽV

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la legenda reala » 20 mar 2021, 11:34

HeliosIzDomzala je napisao/la:piše da na tribinama može prisustvovati samo 12 ljudi. A pravi broj je oko 50 :D
ma jede **** ovaj oficir za bezbjednost, neda nikome i onda pusti more nekih politicara na tribinu a raji neda.

Sto se tice prenosa par puta su radili ove sezone pa eto, volio bi zbog vas koji pratite Tosk a ima vas dosta da snimaju i danas
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 20 mar 2021, 12:00

legenda reala je napisao/la:
20 mar 2021, 11:34
HeliosIzDomzala je napisao/la:piše da na tribinama može prisustvovati samo 12 ljudi. A pravi broj je oko 50 :D
ma jede **** ovaj oficir za bezbjednost, neda nikome i onda pusti more nekih politicara na tribinu a raji neda.

Sto se tice prenosa par puta su radili ove sezone pa eto, volio bi zbog vas koji pratite Tosk a ima vas dosta da snimaju i danas
Ako bude sta javi.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la legenda reala » 20 mar 2021, 14:30

Snimaju neki vasi mobitelom
bice neki live na fb
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la legenda reala » 20 mar 2021, 14:35

slika
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la legenda reala » 20 mar 2021, 15:33

Dosla neka dva kretenw iz tesnja pjani pustili ih na trbinu, pobili se s ovima nekim iz uprave gz, policija intervenisala
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Progres
Postovi: 164
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Progres » 20 mar 2021, 15:49

legenda reala je napisao/la:
20 mar 2021, 11:34
HeliosIzDomzala je napisao/la:piše da na tribinama može prisustvovati samo 12 ljudi. A pravi broj je oko 50 :D
ma jede **** ovaj oficir za bezbjednost, neda nikome i onda pusti more nekih politicara na tribinu a raji neda.

Sto se tice prenosa par puta su radili ove sezone pa eto, volio bi zbog vas koji pratite Tosk a ima vas dosta da snimaju i danas
Na tribinama moze biti 12 clanova domace delegacije i 8 gostujuce. Mislim jos 6 novinara je maksimum. Ostalo su redari i policija, 4 fotografa na terenu i to je to

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 20 mar 2021, 16:07

legenda reala je napisao/la:
20 mar 2021, 15:33
Dosla neka dva kretenw iz tesnja pjani pustili ih na trbinu, pobili se s ovima nekim iz uprave gz, policija intervenisala
Ne pricaj gluposti. Ta dva momka su braca od škrijelja a ta zena pokrivena im je mati. Ljudi ne piju ni jedan. Ne mlati dzaba. I prošle godine je brko napadnut gore. Pa psovanje ne prestaje u prenosu. A kofol na tribinama predstavnici kluba. I sve je čovjek snimao uzivo kad je bilo...

denimb
Postovi: 751
Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la denimb » 20 mar 2021, 16:08

Psuju Sadiku mater cijelo vrijeme, a zena sjedi na tribinama...koji klosari majko draga, i to predstavnici kluba, svaka im cast.

Izgleda da su zabranili nasima da snimaju drugo poluvrijeme.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 20 mar 2021, 16:43

Ljudi iz dzamije dosli na utakmicu, kako vas nije sramota. Zaustavili prenos da se ne vidi lakrdija u drugom poluvremenu. Seljacine prave. **** 3 boda ne trebaju nam. Al ovo cemo pamtit dobro.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.