NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 04 okt 2021, 16:35

KSG je napisao/la:
04 okt 2021, 16:10
Šta je ovo nestalo keša
Da je Bogdom nekad i bilo...

Avatar
KSG
Postovi: 2985
Pridružen/a: 25 jan 2021, 17:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la KSG » 04 okt 2021, 18:14

HeliosIzDomzala je napisao/la:
04 okt 2021, 16:35
KSG je napisao/la:
04 okt 2021, 16:10
Šta je ovo nestalo keša
Da je Bogdom nekad i bilo...
Nesto se ne sjecam da su molili navijace ovako
Ten toes, I done laps in the trench
And when they need more, I'm right back like I'm Trent

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 04 okt 2021, 18:32

KSG je napisao/la:
04 okt 2021, 18:14
HeliosIzDomzala je napisao/la:
04 okt 2021, 16:35
KSG je napisao/la:
04 okt 2021, 16:10
Šta je ovo nestalo keša
Da je Bogdom nekad i bilo...
Nesto se ne sjecam da su molili navijace ovako
Eh tu i jest problem sta su u klub dosli kojima nije tu mjesto. Nisu doduše oni krivi sto su tu, niko se nije htio preuzeti. Pitanje vremena je bilo kada ce pući kakva sramota, i evo je ☹

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 04 okt 2021, 18:57

Zalosno…
Bilo je puno gorih i tezih situacija, ali nikad se nije ovako brukalo..
Nemaju nikakvih pritisaka, nikad jeftiniju ekipu i ovo rade. Ko nam vodi klub…
FGR !

denimb
Postovi: 751
Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la denimb » 04 okt 2021, 21:40

E ovo kome god da je palo na pamet da radi na obraz mu, pratim ovaj klub od 1995. toliko se bar sjecam, nekih derbija sa Doboj-Bosnom...vecu sramotu sto se kluba tice dozivio nisam.
Igrali smo mi i drugu ligu centar, za opstanak se borili tu, dodjes na tribine rahmetli Asim sam sjedi i gleda utakmicu na stadionu, ali ovu sramotu i prosenje, i price o nekim sergijama ne pamtim.

Ako ova uprava misli da je ovo pravi put i da se ovako preko obraza kluba prepucavaju sa nacelnikom ili bilo kim, svaka im cast.

Nemam rijeci jednostavno...sramota!

Ako nisi sposoban skloni se, pa hajmo u kanton igrati jbt, ali sta radis koji klinac ovako, fuj!

Avatar
KSG
Postovi: 2985
Pridružen/a: 25 jan 2021, 17:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la KSG » 04 okt 2021, 22:28

Svašta
Ten toes, I done laps in the trench
And when they need more, I'm right back like I'm Trent

ImbecilniLudak
Postovi: 283
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ImbecilniLudak » 04 okt 2021, 23:36

Evo prilike da se vječito suzdržani Zlaja Galijaš odrekne plate koju prima od kluba iz "ljubavi" prema klubu. 🤑🤑🤑
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 05 okt 2021, 00:26

Cestitike Fudi Titi i Suletu brki upisali su se zlatnim slovima u historiju kluba. Ovo je najveca bruka u našoj historiji zbog par hiljada. Čude se i pljuju bivse clanove upravnog odbora sto su ih napustili e moji moroni.. Nista me nije ponizilo kao ovo veceras.

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 05 okt 2021, 00:29

I jos nesto ova trojica su ovu odluku sama napravila i objavila te preskocila vrh kluba odnosno predsjednika skupstine te ostale clanove upravnog odbora. Ovo je nevidjeno, katastrofa, predsjednik skupstine bi trebao sto prije zakazat vanredno skupstinu ovo je stvarno dno dna.

ImbecilniLudak
Postovi: 283
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ImbecilniLudak » 05 okt 2021, 23:46

atomcici je napisao/la:
05 okt 2021, 00:26
Cestitike Fudi Titi i Suletu brki upisali su se zlatnim slovima u historiju kluba. Ovo je najveca bruka u našoj historiji zbog par hiljada. Čude se i pljuju bivse clanove upravnog odbora sto su ih napustili e moji moroni.. Nista me nije ponizilo kao ovo veceras.
Jel i Pajcek u tome svemu :kafa: sve stručnjaci sa četiri razreda osnovne škole.
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

atomcici
Postovi: 148
Pridružen/a: 25 nov 2018, 18:12
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomcici » 06 okt 2021, 12:44

ImbecilniLudak je napisao/la:
05 okt 2021, 23:46
atomcici je napisao/la:
05 okt 2021, 00:26
Cestitike Fudi Titi i Suletu brki upisali su se zlatnim slovima u historiju kluba. Ovo je najveca bruka u našoj historiji zbog par hiljada. Čude se i pljuju bivse clanove upravnog odbora sto su ih napustili e moji moroni.. Nista me nije ponizilo kao ovo veceras.
Jel i Pajcek u tome svemu :kafa: sve stručnjaci sa četiri razreda osnovne škole.
On je glava kluba. Covjek iz sijenke sve operacije idu od njega. 🤫🤫. Evo još jedan tekst od osobe za pravne odnose našeg Tite. Po pisanju se vidi da je baš za te funk cije. Dominacija na svakom polju kapa do poda.

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 06 okt 2021, 17:51

Kakva bruka je pukla sa onom objavom 😔
Kad je vec tako cisto da pitam par pitanja?
1. Sta je sa infrastrukturom? Stara uprava je obecala kao nesto da ce se raditi.
2. Jel istina da Zlaju placaju, a da su ljudi to do sada radili dzaba?
3. Jel istina da su racun od skole fudbala sebi prisvojili?
4. Jel istina da su odbili projekat osvjetljenja stadiona?

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 06 okt 2021, 19:05

MANUTDTe je napisao/la:
06 okt 2021, 17:51
Kakva bruka je pukla sa onom objavom 😔
Kad je vec tako cisto da pitam par pitanja?
1. Sta je sa infrastrukturom? Stara uprava je obecala kao nesto da ce se raditi.
2. Jel istina da Zlaju placaju, a da su ljudi to do sada radili dzaba?
3. Jel istina da su racun od skole fudbala sebi prisvojili?
4. Jel istina da su odbili projekat osvjetljenja stadiona?
Ja cu ti napisati u vezi ovog pod 4. Liķovi hoće da udare bandere i na njih rasvjetu stave. Pa brate mili, nismo Novi Šeher. Još nam to ruglo treba i zakucaj nam te eksere...

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 06 okt 2021, 19:14

HeliosIzDomzala je napisao/la:
06 okt 2021, 19:05
MANUTDTe je napisao/la:
06 okt 2021, 17:51
Kakva bruka je pukla sa onom objavom 😔
Kad je vec tako cisto da pitam par pitanja?
1. Sta je sa infrastrukturom? Stara uprava je obecala kao nesto da ce se raditi.
2. Jel istina da Zlaju placaju, a da su ljudi to do sada radili dzaba?
3. Jel istina da su racun od skole fudbala sebi prisvojili?
4. Jel istina da su odbili projekat osvjetljenja stadiona?
Ja cu ti napisati u vezi ovog pod 4. Liķovi hoće da udare bandere i na njih rasvjetu stave. Pa brate mili, nismo Novi Šeher. Još nam to ruglo treba i zakucaj nam te eksere...
Oki. Zato i pitam posto sam povrsno cuo neke price 😉

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 06 okt 2021, 19:30

MANUTDTe je napisao/la:
06 okt 2021, 19:14
HeliosIzDomzala je napisao/la:
06 okt 2021, 19:05
MANUTDTe je napisao/la:
06 okt 2021, 17:51
Kakva bruka je pukla sa onom objavom 😔
Kad je vec tako cisto da pitam par pitanja?
1. Sta je sa infrastrukturom? Stara uprava je obecala kao nesto da ce se raditi.
2. Jel istina da Zlaju placaju, a da su ljudi to do sada radili dzaba?
3. Jel istina da su racun od skole fudbala sebi prisvojili?
4. Jel istina da su odbili projekat osvjetljenja stadiona?
Ja cu ti napisati u vezi ovog pod 4. Liķovi hoće da udare bandere i na njih rasvjetu stave. Pa brate mili, nismo Novi Šeher. Još nam to ruglo treba i zakucaj nam te eksere...
Oki. Zato i pitam posto sam povrsno cuo neke price 😉
Po ovim pitanjina tvojim i informacijama mi djeluje kao da si ih dobio od nekog iz omladinskog pogona (roditelja). Dosta ima tu struja, svega i dosta netacnih informacija. Neki roditelji po meni imaju smiješne ideje i puno sebi uzeli za pravo. Al to je opet kriv klub (UO) jer je pustio da se napravi upravni odbor omladinskog pogona od roditelja. Gdje to ima? U tunguziji! Ok, ima ljudi dobrih i sa idejama, ali brate moje i tvoje je da dovedemo dijete, platimo članarinu a ljudi koji vode klub se pitaju za ostalo. Od tih nekih iz omladinskog i jest krenula ideja o banderama na stadionu. Tu smo mi krivi kao Skupština, ovaj upravni odbor je došao znamo svi kako, nije imao ko drugi..ali nije ovo ćaćevina ničija pa da ovakvu sramotu klubu naneseš, mora imati neka granica.

Infrastruktura, stara priča, urade projekat Mekiš i stane na papirima. Sada je priča zemlja, prepis, da je do Opštine.

A za ovog Zlaju, 2x već pišete. Ja iskreno mislim da to nije istina. Mozda sada kako su njemu i Kadribasicu dali da vode omladinski pogon nakon sto je taj " UO omladinski napustio", ali čisto sumnjam.

Ne trebamo duše griješiti po pitanju tih stvari, nema gore para da bi neko radio za platu. (Sekretar, direktor, oruzar, ekonom ovo ono, to ok. Ali ovi ostali sumnjam, mozda se varam).


Sve u svemu stari, ima dosta priča i bombi neistine a to samo steti klubu. Ja sam prvi da mi svi s foruma sjednemo na kafi i ne ovako iza nickova pisemo o voljenom nam klubu.

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 07 okt 2021, 07:11

HeliosIzDomzala je napisao/la:
06 okt 2021, 19:30
MANUTDTe je napisao/la:
06 okt 2021, 19:14
HeliosIzDomzala je napisao/la:
06 okt 2021, 19:05

Ja cu ti napisati u vezi ovog pod 4. Liķovi hoće da udare bandere i na njih rasvjetu stave. Pa brate mili, nismo Novi Šeher. Još nam to ruglo treba i zakucaj nam te eksere...
Oki. Zato i pitam posto sam povrsno cuo neke price 😉
Po ovim pitanjina tvojim i informacijama mi djeluje kao da si ih dobio od nekog iz omladinskog pogona (roditelja). Dosta ima tu struja, svega i dosta netacnih informacija. Neki roditelji po meni imaju smiješne ideje i puno sebi uzeli za pravo. Al to je opet kriv klub (UO) jer je pustio da se napravi upravni odbor omladinskog pogona od roditelja. Gdje to ima? U tunguziji! Ok, ima ljudi dobrih i sa idejama, ali brate moje i tvoje je da dovedemo dijete, platimo članarinu a ljudi koji vode klub se pitaju za ostalo. Od tih nekih iz omladinskog i jest krenula ideja o banderama na stadionu. Tu smo mi krivi kao Skupština, ovaj upravni odbor je došao znamo svi kako, nije imao ko drugi..ali nije ovo ćaćevina ničija pa da ovakvu sramotu klubu naneseš, mora imati neka granica.

Infrastruktura, stara priča, urade projekat Mekiš i stane na papirima. Sada je priča zemlja, prepis, da je do Opštine.

A za ovog Zlaju, 2x već pišete. Ja iskreno mislim da to nije istina. Mozda sada kako su njemu i Kadribasicu dali da vode omladinski pogon nakon sto je taj " UO omladinski napustio", ali čisto sumnjam.

Ne trebamo duše griješiti po pitanju tih stvari, nema gore para da bi neko radio za platu. (Sekretar, direktor, oruzar, ekonom ovo ono, to ok. Ali ovi ostali sumnjam, mozda se varam).


Sve u svemu stari, ima dosta priča i bombi neistine a to samo steti klubu. Ja sam prvi da mi svi s foruma sjednemo na kafi i ne ovako iza nickova pisemo o voljenom nam klubu.

Nista nas stadion nije ljepsi nego onaj u Seheru, vece ruglo tesko da moze biti nego sto jeste.
Niko nije napustio UO vec su ljudi hladno prisvojili Ž-R omladinskog pogona i koriste pare od cca 150 malisana x 30 KM. Zlaja je imenovan za nekakvog koordinatora i na platnoj listi je. To je cinjenica. Kao sto je cinjenica da se igraci GOSK-a nisu imali s cim istusirati. Ne prosipamo minovdje bruku, bruka je krenula od UO.
A katastrofa se tek sprema, zivi bili pa vidjeli 😉

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 07 okt 2021, 07:42

Ako je redukcija svima onda je i tu u klubu bila. Ne znam jel se po pitanju toga moglo nešto napraviti. A sta bude bice, ništa mi tu ne možemo promijeniti. Da je neko bolji i sposobniji htio da se prihvati TOŠK-a, ovi ljudi ne bi bili tu sigurno. Žalosno je to što se ova ista priča vrti godinama, i bojim se da neće doci do poboljsanja jos dugo dugo...

MANUTDTe
Postovi: 372
Pridružen/a: 24 apr 2019, 20:29
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MANUTDTe » 07 okt 2021, 07:51

HeliosIzDomzala je napisao/la:
07 okt 2021, 07:42
Ako je redukcija svima onda je i tu u klubu bila. Ne znam jel se po pitanju toga moglo nešto napraviti. A sta bude bice, ništa mi tu ne možemo promijeniti. Da je neko bolji i sposobniji htio da se prihvati TOŠK-a, ovi ljudi ne bi bili tu sigurno. Žalosno je to što se ova ista priča vrti godinama, i bojim se da neće doci do poboljsanja jos dugo dugo...
Jarane jel to nema ni cisternavode, pa ni kaca jedna obicna. O vemu pricamo bolan...
bolje sutiti ipak 😉

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1388
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 07 okt 2021, 07:56

MANUTDTe je napisao/la:
07 okt 2021, 07:51
HeliosIzDomzala je napisao/la:
07 okt 2021, 07:42
Ako je redukcija svima onda je i tu u klubu bila. Ne znam jel se po pitanju toga moglo nešto napraviti. A sta bude bice, ništa mi tu ne možemo promijeniti. Da je neko bolji i sposobniji htio da se prihvati TOŠK-a, ovi ljudi ne bi bili tu sigurno. Žalosno je to što se ova ista priča vrti godinama, i bojim se da neće doci do poboljsanja jos dugo dugo...
Jarane jel to nema ni cisternavode, pa ni kaca jedna obicna. O vemu pricamo bolan...
bolje sutiti ipak 😉
Sta očekivati od nekog koji javno prosi 12 hiljada, da ce pretpostaviti da nece biti vode i da naruci cisternu. Upravu si, ja ih ne planiram vise komentarisati, dovoljno je sramote naneseno iovako.

ImbecilniLudak
Postovi: 283
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la ImbecilniLudak » 07 okt 2021, 21:45

🤣🤣🤣🤣🤣🤣
slika
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.