NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Pivo
Postovi: 88
Pridružen/a: 12 dec 2018, 21:57
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Pivo » 31 dec 2018, 13:57

Drug dok god nam maglu prodaju a mi glavom klimamo tako ce nam i biti.
Sram neka bude sve ljude koji imaju veze sa ovim neuspjesnim projektom.
Neka sebi postave upitnik nad glavama?
Sta ce biti sa omladinskom skolom (koja je i ovako srozana) sta ce biti sa omladinskim selekcijama TOSK -a (mislim da nemaju vise od 30 mladica upitne kvalitete) kako privuci mladu raju da se prikljuci klubu, ako nemas osnovnih uslova.
Sellam
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 31 dec 2018, 14:04

Ma dzamahirija ba, nisu u stanju okitit grad za Novu godinu, sramota
TŽV!

Avatar
Pivo
Postovi: 88
Pridružen/a: 12 dec 2018, 21:57
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Pivo » 31 dec 2018, 14:13

Sramota za opcinu, sramota za UO TOSK -a...sram da vas bude. Za svoje firme se ko lavovi borite, kad god se parce zemlje dijeli za vase nove hale to ste u stanju aplicirsti i dobiti.
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 31 dec 2018, 14:18

:
Pivo je napisao/la:Sramota za opcinu, sramota za UO TOSK -a...sram da vas bude. Za svoje firme se ko lavovi borite, kad god se parce zemlje dijeli za vase nove hale to ste u stanju aplicirsti i dobiti.
:clap:

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 31 dec 2018, 16:31

Koje vi svi gluposti mozete pisati ovde. Pa jeste li vi normalni? Kao da ova uprava ne bi htjela teren. Trebate biti svjesni da je za to potreban lobi u Savezu a mi to sigurno nemamo.

ImbecilniLudak
Postovi: 284
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ImbecilniLudak » 02 jan 2019, 15:36

Ruljo, kada je prozivka i jel se ide negdje na prireme ?

Sretna Nova !!! :bih:
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

RACIJA
Postovi: 5
Pridružen/a: 24 nov 2018, 12:13
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la RACIJA » 03 jan 2019, 21:14

Suad Huskić
30. studenoga 2018. ·

Za jednim stolom Općina Tešanj, Tošk, Borac, Pobjeda, Napredak
Danas smo imali zajednički sastanak nogometnih klubova Borac, Tošk, Napredak, Pobjeda i općine Tešanj. Razgovarali smo o mnogo čemu.
Kao Načelnik sam se zahvalio svim klubovima na saradnji i pozitivnoj atmosferi... Razgovarali smo o sportskoj infrastrukturi i izazovima pred svakim od klubova za naredni period, naročito 2019. godinu. Pričali smo i o prirotetima za naredni period.
Nije ovo prvi sličan sastanak, a svi su se složili da ćemo i ubuduće na sličan način razgovarati o budućnosti nogometa na prostorima općine Tešanj.


FUDBALSKI KLUBOVI SA PODRUČJA OPĆINE TEŠANJ, NISU SE MOGLI DOGOVORITI GDJE DA SE GRADI TEREN SA PLASTIČNOM TRAVOM

Prije nekoliko dana sam u programu Antena radija imao priliku ugostiti načelnika Općine Tešanj i u kojem sam načelniku postavio pitanje vezano za ovu pomoć u izgradnji terena sa plastičnom travom, jer je načelnik vodio razgovore sa ljudima iz saveza. Načelnik je rekao da je razgovaro sa klubovima sa naših prostora i rekao je da se klubovi nisu mogli dogovoriti ili da nisu ispunjavali uslove ili...
Da bi bio mir u kući, mogli bi tako reći. Svi su imali neke svoje vizije, i dok su se oni vizionirali, lova je otišla u druge općine koje ćemo dole navesti. Radi se o vrijednosti oko 250 000 KM koje bi dao savez, a ostatak bi dala Općina Tešanj.

N/FSBiH izabrao lokalne zajednice koje će dobiti pomoć za izgradnju terena s vještačkom travom za razvoj omladinskog nogometa u BiH.

Nogometni savez Bosne i Hercegovine odlučio je podržati lokalne zajednice u izgradnji terena s vještačkom travom za potrebe razvoja omladinskog nogometa u našoj zemlji u projektu "Razvoj infrastrukture omladinskog nogometa kroz širu društvenu zajednicu".

U Komitetu su bili Ivan Beus, Irfan Durić, Dragan Kulina i Nihad Hodžić, a donijeli su odluku o izboru 15 zajednica za izgradnju terena s vještačkom travom, a to su: Općina Travnik, Općina Čapljina, Općina Konjic, Grad Široki Brijeg, Općina Hadžići, Općina Žepče, Općina Gradačac, Općina Cazin, Općina Tomislavgrad, Grad Goražde, Grad Bijeljina, Opština Istočno Novo Sarajevo, Opština Gradiška, Grad Prijedor i Grad Doboj.

Odluka stupa na snagu danom donošenja, a iz Komiteta za izbor su poručili da su odluku donijeli na osnovu izvještaja stručne službe N/FSBiH i neposrednog pregleda i uvida u svaku podnesenu aplikaciju.

Sve u svemu omladino naša mila, NAŠA FUDBALSKA STRUKA nije se dogovorila!
DEFINITIVNO VRIJEDI ONA: "BEZ STARCA NEMA UDARCA"!

SAMO DA KAZEM TEKSTOVI SU PREUZETI S FB STRANICA , IZGLEDA DA SE PROBALO AL DOGOVORA NIJE BILO , POSTO JE USLOV JEDAN BIO DA ZEMLJA MORA BITI OPSTINSKA A OPSTINA IZGLEDA PREDLAGALA MEKIS I LJESKOVAC ZATO SE I NISU MOGLI DOG

ImbecilniLudak
Postovi: 284
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ImbecilniLudak » 04 jan 2019, 00:25

RACIJA je napisao/la:Suad Huskić
30. studenoga 2018. ·

Za jednim stolom Općina Tešanj, Tošk, Borac, Pobjeda, Napredak
Danas smo imali zajednički sastanak nogometnih klubova Borac, Tošk, Napredak, Pobjeda i općine Tešanj. Razgovarali smo o mnogo čemu.
Kao Načelnik sam se zahvalio svim klubovima na saradnji i pozitivnoj atmosferi... Razgovarali smo o sportskoj infrastrukturi i izazovima pred svakim od klubova za naredni period, naročito 2019. godinu. Pričali smo i o prirotetima za naredni period.
Nije ovo prvi sličan sastanak, a svi su se složili da ćemo i ubuduće na sličan način razgovarati o budućnosti nogometa na prostorima općine Tešanj.


FUDBALSKI KLUBOVI SA PODRUČJA OPĆINE TEŠANJ, NISU SE MOGLI DOGOVORITI GDJE DA SE GRADI TEREN SA PLASTIČNOM TRAVOM

Prije nekoliko dana sam u programu Antena radija imao priliku ugostiti načelnika Općine Tešanj i u kojem sam načelniku postavio pitanje vezano za ovu pomoć u izgradnji terena sa plastičnom travom, jer je načelnik vodio razgovore sa ljudima iz saveza. Načelnik je rekao da je razgovaro sa klubovima sa naših prostora i rekao je da se klubovi nisu mogli dogovoriti ili da nisu ispunjavali uslove ili...
Da bi bio mir u kući, mogli bi tako reći. Svi su imali neke svoje vizije, i dok su se oni vizionirali, lova je otišla u druge općine koje ćemo dole navesti. Radi se o vrijednosti oko 250 000 KM koje bi dao savez, a ostatak bi dala Općina Tešanj.

N/FSBiH izabrao lokalne zajednice koje će dobiti pomoć za izgradnju terena s vještačkom travom za razvoj omladinskog nogometa u BiH.

Nogometni savez Bosne i Hercegovine odlučio je podržati lokalne zajednice u izgradnji terena s vještačkom travom za potrebe razvoja omladinskog nogometa u našoj zemlji u projektu "Razvoj infrastrukture omladinskog nogometa kroz širu društvenu zajednicu".

U Komitetu su bili Ivan Beus, Irfan Durić, Dragan Kulina i Nihad Hodžić, a donijeli su odluku o izboru 15 zajednica za izgradnju terena s vještačkom travom, a to su: Općina Travnik, Općina Čapljina, Općina Konjic, Grad Široki Brijeg, Općina Hadžići, Općina Žepče, Općina Gradačac, Općina Cazin, Općina Tomislavgrad, Grad Goražde, Grad Bijeljina, Opština Istočno Novo Sarajevo, Opština Gradiška, Grad Prijedor i Grad Doboj.

Odluka stupa na snagu danom donošenja, a iz Komiteta za izbor su poručili da su odluku donijeli na osnovu izvještaja stručne službe N/FSBiH i neposrednog pregleda i uvida u svaku podnesenu aplikaciju.

Sve u svemu omladino naša mila, NAŠA FUDBALSKA STRUKA nije se dogovorila!
DEFINITIVNO VRIJEDI ONA: "BEZ STARCA NEMA UDARCA"!

SAMO DA KAZEM TEKSTOVI SU PREUZETI S FB STRANICA , IZGLEDA DA SE PROBALO AL DOGOVORA NIJE BILO , POSTO JE USLOV JEDAN BIO DA ZEMLJA MORA BITI OPSTINSKA A OPSTINA IZGLEDA PREDLAGALA MEKIS I LJESKOVAC ZATO SE I NISU MOGLI DOG
Koji moroni rade u sportskim klubovima da je to za ne povjerovati.
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 04 jan 2019, 06:19

Ma gora je opstina, dodje Napredak iz 11.te lige i sad se ko oni nesto pitaju. Napravit kriterije, znaci broj djece u pogonu, trenutno stanje trening infrastrukture, i tako to i dodijelit onom kojem je najvise potreban. To sto su nesposobni nek ne svaljuju na klubove, normalno da svako sebi gura.
TŽV!

Avatar
Pivo
Postovi: 88
Pridružen/a: 12 dec 2018, 21:57
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Pivo » 04 jan 2019, 06:42

atomac123 je napisao/la:Ma gora je opstina, dodje Napredak iz 11.te lige i sad se ko oni nesto pitaju. Napravit kriterije, znaci broj djece u pogonu, trenutno stanje trening infrastrukture, i tako to i dodijelit onom kojem je najvise potreban. To sto su nesposobni nek ne svaljuju na klubove, normalno da svako sebi gura.
Teren dobija lokalna sredina a ne klubovi. Lokalnoj sredini ciji se stanovnici u ovom slucaju NK ne mogu dogovoriti o lokaciji terena taj isti teren i ne treba.
Majmuni nakaradni koji prosipaju maglu.
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 04 jan 2019, 07:53

Pivo je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Ma gora je opstina, dodje Napredak iz 11.te lige i sad se ko oni nesto pitaju. Napravit kriterije, znaci broj djece u pogonu, trenutno stanje trening infrastrukture, i tako to i dodijelit onom kojem je najvise potreban. To sto su nesposobni nek ne svaljuju na klubove, normalno da svako sebi gura.
Teren dobija lokalna sredina a ne klubovi. Lokalnoj sredini ciji se stanovnici u ovom slucaju NK ne mogu dogovoriti o lokaciji terena taj isti teren i ne treba.
Majmuni nakaradni koji prosipaju maglu.
Pa lokalna sredina onda i treba da odluci koja je lokacija najpogodnija. A to je najlakse kriterijima koje sam nabrojao.
Nema se sta tu ko pitat ako lokalna sredina dobija sredstva.
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 04 jan 2019, 09:57

Senad Subaša je pristao da se teren gradi samo na jelahu, što TOŠK nije i ne bi nikad dozvolio, jer bi automatski izgubio mnogo djece. TOŠK je predložio Mekiš, koji je prijedlog također odbijen zna se od koga. Pobjeda i Šije ne znaju vjerovatno ni zbog cega su došli.
Napravit cemo mi sebi a nek on tavori u pecenjcima

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 04 jan 2019, 13:06

atomac123 je napisao/la:
Pivo je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Ma gora je opstina, dodje Napredak iz 11.te lige i sad se ko oni nesto pitaju. Napravit kriterije, znaci broj djece u pogonu, trenutno stanje trening infrastrukture, i tako to i dodijelit onom kojem je najvise potreban. To sto su nesposobni nek ne svaljuju na klubove, normalno da svako sebi gura.
Teren dobija lokalna sredina a ne klubovi. Lokalnoj sredini ciji se stanovnici u ovom slucaju NK ne mogu dogovoriti o lokaciji terena taj isti teren i ne treba.
Majmuni nakaradni koji prosipaju maglu.
Pa lokalna sredina onda i treba da odluci koja je lokacija najpogodnija. A to je najlakse kriterijima koje sam nabrojao.
Nema se sta tu ko pitat ako lokalna sredina dobija sredstva.
Vala bas, opcinsko zemljiste i opcina financira sa NS BiH izgradnju pomocnog terena, i sad kao prestavnici klubova imaju pravo veta na to gdje ce se teren praviti i ko fol ucjenjivati jel ... :urnebes: Bravo Huskicu legendo :tokralju: :tokralju:

Ako se nema para moglo se izaci u javnost i reci da ne mozemo podrzati takav projekat i to je to. Al jok, nastetit ce to reputaciji "Evropskog Tesnja" i najjace ekonomske sredine u BiH hehe :bih:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 04 jan 2019, 21:28

plavobijeliii je napisao/la:Senad Subaša je pristao da se teren gradi samo na jelahu, što TOŠK nije i ne bi nikad dozvolio, jer bi automatski izgubio mnogo djece. TOŠK je predložio Mekiš, koji je prijedlog također odbijen zna se od koga. Pobjeda i Šije ne znaju vjerovatno ni zbog cega su došli.
Napravit cemo mi sebi a nek on tavori u pecenjcima
Ma kakav Senad, normalno je da svako sebi gura. Ovo je jedino nesposobnost lokalne uprave ili bezvoljnost.
TŽV!

Avatar
Pivo
Postovi: 88
Pridružen/a: 12 dec 2018, 21:57
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Pivo » 05 jan 2019, 12:15

Prvo se procita poziv N/FSBIH za konkurs, oa tek onda se okrivljuju pojedinci.
Jedini krivci za ovo sto se desilo su klubovi.
Nema drugih krivaca.
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC

desnaruka
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 dec 2018, 09:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la desnaruka » 06 jan 2019, 23:31

Kad je prozivka u klubu ??

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 07 jan 2019, 09:05

desnaruka je napisao/la:Kad je prozivka u klubu ??
Mislim da je 12.01.

desnaruka
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 dec 2018, 09:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la desnaruka » 07 jan 2019, 09:43

HeliosIzDomzala je napisao/la:
desnaruka je napisao/la:Kad je prozivka u klubu ??
Mislim da je 12.01.
Nesto sam nacuo da Dino Dizdarević se neće pojaviti na prozivci ako ne ispune njegove zahtjeve, ocekuje ga suspenzija haman

semso2345678910
Postovi: 172
Pridružen/a: 04 okt 2018, 14:00
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la semso2345678910 » 07 jan 2019, 09:47

desnaruka je napisao/la:
HeliosIzDomzala je napisao/la:
desnaruka je napisao/la:Kad je prozivka u klubu ??
Mislim da je 12.01.
Nesto sam nacuo da Dino Dizdarević se neće pojaviti na prozivci ako ne ispune njegove zahtjeve, ocekuje ga suspenzija haman
I ja sam isto cuo, njegovi zahtjevi nece biti ispunjeni i ocekuje ga suspenzija do kraja godine. NEMA ZEZANJA SA TOŠKOM vise nikome :kafa: :salut:

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 07 jan 2019, 10:44

Ma digao se ko da je neymar, cuj nece se odazvati, suspenzija pa pola godine pa nek ide u natron il zovki igrat. Ionako takvi igraci gledaju samo sebe, svoju promociju, na ljeto ode da mu daš koliko god traži.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: senjak075 i 23 gosta.