NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Mexico » 19 mar 2018, 12:18

Poraz od Bratstva nije plod slabog kvaliteta nego odigrane utakmice preko neke stvari misleci da su igracine,da ce se ovi skinut i rec haj nas zguzite. Ne zavaravajte se jer Velez ima igrace fizicki spremne igrace sa brzom tranzicijom i svaki milimetar supljine ce iskoristiti ako se imalo otvorite,plus dolaze nakon zestokih kritika navijaca i uprave kluba. Znaci bit ce nabrijani i pojacani za veznjaka argentinca Ojedu koji je dobio papire
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 19 mar 2018, 12:22

Mexico je napisao/la:Poraz od Bratsva nije plod slabog kvaliteta nego odigrane utakmice preko neke stvari misleci da su igracine,da ce se ovi skinut i rec haj nas zguzite. Ne zavaravajte se jer Velez ima igrace fizicki spremne igrace sa brzom tranzicijom i svaki milimetar supljine ce iskoristiti ako se imalo otvorite,plus dolaze nakon zestokih kritika navijaca i uprave kluba. Znaci bit ce nabrijani i pojacani za veznjaka argentinca Ojedu koji je dobio papire
Slazem se s tobom, niko kvalitet ne osporava, pokazali su ga protiv Olimpika
A uzmi u obzir i taj faktor da su nasi igraci kritikovani nakon Kaknja, da moraju zapeti u nedjelju i poginuti ma terenu, bas kao i vasi, mada nama vise "gori". Bit ce to dobra tekma.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Mexico » 19 mar 2018, 12:25

plavobijeliii je napisao/la:
Mexico je napisao/la:Poraz od Bratsva nije plod slabog kvaliteta nego odigrane utakmice preko neke stvari misleci da su igracine,da ce se ovi skinut i rec haj nas zguzite. Ne zavaravajte se jer Velez ima igrace fizicki spremne igrace sa brzom tranzicijom i svaki milimetar supljine ce iskoristiti ako se imalo otvorite,plus dolaze nakon zestokih kritika navijaca i uprave kluba. Znaci bit ce nabrijani i pojacani za veznjaka argentinca Ojedu koji je dobio papire
Slazem se s tobom, niko kvalitet ne osporava, pokazali su ga protiv Olimpika
A uzmi u obzir i taj faktor da su nasi igraci kritikovani nakon Kaknja, da moraju zapeti u nedjelju i poginuti ma terenu, bas kao i vasi, mada nama vise "gori". Bit ce to dobra tekma.
Druze nisam velezovac ;) i slazem se da ce bit dobra utakmica. Bas mislio napisat sa mnogo golova . Zivio
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 19 mar 2018, 18:31

plavobijeliii je napisao/la:Bolje Kadusic na lijevo kkrilo a Bešir u napad. I vjerovatno si mislio na Kalesica na poziciji broj 11, sve ostalo se slazem. I Hamid mora na klupu, gubi se, nesiguran, pogotovo protiv sada "velikog" Veleza ce mu se noge odsjeci.
Neka Kadušića u špicu, mora neko spuštati lopte ovim brzim igračima kao što je Kurdić, Kalesić i Beširović da bi mogli iz kontri biti opasni i prijetiti Bobiću. Glupost bi bila da se mi otvaramo protiv Veleža, prepustiti terensku incijativu gostima, Ibri gori pod nogama i sigurno će ići na tri boda, naše je da ponovimo ono iz Gračanice od prošle godine.

Mada ne sumnjam ja u Denisa! :salut:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 19 mar 2018, 22:41

Sadiković: Buljubašić je kvalitetan i školovan igrač, uskoro će dobiti šansu

TOŠK prokockao vodstvo

TOŠK je u 17. kolu Prve lige FBiH poražen od Rudara iz Kaknja sa 2:1. Tešnjaci su imali vodstvo, ali na kraju pognutih glava napustili stadion u Kaknju.

Stekao se utisak da je TOŠK mogao vrlo lako do važnih bodova, a istog mišljenja je i trener ovog kluba Denis Sadiković.

"Svi smo očekivali više od utakmice u Kaknju, s obzirom da smo pobjedom otvorili drugi dio sezone i bili smo puni samopouzdanja. Otvorili smo dobru utakmicu, poveli, ali za 5-10 minuta sve prokockali. Ne mogu da shvatim zašto se to desilo i žao mi je što nismo bili na nivou jer smo mogli dokrajčiti protivnika. Opet kažem, žalimo za bodovima, jer smo imali i sve uslove da to ostvarimo. Nisu svi igrači odgovorili zadatku i nismo bili kao protiv Iskre, posebno izostala je konkretnost u igri prema naprijed, ističe Sadiković za SportSport.ba.

TOŠK je prije par dana ozvaničio saradnju sa Ahmedom Buljubašićem koji je u Tešanj stigao iz juniora splitskog Hajduka. Radi se o kvalitetnom mladom nogometašu koji je nosio i dres Akademije FK Sarajevo, te Olimpika, a svojevremeno je sa velikim uspjehom nosio dres kadetske reprezentacije BiH.

Sadiković je sretan zbog dolaska Buljubašića, te vjeruju da je njegov klub dobio kvalitetnog mladog igrača koji će imati šta da pokaže u drugom dijelu sezone Prve lige FBiH.

"Buljubašić je kod nas od početka priprema. Radi se o kvalitetnom igraču, prije svega školovanom koji je prošao reprezentativne selekcije, te školu FK Sarajevo. Radio je dobro na pripremama, postigao i par pogodaka, te na njega ozbiljno računamo. S obzirom kako su pojedinci igrali u Kaknju, on će vrlo brzo dobiti šansu, a nama je potreban svaki kvalitetan igrač. Došao je kao pojačanje i sretni smo zbog toga".

Navijači TOŠK-a koji su bodrili tim u Kaknju nisu zadovoljni disciplinom u ekipi. Prilikom jedne od izmjena žestoko je između ostalih reagovao Nedim Oglečevac, a sve se nastavilo i pored klupe gostiju. Sadiković ističe da će gotovo sigurno pojedini igrači biti sankcionisani.

"Prvo bih se zahvalio našim navijačima na podršci, oni pomažu klub finansijski, dolaze na sve gostujuće utakmice, troše svoj novac. Oglečevac je napravio ružnu scenu, došlo je tu do svađe dva igrača, a sve je moralo biti mnogo ljepše. Odlučio sam izvesti Oglečevca kako bi sve smirio, ali valjda su vruće glave. Danas ćemo imati sastank UO kluba, sastanak sa igračima, napraviti rezime utakmice i sigurno će biti i kazni. Niko ne smije biti iznad kluba, TOŠK je svetinja i svi trebamo da se podredimo klubu. Ovakve stvari se dešavaju i u drugim klubovima, ali dok sam ja trener sigurno će vladati disciplina", jasan je iskusni stručnjak.

TOŠK će u narednom kolu ugostiti FK Velež.

Izvor:sportsport.ba
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Babatunde » 19 mar 2018, 23:52

Ima li bujruma u nedjelju drugovi :D
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 20 mar 2018, 07:22

Babatunde je napisao/la:Ima li bujruma u nedjelju drugovi :D
Kako nema uvijek je bujrum, samo da nam bude lijepo vrijeme :D
TŽV!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HPCompaq » 22 mar 2018, 18:17

MADI novi generalni sponzor.Ne bi trebao opstanak doći u pitanje.

Nogometni klub TOŠK i Madi doo ponosno predstavljaju da je potpisan međusobni ugovor kojim ova kompanija dobija titulu generalnog sponzora NK TOŠK do kraja sezone.

Madi doo je inicijalno potpisao zlatno sponzorstvo u augustu 2017. godine, a sada će se Madi logo nalaziti na oficijelnoj opremi seniorske selekcije i u službenom fan shopu.

Kapitalne investicije, stalno stvaranje novih radnih mjesta, ali i ulaganje u lokalnu zajednicu, sport i kulturu boniteti su ove kompanije. Madi doo koja je do sada bila zlatni sponzor kluba, potpisivanjem novog ugovora daje veću podršku i potrebnu stabilnost kako bi se dobri fudbalski i poslovni rezultati u Tešnju mogli nastaviti. Ovo potpisivanje ugovora dodatno demonstrira snažnu dugoročnu povezanost dva brenda i uspješnu međusobnu saradnju. Logo generalnog sponzora na oficijelnom dresu Nogometnog kluba TOŠK je veliki prestiž i ove godine će isti dresovi po prvi put biti dostupni svim navijačima putem službenog fan shopa. Međusobno partnerstvo između dva brenda traje više od decenije i nastavlja se bazirano na zajedničkim vrijednostima, strašću i predanosti našoj zajednici.

Radujemo se nastavku saradnje i zajedničkim uspjesima. Ugovor su potpisali izvršni direktor Madi doo Edin Jabandžić i predsjednik NK TOŠK Ajdin Mrguda.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 24 mar 2018, 15:20

Stadion je spreman za sutra :D
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 25 mar 2018, 12:38

Stadion Luke spreman! :cool: :cool:
slika

Velež bez kapitena Kuduzovića i po meni najboljeg igrača Ćosića, na povrede se žalili Alikadić i Dario, ali bi trebali biti u konkurenciji za utakmicu. Pravo nastupa za Velež stekao je i Argentinac Lucas Ojedu Nahuela.

Utakmica u 15:30
Utakmicu sudi Antoni Bandić iz Gruda, asistenti su mu Emir Zahiragić iz Sarajeva i Nisad Ahmetović iz Gradačca, dok je kontrolor Sarajlija Rusmir Mrković.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 25 mar 2018, 17:44

Vrijedan bod sa igracem manje. Šta se ono desilo ispred svlačionice nakon utakmice?
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 25 mar 2018, 17:47

Sarmelino je napisao/la:Vrijedan bod sa igracem manje. Šta se ono desilo ispred svlačionice nakon utakmice?
Ja ne znam, sta je zna li iko?
Dobro je, mozemo biti zadovoljni ja mislim.
Sad probat nesto uradit u Capljini pa nam dolazi Igman.
TŽV!

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 25 mar 2018, 17:50

atomac123 je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Vrijedan bod sa igracem manje. Šta se ono desilo ispred svlačionice nakon utakmice?
Ja ne znam, sta je zna li iko?
Dobro je, mozemo biti zadovoljni ja mislim.
Sad probat nesto uradit u Capljini pa nam dolazi Igman.
Ne znam na koga imaju ljuti biti, jedino na teren :rol:
Imali smo momentum do onog crvenog, amaterski start skroz bio. Da ga nije bilo, mozda bi se sva 3 boda uzela.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 25 mar 2018, 17:55

Šteta velika, bili smo bolji. Oni jedna prilika i gol .. ali svakako vrijedan bod.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 25 mar 2018, 18:02

Meni se čini da onaj Oglečevac nije dobar u glavu...
Bošnjak po meni položio danas, Buljubašić takođe...
Sve u svemu zaslužen bod.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 25 mar 2018, 18:10

MVN1994 je napisao/la:Meni se čini da onaj Oglečevac nije dobar u glavu...
Bošnjak po meni položio danas, Buljubašić takođe...
Sve u svemu zaslužen bod.
Momak je prevagu napravio mozemo mi pricat sta hocemo. Suljic i Kalesic van, Oglecevac i Buljubasic u prvih 11, kao i Zukic. Pa prva dvojica hodat ne mogu nakon 15 minuta, bjeze iz duela, nemaju muda ni jedan ni drugi.
Kurdic kao i u Kaknju, očajan.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 25 mar 2018, 18:10

MVN1994 je napisao/la:Meni se čini da onaj Oglečevac nije dobar u glavu...
Bošnjak po meni položio danas, Buljubašić takođe...
Sve u svemu zaslužen bod.
Onaj start je za zatvora, ne znam sta mu bi, totalno nepotrebno.
A Bosnjak od sad mora branit to je sad jasno.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 25 mar 2018, 18:39

Jbg ne kažem ja da Oglečevac ne posjeduje fudbalsko znanje, al' ako će se samo svađati, praviti glupe faulove i unositit nervozu među saigrače mi od njega nemamo neke koristi. Vidiš da dvije utakmice zaredom u centru pažnje zbog svojih ispada. Treba njega Šarkiću poslat da mu uspostavi dijagnozu.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 25 mar 2018, 19:11

Dobar je Oglecevac kao igrac, danas su on i Osmo donijeli prevagu, ali ako ce natavit pravit ovakve startove i svadjat se nista od njega nemamo. Koliko ce dobit zabranu?
Suljic, Kalesic i Kurdic nula.
TŽV!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 25 mar 2018, 19:15

Vjerujem da nije ovo uradio iz revolta, već u žaru borbe, s njim je sve riješesno na miran i ljudski način i u svlacionici je sve ok kao i prije Kaknja. Mislim da ce dobiti dvije utakmice. A ova trojica, klupu grijati ..

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.