NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 09 feb 2019, 19:38

ASD je napisao/la:
HeliosIzDomzala je napisao/la:Ništa posebno. Moje mišljenje, utakmica tvrda i dosta grublja. Bliže je bilo prvenstvenoj nego prijateljskoj. Sve u svemu moram priznati da ekipa budućnosti ima dobru ekipu . Ova ekipa možda sad bez pojačanja može igrati prvu ligu.
I jesu to vecinom igraci koji su godinama igrali ovu ligu tako da se ne moraju nista posebno navikavati.
Koji brojevi u Buducnosti po tebi najbolji?

Da li je bilo puno izmjena?
Svi su igrali i kod jednih i drugih. Ćelo u napadu dobar, visok jak i brz što je zanimljivo jer je baš krupan, djeluje tron. Mali 7br u vezi izuzetno dobar. Samo vidi se fura još kroz glavu. Nervozan svađa se, pritisak na sudija. Ostalo čvrsta ekipa ne boje se duela tvrdi igraju. Mislim da im kući ono domaćinstvo niko pere ne može odbit

desnaruka
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 dec 2018, 09:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la desnaruka » 12 feb 2019, 13:48

Opet bokserski mec na treningu Toska ccccc, znal ko sta o tomeee?? :(

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 12 feb 2019, 13:58

desnaruka je napisao/la:Opet bokserski mec na treningu Toska ccccc, znal ko sta o tomeee?? :(
Pa vidimo da znaš ti :D ko su fajterri?kako bi meni letio ko god je u pitanju. Da je mesi. Sreća njihova ovaj trener je neiskusan pa će garant proc s novčanom kaznom od uprave il slično.

desnaruka
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 dec 2018, 09:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la desnaruka » 12 feb 2019, 14:16

HeliosIzDomzala je napisao/la:
desnaruka je napisao/la:Opet bokserski mec na treningu Toska ccccc, znal ko sta o tomeee?? :(
Pa vidimo da znaš ti :D ko su fajterri?kako bi meni letio ko god je u pitanju. Da je mesi. Sreća njihova ovaj trener je neiskusan pa će garant proc s novčanom kaznom od uprave il slično.
Ma po meni je trener kriv za to sve, ocito nema autoriteta nad igracima jer ovo nije prvi puta da se desava tuca na treningu, a u pitanju su mace i muzafer :salut:

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 12 feb 2019, 14:27

desnaruka je napisao/la:
HeliosIzDomzala je napisao/la:
desnaruka je napisao/la:Opet bokserski mec na treningu Toska ccccc, znal ko sta o tomeee?? :(
Pa vidimo da znaš ti :D ko su fajterri?kako bi meni letio ko god je u pitanju. Da je mesi. Sreća njihova ovaj trener je neiskusan pa će garant proc s novčanom kaznom od uprave il slično.
Ma po meni je trener kriv za to sve, ocito nema autoriteta nad igracima jer ovo nije prvi puta da se desava tuca na treningu, a u pitanju su mace i muzafer :salut:
Sto posto. To se po kratkom postupku riješava. Sastali se glup i glupo mi da se tuku :puke:

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 12 feb 2019, 14:33

Taj Mace kad igra uvijek prigovara saigracima za svaku sitnicu pa igracima pukne film.
Prije Tosk-a nisam ga jednom gledao da se na utakmici svadja sa saigracima.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 12 feb 2019, 14:49

ASD je napisao/la:Taj Mace kad igra uvijek prigovara saigracima za svaku sitnicu pa igracima pukne film.
Prije Tosk-a nisam ga jednom gledao da se na utakmici svadja sa saigracima.
Klošar mrtvi. Bitno je da ne izlazi iz kladionice i da je duzan trecini carsije. Kazem sreca njegova što su ljudi u klubu previše tolerantni prema njemu i pojedincima.

desnaruka
Postovi: 87
Pridružen/a: 19 dec 2018, 09:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la desnaruka » 12 feb 2019, 15:20

Ma mislim da Tosku se ove polusezone ne pise dobro, trebalo se na vrijeme presjeci i otjerati pojedince kao i trenera, produzava se agonija sa laznim pojacanjima koja to uopste nisu, al eto rezultati ce pokazati sve

Tesanj1975
Postovi: 307
Pridružen/a: 26 avg 2018, 19:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Tesanj1975 » 12 feb 2019, 22:54

U prvih 6 kola tezak raspored.

RodjeniiBrato
Postovi: 1345
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la RodjeniiBrato » 13 feb 2019, 13:05

Trebala bi vam doci dvojica sto su sa nama na pripremama bili, pa vidit cemo ovo koji dan...
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 13 feb 2019, 13:30

RodjeniiBrato je napisao/la:Trebala bi vam doci dvojica sto su sa nama na pripremama bili, pa vidit cemo ovo koji dan...
Koji su igrači u pitanju? Nešto ne vjerujem . Mislim da će mozda jos samo Šehić iz Želje doci. Ovo su neke nove informacije. Da nije sta ovih dana dogovarano :opaopa:

RodjeniiBrato
Postovi: 1345
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la RodjeniiBrato » 13 feb 2019, 14:18

HeliosIzDomzala je napisao/la:
RodjeniiBrato je napisao/la:Trebala bi vam doci dvojica sto su sa nama na pripremama bili, pa vidit cemo ovo koji dan...
Koji su igrači u pitanju? Nešto ne vjerujem . Mislim da će mozda jos samo Šehić iz Želje doci. Ovo su neke nove informacije. Da nije sta ovih dana dogovarano :opaopa:
Imas pp
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 feb 2019, 10:00

https://fkzeljeznicar.ba/dacic-i-e-sehi ... anu/35817/

Evo i zvanično od FK Zeljezničar. Dzaba što su antaliji na pripremama bili :kafa:

semso2345678910
Postovi: 172
Pridružen/a: 04 okt 2018, 14:00
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la semso2345678910 » 14 feb 2019, 10:30

HeliosIzDomzala je napisao/la:https://fkzeljeznicar.ba/dacic-i-e-sehi ... anu/35817/

Evo i zvanično od FK Zeljezničar. Dzaba što su antaliji na pripremama bili :kafa:
Top pojacanja,pogotovo dacic,momak je igrao konstatno ili izmjena ili pocinjao meceve u prvom dijelu sezone :bow: :bow:

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ASD » 14 feb 2019, 11:32

Oba igraca su top pojacanja s obzirom da su zasticena godista.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 14 feb 2019, 14:36

Nekom je glavni cilj u zivotu sve poslati pajdi na prvu ligu hahah
Ovog Ivkovica bi prvog otjerao, al jbg ne smijes kad nemas alternativu.

RACIJA
Postovi: 5
Pridružen/a: 24 nov 2018, 12:13
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la RACIJA » 14 feb 2019, 14:40

Svaka cast upravi na saradnji koja je dogovorena s Zeljom , ali dolaskom ovakvi igraca dogovrena je i sigurno fina minutaza koju moraju momci odradit, dacic kao vezni igrac msm da ce zbog godina i svega kretati od 1 min al s tim da ce tu sigurno ispasti iz prvi 11 aleksandar ili cak mozda i dino kalesic sto je steta s obzirom da su 1 dio sezone odigrali dobro obojica.
S obzirom da je to sve sto se tice trensfer liste msm da bi prvi 11 trebalo po meni biti ovako :
Na golu : Strika
Odbrana: kurdija , vlado , sera , rastoder ( tu treba molit Boga da ne bude ozlijeda jer neamo previse zamjena )
Veza:muzafer , dacic , sehic , rastoka , kalesic
Napad: Mujagic

Mlada ekipa pravo ali nek nam je s srecom :thumbup: :thumbup:

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 14 feb 2019, 14:50

RACIJA je napisao/la:Svaka cast upravi na saradnji koja je dogovorena s Zeljom , ali dolaskom ovakvi igraca dogovrena je i sigurno fina minutaza koju moraju momci odradit, dacic kao vezni igrac msm da ce zbog godina i svega kretati od 1 min al s tim da ce tu sigurno ispasti iz prvi 11 aleksandar ili cak mozda i dino kalesic sto je steta s obzirom da su 1 dio sezone odigrali dobro obojica.
S obzirom da je to sve sto se tice trensfer liste msm da bi prvi 11 trebalo po meni biti ovako :
Na golu : Strika
Odbrana: kurdija , vlado , sera , rastoder ( tu treba molit Boga da ne bude ozlijeda jer neamo previse zamjena )
Veza:muzafer , dacic , sehic , rastoka , kalesic
Napad: Mujagic

Mlada ekipa pravo ali nek nam je s srecom :thumbup: :thumbup:
Muzafer moze u prvih 11, al u Sim Bau.
Rastoka daj Bože da bude starter, naograisao lik, posvadjao se s loptom. Ne znam sta je s likom.
Vezni red ce bit Aco i Skrijelj, jer su najbolji tandem do sada, a Kalesicu je bolje da malo manje prica a vise igra, ne da Bogu lopte.
Mujagic za sad dobar, iako sam licno sumnjao, trpac pravi.
Vlado do sada najbolji nas igrac i najvise se bori. Prije svega najkorektniji momak, svoje maksimalno korektno odradjuje.
Omanovic dosta napredovao, obje utakmice korektno odigrao.
Neka je Ajdinu Bog na pomoci kako sastaviti prvih 11, zbog.raznih okolnosti.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 14 feb 2019, 14:52

RACIJA je napisao/la:Svaka cast upravi na saradnji koja je dogovorena s Zeljom , ali dolaskom ovakvi igraca dogovrena je i sigurno fina minutaza koju moraju momci odradit, dacic kao vezni igrac msm da ce zbog godina i svega kretati od 1 min al s tim da ce tu sigurno ispasti iz prvi 11 aleksandar ili cak mozda i dino kalesic sto je steta s obzirom da su 1 dio sezone odigrali dobro obojica.
S obzirom da je to sve sto se tice trensfer liste msm da bi prvi 11 trebalo po meni biti ovako :
Na golu : Strika
Odbrana: kurdija , vlado , sera , rastoder ( tu treba molit Boga da ne bude ozlijeda jer neamo previse zamjena )
Veza:muzafer , dacic , sehic , rastoka , kalesic
Napad: Mujagic

Mlada ekipa pravo ali nek nam je s srecom :thumbup: :thumbup:
Imaš pavlovića, krilo a i šehic krilo..krila će se dobro potrudit za prvu postavu, mislim na Rastoku. Što se tiče veze mislim da ivkovica nema u prvoj..Kalesić kitanovic dacic i Škrijelj koji je sve bolji. Pa tek ivković...

RACIJA
Postovi: 5
Pridružen/a: 24 nov 2018, 12:13
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la RACIJA » 14 feb 2019, 15:06

Svi ovi igraci u vezi jesu boljo od ivkovica tehnicki 100X ali nama treba jedan zadnji vezni dobar jak koji ce da presjeca lopte i pomaze odbrani , naravno za ovaj zadatak bi nam najbolje tu dosao sera ali posto ce on najverovatnije u odbranu msm da je ivkovic za te pozicije , a ne treba u vezi zaboravit ni Adema koji se sigurno nije vratio da sjedi na klupi hahah cak u ovom svemu najgore prodje Osmo nas koji sad u napadu i na krilu dodje kao 4 izbor za trenera , na teskim mukama ce Ajdin biti pravo sto se tice veze i napada ali msm da u odbrani nema puno muka :stop: :stop:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.