NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 16 mar 2018, 11:08

Ahmed Buljubašić novo pojačanje TOŠK-a

TOŠK doveo bivšeg juniora Hajduka

Nogometaši TOŠK-a na najbolji mogući način otvorili su drugi dio sezone u Prvoj ligi Federacije BiH. Naime, Tešanjci su proteklog vikenda savladali direktnog konkurenta u borbi za opstanak Iskru iz Bugojna 2:0, te napravili važan u korak u ostvarenju cilja.

Jučer je TOŠK dobio i novo pojačanje, a radi se o Ahmedu Buljubašiću koji je u Tešanj stigao iz juniora splitskog Hajduka.

Buljubašić (19) je u nadama popularnih "Bili" pokazao svoje kvalitete, a ranije je nosio i dres Olimpika, te Akademije FK Sarajevo, gdje je također u više navrata zaradio pozitivne kritike trenera bordo kluba.

U pripremnom periodu "osvojio" je trenera TOŠK-a Denisa Sadiković i njegove pomoćnike, te je uz to postigao i tri pogotka, čime je sebi osigurao ugovor sa ovim federalnim prvoligašom.

Buljubašić je nastupao i za kadetsku reprezentaciju BiH, a u TOŠK-u su uvjereni da su dobili kvalitetno pojačanje koje će im pomoći u ostvarenju cilja u drugom dijelu sezone Prve lige Federacije BiH.

Izvor:sportsport.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 17 mar 2018, 19:36

Sami smo sebe pobijedili danas, nakon 1-0 trener se svadja s igracima, cirkus se pravi. Prepali se, dobili 2 gola za 3 minute.
Ja kad sam ovjde govorio da nam treba golman napadali ste me, danas opet za gol kriv...
Na stranu sto nam nije cist penal svirao pred kraj utakmice al eto..
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 17 mar 2018, 19:47

Doveli smo mi golmana, druga stvar je što on sjedi na klupi...
Nadam se samo da će biti snimak utakmice na City TV.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 17 mar 2018, 20:17

MVN1994 je napisao/la:Doveli smo mi golmana, druga stvar je što on sjedi na klupi...
Nadam se samo da će biti snimak utakmice na City TV.
Strika 3 zuta, sto je branio branio je , protiv Veleza Bosnjak je prvi. Hamid katastrofalan, Zukic mora poceti kao drugi stoper.
Danas da nije bilo Papaza bila bi katastrofa.
I svaka cast Denisu sto jr izvadio Oglecevca, momak bezobrazan do srzi

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la nepostenaliga » 18 mar 2018, 00:47

Strika je bezobrazan i zlo po ekipu. Ona svadja Sadikovica i Oglecevca je sramna, niko nije iznad kluba ali oni to ne gledaju takontako dokazali su. Sadikovic je izgubio utakmicu danas, to je jasno svima. On vodi na put momke koji treniraju jednom sedmicno a čuva sebe i mnogo gleda sebe, to se zna kroz karijeru njegovu.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 18 mar 2018, 09:21

nepostenaliga je napisao/la:Strika je bezobrazan i zlo po ekipu. Ona svadja Sadikovica i Oglecevca je sramna, niko nije iznad kluba ali oni to ne gledaju takontako dokazali su. Sadikovic je izgubio utakmicu danas, to je jasno svima. On vodi na put momke koji treniraju jednom sedmicno a čuva sebe i mnogo gleda sebe, to se zna kroz karijeru njegovu.
Mislim da je Oglecevac odbrojao svoje, osim ako ne nadju rješenje. A nije istina da treniraju jednom sedmicno.
A sto se Strike tiče neka ga sto daljr od stativa.

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la nepostenaliga » 18 mar 2018, 10:49

plavobijeliii je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Strika je bezobrazan i zlo po ekipu. Ona svadja Sadikovica i Oglecevca je sramna, niko nije iznad kluba ali oni to ne gledaju takontako dokazali su. Sadikovic je izgubio utakmicu danas, to je jasno svima. On vodi na put momke koji treniraju jednom sedmicno a čuva sebe i mnogo gleda sebe, to se zna kroz karijeru njegovu.
Mislim da je Oglecevac odbrojao svoje, osim ako ne nadju rješenje. A nije istina da treniraju jednom sedmicno.
A sto se Strike tiče neka ga sto daljr od stativa.
Ne kazem svi da jednom sedmicno rade ali ima takvih i igraju, što je najgore. Sadikovic je izgubio utakmicu jučer to je jasno svima. Rudar je bio zreo za 3 komada a on je onda stao pred gol i izgubio. Nadam se da ce ga i mediji kritizirati pogotovo za Oglecevca to je automatski otkaz. Ako ce jedan ostat drugi mora ići.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 18 mar 2018, 11:02

nepostenaliga je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Strika je bezobrazan i zlo po ekipu. Ona svadja Sadikovica i Oglecevca je sramna, niko nije iznad kluba ali oni to ne gledaju takontako dokazali su. Sadikovic je izgubio utakmicu danas, to je jasno svima. On vodi na put momke koji treniraju jednom sedmicno a čuva sebe i mnogo gleda sebe, to se zna kroz karijeru njegovu.
Mislim da je Oglecevac odbrojao svoje, osim ako ne nadju rješenje. A nije istina da treniraju jednom sedmicno.
A sto se Strike tiče neka ga sto daljr od stativa.
Ne kazem svi da jednom sedmicno rade ali ima takvih i igraju, što je najgore. Sadikovic je izgubio utakmicu jučer to je jasno svima. Rudar je bio zreo za 3 komada a on je onda stao pred gol i izgubio. Nadam se da ce ga i mediji kritizirati pogotovo za Oglecevca to je automatski otkaz. Ako ce jedan ostat drugi mora ići.
Treba biti realan i reci da smo mi jednu jedinu sansu pretvorili u gol. Oglecevac treba odgovarat za ovo, po meno trener nije kriv u ovoj situaciji, mali se bahati stalno, cijele pripreme sam ga pratio pa evo i sad nastavlja isto, samo prica a jos nista konkretno nije uradio, osim sto je fulio zicer jucer i protiv iskre, srecom Adem jucet naleti i dade gol.
Osim RRastodera,Papaza svi su jucer odigrali očajno. Al idemo dalje, uzeti 3b Velezu.

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la emir123 » 18 mar 2018, 11:53

atomac123 je napisao/la:Sami smo sebe pobijedili danas, nakon 1-0 trener se svadja s igracima, cirkus se pravi. Prepali se, dobili 2 gola za 3 minute.
Ja kad sam ovjde govorio da nam treba golman napadali ste me, danas opet za gol kriv...
Na stranu sto nam nije cist penal svirao pred kraj utakmice al eto..
Sve to stoji ali penal ovaj se ne svira nazalost u ovom nasem okruzenju mada je ruka bila to stoji.
Ali brate morate priznati da ste totalno nedisciplinova ekipa,da ne kazem neku ruzniju rječ :thumbdown: !
Počevši od "našeg"strike do ovog glumca oglečevca koji se ko harambaša ponaša.
Mi smo mogli samo vas takve kakvi ste jucer pobjediti,malo jača ekipa i disciplinovana jucer bi nas rasuli ko rižu!!!!
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 18 mar 2018, 12:01

emir123 je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Sami smo sebe pobijedili danas, nakon 1-0 trener se svadja s igracima, cirkus se pravi. Prepali se, dobili 2 gola za 3 minute.
Ja kad sam ovjde govorio da nam treba golman napadali ste me, danas opet za gol kriv...
Na stranu sto nam nije cist penal svirao pred kraj utakmice al eto..
Sve to stoji ali penal ovaj se ne svira nazalost u ovom nasem okruzenju mada je ruka bila to stoji.
Ali brate morate priznati da ste totalno nedisciplinova ekipa,da ne kazem neku ruzniju rječ :thumbdown: !
Počevši od "našeg"strike do ovog glumca oglečevca koji se ko harambaša ponaša.
Mi smo mogli samo vas takve kakvi ste jucer pobjediti,malo jača ekipa i disciplinovana jucer bi nas rasuli ko rižu!!!!
Ma sto posto, sami smo sebe pobijedili i to je to. Nesto se kora mijenjat. Trener ili nek pohvata konce u ekipi ili dovidjenja.
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 18 mar 2018, 12:02

emir123 je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Sami smo sebe pobijedili danas, nakon 1-0 trener se svadja s igracima, cirkus se pravi. Prepali se, dobili 2 gola za 3 minute.
Ja kad sam ovjde govorio da nam treba golman napadali ste me, danas opet za gol kriv...
Na stranu sto nam nije cist penal svirao pred kraj utakmice al eto..
Sve to stoji ali penal ovaj se ne svira nazalost u ovom nasem okruzenju mada je ruka bila to stoji.
Ali brate morate priznati da ste totalno nedisciplinova ekipa,da ne kazem neku ruzniju rječ :thumbdown: !
Počevši od "našeg"strike do ovog glumca oglečevca koji se ko harambaša ponaša.
Mi smo mogli samo vas takve kakvi ste jucer pobjediti,malo jača ekipa i disciplinovana jucer bi nas rasuli ko rižu!!!!
A vama u Tešnju se svira isti, ma hajte molim vas.
Oglecevac dosao glumit zvijezdu u nas dole a sve su krivi pojedinci s fb koji su ga zakovali u zvijezde pa eto sta sad imaju.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 18 mar 2018, 12:05

plavobijeliii je napisao/la:
emir123 je napisao/la:
atomac123 je napisao/la:Sami smo sebe pobijedili danas, nakon 1-0 trener se svadja s igracima, cirkus se pravi. Prepali se, dobili 2 gola za 3 minute.
Ja kad sam ovjde govorio da nam treba golman napadali ste me, danas opet za gol kriv...
Na stranu sto nam nije cist penal svirao pred kraj utakmice al eto..
Sve to stoji ali penal ovaj se ne svira nazalost u ovom nasem okruzenju mada je ruka bila to stoji.
Ali brate morate priznati da ste totalno nedisciplinova ekipa,da ne kazem neku ruzniju rječ :thumbdown: !
Počevši od "našeg"strike do ovog glumca oglečevca koji se ko harambaša ponaša.
Mi smo mogli samo vas takve kakvi ste jucer pobjediti,malo jača ekipa i disciplinovana jucer bi nas rasuli ko rižu!!!!
A vama u Tešnju se svira isti, ma hajte molim vas.
Oglecevac dosao glumit zvijezdu u nas dole a sve su krivi pojedinci s fb koji su ga zakovali u zvijezde pa eto sta sad imaju.
Jest sviran njima takav penal u Tesnju isti al dta je tu je, znali smo da je liga nepostena. Opet nam niko nije kriv sto smo se na 1-0 kad smo vodili ponasali kao da gubimo 3-0, svadje u ekipi, kako ih nije stid onolikog naroda sto ih je doso gledat, nije nama Kakanj blizu pa da nam je to preko brda..
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 18 mar 2018, 12:19

Mah umoran sam vise od kalkulacija. Treba ih poceti kaznjavati za ovakvo ponasanje i odbijati iz dzepa. Kad treba pusit shishu Oglecevac je na celu kolone, navijaci skupljaju da bi se oni ovako ponasali. Ne znam evo

emir123
Postovi: 355
Pridružen/a: 15 maj 2017, 14:18
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la emir123 » 18 mar 2018, 13:09

ATOMCI NESIKIRAJTE SE SVI IMAJU SLICNE PROBLEME U KLUBU I PONASANJE IGRACA JE TU NEGDJE.
VI POBJEDjUJTE KUCI A NA STRANI CETE UZETI NEKE BODOVE U TO SAM 100% SIGURAN.
I sve je super
I sve je za pet
Kad si musko i volis nogomet
Uslagiran i agresivan
Ja sam duso predivan

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Mexico » 19 mar 2018, 07:51

Pozdrav tešanjci. Pretpostavljam da je TOŠK skracenica pa me zanima znacenje
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 19 mar 2018, 08:06

Mexico je napisao/la:Pozdrav tešanjci. Pretpostavljam da je TOŠK skracenica pa me zanima znacenje
Tešanjski Omladinski Športski Klub. Ovo športski stoji od početka. :mrgreen:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 19 mar 2018, 10:07

Mexico je napisao/la:Pozdrav tešanjci. Pretpostavljam da je TOŠK skracenica pa me zanima znacenje
Tešnjaci* :D
TŽV!

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Mexico » 19 mar 2018, 11:32

atomac123 je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Pozdrav tešanjci. Pretpostavljam da je TOŠK skracenica pa me zanima znacenje
Tešnjaci* :D
Jesam dobro napisao :)
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 19 mar 2018, 11:48

tešanjci
:puke: :puke: #cringe

on topic

Protiv Veleža ne možemo računati na Striku i Hanku, Oglečevca svakako ohladiti 2-3 tekme dok se ne spusti na zemlju, Hameta na klupu....Gledam u nedelju snimku utakmice Velež-Bratstvo, Ibro pogubio totalno konce, frajer igra sa jednim igračem u vezi (4-1-4-1 formacija) :crazy:, Bratstvo sa druge strane dosta disciplinovano igralo, bukvalno tri linije odbrane je Muslimović postavio, igrali na kontre te dali dva gola na taj fazon.

Ono što sam takođe primjetio je kad god je Bratstvo imalo loptu u svom posjedu, 3/4 igrača Veleža su ostajali u napadu i uopšte se nisu vraćali nazad da pomognu svojoj odbrani, već su čekali da gosti izgube loptu i onda brzim napadima ugrožavali go gostiju. Posebno je bio opasan Ovčina na lijevom krilu, i Mujanović u napadu.

Što se tiče odbrane Veleža, Kuduzović ubjedljivo najgori bio, onaj Argentinac desno nije prešao dva puta centar, Zvonić smotan totalno a i Imamović dosta spor i nesiguran(njemu je dva puta Mujkić pobjegao i dao golove). Uz sve to visoko postavljena zadnja linija cijelu utakmicu....

Ovako nešto očekujem protiv Veleža:

slika
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 19 mar 2018, 12:13

MVN1994 je napisao/la:
tešanjci
:puke: :puke: #cringe

on topic

Protiv Veleža ne možemo računati na Striku i Hanku, Oglečevca svakako ohladiti 2-3 tekme dok se ne spusti na zemlju, Hameta na klupu....Gledam u nedelju snimku utakmice Velež-Bratstvo, Ibro pogubio totalno konce, frajer igra sa jednim igračem u vezi (4-1-4-1 formacija) :crazy:, Bratstvo sa druge strane dosta disciplinovano igralo, bukvalno tri linije odbrane je Muslimović postavio, igrali na kontre te dali dva gola na taj fazon.

Ono što sam takođe primjetio je kad god je Bratstvo imalo loptu u svom posjedu, 3/4 igrača Veleža su ostajali u napadu i uopšte se nisu vraćali nazad da pomognu svojoj odbrani, već su čekali da gosti izgube loptu i onda brzim napadima ugrožavali go gostiju. Posebno je bio opasan Ovčina na lijevom krilu, i Mujanović u napadu.

Što se tiče odbrane Veleža, Kuduzović ubjedljivo najgori bio, onaj Argentinac desno nije prešao dva puta centar, Zvonić smotan totalno a i Imamović dosta spor i nesiguran(njemu je dva puta Mujkić pobjegao i dao golove). Uz sve to visoko postavljena zadnja linija cijelu utakmicu....

Ovako nešto očekujem protiv Veleža:

slika
Bolje Kadusic na lijevo kkrilo a Bešir u napad. I vjerovatno si mislio na Kalesica na poziciji broj 11, sve ostalo se slazem. I Hamid mora na klupu, gubi se, nesiguran, pogotovo protiv sada "velikog" Veleza ce mu se noge odsjeci.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.