NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 09 jul 2018, 22:39

JohnDoe je napisao/la:
plavobijeliii je napisao/la:Kršo ja ti halalim haha, dok te nije bilo mi nismo mogli gola dati, supak jesi ali isto tako kvalitet, mada imaju strane medalje ali o tom po tom.
Citam pisu imamo mi napadača, sta ce nam on,a nisu mogli dati gola u "pojedinim" utakmicama da tako kazem. Krso je nama bio Ronaldo htjeli mi priznati ili ne, sve je islo na njega.
Hvala upravi sto nam je dovela nova pojacanja, jer s onim kadrom od prosle godine bi bili kanta za nabijanje, sto se jucer vidjelo u prvom poluvremenu, da ne imenujem, u globalu jucerasnja prva ekipa ocajna.
I da napomenem jos, Dino Dizdarevic, budi dio ekipe a ne pojedinac, jučer se ponaša kao balo balavi.
Kršiću sretno!
Koliko god bio dobar igrac, ostavio nas je kad je bilo najteze i ko p.... najveca htio otici u Zvijezdu. To mu halaliti necu. Na njemu je sada da vrati povjerenje svih nas. Mada poznavajuci nas svijet nakon prve dobre partije sve ce zaboraviti.
Al kako je tako je..
Rekoh, postoje dvije strane medalje, svi znate jednu, drugu necu da pisem. Razapeli momka, sto i razumijem, ali svakakve gluposti se pisu.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Topnikus » 10 jul 2018, 17:38

U moru dobri jedan uzasan potez uprave. Mislim na dovodjenje Krsica.

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 10 jul 2018, 21:32

Topnikus je napisao/la:U moru dobri jedan uzasan potez uprave. Mislim na dovodjenje Krsica.
Na stranu to sto je bilo ne treba sad kritikovat upravu ,samo bi bilo fino da uputi javno izvinjenje moze nam pomoc Krsic.

thegodfather
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 jun 2018, 21:48
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la thegodfather » 12 jul 2018, 13:53

Prvo kolo kući igramo sa Bratstvom, bilo bi lijepo da u startu uknjižimo 3 bobe.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 12 jul 2018, 16:19

Trebamo organizovat prijevoz u Bihac protiv Jedinstva. I da nas bude sto vise.

thegodfather
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 jun 2018, 21:48
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la thegodfather » 12 jul 2018, 16:21

plavobijeliii je napisao/la:Trebamo organizovat prijevoz u Bihac protiv Jedinstva. I da nas bude sto vise.
onda trebat ce dva :urnebes: Al' nije samo bihac, nego i sve druge tekme, nadam se da ce se i na tome poraditi, pogotovo ove dalje realcije :bih:

bihacusrcu1
Postovi: 211
Pridružen/a: 07 mar 2014, 07:56
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la bihacusrcu1 » 12 jul 2018, 16:25

Povedite semsu ima rucak od mene molim vas
Ako je Dudak kriv,onda je Una slana

konstantinos
Postovi: 131
Pridružen/a: 23 jun 2018, 03:52
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la konstantinos » 13 jul 2018, 04:23

Kad se krov radi?$ Jel projekat spreman?

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 13 jul 2018, 06:48

Zvanicno u ligu ulaze svi prvaci drugih liga tako da ce bit veselo ovdje na godinu.
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 13 jul 2018, 06:58

konstantinos je napisao/la:Kad se krov radi?$ Jel projekat spreman?
Ne spominje niko nista jos, ne vjerujem da ce se to radit ove godine.
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 13 jul 2018, 09:56

Dino ipak nece biti operisan.

Kalounho
Postovi: 84
Pridružen/a: 16 okt 2013, 11:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Kalounho » 13 jul 2018, 12:09

Želim brz oporavak vašem igraču Dizdareviću, šteta što se ovo desilo na prijateljskoj utakmici, nije bilo namjere sigurno. Inače djelujete fina ekipica, još nisam siguran da li ste izveli najjači sastav, znam da recimo nije Koprivica igrao.
Sve najbolje u sljedećoj sezoni da ostvarite što bolji plasman!

Avatar
romaaaa
Postovi: 259
Pridružen/a: 01 mar 2011, 12:20
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la romaaaa » 14 jul 2018, 09:16

Imal Mrguda ovu odgovarajucu licencu,il cemo i mi morat trazit nekog ?

AlexFergusonMatori
Postovi: 15
Pridružen/a: 09 jul 2018, 11:25
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AlexFergusonMatori » 14 jul 2018, 20:29

Šta to bi izgubiste od Zvijezde

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 14 jul 2018, 20:55

Dok nam je bila prva ekipa, Zvijezda jednom centar presla i dala gol iz guzve. Mi napadali, stvarali prilike al jbg.
U drugom poluvremenu, Zvijezda imala dvije prilike kada su druge ekipe igrale. Kurdija i Adem malo je reci katastrofa...

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la spiska » 14 jul 2018, 22:12

Nije Zvijezda nikako prošla centra autogol bio najbolje da si tako napisao, Tosk uvjerljiv bio w20 minuta 2 dobre šanse napravili i to je to nisu imali rješenje za Jusufbasica, Zerica. NEK vam je Bog na pomoći sa onim ohrdinama od igrača malo je reci da su vas ljudi izvadali dali ste bruku para na propale igrače. Poz za istinske navijače iz Gradacac

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 14 jul 2018, 23:52

E moj spiska, pratim te cijelo vrijeme sta pises i ne znam sta da kazem. Elmin Hadikadunic level nema sta.
Pa niste pajdo moj presli centar osim kad ste gol dali u prvom poluvremenu, kakvi Zerici kakve pm, osim asistencije ja ga vidio nisam. Nisi objektivan al hajd jbg.
Vama svaki igrac na meti zvijezde ili koji je potpisan , najbolji igrac lige hahaha
Onaj Nikola ne moze dzamijske turnire igrat, 19 broj, kako se vec zove, o Hadzikadunicu da ne pricam, ostao samo na talentu.
A ustalom, danas ne znam ko je losiji bio, vi il mi, al eto vama vase uvijek u rangu Reala.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la spiska » 15 jul 2018, 04:22

Nemoj da se ljutiš reko sam ti od vaše ekipe samo Rastoka vrijedi ostalo sve tromo staro sporo, ti mozes pricat šta hoćeš. Sinocnja utakmica nije nikakvo mjerilo daj Boze da budete još bolji jer će vam trebati isti komi nama liga će biti jaka i ove godine možda nikad Jaca. Mi smo se majstore sabrali prije 10 dana dok je ovo vama 3 utakmica. Imaj i to na umu al hajd, Zera odradio jedan trnening i još nešto Zvijezda je jučer ujutro trening a poslije podne utakmica. O Sudiji nebi pričao hadzikadunic prodje ubaci čovjek rukom ponese a sudija ništa onda par odluka smiješnih ali sad ti kažem ti jedini si taj koji diže neki rivalitet. Nama je Tosk Cool klub otkako ga vode ljudi iz raje kad ste krenuli prije par godina farbat ogradu pa na dalje vjeruj da vas raja izbGradacca gotovini samo Krsic je malo narušio odnose ali ispravit će se to!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 15 jul 2018, 10:05

Lose je ovo, vjerujte mi. Daj Boze da grijesim. Malo smo se digli, isto da su nam Ronaldo i Modric dosli. A ustvari dosli su nam neprovjereni igraci, uz odlazak dva najbolja u direktnog konkurenta. Jedino Dizdarevic sto mi se svidja, ali i to vise zbog nekih ranijh igara.
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 15 jul 2018, 10:27

:silent:
spiska je napisao/la:Nemoj da se ljutiš reko sam ti od vaše ekipe samo Rastoka vrijedi ostalo sve tromo staro sporo, ti mozes pricat šta hoćeš. Sinocnja utakmica nije nikakvo mjerilo daj Boze da budete još bolji jer će vam trebati isti komi nama liga će biti jaka i ove godine možda nikad Jaca. Mi smo se majstore sabrali prije 10 dana dok je ovo vama 3 utakmica. Imaj i to na umu al hajd, Zera odradio jedan trnening i još nešto Zvijezda je jučer ujutro trening a poslije podne utakmica. O Sudiji nebi pričao hadzikadunic prodje ubaci čovjek rukom ponese a sudija ništa onda par odluka smiješnih ali sad ti kažem ti jedini si taj koji diže neki rivalitet. Nama je Tosk Cool klub otkako ga vode ljudi iz raje kad ste krenuli prije par godina farbat ogradu pa na dalje vjeruj da vas raja izbGradacca gotovini samo Krsic je malo narušio odnose ali ispravit će se to!
Nije razlog Krsic, nego to sto ste svima pustili u Gradaccu a nas dobili.
I u nas su noge teske, fali koprivica, dizdarevic i krsic. Al oke, vidimo se u prvenstvu, sretno

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], samocelik, VivaLaStella i 22 gosta.